Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.591
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
kameni_zg kaže...

Dal netko ima problem da mu rockstar social club ne broji "hours played"?

 u rockstar launcheru mi uredno broji koliko sam koristio aplikaciju, ali na social clubu (web stranici) piše 0 minuta i za single player i za online.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
kameni_zg kaže...

Dal netko ima problem da mu rockstar social club ne broji "hours played"?

 

Znam da sam bio odigrao prve 2-3 misije u chapteru 2, i imao sam cca 13h played, al sad kad sam pri kraju chaptera 2, pise mi "0 minutes". Pitam cisto zato jer bi volio znati jednom kad zavrsim igru koliko sati mi je trebalo, itd.

 

 

 meni je sve okej mada me malo sram (klik)

 bio ti rdr 2 na idleu 

evo ja imam na početku cahptera 3 na 23% igre 39 sati ali bilo je tu na benchmarcima i na idleu sigurno 10ak sati, dakle oko 28 sati

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 18:27 (hanteed).
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hanteed kaže...
Del_Boy97 kaže...
kameni_zg kaže...

Dal netko ima problem da mu rockstar social club ne broji "hours played"?

 

Znam da sam bio odigrao prve 2-3 misije u chapteru 2, i imao sam cca 13h played, al sad kad sam pri kraju chaptera 2, pise mi "0 minutes". Pitam cisto zato jer bi volio znati jednom kad zavrsim igru koliko sati mi je trebalo, itd.

 

 

 meni je sve okej mada me malo sram (klik)

 bio ti rdr 2 na idleu 

evo ja imam na početku cahptera 3 na 23% igre 39 sati ali bilo je tu na benchmarcima i na idleu sigurno 10ak sati, dakle oko 28 sati

 ja sam zapravo puno više bio na rdr onlineu, tamo sam nabio skoro 80 lvla

4 godine
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

pozdrav, da li vrijedi uzimati igricu sa ovim specifikacijama ili da sacekam sljedece ljeto kad budem uzimao novi proc s novom vegom?

8 da
2 ne
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
steedvd kaže...

pozdrav, da li vrijedi uzimati igricu sa ovim specifikacijama ili da sacekam sljedece ljeto kad budem uzimao novi proc s novom vegom?

 Vrijedi ak ćeš uzeti preko Epic Storea za 18$ pa čak ako ti ne radi dobro nikom ništa. Jer jako teško da će za par mjeseci biti igdje za drastično manju cijenu, ako uopće.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

uzmes sad jer je sića, pa cekas do sljedece god. da se apgrejdaš.. 

4 godine
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

do kada ce biti to na epicu preko vpn?

Hvala na odgovorima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
steedvd kaže...

do kada ce biti to na epicu preko vpn?

Hvala na odgovorima 

 Mislim da do kraja godine. Ako neka jos netko potvrdi.

12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
tako je, do nove godine
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Dovršio danas download sa Epic Storea, išlo je kriminalno sporo. Instalacija prošla uredno, nikakvih problema s pokretanjem igre. Pokrenuo benchmark prema postavkama koje je igra zadala, average FPS 45... trebat će se ipak malo poigrati. Sad čekam da vani padne snijeg jer nema smisla igrati prije. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ag008 kaže...

UPUTE $17.99 RD2

Skinite

https://www.cyberghostvpn.com/

Kreirajte račun (samo email/password), dobijete 24h trial.

Odaberete Georgia. 

Ako vam ovdje piše https://tools.keycdn.com/geo

Nizozemska, znači da neće raditi, probajte drugi server ili državu. (Armenia, Azerbaijan, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Moldova, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan.)

Kada vam se poklapa IP location i odabrani server, prijavite se na

https://www.epicgames.com/store/en-US/product/red-dead-redemption-2/home

 

OBVEZNO se mora odabrati u postavkama accounta regija kao i server kojeg ste gore podesili, te se mora platiti kreditnom karticom (bez opcije spremanja za sljedeće plaćanje) jer preko Paypala će vidjeti vašu stvarnu adresu plaćanja i odbiti će vam kupovinu.

Prilikom plaćanja nebitna je adresa ulice ali stavite glavni grad države/servera kojeg ste odabrali jer ako stavite "Radnička 1, Zagreb" postoji mogućnost da vam odbije plaćanje.

 

Uspješno ste platili, dobivate mail. Ugasite VPN i preuzmite Epic games na računalo.

 ja ne znam kaj krivo radim ali nisam dobio nikakav trial...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skini Tunnelbear.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
Skini Tunnelbear.

 sta jest jest najbolji je ali ne bi onda za rusiju kad sam ja uzimao

4 godine
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

tunelbear nema ni jednu drzavu u kojoj je 28$ tj. sa kuponom 18$ a cyberghost mi ne da 24 sata free, koji VPN mogu koristiti da ima georgiu? 

Rijeseno sa http://www.mediafire.com/file/5l4lck55vpqjpdi/softether-vpn-client.zip/file

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2019 13:29 (steedvd).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
Skini Tunnelbear.

 imam ga, al na njemu nema gruzije

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
LeftY_CRO kaže...
Hexfire kaže...
Skini Tunnelbear.

 imam ga, al na njemu nema gruzije

 A da, pomiješao sam... Jbg onda, uzmi si NordVPN sa ebaya za siću i dalje je jeftinije nego igdje drugdje. 24 mjeseca je bilo 5$ kad sam kupovao. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Kako skinuti kožu sa životinja, kojom tipkom?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ag008 kaže...

Kako skinuti kožu sa životinja, kojom tipkom?

 mora ti pisati kad se priblizis

 

15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

delete

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2019 22:15 (ivanec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2019 17:27 (Jack Sparrow).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sam skuzio da sam s godinama i poprilicno oglupio za igre..

PA moze li mi netko reci kako doc do stapa za pecanje??

Poprilicno besciljno bauljam igrom..;(

chapter sam 2 i preso 17% igre..

R33mba#2892
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...

Ja sam skuzio da sam s godinama i poprilicno oglupio za igre..

PA moze li mi netko reci kako doc do stapa za pecanje??

Poprilicno besciljno bauljam igrom..;(

chapter sam 2 i preso 17% igre..

 Samo igraj dobit ćeš u jednoj misiji.

7 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Igra je iznimno zabavna, uzeo sam je na steamu prije tjedan dana i do sada odigrao nekih 14h. Prvih 13h nisam imao apsolutno nikakvih problema i nije mi bilo jasno kako ljudi imaju toliko problema s ovom igrom... I onda sam saznao... Igra mi se počela rušiti, dobivam ERR-GFX-STATE error i više ne mogu niti uči u igru. Probao sam razne fixove pa čak i službeni od rockstara ali ništa ne pomaže. Zatražio sam povrat...

 

Sjajna igra, meni definitivno najbolja igra nakon izlaska Witchera3 ali i dalje ima ogromnih tehničkih problema...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 14:54 (It'sMe932).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
It'sMe932 kaže...

Igra je iznimno zabavna, uzeo sam je na steamu prije tjedan dana i do sada odigrao nekih 14h. Prvih 13h nisam imao apsolutno nikakvih problema i nije mi bilo jasno kako ljudi imaju toliko problema s ovom igrom... I onda sam saznao... Igra mi se počela rušiti, dobivam ERR-GFX-STATE error i više ne mogu niti uči u igru. Probao sam razne fixove pa čak i službeni od rockstara ali ništa ne pomaže. Zatražio sam povrat...

 

TLDR: Sjajna igra, meni definitivno najbolja igra nakon izlaska Witchera3 ali i dalje ima ogromnih tehničkih problema...

 Bit će neko ljepše vrijeme, sredit ce valjda to pa se vrati kada piratska bude ili nesto smisli, ja sam u chapteru 4 nikakvih rušenja do sad nisam imao, samo kada sam klokao gpu. Btw ne treba ti tldr nije ti dug post

 

Maloprije sam rješio ovaj stranger quest kod pigfarme ma nemam rječi dosta ovih pravih stranger qustova su zanimljivi nije prepucana mapa svim i svačim kad god podjem na main quest usput rješim što god ili kupim ili se naoruzam municijom baš opušteno prelazim.

Kupio sam dva ona poluautomatska pištolja i na dual weldingu su op, nemoze ti niko vode dodati, u 1899 puca ko lara croft Moja je preporuka da to kupite cim prje mozete oni su vam u st denisu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 14:43 (hanteed).
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
It'sMe932 kaže...

Igra je iznimno zabavna, uzeo sam je na steamu prije tjedan dana i do sada odigrao nekih 14h. Prvih 13h nisam imao apsolutno nikakvih problema i nije mi bilo jasno kako ljudi imaju toliko problema s ovom igrom... I onda sam saznao... Igra mi se počela rušiti, dobivam ERR-GFX-STATE error i više ne mogu niti uči u igru. Probao sam razne fixove pa čak i službeni od rockstara ali ništa ne pomaže. Zatražio sam povrat...

 

Sjajna igra, meni definitivno najbolja igra nakon izlaska Witchera3 ali i dalje ima ogromnih tehničkih problema...

 imam ih i ja, svaki put pomogne brisanje ovih fajlova

7 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
It'sMe932 kaže...

Igra je iznimno zabavna, uzeo sam je na steamu prije tjedan dana i do sada odigrao nekih 14h. Prvih 13h nisam imao apsolutno nikakvih problema i nije mi bilo jasno kako ljudi imaju toliko problema s ovom igrom... I onda sam saznao... Igra mi se počela rušiti, dobivam ERR-GFX-STATE error i više ne mogu niti uči u igru. Probao sam razne fixove pa čak i službeni od rockstara ali ništa ne pomaže. Zatražio sam povrat...

 

Sjajna igra, meni definitivno najbolja igra nakon izlaska Witchera3 ali i dalje ima ogromnih tehničkih problema...

 imam ih i ja, svaki put pomogne brisanje ovih fajlova

 Meni ta metoda ne pomaže, probao sam već 10 puta... Refund mi je odbijen što sam i očekivao. Sad nemam niti igru niti pare.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 16:05 (It'sMe932).
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

ja sam tek poceo igrati,odmah na pocetku glitch sa snjiegom to sam rijeso sa instaliranjem starijih drivera,a sada me zeza da mi igra zatrza na 2 sekunde...zasada mi se nije crashala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

šta mislite isplati li se preći rdr 1 nakon 2, da kupim ps now na mejesec dana, nema puno sati u jedinici dalo bi se to mainati

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ima li koja fora da ubijem i oderem zivotinju a da nema poor skin?
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice