Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.041
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
5 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Google rdr2 how to get perfect pelts

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...
Ima li koja fora da ubijem i oderem zivotinju a da nema poor skin?

 trebao bi ciljat zivotinju i onda ju "istrazit" sa tipkom q na pcu, u tom opisu ti onda piše s kojim oružjem je tu zivotinju najbolje ubit. Najčešće to bude rifle.

 

I naravno, zivotinje gadjas u glavu ili srce da ne bi smanjio kvalitetu skina, ali treba napomenut da nije svaka ziva zivotinja sa perfect peltom

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

dvogledom ili nanišani na živinu, piše ti kvaliteta skina

7 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...

 A da, pomiješao sam... Jbg onda, uzmi si NordVPN sa ebaya za siću i dalje je jeftinije nego igdje drugdje. 24 mjeseca je bilo 5$ kad sam kupovao. 

 Pozdrav. Mislim se i ja napraviti ovaj drugi acc i preko vpna kupiti rdr2. Znam da ako sad ne kupim, neću sljedećih par godina. 
Možeš mi u pm poslat link odakle si ti kupio? Nisam nikad koristio vpn niti znam kako funkcionira. Mogu samo pretpostaviti da seller pošalje nekakav kod za aktivaciju nakon par minuta. 

EDIT: igra upravo kupljena za 18$. Iskoristio sam onaj 24h trial za cyberghost. Al vpn mi se čini kao dobra stvar. Svakako mi javi gdje si tako jeftino kupio norda.. Našao sam ih par za 2-3 $, al izgledalo mi je prejeftino i presumnjivo pa sam odustao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 19:37 (birra).
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...
Ima li koja fora da ubijem i oderem zivotinju a da nema poor skin?

 Zavisi koja životinja. Pa piše vam u onom izborniku (compendium) točno s kojim oružjem je najbolje loviti određenu životinju. Npr. ove sitne životinje tipa zec i slično zahtjevaju da se koriste manje strijele (small game) itd. Naravno da ako gađaš zeca npr. revolverom da ćeš ga rastrgati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Pa par jelena sam skenjo strijelom i pisalo je poor skin..
R33mba#2892
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...
Pa par jelena sam skenjo strijelom i pisalo je poor skin..

 Pa piše ti najbolji način za ubiti, jelen je ja mislim Sniper i moraš gađati glavu.

Isto tako kvaliteta kože ima veze sa kvalitetom živine. Piše ti kad ciljaš životinju kakve je kvaliteta 1,2 ili 3 star. Ako pogodiš krivom puškom ili ako ne poglodiš glavu onda pada kvaliteta.

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
R3nchi kaže...
Pa par jelena sam skenjo strijelom i pisalo je poor skin..

 Pa piše ti najbolji način za ubiti, jelen je ja mislim Sniper i moraš gađati glavu.

Isto tako kvaliteta kože ima veze sa kvalitetom živine. Piše ti kad ciljaš životinju kakve je kvaliteta 1,2 ili 3 star. Ako pogodiš krivom puškom ili ako ne poglodiš glavu onda pada kvaliteta.

 mozes i u srce, a lociraš ih eagle eyeom

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...

 mozes i u srce, a lociraš ih eagle eyeom

 Ma problem je ako fulaš srce za par centimetri uništiš kožu, ako fulaš glavu ništa se ne desi jer si jednostavno promašio. To igra ulogu kad trebaš neku živinu koju je teže naći.

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Još danas traje akcija RDR2 za 18 dolara, je li tako? Do sutra u 17h.

Ima li netko da je prije koji dan kupio samo da mi javi kolika je kunska protuvrijednost za istu?

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 11:36 (playjob).
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
playjob kaže...

Još danas traje akcija RDR2 za 18 dolara, je li tako? Do sutra u 17h.

Ima li netko da je prije koji dan kupio samo da mi javi kolika je kunska protuvrijednost za istu?

 Ja sam kupio prije par dana.. Kunska protuvrijednost? Pa ne govorimo ovdje o šesterocifrenim brojkama čovječe.. :)
Uostalom, ako je 18$ pomnožiš za 7, ako je 18€ pomnožiš sa 8 i znaš da preko toga nećeš platit. Nije da ti treba post na forumu za to.

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
playjob kaže...

Još danas traje akcija RDR2 za 18 dolara, je li tako? Do sutra u 17h.

Ima li netko da je prije koji dan kupio samo da mi javi kolika je kunska protuvrijednost za istu?

 123,85 kn me izašlo prije tjedan dana ako ti to što pomaže.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
birra kaže...
playjob kaže...

Još danas traje akcija RDR2 za 18 dolara, je li tako? Do sutra u 17h.

Ima li netko da je prije koji dan kupio samo da mi javi kolika je kunska protuvrijednost za istu?

 Ja sam kupio prije par dana.. Kunska protuvrijednost? Pa ne govorimo ovdje o šesterocifrenim brojkama čovječe.. :)
Uostalom, ako je 18$ pomnožiš za 7, ako je 18€ pomnožiš sa 8 i znaš da preko toga nećeš platit. Nije da ti treba post na forumu za to.

 Nema potrebe da me podučavaš množenju i tečajevima. 

Hexfire kaže...
playjob kaže...

Još danas traje akcija RDR2 za 18 dolara, je li tako? Do sutra u 17h.

Ima li netko da je prije koji dan kupio samo da mi javi kolika je kunska protuvrijednost za istu?

 123,85 kn me izašlo prije tjedan dana ako ti to što pomaže.

 To je to, naravno da mi pomaže. Hvala puno!

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Mali update što se tiče kupovine RDR2.
Koristio sam CyberGhostVPN program i državu Moldaviju, grad Chisinau i platio sam $18 odnosno 119,50kn.

Gruziju preskočite jer svih 24 servera locira u Nizozemskoj. Eto mali hint da uštedite vrijeme.

 

Sretna Nova godina revolveraši!

Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pokušavam kupit rdr2 frendu za 18 dolara al ne prolazi, da nisi možda patchali ovu metodu? Ja sam kupio bez problema prije par dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
The_K kaže...

Pokušavam kupit rdr2 frendu za 18 dolara al ne prolazi, da nisi možda patchali ovu metodu? Ja sam kupio bez problema prije par dana

 The_K

Mislim da su ljudi rekli da se može kupiti do 01.01.2020 17h pogledaj par redova gore.

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

To su govorili jer je akcija do 1.1., al epic games je produžio akciju pa je i dalje igra 18 dolara

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

U kakvih 55 sati sam tek prošao pola chaptera 3, ulovio samo četiri legendarne životinje ali zato sam uhvatio 68 slika, (galerija slika 

I riješio sam onog masovnog ubojicu čije leševe možemo naći po mapi! Evo slika, (spoiler) gdje dođemo nakon posložene karte...

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 0:52 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Nakon epiloga izgubio sam volju za igrom, pa ako nekoga zanima prepuštam svoj Rockstar acc. Info u inbox.
Tempus fugit
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Popizdim svaki put dok me u story modeu zaskoči banda negdje na osami.

Gotovo svaki drugi put me ubiju u par sekundi dok se ja pokušavam okrenuti i pobjeći. Okretanje je užasno loše riješeno i neintuitivno.

Ako iste sekunde ne izvadiš oružje i ne opališ dead eye nemaš gotovo nikakve šanse. Uglavnom, svaki put me opelješe za finu svotu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...

Popizdim svaki put dok me u story modeu zaskoči banda negdje na osami.

Gotovo svaki drugi put me ubiju u par sekundi dok se ja pokušavam okrenuti i pobjeći. Okretanje je užasno loše riješeno i neintuitivno.

Ako iste sekunde ne izvadiš oružje i ne opališ dead eye nemaš gotovo nikakve šanse. Uglavnom, svaki put me opelješe za finu svotu.

 Bitanga

Meni je bila taktika da prvo odjašem malo dalje pa se lagano vraćam i kokam ih.

Još sam se i zajebavao sa kontrolerom PS4.

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...

Popizdim svaki put dok me u story modeu zaskoči banda negdje na osami.

Gotovo svaki drugi put me ubiju u par sekundi dok se ja pokušavam okrenuti i pobjeći. Okretanje je užasno loše riješeno i neintuitivno.

Ako iste sekunde ne izvadiš oružje i ne opališ dead eye nemaš gotovo nikakve šanse. Uglavnom, svaki put me opelješe za finu svotu.

 Bitanga

Meni je bila taktika da prvo odjašem malo dalje pa se lagano vraćam i kokam ih.

Još sam se i zajebavao sa kontrolerom PS4.

 

Ne sjećam se više kako je na konzoli, ali na PCu kad opalim "S" da jaše unazad, onda se samo okreće u mjestu, pa moraš u jednom trenutku opaliti "W" da krene naprijed (tj. nazad, ako potrefiš okret od 180°).

Uglavnom, svaki put me to sjebe jer je neintuitivno, i na kraju dok skontam da se okrećem u mjestu već sam mrtav :-)

Ispada da je bolje projuriti kroz njih kako ti kažeš, samo refleks me uvijek sjebe kontra logike :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 15:43 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
The_K kaže...

Pokušavam kupit rdr2 frendu za 18 dolara al ne prolazi, da nisi možda patchali ovu metodu? Ja sam kupio bez problema prije par dana

 Moraš korstiti VPN iz regije u kojoj kupuješ te mora biti pod IP location ta zemlja https://www.iplocation.net/

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Počeo sam igrati i nikako da mi sjedne RDR2 na PCu. Ako pratim glavne misije to ide OK ali kad odlučim malo sam švrljati po mapi i gradu, uvijek završi loše. Niti nema side questova kako sam naučio u npr Withceru 3 što mi je ono, wtf? Open world mapa a nema baš neke koristi od nje (ili ima ali ja ne kužim?). Tipke su smotane i sad drži ovu pa onu mi nikako ne sjeda. Jašem po gradu nekoga trknem konjem već sranje. I tako svako malo neki kurac, baš moraš paziti da nekoga krivo ne pogledaš. Kontrola konja katastrofa.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cro0707 kaže...

Počeo sam igrati i nikako da mi sjedne RDR2 na PCu. Ako pratim glavne misije to ide OK ali kad odlučim malo sam švrljati po mapi i gradu, uvijek završi loše. Niti nema side questova kako sam naučio u npr Withceru 3 što mi je ono, wtf? Open world mapa a nema baš neke koristi od nje (ili ima ali ja ne kužim?). Tipke su smotane i sad drži ovu pa onu mi nikako ne sjeda. Jašem po gradu nekoga trknem konjem već sranje. I tako svako malo neki kurac, baš moraš paziti da nekoga krivo ne pogledaš. Kontrola konja katastrofa.

 

Hehe, to je ta Rockstar brijica. Danas su sve igre na PCu pokonzolašene, pa imaju te spike sa long-press akcijama.

Sidequestovi su ti oni sa bijelim oznakama, a story misije one sa žutim. A tu i tamo svuda naletiš na neke "strangere" i neke random gluparije sa bijelim točkicama.

Uglavnom, igram igru da ju završim. Sad sam na 6. chapteru i već igram na silu jer mi se baš i ne da više. Ogroman je svijet i prekrasan, ali brate mili daj da završim pa idem na nešto drugo :-P

Pobio sam valjda stotine ljudi, platim neki mali bountić i ubijam dalje. A honor mi je skoro na samom vrhu. Smiješno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Po meni su razdužili priču nepotrebno, taman kada sam mislio da treba biti duži sp od gta 5 oni to razvuku jer jebiga treba napraviti da toliko sati može držati priču a to je to teško. Meni je honor bio toliko nisko jer sam klao šta sam stigao :DD

S obzirom da me lov i ribolov ne zanima kao ni jahanje, a volim npr auta, gta mi bolje leži kao open world igra nego rdr. Priča mi se svidja i ta banda i dešavanja oko nje ali neke stvari mi nisu jasne. 

Heavy spolier:

Nije mi jasno zašto dutch na planini ubije odjednom micaha i samo nastavi dalje a ovi pare uzmu kao da se ne znaju, to ili su mogli bolje odraditi ili sam ja propustio neka dešavanja

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hanteed kaže...

Po meni su razdužili priču nepotrebno, taman kada sam mislio da treba biti duži sp od gta 5 oni to razvuku jer jebiga treba napraviti da toliko sati može držati priču a to je to teško. Meni je honor bio toliko nisko jer sam klao šta sam stigao :DD

chapter 3 je istina bio razdužen i tu su se udaljili od radnje, ali svi ostali chapteri su bitni za priču.  chapter 1 je bitan, bez njega bi bilo kao serija bez pilot epizode. gdje se upoznaju likovi, radnja itd. chapter 5 je isto bitan jer se tu vide najveće promjene na članovima bande, konkretno Dutch, Arthur i Javier postanu praktički druge osobe.

U chapteru 6 je dio s indijancima mogao bit izbačen, ali radi se o solidno odrađenom detalju za koji je svakako bolje da je u igri, iako bilo bi bolje da su missable side misije, a ne glavne misije.

većina ljudi nije skužila poantu honora. poanta nije da je glavni lik pozitivac ili negativac, već da li se ponaša u skladu s originalnim kodeksom bande ili ne. sve honor cutscene su rađene prema tome. zasto se honor ne gubi kad ubijate neprijatelje u misijama ili kad ubijate članove drugih bandi, u samoobrani i slično. jedina stvar koju nisu dobro riješili je da s visokim honorom imate popuste u trgovinama, pošto visoki honor ne znači ono što bi trebao značit.
I poslije chaptera 6 honor gubi značenje jer više nema bande, pa nema ni kodeksa. nema ni honor cutscena.

 

 

hanteed kaže...

Heavy spolier:

Nije mi jasno zašto dutch na planini ubije odjednom micaha i samo nastavi dalje a ovi pare uzmu kao da se ne znaju, to ili su mogli bolje odraditi ili sam ja propustio neka dešavanja

Dutch ubije Micahu zato što je došao po osvetu, isto kao i John. jer kad ga John pita šta tu radi, kaže: Same as you, I suppose.
Micah onda kaže da se ponovo okupljaju, što znači da nisu bili skupa tih 8 godina, što je logično jer bi svak zaključio da je poslije Arthurove smrti Micah uzeo pare i pobjegao, a nije ih podijelio s Dutchom, Billom i Javierom i ostao u bandi. to je dovoljan motiv za Dutcha da se osveti, pogotovo ako je saznao da je Arthur umro.
A Dutch odlazi bez riječi jer mu nije stalo do novca, izgorio je totalno, a i možda je još uvijek smatrao da je John bio jedan od izdajnika.

Ne znam točno kad su se Bill i Javier odvojili od Dutcha, ali pretpostavljam prije epiloga jer je Dutch tamo sam. možda čak i odmah poslije chaptera 6 kad su saznali da su ostali bez para.

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Bitanga kaže...
Cro0707 kaže...

Počeo sam igrati i nikako da mi sjedne RDR2 na PCu. Ako pratim glavne misije to ide OK ali kad odlučim malo sam švrljati po mapi i gradu, uvijek završi loše. Niti nema side questova kako sam naučio u npr Withceru 3 što mi je ono, wtf? Open world mapa a nema baš neke koristi od nje (ili ima ali ja ne kužim?). Tipke su smotane i sad drži ovu pa onu mi nikako ne sjeda. Jašem po gradu nekoga trknem konjem već sranje. I tako svako malo neki kurac, baš moraš paziti da nekoga krivo ne pogledaš. Kontrola konja katastrofa.

 

Hehe, to je ta Rockstar brijica. Danas su sve igre na PCu pokonzolašene, pa imaju te spike sa long-press akcijama.

Sidequestovi su ti oni sa bijelim oznakama, a story misije one sa žutim. A tu i tamo svuda naletiš na neke "strangere" i neke random gluparije sa bijelim točkicama.

Uglavnom, igram igru da ju završim. Sad sam na 6. chapteru i već igram na silu jer mi se baš i ne da više. Ogroman je svijet i prekrasan, ali brate mili daj da završim pa idem na nešto drugo :-P

Pobio sam valjda stotine ljudi, platim neki mali bountić i ubijam dalje. A honor mi je skoro na samom vrhu. Smiješno.

 

Hvala. Nekako mi nije sjeo gameplay, sad mi je žao što sam ga kupio. Idem odigrati Witcher 3 pa se vratim na RDR2, možda u međuvremenu malo ispeglaju te stvari koje mi smetaju, iako ne vjerujem da će se nešto bitno promijeniti.

5 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pitanje, kad završim sve chaptere i cijelu igru, jel mogu nastavit lutat po pustopoljinama i ubijat ljude i životinje ili je igra gotova? Ko u GTA, odigrat sve, pa tek onda uživat u slobodi...

 

Jer eve sad sam na chapteru 4 il 5, nisam više siguran, samo znam da mi se sve manje sviđa razvoj radnje, znam što će se dogodit i nisam sretan oko toga. Toliko nisam sretan da mi se ne igra dalje, najradije bi se vratio na neki stariji save u chapteru 3 i tu ostao zauvijek. Chapter 3 je raj i idila.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 12:26 (Filox).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cro0707 kaže...
Bitanga kaže...
Cro0707 kaže...

Počeo sam igrati i nikako da mi sjedne RDR2 na PCu. Ako pratim glavne misije to ide OK ali kad odlučim malo sam švrljati po mapi i gradu, uvijek završi loše. Niti nema side questova kako sam naučio u npr Withceru 3 što mi je ono, wtf? Open world mapa a nema baš neke koristi od nje (ili ima ali ja ne kužim?). Tipke su smotane i sad drži ovu pa onu mi nikako ne sjeda. Jašem po gradu nekoga trknem konjem već sranje. I tako svako malo neki kurac, baš moraš paziti da nekoga krivo ne pogledaš. Kontrola konja katastrofa.

 

Hehe, to je ta Rockstar brijica. Danas su sve igre na PCu pokonzolašene, pa imaju te spike sa long-press akcijama.

Sidequestovi su ti oni sa bijelim oznakama, a story misije one sa žutim. A tu i tamo svuda naletiš na neke "strangere" i neke random gluparije sa bijelim točkicama.

Uglavnom, igram igru da ju završim. Sad sam na 6. chapteru i već igram na silu jer mi se baš i ne da više. Ogroman je svijet i prekrasan, ali brate mili daj da završim pa idem na nešto drugo :-P

Pobio sam valjda stotine ljudi, platim neki mali bountić i ubijam dalje. A honor mi je skoro na samom vrhu. Smiješno.

 

Hvala. Nekako mi nije sjeo gameplay, sad mi je žao što sam ga kupio. Idem odigrati Witcher 3 pa se vratim na RDR2, možda u međuvremenu malo ispeglaju te stvari koje mi smetaju, iako ne vjerujem da će se nešto bitno promijeniti.

 

Čisto sumnjam. Još nisu popravili treperenje drveća u DirectXu, izgleda poprilično retardirano. Ili konjska griva koja stoji u zraku kao peraja ribe.

A da na spominjem glupe situacije u igrama na koje sam naišao. Dvije ženske sjede na istoj stolici, likovi koji se teleportiraju, side misije koje su loše prilagođene vremenskim prilikama (Arthur i ženska pričaju nonšalantno vani na najvećoj grmljavini, kiši i nevremenu koje sam ikad vidio u igri i nikako da završi, sve su mi uši otpale od buke), jahači koji ti idu u susret i namjerno skrenu pred tebe točno ispred tako da naletiš na njih i sl. U jednoj misiji mi se Dutch na konju vrtio u krug oko sebe umjesto da sjaši i tako 5 minuta. Takve bugove su odavno trebali ispraviti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice