PS3 emulator

poruka: 125
|
čitano: 57.858
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
PS3 emulator
evo malo danas surfo i naletim na ovo:

evo sad skidam hawx 2 pa ps3 pa cu probati dali radi, po komentarima vidim da je ok, netreba mrcina o pc-a
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PS3 emulator

Obavezno javi da li radi, jer je meni malo too good to be true, buduci da ni PCSX2 ne radi najbolje...

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator

Definitivno predobro da bi bilo istinito. U komentarima piše da će raditi, ali ne piše kojom brzinom. Ako će uopće i raditi u što sumnjam, čim se distribuira preko mediafirea a ne sa nekakvih službenijih stranica...

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
14 godina
offline
PS3 emulator

Hahaha kako ste naivni.Pa PS2 emulator još nije dovršen i treba imat dosta jak procesor, a sad bi kao pojavio se ps3 emulator iz vedra neba i da odma radi.Možda za 10 godina i bude pcsx 3.

Nadam se da imate dobar antivirus i firewall{#}.

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
SolidSnakeCRO kaže...

Hahaha kako ste naivni.Pa PS2 emulator još nije dovršen i treba imat dosta jak procesor, a sad bi kao pojavio se ps3 emulator iz vedra neba i da odma radi.Možda za 10 godina i bude pcsx 3.

Emulacija je hardverski hebeno naporan posao jer se radi o ogromnom switch bloku. Emulirani CPU u najboljem slučaju može raditi 2-3x sporije od host CPU-a...

 

SolidSnakeCRO kaže...

Nadam se da imate dobar antivirus i firewall{#}.

Ja skidam, iskreno me zanima što se nalazi unutar arhive... :D

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 12:09 (rustweaver).
14 godina
offline
Re: PS3 emulator
rustweaver kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Hahaha kako ste naivni.Pa PS2 emulator još nije dovršen i treba imat dosta jak procesor, a sad bi kao pojavio se ps3 emulator iz vedra neba i da odma radi.Možda za 10 godina i bude pcsx 3.

Emulacija je hardverski hebeno naporan posao jer se radi o ogromnom switch bloku. Emulirani CPU u najboljem slučaju može raditi 2-3x sporije od host CPU-a...

 

SolidSnakeCRO kaže...

Nadam se da imate dobar antivirus i firewall{#}.

Ja skidam, iskreno me zanima što se nalazi unutar arhive... :D

Hebeno naporan posao, i kad bi se emulatori radili ko iz šale koja budala bi kupovala onda konzole.Samo emulator, hdmi out i rokaj.

Pukni u sandbox ako imaš opciju na av-u pa vidi i javi.Moguće da i nije virus nego samo napravljen gui u visual studiju i to je to.

15 godina
neaktivan
offline
PS3 emulator

Pošalji onda i pass ako već misliš skinut arhivu koja ima pass moraš malo potrošit novaca za dobit pass :)

Živo me zanima kako je odrađeno updejtiranje emulatora :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 12:25 (lizard_ago).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 emulator
lizard_ago kaže...

Pošalji onda i pass ako već misliš skinut arhivu koja ima pass moraš malo potrošit novaca za dobit pass :)

 

Znači ta igra je u pitanju.Žalosno je kaj budu natukli para na budalama.

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
SolidSnakeCRO kaže...

Pukni u sandbox ako imaš opciju na av-u pa vidi i javi.Moguće da i nije virus nego samo napravljen gui u visual studiju i to je to.

Gotovo sigurno scam. Unutar rar arhive se nalazi još jedna rar arhiva pod imenom, pazi sada: "PS3 emulator WORKING! ps3emu ver. 0.0.0.2 Sony Playstation games ROMs emulation.rar", čije ime neodoljivo podsjeća na one fake datoteke sa piratskih sajtova. E da, moram li uopće napomenuti da je zaštićena passwordom i da sa njom dolazi i readme koji objašnjava da je za password potrebno otići na određenu web adresu, koja kad se otvori nudi nekakve surveye koje moraš obaviti kako bi dobio password, dalje nisam išao vidio sam sve što sam htio...

 

Doslovno sve u cijelom kompletnom procesu (youtube/mediafire distribucija umjesto makar sourceforgea, .rar arhiva. ime arhive koje nema veze sa načinima imenovanja softwarea u razvoju, password, survey!!) jednostavno vrišti FAKE!! Žao mi je samo naivaca koji su na to nasjeli...

 

Jedno pitanje iz znatiželje, ako netko zna odgovor. Zašto je baš rar arhiva najčešće vektor za kojekakav maleware? Rijetko kada susrećem maleware unutar .zip arhiva, a unutar .7z arhiva nikada. To je dovelo do toga da jadan .rar automatski povezujem sa malewareom i kad god ga vidim (čak i ako dolazi od nekoga koga poznajem) automatski mi padne mrak na oči :D

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 12:30 (rustweaver).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
lizard_ago kaže...

Pošalji onda i pass ako već misliš skinut arhivu koja ima pass moraš malo potrošit novaca za dobit pass :)

Sam si ga nabavi :P

 

lizard_ago kaže...

Živo me zanima kako je odrađeno updejtiranje emulatora :)

Kojeg emulatora? {#}

 

 

@Megatr0n98 neka ti ovo bude lekcija, ako je nešto predobro da bi bilo istinito vjerojatno nije istinito. Osim toga nauči se i kako se software inače distribuira. Hint: ne preko jubitoa i free file hosting servisa. Ako si i inače tako naivan zbilja se nadam da imaš antivirus.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 12:34 (rustweaver).
12 godina
protjeran
offline
Re: PS3 emulator
SolidSnakeCRO kaže...

Hahaha kako ste naivni.Pa PS2 emulator još nije dovršen i treba imat dosta jak procesor, a sad bi kao pojavio se ps3 emulator iz vedra neba i da odma radi.Možda za 10 godina i bude pcsx 3.

Nadam se da imate dobar antivirus i firewall{#}.

Hmmm meni ovo djeluje veoma uvjeljivo i da ne traze nikakav pass

 

btw sluzbene stranice:

http://ps3emulatorx.blogspot.com/

 

 

Recommended (will run 50-60fps)

* OS: Windows 7/Vista/XP (32 or 64 bit) or Mac OS
* CPU: Quad-core Intel or AMD CPU
* RAM: 4 GB
* HDD: 6 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory

 

 

molim nekog tko nije totalni tupson da isproba, ja bi osobno al ne mogu jer sam na moru a laptop nema sape...

 

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 12:40 (R4sput1n).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
R4sput1n kaže...
molim nekog tko nije totalni tupson da isproba, ja bi osobno al ne mogu jer sam na moru a laptop nema sape...

Ja sam se umorio od ovoga.

 

Trebalo bi otvoriti nekakvu temu na forumu gdje bi se bavili raskrinkavanjem malewarea, čisto poradi naivaca, da steknu određenu dozu skepse i načine za prepoznavanje. :D

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
14 godina
offline
Re: PS3 emulator
rustweaver kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Pukni u sandbox ako imaš opciju na av-u pa vidi i javi.Moguće da i nije virus nego samo napravljen gui u visual studiju i to je to.

Gotovo sigurno scam. Unutar rar arhive se nalazi još jedna rar arhiva pod imenom, pazi sada: "PS3 emulator WORKING! ps3emu ver. 0.0.0.2 Sony Playstation games ROMs emulation.rar", čije ime neodoljivo podsjeća na one fake datoteke sa piratskih sajtova. E da, moram li uopće napomenuti da je zaštićena passwordom i da sa njom dolazi i readme koji objašnjava da je za password potrebno otići na određenu web adresu, koja kad se otvori nudi nekakve surveye koje moraš obaviti kako bi dobio password, dalje nisam išao vidio sam sve što sam htio...

 

Doslovno sve u cijelom kompletnom procesu (youtube/mediafire distribucija umjesto makar sourceforgea, .rar arhiva. ime arhive koje nema veze sa načinima imenovanja softwarea u razvoju, password, survey!!) jednostavno vrišti FAKE!! Žao mi je samo naivaca koji su na to nasjeli...

 

Jedno pitanje iz znatiželje, ako netko zna odgovor. Zašto je baš rar arhiva najčešće vektor za kojekakav maleware? Rijetko kada susrećem maleware unutar .zip arhiva, a unutar .7z arhiva nikada. To je dovelo do toga da jadan .rar automatski povezujem sa malewareom i kad god ga vidim (čak i ako dolazi od nekoga koga poznajem) automatski mi padne mrak na oči :D

Ah sve ovo bilo je i očekivano {#}.

Zato kaj je RAR najopularniji format za kompresiranje iako 7z daje bolje rezultate.

12 godina
protjeran
offline
Re: PS3 emulator
rustweaver kaže...
R4sput1n kaže...
molim nekog tko nije totalni tupson da isproba, ja bi osobno al ne mogu jer sam na moru a laptop nema sape...

Ja sam se umorio od ovoga.

 

Trebalo bi otvoriti nekakvu temu na forumu gdje bi se bavili raskrinkavanjem malewarea, čisto poradi naivaca, da steknu određenu dozu skepse i načine za prepoznavanje. :D

ma jhebo te malware{#}, danas svaka susa ima AV, btw isprobao sam tokom godina gomile emulatora i ovo mi ne djeluje fejk...

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
16 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
R4sput1n kaže...

ma jhebo te malware{#},  danas svaka susa ima AV, btw  isprobao sam tokom godina gomile emulatora i ovo mi  ne djeluje fejk...

  Link za download je takoder na mediafire, meni dosta.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
SolidSnakeCRO kaže...

Ah sve ovo bilo je i očekivano {#}.

Zato kaj je RAR najopularniji format za kompresiranje iako 7z daje bolje rezultate.

U mojem području interesa definitivno nije. Ja se svakodnevno susrećem samo sa .tar.gz, .tar.bz, .zip i .7z arhivama. S time da .7z debelo prevladava... Ali koliko sam uspio vidjeti .rar je iznimno popularan na kojekakvim warez stranicama...

 

R4sput1n kaže...

ma jhebo te malware{#}, danas svaka susa ima AV, btw isprobao sam tokom godina gomile emulatora i ovo mi ne djeluje fejk...

Meni djeluje. Čisto iz razloga što blog, opis emulatora i način distribucije veoma podsjećaju na nešto što bi hacker-goran (sječa li ga se još tko?) napravio. Ali zaintrigirao si me, ajmo vidjeti i to...

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 12:59 (rustweaver).
12 godina
protjeran
offline
Re: PS3 emulator
rustweaver kaže...

Meni djeluje čisto iz razloga što blog, opis emulatora i način distribucije veoma podsjećaju na nešto što bi hacker-goran (sječa li ga se još tko?) napravio. Ali zaintrigirao si me, ajmo vidjeti i to...

ajde, obavezno postaj dojmove nakon sto pronjuskas

 

p.s. po mogucnosti nemoj odustat nakon raspakiravanja fileova, skini negdje ROM za PS3, digni virtualku te probaj pokrenut a onda poslije skeniraj

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 13:06 (R4sput1n).
11 godina
neaktivan
offline
PS3 emulator

Ovaj emulator ne radi!!! Ja sam ga sada skinuo i kada pokrenem piše da nedostaje neki BIOS za taj emulator. Pita te jel hoćeš skinut i kada stisneš da , tada prebaci na survey stranicu. :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 emulator

Čekajte kako vama mjerilo dali je fake il real može biti dali se emulator skida sa mediafirea ili nekoga kao official sitea.Ljudi moji PS1 emulacija još nije usavršena,pcsx2 se radi već nekih 8 godina i još je daleko od toga da bude dovršen, a sad odjednom postoji ps3 emulator i to sve radi.Ljudi nemojte bit smiješni i nasjedat na te fore.Pratim tu scenu od 15. godine, i vjerujte mi ne postoji ps3 emulator.Pa samo malo pročitajte pcsx2 forum, kolko je tu godina rada i testiranja, i kolko community pomaže i slično.Pa nije to napravit tetris.

Bježite od toga u 3 pm.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 emulator
LukaPRO kaže...

Ovaj emulator ne radi!!! Ja sam ga sada skinuo i kada pokrenem piše da nedostaje neki BIOS za taj emulator. Pita te jel hoćeš skinut i kada stisneš da , tada prebaci na survey stranicu. :(

jao a kaj si mislil.I sa tim phenomom nemožeš nit vrtit pcsx2 igre na full speedu, a ti bi ps3 kao.Probaj opet kroz 10-ak godina.

15 godina
neaktivan
offline
PS3 emulator

Za one koji se malo više razume u emulaciju uzet ću emulator koji je najnovije generacije (Wii konzola) ... riječ je o Dolfin wii emulatoru koje je po pisnju na službenom forumi dosta teško napisat.

Za taj emulator potrebno je imat kompjuter najnovije generacije (znači neki Core2Duo ili noviji procesor ) čitajuć po forumu emulator normalno radi ako imate 3 Ghz procesor (jasno dvojezgreni)

to je što se procesora tiče što se grafičkog djela emulator zahtjeva Pixel Shader 2.0 no najbolje radi ako imate ATI (48XX ili noviju jaču od navedene). Imao sam Core2Duo 8400 na 3 Ghz koju sam

ponekad 'kloknuo na 3.3 Ghz sa ATI-jem 4870 pa emulacija u 'full screnu' nije radila glatko.

 

A sad govorimo o PS3 konzoli koja je svojim specifikacijama najača konzola današnjice (na papiru) i ova izjava da emulator neće tako skoro stić za ovu konzolu to i ja potpisujem.

Za emulaciju PS3 konzole treba prvo napisat emulator koji emulira hardwerski dio pa potom tu treba i treba prilagodit PlayStation 3 system software (koji još uvjek je velika enigma za homebrew ps3

zajednicu).

 

Dakle da podvučemo za napravit emulator treba znat o konzoli sve u tančine da bi se uopće pristupilo pisanju emulatora no kako to još nije slučaj to možemo zaboravit emulaciju PS3.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PS3 emulator
SolidSnakeCRO kaže...

Čekajte kako vama mjerilo dali je fake il real može biti dali se emulator skida sa mediafirea ili nekoga kao official sitea.Ljudi moji PS1 emulacija još nije usavršena,pcsx2 se radi već nekih 8 godina i još je daleko od toga da bude dovršen, a sad odjednom postoji ps3 emulator i to sve radi.Ljudi nemojte bit smiješni i nasjedat na te fore.Pratim tu scenu od 15. godine, i vjerujte mi ne postoji ps3 emulator.Pa samo malo pročitajte pcsx2 forum, kolko je tu godina rada i testiranja, i kolko community pomaže i slično.Pa nije to napravit tetris.

Bježite od toga u 3 pm.

 u principu savim nebitno, sa emulacijom starog hardwera moze bit daleko vise problema nego s onim novijeg datumu, ionako sve ovisi o vjestini kodera

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
12 godina
offline
PS3 emulator

Inače ako nema na http://www.emulator-zone.com/ onda zaboravi.

 

PS3 i 360 emu nečete vidjet tak skoro ako i ikada.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
R4sput1n kaže...

ajde, obavezno postaj dojmove nakon sto pronjuskas

Djeluje kao stvaran emulator, ono što ti mogu reći jest da koristi .net framework, veoma me zbunjuje pthreads i SDL koje emulator očito koristi (ništa maliciozno, samo zbunjujuče sa developerske strane).

 

EDIT: hahaha, za download biosa šalje na stranicu na kojoj moraš ispunjavati survey kako bi mogao skinuti... {#}. Dakle Rasputine, još misliš da je legit? :D

 

R4sput1n kaže...
p.s. po mogucnosti nemoj odustat nakon raspakiravanja fileova, skini negdje ROM za PS3, digni virtualku te probaj pokrenut a onda poslije skeniraj

Uh, nemam ni vremena, ni konfiguraciju a ni PS3 igre kako bih ga mogao isprobati kako treba...

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 13:14 (rustweaver).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
lizard_ago kaže...
Dakle da podvučemo za napravit emulator treba znat o konzoli sve u tančine da bi se uopće pristupilo pisanju emulatora no kako to još nije slučaj to možemo zaboravit emulaciju PS3.

Pa što misliš kako se saznaje? Reverse engineeringom, stvarno ne možeš znati u nekom kutku svijeta je li neki genijalac postigao veliki napredak u PS3 emulaciji (da se razumijemo govorim o točnosti emulacije, ne o brzini emulacije).

 

Streetpunk kaže...

Inače ako nema na http://www.emulator-zone.com/ onda zaboravi.

Nije nikakvo pravilo, iako se može uzeti kao dobra naznaka...

 

SolidSnakeCRO kaže...

Čekajte kako vama mjerilo dali je fake il real može biti dali se emulator skida sa mediafirea ili nekoga kao official sitea.

Ne vezano specifično uz emulatore nego software općenito...

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 13:19 (rustweaver).
12 godina
protjeran
offline
Re: PS3 emulator
lizard_ago kaže...

Za one koji se malo više razume u emulaciju uzet ću emulator koji je najnovije generacije (Wii konzola) ... riječ je o Dolfin wii emulatoru koje je po pisnju na službenom forumi dosta teško napisat.

Za taj emulator potrebno je imat kompjuter najnovije generacije (znači neki Core2Duo ili noviji procesor ) čitajuć po forumu emulator normalno radi ako imate 3 Ghz procesor (jasno dvojezgreni)

to je što se procesora tiče što se grafičkog djela emulator zahtjeva Pixel Shader 2.0 no najbolje radi ako imate ATI (48XX ili noviju jaču od navedene). Imao sam Core2Duo 8400 na 3 Ghz koju sam

ponekad 'kloknuo na 3.3 Ghz sa ATI-jem 4870 pa emulacija u 'full screnu' nije radila glatko.

 

A sad govorimo o PS3 konzoli koja je svojim specifikacijama najača konzola današnjice (na papiru) i ova izjava da emulator neće tako skoro stić za ovu konzolu to i ja potpisujem.

Za emulaciju PS3 konzole treba prvo napisat emulator koji emulira hardwerski dio pa potom tu treba i treba prilagodit PlayStation 3 system software (koji još uvjek je velika enigma za homebrew ps3

zajednicu).

 

Dakle da podvučemo za napravit emulator treba znat o konzoli sve u tančine da bi se uopće pristupilo pisanju emulatora no kako to još nije slučaj to možemo zaboravit emulaciju PS3.

Dolphin na osrednjem hardweru (doduse clockanom E6300 4.2GHz) radi i vise nego dobro, finta je samo u tome da ga treba za svaku igru posebno nastalevat jer inace kenja .... naravno ima romova koji stvaraju problema bez obzira al vecina radi dobro.

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
14 godina
offline
Re: PS3 emulator
R4sput1n kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Čekajte kako vama mjerilo dali je fake il real može biti dali se emulator skida sa mediafirea ili nekoga kao official sitea.Ljudi moji PS1 emulacija još nije usavršena,pcsx2 se radi već nekih 8 godina i još je daleko od toga da bude dovršen, a sad odjednom postoji ps3 emulator i to sve radi.Ljudi nemojte bit smiješni i nasjedat na te fore.Pratim tu scenu od 15. godine, i vjerujte mi ne postoji ps3 emulator.Pa samo malo pročitajte pcsx2 forum, kolko je tu godina rada i testiranja, i kolko community pomaže i slično.Pa nije to napravit tetris.

Bježite od toga u 3 pm.

 u principu savim nebitno, sa emulacijom starog hardwera moze bit daleko vise problema nego s onim novijeg datumu, ionako sve ovisi o vjestini kodera

Ti nenaš o čemu pričaš.Ovdje uopče nije problem starost hardvera.PS1 potpuno probijena zaštita=emulacija moguća, PS2=skoro pa ista stvar, ali jača je konzola i teže ju je za emulirat zato i današnji najmodreniji procesori neke igre nemogu vrtit konstantno na 60FPS-a.A PS3....pa jedva su nekak složili da idu pirati gore, i još uvijek muku muče sa raznim eboot fajlovima za svaku igriu i modificiranje firmwarea.Ponavljam probaj za 10 godina, a sumnjam da i onda bude nekog napretka.

12 godina
protjeran
offline
Re: PS3 emulator
SolidSnakeCRO kaže...

Ti nenaš o čemu pričaš.Ovdje uopče nije problem starost hardvera.PS1 potpuno probijena zaštita=emulacija moguća, PS2=skoro pa ista stvar, ali jača je konzola i teže ju je za emulirat zato i današnji najmodreniji procesori neke igre nemogu vrtit konstantno na 60FPS-a.A PS3....pa jedva su nekak složili da idu pirati gore, i još uvijek muku muče sa raznim eboot fajlovima za svaku igriu i modificiranje firmwarea.Ponavljam probaj za 10 godina, a sumnjam da i onda bude nekog napretka.

 

srecom da imamo tebe da nam ovako strucno objasnis{#}... reaalno gledajuci i u aktualnim konzolama za danasnje pojmove je unutra krs od hardwera, dobra emulacija nuzno nije u korelaciji s jacinom hardwera...

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
12 godina
protjeran
offline
Re: PS3 emulator
R4sput1n kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Hahaha kako ste naivni.Pa PS2 emulator još nije dovršen i treba imat dosta jak procesor, a sad bi kao pojavio se ps3 emulator iz vedra neba i da odma radi.Možda za 10 godina i bude pcsx 3.

Nadam se da imate dobar antivirus i firewall{#}.

Hmmm meni ovo djeluje veoma uvjeljivo i da ne traze nikakav pass

 

btw sluzbene stranice:

http://ps3emulatorx.blogspot.com/

 

 

Recommended (will run 50-60fps)

* OS: Windows 7/Vista/XP (32 or 64 bit) or Mac OS
* CPU: Quad-core Intel or AMD CPU
* RAM: 4 GB
* HDD: 6 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory

 

 

molim nekog tko nije totalni tupson da isproba, ja bi osobno al ne mogu jer sam na moru a laptop nema sape...

 

nezelim onaj gore sto sam aj stavio, probat cu ovaj jer netreba pass, znam te fore, javim vam jel radi, skida se hawx 2, ulg kod mene bi trebalo dobro radit jel? ipak je tu 2500k, mogu ga pogurat na 4ghz ako treba, a dvije 550ti bi trebale bit dosta za fino igranje

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
Megatr0n98 kaže...

nezelim onaj gore sto sam aj stavio, probat cu ovaj jer netreba pass, znam te fore, javim vam jel radi, skida se hawx 2, ulg kod mene bi trebalo dobro radit jel?

Ne čitaš, a to je loše za tebe:

http://www.bug.hr/forum/post/igre-opcenito/ps3-emulator/3065944.aspx

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice