Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.057
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

eh imam pametnog "frenda" koji mi priča kako njegov brat na laptopu starom par godina igra sve na full bez trzanja. ja se samo smijem i govorim da, da....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Water fizika iz nekog razloga zdere FPS neovisno dal stajali pored vode ili ne. Stavite na pola, ili malo ispod pola...bar ja sam vidio vidljiv FPS gain. Igra mi koristi 2.8 GBa RAM i ne koristi GPU dokraja, a bome i proc spava

 

Sve mi je na Ultra/ max mogucem osim Volumetric, nemam MSSA niti reflections MAA al zato imam TAA na High  i FXAA On. Igra se vrti izmedju 38 i 60 FPS-a..ovisno di se nalazim

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ako ti tako radi na konfi iz opisa tu igru treba dobro ispolirat sa patchevima jos.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
MGloc kaže...

Ako ti tako radi na konfi iz opisa tu igru treba dobro ispolirat sa patchevima jos.

 Pa ocekivao sam da se bolje vrti, al izgleda da je glavni problem sta igra nezna iskoristit GPU kako spada, a ni CPU. Iz n ekog razloga mi pise da imam 6800 VRAM-a..a imam grafu od 8 GB-a Morao sam sa DX12 prebacit na Vulkan, jer na DX12 desavalo mi se random da mi sa 50 FPS-a padne na 4-5 i tako bude par sekundi, i onda odjednom se vrati na 50. Na Vulkanu se to ne desava

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

ALI stvar je u tome šta igra i izgleda fantastično na Ultra postavkama!!

Uredu, užas je ovo šta ljudim neće pokrenut, šta nekima izbacuje iz igre, ledi bla bla, ali igra izgleda ODLIČNO!

Sve vegetacija je interaktivna, tragovi se puštaju po putevima, blatu, trava se kida kada konj ili kočija prolazi, simulacije vode, fantastični god rays efekti, draw distance je ogroman, animacije su jednostavno fantastične!

 

Mislim, ljudi bi da npr GTX 1070 to razvaljuje sa laganih 60+ FPSa na max detaljima!

 

Ovo je možda grafički najljepša igra na PC platformi sa masu detalja koje rijetko koji developer implementira u igru, pogotovo u open world naslov!

 

Btw, ima FIX koji uklanja vražije black barove u cut scenama na ultrawide monitorima, (a vidim da i 16:9 imaju tu "filmsku" imitaciju sa black barovima).

 

Evo video; slika je preko cijelog ekrana u cut scenama te je i tranzicija gmapley / cut scena i obrnuto fluidna

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 16:03 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

pa kaj nije receno da igra radi bolje na vulkanu u svim situacijama

jbt dx12 taj nigdje ne radi kak spada

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Slazem se da igra izgleda jako jako lijepo na Ultra, podsjeca me na vegetaciju iz The Witchera 3, samo bolje. Mozda je i to problem sta se ne vrti bas najbolje, vjerovatno na sljedecoj ili za dve generacije ce se vrtit maxed out u konstantnih 60 FPS-a...jer sad trenutno izgleda samo 2080 TI moze vrtit igru u konstantnih 60 FPS-a, i to na 1080p, mozda 1440p

 

R* se treba pozabavit da uposli GPU jos, jer GPU utilization nije ni priblizno koliko bi mogao bit.

 

Igram sa ugasenim Avastom jer nesto se R* launcher i Avast izgleda nevole.

Origin ID: ReaLazio
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

dosta se ljudi žali na optimizaciju, ali prilično sam siguran da je u pitanju kompatibilnost s driverima. launcher navodno ima dosta kontrola po tom pitanju, pa zato baca greške. a kome prođe, fps je slabiji nego bi trebao biti po procjenama od rockstara. meni je rezultat ok, nemam drastične fps dropove (raspon 45-55) i zapravo sam više nezadovoljan s originalnim kontrolama, odnosno mogli su to malo bolje složiti (budem namjestio kroz koji dan)

popeglat će sigurno kroz 2 patcha i nikako nije ni blizu gta iv

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
TheDarkSide kaže...

 podsjeca me na vegetaciju iz The Witchera 3, samo bolje. 

 U witcheru Geralt ima interakciju samo sa travom, dok je ostala vegetacija bez toga...

Ovdje se sve miče kada prolazimo, bilo grmlje, grane od stabla, trava itd...

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Došo je patch! Pa tko ima problema neka resetira launcher i proba!

 

  • -Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher returning the error “The Rockstar Games Launcher failed to initialize” on startup.
  • -Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher preload decryption getting stuck and not completing.
  • -Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher returning the error “The Rockstar Games Launcher exited unexpectedly” when launching Red Dead Redemption 2.
  • -Fixed an issue that resulted in crashes when starting the Rockstar Games Launcher from the Epic Games Launcher.
  • -Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher returning the error “Unable to launch game, please verify your game data” when launching Red Dead Redemption 2 from the Epic Games Launcher.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ako je to onaj patch od jucer od oko 90 mb, nije neku razliku napravio, i dalje se AVovi i RDR2 nevole..na onoj uvodnoj seceni kad sacmarica treba zapucat, samo se crasha, ugasi se AV i sve radi normalno.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

A neznam, sada vidio vijest na DSO gaming..

Ali može biti da je od jučer, jer mi nije radilo update

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Znam da je kurvinjski i da nije ok, ali na PS4PRO radi ko iz praćke.

Šalu na stranu žao mi je ljudi što imate problema sa igrom, ali zašto tražiti povrat kad će to srediti za dan 2.

Vidim da je Nvidia izbacila nove drivere i to uvijek radi kad izađe nova igra day 1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
doktor1 kaže...

A neznam, sada vidio vijest na DSO gaming..

Ali može biti da je od jučer, jer mi nije radilo update

 Taj update od 90 mb je bio jucer oko 7 navecer, a R* launcher update je bio malo kasnije.

 

NVIDIA driveri za RDR2 su izasli prije dva dana

Origin ID: ReaLazio
7 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hummer0 kaže...

Znam da je kurvinjski i da nije ok, ali na PS4PRO radi ko iz praćke.

Šalu na stranu žao mi je ljudi što imate problema sa igrom, ali zašto tražiti povrat kad će to srediti za dan 2.

Vidim da je Nvidia izbacila nove drivere i to uvijek radi kad izađe nova igra day 1.

 Nije stvar samo što se crasha. Igra nije nikako optimizirana, to neće srediti za dan 2.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 19:37 (It'sMe932).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Istina igra nije optimizirana bog zna sta...al jos uvijek je jako daleko od komedije zvane GTA 4 PC...ta igra dan danas se nemoze vrtit kako spada..niti vjerovatno ce ikad haha...

Origin ID: ReaLazio
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Meni gta 4 radi dobro na pc-u
inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Gledam gdje ću kupiti igru. Ima neka fora kao što je bilo sa gta v da kupim "u Indiji" ili negdje drugdje po povoljnijoj cijeni?
Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
acarnoje kaže...
Gledam gdje ću kupiti igru. Ima neka fora kao što je bilo sa gta v da kupim "u Indiji" ili negdje drugdje po povoljnijoj cijeni?

 allkeyshop - otac sin i duh sveti u jednom

6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

eto stigoh do djela gdje mi se 3 puta crashalo 

 

ono kad odes prodati konja da bi uzeo novog. nista sacekati cu da dodje patch i to je to nema mi druge 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

dosao patch (2.7gb), navodno je nekima sada rješilo probleme

Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Bench s Afterburner-om 4.6.2

 

 

Level - Chapter 1 - Who the Hell is Leviticus Cornwall? (pljačka vlaka)

 

Firewall - on

 

Defender - on

 

Konfa - Moj PC

 

06-11-2019, 22:14:54 RDR2.exe benchmark completed, 117047 frames rendered in 1676.687 s
Average framerate : 69.8 FPS
Minimum framerate : 50.2 FPS
Maximum framerate : 104.3 FPS
1% low framerate : 30.0 FPS
0.1% low framerate : 24.5 FPS

 

Afterburner grafovi

 

Screenshot-ovi - SS1, SS2, SS3SS4

 

GFX1 GFX1
GFX2 GFX2
GFX3 GFX3
GFX4 GFX4
... there is no spoon ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 0:11 (aufhenger).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...

dosao patch (2.7gb), navodno je nekima sada rješilo probleme

 evo i nakon tog patcha isto mi se crasha na istom mjestu. 

 

igra radi lijepo na 85-90 fps, ali kad udem u stables da prodam konja izadje i izbaci error 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
_itsmoriarty kaže...

igra radi lijepo na 85-90 fps, ali kad udem u stables da prodam konja izadje i izbaci error 

 brate mili, normalno da radi lijepo kad si pun ko brod :)

al svejedno, čak ni rtx 2080ti ne može dati stabilnih 60fps na 4k ultra detaljima.

sljedeći tjedan kupujem 2080ti, a s red deadom ću pričekat da malo ispoliraju i srede te probleme.

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Nemoj ga prodat, nego zadrzi ga, mozda ne crasha onda. Window borderless je pomoglo nekima, dok fullscreen nekima je dao manje FPS-a i crasheve, i ono desnim na rdr2.exe maknut da samo optimizira, ona opcija

Origin ID: ReaLazio
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...

Osobno sam se vodio sa dobrim iskustvom kod preordera GTA 5 u kojem je od prvog dana sve radilo odlično ali ovo sad je totalna suprotnost.

 Jel ti proradilo nakon ovog novog patcha od 2.7GB?

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Nisam, tek sam sad vidio da je update dostupan a na poslu sam do 3 tak da do onda ništa ali koliko čitam na gta forumu čini se da nije riješeno ali jako vjerujem i nadam se da će OVO biti spas. Ko ima MSI ploču s popisa a da mu se launcher ruši nek isproba.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...

Nisam, tek sam sad vidio da je update dostupan a na poslu sam do 3 tak da do onda ništa ali koliko čitam na gta forumu čini se da nije riješeno ali jako vjerujem i nadam se da će OVO biti spas. Ko ima MSI ploču s popisa a da mu se launcher ruši nek isproba.

 Nažalost ja imam B350 Tomahawk...

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Prati temu, updateiraju ju kako izlaze biosi. Vjerojatno će i za tvoju ubaciti uskoro. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

 

Eto tako to radi kod mene,  s tim da sa bios prebacio na f40,  svi ostalo 0 bodova.  Postavio nvidine postavke kao optimalno. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice