E bay poštarina

poruka: 7
|
čitano: 1.272
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
E bay poštarina

pozz

Tko je nabolji najeftiniji za poštarinu,prodajem neke stvari lp ploče satove  pa ne znam kako da odredim šiping kad ne znam ni koliko dodje za eu i izvan eu gdje bih to mogla da vidim tako da u cijenu stavim odmah i šiping i naravno napišem FREE SHIPPING.Dali je to pametno ili da bude idvojeno cijena plus shipping

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: E bay poštarina

Pa raspitas se u zemlji u kojoj zivis. Ako si iz hr hrvatske poste i brze poste. A da li je pametno to samo ti znas kolika ti je zarada po proizvodu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: E bay poštarina

Iz Hrvatske sam zato i pitam Vaša iskustva znaci ljude koji su slali a ne one koji su negdje citali,s kojim mi je najjeftijije slati  da bi i kupvu bilo jeftinije,meni je vinyl wall closl prodajna cijena 20 eura

8 godina
odjavljen
offline
Re: E bay poštarina

Ajd dobro. Pitanje je previse apstraktno da bi ti iko konkretno odgovorio. Koliko je tezak paket, gdje mislis slati kolika ti je zarada  i da li u nju mozes ugurati postarinu... Nije isto d ali saljes u austriju ili u burkinu faso...

9 godina
protjeran
offline
Re: E bay poštarina
Imaš na postinoj stranici kalkulator..točan je u kunu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: E bay poštarina

da znam ali kako da saljem koji siste,pismo paket preporiuceno ima ajme varijanti,znaci da saljem ali da tamo i stigne,znaci ne mogu da salje obicno..ma zato pitam da mi odgovore ljudi zene  djeca..haha koji imaju prakse u tome a ne netko koji je procitao a nema praksa,nadam se da me razumijete.aRadim režem s lemilicom ovakve satove i njih bi pokusali prodavati..ovo su neki modeli ali samo je nebo granica

9 godina
protjeran
offline
Re: E bay poštarina
Najbolje pravac pošta i pitat. Jer je to veće pa nestane u kovertu za slanje (preporučeno sa trackingom),pitaj Jel se može poslat u tvojoj ambalazi
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice