Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 661.602
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Malo me nervira ovo što igra baš ne objasni u nekim tipovima ili tutorijalima neke sitnice koje mnogo znače.

 

 

Prva stvar :

 

Znači sinoć obavio neke misije, i htio bi zaraditi neke pare nabrzaka, i čujem vlak dolazi iz daljine, rekoh ok ajde save, pa da probamo i opljačkat random vlak solo bez misija jer je navodno zeznuto, kako to sve izgleda i kakav je loot.

 

Prva greška, skočio na vlak i počeo pizdariju vrlo blizu grada, odmah nadolazi hrpa više lawmena da te izbuše, živi kaos, hint rokajte vlakove izvan grada najbolje u tunelu ili na mostu gdje nemože pol grada dojahat da te buše.

 

Porokam ih sve, preživim tu svoju prvu pljačku vlaka, krenem lootanje, ništa posebno sve neki random loot i potioni, rekoh wtf pa zar sam nabrao 300+ dolara wanted bounty za ovo?

 

Skužim sefove neke 2 komada, rekoh ajde to je to super, probat cu zdravo razumski izvadit dinamit iz weapon wheela i bacit što bliže sefu pa ako je moguće lootat sef, obit će ga, 2-3 dinamita poslje ništa, rekoh ok, vlakovi su totalna glupost neisplativa, fora za probati i to je to, nema ništa za krasti vrijedno osim ako ne postoje više vrsta vlakova i šta prevoze (ovaj je bio putnički)

 

Da bi kasnije u nekom random youtube videu vidio random snimku kako se dinamit može zaglaviti odmah kraj vrata sefa i obiti :(

 

Uglavnom igra to ne objašnjava, niti je davao neki marker za akciju kada sam bio blizu sefa.

 

 

Druga stvar koju sam skuzis:

 

Za konja, kratki whistle = konj dolazi do lokacije

nekoliko uzastopnih kratkih= konj dolazi brze-zavisi od bond levela

Dugi whistle= konj te slijedi okolo kad si na nogama, čisto da znate kad radite hunting da vam konj kvari sneaking ako slijedi.

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...

Jbt hoću li ja moći uopće pokrenuti igru sa svojim sranjem?

 

ako ja mogu, mozes i ti

9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Stryder kaže...
unique83 kaže...
Stryder kaže...

Evo uzeo i ja, nakratko intalirao holu, stavio rusiju i uzeo za 266kn, platio PayPalom, nikakve adrese ni nista nisam morao mjenjati. Sve sljaka normalno

 Na ovo sam mislio...tu mi fali detalja

 

1.Instaliras Hola Free VPN Proxy Unblocker (bilo bi bolje ako imas pravi VPN neki, no i ovo ce posluziti)

2. Odes na ovu stranicu.
3. Stavis Hola VPN kao rusija
4. Stranica bi se trebala osvjeziti sa cijenama u ruskim rubljima (2.499,00)
5. Kliknes kupi
6. Loginas se u rockstar social club (ja sam imao novi account, nikad prije nista nisam kupovao), checkout as guest nije radio
6. Platis paypalom (iako mi je hrvatska kartica i adresa, nije bilo problema)
7. Ulogiras se u R* launcher i igra bi trebala biti tamo
8. Uninstall hola extenzije (remove from chrome)
9. Igraš

 se može odnekud drugdje kupiti sa sličnom cijenom? Nemam više paypal, a htio bih karticom platiti

9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
ReverseFlash kaže...

Jbt hoću li ja moći uopće pokrenuti igru sa svojim sranjem?

 

ako ja mogu, mozes i ti

 Nemoj zezat? I kako ide? Na kojim postavkama? jel se ruši često?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
ReverseFlash kaže...

Jbt hoću li ja moći uopće pokrenuti igru sa svojim sranjem?

 

 Ma sa tim tosterom budi sretan ako upališ spider soliter.

 Oh, pa hvala.....očekivao sam malo ohrabrenja ali ajde može i hladan tuš XD

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...
BeLLicus kaže...
ReverseFlash kaže...

Jbt hoću li ja moći uopće pokrenuti igru sa svojim sranjem?

 

 Ma sa tim tosterom budi sretan ako upališ spider soliter.

 Oh, pa hvala.....očekivao sam malo ohrabrenja ali ajde može i hladan tuš XD

 Ma šalim se ja. Igra nije cpu heavy nego ubija grafu maksimalno. Uz igranje sa postavkama moci ces igrati naravno. 

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Aj probajte cisto onako app system timer tool. Meni je pomoglo u par igara. Ugl pomaze najvise kod starijih cpuova.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
pa ne treba ti paypal..platis karticom normalno..Tako sam i ja
R33mba#2892
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...

Jbt hoću li ja moći uopće pokrenuti igru sa svojim sranjem?

 

 Ja imam bolji CPU, na eurogameru sam našao Xbox one X postavke i vrti se na 50-60 fps. Većinom medium.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 23:38 (JozoBozo121).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...
pa ne treba ti paypal..platis karticom normalno..Tako sam i ja

 Na Rockstaru vidim paypal i neke druge đinđe, nema koliko vidim standardno kartično plaćanje....

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ReverseFlash kaže...

Jbt hoću li ja moći uopće pokrenuti igru sa svojim sranjem?

 

 https://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-3-1200-vs-AMD-FX-8320/3931vs1983

 

trebaš bolji procesor. moj stari je bio ovaj gore ryzen 3 1200 i igra je trzala nenormalno a bolji je od tvojeg cpu. više manje svake minute nekoliko freezova po 5 sekunda. to sam donekle mimoišao sa cpu limiter aplikacijom preko koje sam namjestio da cpu može ići max na 98% tokom igranja. zezat će te procesor, toplo preporučam nešto bolje. uzeo sam ryzen 5 2600x i razlika dok igram je neopisivo bolja. 1200 je bio ok za druge igre ali za rdr2 ne valja nimalo

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...
ReverseFlash kaže...

Jbt hoću li ja moći uopće pokrenuti igru sa svojim sranjem?

 

 https://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-3-1200-vs-AMD-FX-8320/3931vs1983

 

trebaš bolji procesor. moj stari je bio ovaj gore ryzen 3 1200 i igra je trzala nenormalno a bolji je od tvojeg cpu. više manje svake minute nekoliko freezova po 5 sekunda. to sam donekle mimoišao sa cpu limiter aplikacijom preko koje sam namjestio da cpu može ići max na 98% tokom igranja. zezat će te procesor, toplo preporučam nešto bolje. uzeo sam ryzen 5 2600x i razlika dok igram je neopisivo bolja. 1200 je bio ok za druge igre ali za rdr2 ne valja nimalo

Kao prvo, igra zapravo nije CPU zahtjevna vec GPU (neke graficke postavke ti spuste performanse i do 50-tak posto). Kao drugo, igra je imala, a ima jos uvijek problema s  4 - 6+ jezgrama kod nekih procesora ako ne i gotovo svih (cak i jacih) i zato je trzava.... postoji workaround za RDR2, limitiras si CPU peformanse, smanjih/zakljucas jezgre i sl. i onda je problem rijesen (da, glupo i totalno nelogicno ali tako je). Slicna stvar s nekim dugim igrama (jako starim igrama ili cak nekim novijima koje ne znaju sto raditi s viskom procesorske snage i viskom jezgara pa je potrebno simulirati druge procesore ili ih na neki nacin limitirati/opteretiti/usporiti, u suprotnom se izvode prebrzo (sto nema veze s FPS-om) ili su trzave (stuttering, micro stuttering itd).

 

 

BTW https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/red-dead-redemption-2-pc-performance-analysis/ (neovisni test). Naravno imajte na umu da igra nije imuna na povremene trzaje cak i na jacim konfiguracijama....

 

Sve u svemu, sramota, pozurili su se s pustajem igre u "divljinu", ali bitno je da su slali takedown notice za moddere koji su se bavili originalnim RDR-om (preko rpcs3/Xenia emulatora i vlastitih "dumpova"), a oni su vec odavno mogli napraviti port za PC (sad im je modding zajednica kriva sto oni ne zele ili nisu zeljeli zaraditi, a mogli su).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 2:39 (lovac82).
5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
lovac82 kaže...
Skullscar1989 kaže...
ReverseFlash kaže...

Jbt hoću li ja moći uopće pokrenuti igru sa svojim sranjem?

 

 https://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-3-1200-vs-AMD-FX-8320/3931vs1983

 

trebaš bolji procesor. moj stari je bio ovaj gore ryzen 3 1200 i igra je trzala nenormalno a bolji je od tvojeg cpu. više manje svake minute nekoliko freezova po 5 sekunda. to sam donekle mimoišao sa cpu limiter aplikacijom preko koje sam namjestio da cpu može ići max na 98% tokom igranja. zezat će te procesor, toplo preporučam nešto bolje. uzeo sam ryzen 5 2600x i razlika dok igram je neopisivo bolja. 1200 je bio ok za druge igre ali za rdr2 ne valja nimalo

Kao prvo, igra zapravo nije CPU zahtjevna vec GPU (neke graficke postavke ti spuste performanse i do 50-tak posto). Kao drugo, igra je imala, a ima jos uvijek problema s  4 - 6+ jezgrama kod nekih procesora ako ne i gotovo svih (cak i jacih) i zato je trzava.... postoji workaround za RDR2, limitiras si CPU peformanse, smanjih/zakljucas jezgre i sl. i onda je problem rijesen (da, glupo i totalno nelogicno ali tako je). Slicna stvar s nekim dugim igrama (jako starim igrama ili cak nekim novijima koje ne znaju sto raditi s viskom procesorske snage i viskom jezgara pa je potrebno simulirati druge procesore ili ih na neki nacin limitirati/opteretiti/usporiti, u suprotnom se izvode prebrzo (sto nema veze s FPS-om) ili su trzave (stuttering, micro stuttering itd).

 

 

BTW https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/red-dead-redemption-2-pc-performance-analysis/ (neovisni test). Naravno imajte na umu da igra nije imuna na povremene trzaje cak i na jacim konfiguracijama....

 

Sve u svemu, sramota, pozurili su se s pustajem igre u "divljinu", ali bitno je da su slali takedown notice za moddere koji su se bavili originalnim RDR-om (preko rpcs3/Xenia emulatora i vlastitih "dumpova"), a oni su vec odavno mogli napraviti port za PC (sad im je modding zajednica kriva sto oni ne zele ili nisu zeljeli zaraditi, a mogli su).

 pa ima neki fix gledao sam za to klik ali nisam probao i neznam jel radi- mislim ide mi igra na 70tak fpsa ali proc zna zakucati tu i tamo preko 75%- sto nije bilo tako sa gta a doslovno isti engine(je isti samo doradjen)

neke ultra postavke su toliko gladne resursa i fpsa a razlika istih izmedju high i ultra su zanemarive( osim tekstura tu se vidi bas razlika izmedju ultra i high) 

evo ova nova teselacija drveca uzme ladno 10-15 frejmova bezveze, fizika vode mi je na jednom baru nize od maks a kad roknem jos taj jedan bar ode isto 15tak frejmova.

Malo su pozurili sa portom slazem se ali mislim da je to razlog sto se nisu nadali mozda tako "losom" prodajom rdr2 na konzolama ako to mogu tako reci- ipak su sa gta5 u 24 sata napravili sta oko 15 milijuna kopija a rdr2 tek nakon godinu dana su prodali oko 25 milijuna(iako su to cifre koji drugi devosi mogu samo sanjati)- ali ravno godinu dana je odkada smo ka igrali na konzolama a gta je ipak trebao vise od godinu ipo da se ispegla i dodje na pc, bolje bi bilo tako nego ovako preko updatea nekad frustrira kad upo misije ti crasha.

Jer meni sada je neigrivo nakon update-a cresha cijelo vrijeme svakih 10 min uzas...

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 8:41 (HCgamingCRO).
13 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

 Kako divan početak jutra  nešto sa Vulkanom opet ne šljaka ali uspio sam brisanjem config fajlova za isti (sga_vulkan_final_init.vkPipelineCacheWindows).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Naletjeh neki dan na ovo i tu se dobije maska.

... there is no spoon ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...
ReverseFlash kaže...

Jbt hoću li ja moći uopće pokrenuti igru sa svojim sranjem?

 

 https://cpu.userbenchmark.com/Compare/AMD-Ryzen-3-1200-vs-AMD-FX-8320/3931vs1983

 

trebaš bolji procesor. moj stari je bio ovaj gore ryzen 3 1200 i igra je trzala nenormalno a bolji je od tvojeg cpu. više manje svake minute nekoliko freezova po 5 sekunda. to sam donekle mimoišao sa cpu limiter aplikacijom preko koje sam namjestio da cpu može ići max na 98% tokom igranja. zezat će te procesor, toplo preporučam nešto bolje. uzeo sam ryzen 5 2600x i razlika dok igram je neopisivo bolja. 1200 je bio ok za druge igre ali za rdr2 ne valja nimalo

 moze on igrat na tom procesoru bez problema, siguran sam da ce dobit 40ak fps na nekim balansiranim postavkama

5 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Itko moze reci koja je trenutno verzija igre? 

Moja je 1.12 zar nije 1.14? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Kako vama danas radi igra? Meni je lockano 52fpsa a grafa radi na 75%, preko vulkana uopće ne mogu startati igru automatski crasha pri loadu... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

meni sve radi kao jučer na vulkanu, direct x12 nakon zadnjeg patcha ne mogu koristiti jer mi sad crasha igru

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HCgamingCRO kaže...

Itko moze reci koja je trenutno verzija igre? 

Moja je 1.12 zar nije 1.14? 

 kod mene je build 1207.69

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Kako vama danas radi igra? Meni je lockano 52fpsa a grafa radi na 75%, preko vulkana uopće ne mogu startati igru automatski crasha pri loadu... 

 Čitam ovo i ne znam dal da se smijem ili plačem. Kako danas radi igra? Kao da se radi o pacijentu na psihijatriji, jel dobro? Jede? Ima opet neke epizode?

 

Mislio sam uzeti oko Božića, makar sam ju skroz završio na PS4, ali nema jebene šanse da dva put plaćam istu stvar, i još da drugi put iskustvo bude gore nego prvi put (a trebalo bi biti bolje). 

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Lista oružja po rankingu i kvaliteti (crveni statovi su bitni)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 14:21 (Colossus7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...

meni sve radi kao jučer na vulkanu, direct x12 nakon zadnjeg patcha ne mogu koristiti jer mi sad crasha igru

 Radi pod uvjetom da se ovi fajlovi uvijek obrišu prije ulaska u igru onda radi sa vulkanom... Ne znam šta se dogodilo svima odjednom ne radi vulkan to jest crashuje.

5 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...
HCgamingCRO kaže...

Itko moze reci koja je trenutno verzija igre? 

Moja je 1.12 zar nije 1.14? 

 kod mene je build 1207.69

 Pa to je verzija od dana release-a

sory malo sam glup ali onda su samo updateali launcher a ne i igru?? ma nekuzim se ja u to daj mi da palim i igram, jbte 37 sati nisam presao chapter2 a nemam ni volje vise 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 15:07 (HCgamingCRO).
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Moze pomoc oko Radeon Image Sharpening.
Ukljucen mi je RIS i GPU scaling u adrenalinu,u igri iskljucen TAA ali nikako da dobijem RIS upaljen ingame

edit: nvm radi sve xd

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 15:42 (dani20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kewin kaže...
Skullscar1989 kaže...

meni sve radi kao jučer na vulkanu, direct x12 nakon zadnjeg patcha ne mogu koristiti jer mi sad crasha igru

 Radi pod uvjetom da se ovi fajlovi uvijek obrišu prije ulaska u igru onda radi sa vulkanom... Ne znam šta se dogodilo svima odjednom ne radi vulkan to jest crashuje.

 E hvala ti. Ma neusporedivo bolje radi sa VULKANOM, ne kreša, grafa zakucana na 99%, fps ne pada ispod 70, goni ovaj dx12 to radi dobro samo sa RTXicama!

14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Samo da vam javim da sam vidio Alien spaceship usred noći dok sam kampirao na planini :D

 

E da, našao sam i Vampira u Saint Denisu :P

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

evo odigrao sam 2 ipo sata bez rusenja i onda me zanimalo ako ukljucim oc profil na grafi sta ce biti kad ono nakon minut igra se srusi, jedno 5-10 fpsa manje al baren je stabilno.

gore od emerald postaje  ima jedno jezerce i pored onako rusevina gdje su neki kosturi(tamo kad se radila jedna misija za skupljanje duga kada set od lika dobili treasure map) ako dodjete u 2 ujutro dodje spaceship lol 

i zanimljivo kako me ugrizao onaj stakoras oposum pa sam ga vijao i on padne glumi mrtvog, a jesu nabacali tih sitnarija sto cini taj svijet jos zanimljivijim

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 19:27 (HCgamingCRO).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
HCgamingCRO kaže...

evo odigrao sam 2 ipo sata bez rusenja i onda me zanimalo ako ukljucim oc profil na grafi sta ce biti kad ono nakon minut igra se srusi, jedno 5-10 fpsa manje al baren je stabilno.

gore od emerald postaje  ima jedno jezerce i pored onako rusevina gdje su neki kosturi(tamo kad se radila jedna misija za skupljanje duga kada set od lika dobili treasure map) ako dodjete u 2 ujutro dodje spaceship lol 

i zanimljivo kako me ugrizao onaj stakoras oposum pa sam ga vijao i on padne glumi mrtvog, a jesu nabacali tih sitnarija sto cini taj svijet jos zanimljivijim

 Znači 2 su UFO easter egga, ja tu kućicu sam možda prošao ali nisam ga tamo vidio nego na vrh neke planine jedno 30 metara od mjesta di stojiš :)

 

 

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sam trenutno na početku Chaptera 3, totalno sam stao sa pričom, i sada baš istražujem i nadograđujem lika, pronašo sam do sada 3 različita hunt treasure + onaj od special editiona 4000$ već sad imam, riješio sam sharpshooter challenge do kraja i dobio sam kompletan set, bandolier,holster itd kod trappera i dobiješ cijeli jedan tank healtha kad imaš equipan cijeli set što je odlično. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice