Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.329
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...

Prati temu, updateiraju ju kako izlaze biosi. Vjerojatno će i za tvoju ubaciti uskoro. 

 Instalirao sam patch i sve ništa nije pomogao, dok je ovoj ekipi kojima je onako drugačije crashalo sada radi. Kaže kolega da mu je sve proradilo...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Više ne trebam gasiti antivirusni da bih igrao niti jednu CPU jezgru da prestane ono smrzavanje po 5 sekunda. Smrzavanje se dogodi no recimo jednom svakih 20 min dok igram ili par puta po cinematics. Imam GeForce 1050 ti 4gb ram i ryzen 3 1200. Razmišljam da uzmem rx 570 te ryzen 5 2600. Mislim da bi radila igra dvostruko bolje nego sada 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Da, nakon ovog patcha isto nemoram gasiti avast, ali mi i dalje smrzava po 5 sekundi i to često sa ovom mojom konfom koja nije za bacit.

10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Daka96 kaže...

Da, nakon ovog patcha isto nemoram gasiti avast, ali mi i dalje smrzava po 5 sekundi i to često sa ovom mojom konfom koja nije za bacit.

 

Jako puno igrača je po uspješnom pokretanju igre osjetila stuttering, odnosno zastajkivanje. Gotovo svima je pomoglo ograničavanje RDR2.exe na 90% korištenja procesora. Upute u nastavku.

  • Preuzeti BES 1.7.7 aplikaciju
  • Ne treba instalirati, samo pokrenuti (napravite to)
  • Otvoriti Rockstar Launcher (provjerite da ne radite to u Administrator modeu)
  • Pokrenuti RDR2 pritiskom na play tipku
  • Neka se igra učita i otvori glavni menu
  • U postavkama namjestiti da se pokreće u full screenu
  • Alt-Tab da izađete na desktop u BES program
  • U listi unutar BES-a kliknuti na RDR2.exe
  • Kliknuti na Limit Usage tipku
  • Sliderom ograničiti rad igre na 90%

    probaj ovo, nasao na jednom nasem gaming portalu
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Nema glatkog igranja na high 1080p ispod gtx1080, 1440p ispod rx5700 ili gtx1080ti

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ne mora značiti, ima tona opcija a ove pod advanced su najveći žderači fps-a tak da smanjenjem jedne samo se može dobiti dosta. Druga stvar je što netko hoće baš imati sve naštimano na max postavke.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
Daka96 kaže...

Da, nakon ovog patcha isto nemoram gasiti avast, ali mi i dalje smrzava po 5 sekundi i to često sa ovom mojom konfom koja nije za bacit.

 

Jako puno igrača je po uspješnom pokretanju igre osjetila stuttering, odnosno zastajkivanje. Gotovo svima je pomoglo ograničavanje RDR2.exe na 90% korištenja procesora. Upute u nastavku.

  • Preuzeti BES 1.7.7 aplikaciju
  • Ne treba instalirati, samo pokrenuti (napravite to)
  • Otvoriti Rockstar Launcher (provjerite da ne radite to u Administrator modeu)
  • Pokrenuti RDR2 pritiskom na play tipku
  • Neka se igra učita i otvori glavni menu
  • U postavkama namjestiti da se pokreće u full screenu
  • Alt-Tab da izađete na desktop u BES program
  • U listi unutar BES-a kliknuti na RDR2.exe
  • Kliknuti na Limit Usage tipku
  • Sliderom ograničiti rad igre na 90%

    probaj ovo, nasao na jednom nasem gaming portalu

 Šta se sve mora napraviti da bi jedna igra radila, ovo je žalosno. Jedni ne mogu igrati uopće čak ni ući u igru, drugi pak uđu pa im crasha pri loadingu, treći koji uđu u igru imaju strašan stuter svake 2 sekunde zastaju, a ovi koji igraju donekle glatko crasha im se povremeno. Ovo je najveći fail rockstara ikad. Zato igra ni nije izišla na steamu odma i znali su to oni i sami. Ja sam napravio zahtjev za refund, na tiket mi ne odgovaraju već duže od 24 sata. Mislim šteta je za igru samo da se ovo dešava ali eto uzet ću na steamu onda za mjesec dana kad se sve riješi i dobro :)

11 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Šteta, igra izgleda lijepo, ali nije jedina koja izgleda lijepo. Problemi sa optimizacijom su greška deva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Ovaj zadnji patch od 2 gb i nesto, nemoram vise avast gasit i mozda al mozda na istim postavkama sam dobio 2-3 FPS-a vise, i to je to , drugih stvari nisam zasad uocio razliku

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jarvan kaže...

Šteta, igra izgleda lijepo, ali nije jedina koja izgleda lijepo. Problemi sa optimizacijom su greška deva.

 Ovo je sa detaljima iznad svega na PCu!

_________

 

Inače, o postavkama:

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 13:23 (doktor1).
11 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Ušminkana je hrpa stvari pametnim varkicama, al kad izbliza pogledaš teksture, kad staneš bilo gdje i pogledaš detaljnije oko sebe ... vidi se da i ova igra ko sve ostale su zapele u 2016. (očito neki vrhunac današnje tehnike).

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Nisu teksture sve na svijetu!

Igra je prepuna detalja koje svi drugi developeri uopće ne stavljaju!

AKo je ovo 2016 godina onda OK, nema daljnje diskusije.

 

Najbolje da GTX 1070 dere 4k ultra@60

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 13:36 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Ne kažem da je loša, ružna ili nešto treće.

GTA V je predivna igra, RDR2 je prirodni napredak nasprav GTA V. Ali nebi je nazvao najljepšom.

 

Nadam se da ću imati nagodinu HW dovoljan da pokrenem high na 1080p ... zasad za mene kao da nije izašla na PC ... i dalje samo gledam :).

 

EDIT:

 

Moja poanta je da 2016.g. je godina kad su prestale dolazit nove stvari po pitanju grafike u igrama.

Sve se svodi ko će kakvu fintu odvalit u nekom grafičkom detaljo, ali overall je sve na isti kalup i kvalitetu.

 

Primjer efekta vode ... NFS 2016.g., eto doći će i 2020.g. a još nisam vidio bolji, u nijednoj igri uključujući i RDR2.

 

Svaka igra šminka ono što je najvidljivije igraču ovisno o vrsti igre.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 13:44 (Jarvan).
Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

joj ne laprdaj uspoređujes open  world igru sa racing igrom koja ima 3 teksture i dva efekta i onda izoliras jedan efekt koji je bolji.

 

RDR je graficki najbogatija igra danas.

Moj PC  
4 2 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Dobro izgleda RDR, pa i na konzolama, ali ne izgleda toliko dobro da bi opravdavala ovako loše performanse.

Naletio sam na neki comparison i neke stvari mi djeluju bolje na konzoli. Ne piše koji su detalji, ali koji smisao testa ako nisu na max, makar sumnjam da je draw distance tako loš na PC-u. Ali zato kosa/brada na konzoli izgleda prirodnije, na PC-u je jedna dlaka 2mm debela.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Santana kaže...

joj ne laprdaj uspoređujes open  world igru sa racing igrom koja ima 3 teksture i dva efekta i onda izoliras jedan efekt koji je bolji.

 

RDR je graficki najbogatija igra danas.

 Tebe oči očito bole od tih predivnih efekata, da ne vidiš pročitati što netko napiše ... ili si "pak", pa vadiš namjerno iz konteksta.

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
Daka96 kaže...

Gotovo svima je pomoglo ograničavanje RDR2.exe na 90% korištenja procesora. Upute u nastavku.

probat ću ovo. nemam problema sa stutteringom, ali mi se jučer igra crashala 3 puta (6h igranja, tweakanja itd.) imam Ryzen 5 2600, pa ću pogledati ima li opcija u AMD masteru, da ne moram instalirati novu aplikaciju.

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sa postavkama koje se vide u donjem videu koje su uglavnom ultra uz neke high koje nemaju bitne razlike u prezentaciji naspram ultra.

Rezolucija je 2560x1080 te imam uglavnom avg 50 FPSa n akoliko sam i naporavio lock. Padne do 40 u nekim situacijama ali uz FreeSync to se uopće ne osjeti!

A igra izgleda fenomenalno!

 

 

Uz to je uključen Radeon Image Sharpening i slika je krisalno čista!

 

E sad, tko koristi image sharpening, preporuk aje da isključi ingame TAA sharpening jer mislim da je tada slika preoštra!

Evo usporedbe:

Radeon Image Sharpening bez TAA sharpening efekta

Radeon Image Sharpening sa TAA sharpening efektom

*vegetacija na brdima je manje oštra te se dobiva realnija prezentacija bez TAA sharpening opcije

 

Evo bez Radeon Image Sharpeninga:

bez uključenog TAA sharpening efekta u postavkama i sa uključenim efektom

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 14:23 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ljudi ja sam danas riješio jedan problem kod mene što se tiče krešanja. Naime u launcheru sam otišao na ‘ settings ‘ - ‘ account ‘ - ‘delete local files ‘ odjavi vas iz launchera te se morate opet prijaviti. I to je meni fixalo problem pa mi se od tad nije krešala na istom mjestu gdje se već 4 puta krešala. Probajte. Ionako nitko ne sejva localy nego cloudly. 👍
inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Update biosa na agesa 1.0.0.4 riješilo mi problem rušenja launchera! Igrao sam dosad nekih pola sata-sat, nije bilo rušanja ni trzanja. Idemo dalje

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Prebacio na DX12 da testiram, igra se srusila kad sam usao u prvi veci grad lol...vratio na Vulkan, sve radi kako spada :D

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Par slika iz fotomoda; 

 

SLIKA1

SLIKA2

SLIKA3

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 20:39 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Photo mode je čudo. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

pogled iznad Saint Denisa

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Tri dana mi ne odgovaraju već na ticket, kakvi nesposobnjakovići strašno. Mičem ih sa liste pouzdanih developera i mogu komotno u isti koš sa šljamom kao što je EA,Ubisoft,Bethesda. CDPR,Fromsoftvare da je bar više developera poput vas.

 

doktor1 kako ti pobogu radi igra na B350 matičnoj ploči bez agese 1.0.0.4. Milijun ljudi ne radi sa ryzenima koji nemaju updejtan bios na 1.0.0.4.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 11:47 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ima proc prve generacije na kojima igra radi, isto i na drugoj dok je treća problematična s ovom kombinacijom ploča. Samo je sreća i dobra volja MSI-a  pa su izbacili biose jučer pa mogu igrati, inače bih i ja jebao ježa. SAmo me čudi kaj čekaju za B/X3xx ploče

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 11:55 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...

Ima proc prve generacije na kojima igra radi, isto i na drugoj dok je treća problematična s ovom kombinacijom ploča. Samo je sreća i dobra volja MSI-a  pa su izbacili biose jučer pa mogu igrati, inače bih i ja jebao ježa. SAmo me čudi kaj čekaju za B/X3xx ploče

 Ovo se samo sad pocelo desavat, tj u zadnje vrijeme da ti određene igre ne rade radi biosa na maticnoj, ili chipseta...nekad je to bio Si FI...ja na svu srecu imam asus x470 f i sve stima, al ovo su pocele ludosti da jos malo ces morat pazit i koji bios imas na maticnoj...

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Isti slučaj je bio kod izlaska ovih novih ryzena u 7. mjesecu kad Destiny 2 nije radio ali to je riješeno nakon 3-4 tjedna s chipset driverom. Pouka je da s novim procesorima bi trebalo uzeti i najnovije ploče koje su odmah kompatibilne s njima a to su bile jedino preskupe x570 dok se ove starije očito još krpaju. E da je AMD što bi bilo i logično izbacio B550 s izlaskom 3. generacije ryzena puno manje bi bilo problema danas a rekli su da će sve raditi odmah na ovim starijima što je ispalo samo djelomično točno jer se puuuno ljudi borilo s problemima i to još traje a posljedice su vidljive i danas.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

x570 su skupe radi chipa i PCI 4.0 s tim da su isli u toliko nabrijavanje chipsetova da je sad potrebno i aktivno hlađenje za njih.

Origin ID: ReaLazio
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Pričate o asrock ab350? Moja je ab350m-hdv, isto nisam morao raditi update biosa

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice