Sta igrate online?

poruka: 122
|
čitano: 30.857
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sta igrate online?

Pozz... Dakle zanima me sta igrate online ? ja sam evo igrao lol nekih 2 godine...  Pa sada trazim nesta novo, drukcije... isto tako da se moze naci ekipa i derati....

 

 

Moj PC  
4 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sta igrate online?
Probaj World of tanks
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sta igrate online?

Nemaš druže ništa dobro da je f2p, sve zavisi šta voliš, ali drži se ti LoL-a, ostalo je sve slabije, barem što se tiče MOBA igri. Ja eto samo LoL igram, pozz

11 godina
offline
Re: Sta igrate online?

Hvala ali probao... nekako mi se cini dosadno.. radi toga kada umres moras cekati dok svi zavrse... a to zna potrajati :D 

11 godina
offline
Re: Sta igrate online?
TrollHunter kaže...

Nemaš druže ništa dobro da je f2p, sve zavisi šta voliš, ali drži se ti LoL-a, ostalo je sve slabije, barem što se tiče MOBA igri. Ja eto samo LoL igram, pozz

Zalosno ali tako je... mislim ima dosta igara sta su f2p samo eto nedrzi te nista vise od pola sata ... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sta igrate online?

Nažalost, ako nađeš šta dobro, javi se pa da i ja probam =)

11 godina
offline
Re: Sta igrate online?
TrollHunter kaže...

Nažalost, ako nađeš šta dobro, javi se pa da i ja probam =)

Svakako :)

 

15 godina
offline
Sta igrate online?

DayZ, Guild Wars 2, Battlefield 3, LoL

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
Moj PC  
6 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Sta igrate online?
AmonZero kaže...

DayZ, Guild Wars 2, Battlefield 3, LoL

gw2 sam kupio bio pa mi je FPS dropao stalno.... a lol kao sta sam rekao " dosadio " je xD a btf 3 samo za krace vrijeme ubiti koji sat ... : / DayZ dali je to izaslo ? 

15 godina
offline
Re: Sta igrate online?
razermario kaže...

Hvala ali probao... nekako mi se cini dosadno.. radi toga kada umres moras cekati dok svi zavrse... a to zna potrajati :D 

Pa ti naucis igrati pa potrudis se da potrajes i sam do kraja partije.

12 godina
offline
Re: Sta igrate online?
razermario kaže...

Hvala ali probao... nekako mi se cini dosadno.. radi toga kada umres moras cekati dok svi zavrse... a to zna potrajati :D 

Ne moras.

 

Kada umres, izadjes u garazu i odes igrati s nekim drugim tenkom.

WordPress ❤
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sta igrate online?

Nije ni bitno to, suština je da je World of Tanks, za većinu ljudi VEOMA loša igra naspram LoL. Tako da većina ljudi koja voli LoL neće voljeti WoT.

11 godina
offline
Re: Sta igrate online?

:O korisna informacija :D moglo bi se probati xD 

11 godina
offline
Re: Sta igrate online?
TrollHunter kaže...

Nije ni bitno to, suština je da je World of Tanks, za većinu ljudi VEOMA loša igra naspram LoL. Tako da većina ljudi koja voli LoL neće voljeti WoT.

Ima nesta i  u tome :D 

12 godina
offline
Re: Sta igrate online?
TrollHunter kaže...

Nije ni bitno to, suština je da je World of Tanks, za većinu ljudi VEOMA loša igra naspram LoL.

?

 

http://www.vgchartz.com/article/251005/world-of-tanks-passes-60-million-registered-players/

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1495692

WordPress ❤
14 godina
offline
Sta igrate online?

Trenutno igram Battlefield 3, Payday 2 ako se nadje kakva ekipa da se uradi koja pljacka. Kad mi dodje da igram World of Warcrafta uplatim sebi 1 ili 2 mjeseca i igram, jako je zarazan, vjerovatno uplatim sebi uskoro 1 mjesec. 

Kada je izasla zatvorena beta World of Warplanes igrao sam malo, dobra igra, ima potencijala, vidit cemo sad kakva ce biti finalna verzija, zaigrat cu naravno. 

dzix
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2013 21:30 (dzelo).
Moj PC  
2 1 hvala 1
11 godina
offline
Sta igrate online?

WoT i LoL bare mmeni nemaju nikakve skoro veze.

Ugl igram War Thunder,DOTA 2 i Red Orchestra Rising Storm.

Jako dobre igre.

Moj PC  
4 1 hvala 1
11 godina
offline
Re: Sta igrate online?
Endymon kaže...

WoT i LoL bare mmeni nemaju nikakve skoro veze.

Ugl igram War Thunder,DOTA 2 i Red Orchestra Rising Storm.

Jako dobre igre.

Hmmm, mogao bi pogledati War Thunder cini se zanimljivo xD 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sta igrate online?

To je upravo što i kažem. http://www.digitaltrends.com/gaming/world-of-tanks-tops-league-of-legends-with-45-million-players/

 

Nije za svakoga taj game, većina ljudi koja igra LoL ne igra WoT. Nisam rekao niti u jednom trenutku da je WoT ne igra, lol.

 

? ?? ???? WHAT WHAT???? 

11 godina
offline
Re: Sta igrate online?
dzelo kaže...

Trenutno igram Battlefield 3, Payday 2 ako se nadje kakva ekipa da se uradi koja pljacka. Kad mi dodje da igram World of Warcrafta uplatim sebi 1 ili 2 mjeseca i igram, jako je zarazan, vjerovatno uplatim sebi uskoro 1 mjesec. 

Kada je izasla zatvorena beta World of Warplanes igrao sam malo, dobra igra, ima potencijala, vidit cemo sad kakva ce biti finalna verzija, zaigrat cu naravno. 

Dali se payDay 2 naplacuje ? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sta igrate online?

Pa da, ne mogu biti vise razlicite

12 godina
offline
Re: Sta igrate online?
TrollHunter kaže...

To je upravo što i kažem. http://www.digitaltrends.com/gaming/world-of-tanks-tops-league-of-legends-with-45-million-players/

 

Nije za svakoga taj game, većina ljudi koja igra LoL ne igra WoT. Nisam rekao niti u jednom trenutku da je WoT ne igra, lol.

 

? ?? ???? WHAT WHAT???? 

Procitaj ponovo moj citat.

WordPress ❤
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sta igrate online?

Aha, ti si jedan od onih što im moraš sve nacrtati. Znači ovako, neko ko igra LoL, u suštini to znači da mu se sviđa taj game, i takvoj osobi (većinom) se WoT ne sviđa.

A nisam rekao da ljudi koji igraju WoT, misle da je WoT lošiji od LoL, zar ima smisla da bi igrali onda WoT.

 

?

14 godina
offline
Re: Sta igrate online?
razermario kaže...
dzelo kaže...

Trenutno igram Battlefield 3, Payday 2 ako se nadje kakva ekipa da se uradi koja pljacka. Kad mi dodje da igram World of Warcrafta uplatim sebi 1 ili 2 mjeseca i igram, jako je zarazan, vjerovatno uplatim sebi uskoro 1 mjesec. 

Kada je izasla zatvorena beta World of Warplanes igrao sam malo, dobra igra, ima potencijala, vidit cemo sad kakva ce biti finalna verzija, zaigrat cu naravno. 

Dali se payDay 2 naplacuje ? 

Da, moras kupiti igru, trenutno je na Steam 30 eura. 

dzix
12 godina
offline
Re: Sta igrate online?
TrollHunter kaže...

Aha, ti si jedan od onih što im moraš sve nacrtati. Znači ovako, neko ko igra LoL, u suštini to znači da mu se sviđa taj game, i takvoj osobi (većinom) se WoT ne sviđa.

A nisam rekao da ljudi koji igraju WoT, misle da je WoT lošiji od LoL, zar ima smisla da bi igrali onda WoT.

 

?

Nije dobro, probaj ga procitati jos jednom. Ako opet dodjes na isti zakljucak, ponovi petlju.

WordPress ❤
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sta igrate online?

I sljed put procitaj cijeli post ne samo prvu recenicu, citirao si prvu recenicu, a u drugoj pojasnjenje te iste. Kako god, LoL je bojli od Wot evo i po standardima mmohut-a. Meni se lično nije svidio taj game. Samo LoL i deri

11 godina
offline
Sta igrate online?

Dali je tk ocuo za igru PANZAR , cini se ok a  i usput je f2p 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Sta igrate online?

Probaj EVE online ako voliš sf.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sta igrate online?

Ako volis roleplay igru tu ti je MTA mutlitheft auto ono sve sto nije samp to je MTA i naravno CIT server a ono imas i minecraft ak volis pogotovo minecraft tekkit ovaj novi na mp zajebavas se po mjesecu pa da se odigrat il ak volis rise of nation ili stroghold ili pak trackmaniju to je ono moja lista igara pocevsi naravno od MTA ;)

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sta igrate online?

WoT   -   Preporuka, džaba je

Diablo III   -   Nije previše zanimljiva, a plaća se - ne preporučam baš

L4D2   -   Nije džaba ali je zakon - Čista preporuka!

 

Skidam BF3

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
2 1 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice