EPlati? zaključana tema

poruka: 151
|
čitano: 41.382
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
EPlati?

Jeste li ikad kupovali nešto preko ePlati ?

Sad neznam jel je to legit .

Napisite svoja iskustva molim vas .

Nemam lijep rukopis .
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
EPlati?

da kupio sam bad company 2 za 190 kn preko toga radi sve super itd itd.. doslo mi je za pola sata nakon slanja potvrdeNamigiva

Moja graficka je 100% pamuk!!
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?
Jebasu123 kaže...

da kupio sam bad company 2 za 190 kn preko toga radi sve super itd itd.. doslo mi je za pola sata nakon slanja potvrdeNamigiva

Znaci legit je i sve to ? 

Tj. jel to samo kupis kljuc il cijelu igru ?

Nemam lijep rukopis .
15 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?
Stajler kaže...
Jebasu123 kaže...

da kupio sam bad company 2 za 190 kn preko toga radi sve super itd itd.. doslo mi je za pola sata nakon slanja potvrdeNamigiva

Znaci legit je i sve to ? 

Tj. jel to samo kupis kljuc il cijelu igru ?

samo kljuc ali mozes skiniti igru besplatno preko EADM-ea download manager

ali ja sam pokrenio instalaciju skinutu sa torrenta i samo ubacio pravi kljuc i radiNamigiva

Moja graficka je 100% pamuk!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?
Jebasu123 kaže...

da kupio sam bad company 2 za 190 kn preko toga radi sve super itd itd.. doslo mi je za pola sata nakon slanja potvrdeNamigiva

A ja cekam 7 dana i jos nist...

Core2Duo E7500 2.93Ghz-4gb 800Mhz-HD 4650-HDD 320Gb
14 godina
neaktivan
offline
EPlati?

eplati mi se nikako ne svida uplatio i poslao dokaze u ponedjeljak oko 9-10 ujutro i pisem im ko lud a oni meni samo neke isprike da ce dobit key sutra vec 2 puta ja mislim da su me oni zeznili ono kaze da ce mi poslat jucer u 12:30 a key-u ni traga pa onda kaze danas ce mi poslat prije 14 opet keyu nema traga

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
EPlati?

enabava je bolja

BC2 nick: herro Ray
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?
lamborghini murcelago lp640 kaže...

eplati mi se nikako ne svida uplatio i poslao dokaze u ponedjeljak oko 9-10 ujutro i pisem im ko lud a oni meni samo neke isprike da ce dobit key sutra vec 2 puta ja mislim da su me oni zeznili ono kaze da ce mi poslat jucer u 12:30 a key-u ni traga pa onda kaze danas ce mi poslat prije 14 opet keyu nema traga

Ja uplatio 12.4.2010,i jos ni traga key-u,zato sam ja lijepo zatrazio povrat novca a key ako ikad stigne si ga nabiju u s....,

Svima savjetujem da ne kupuju tamo.

 

 

Napokon se sjetili poslat key..

Core2Duo E7500 2.93Ghz-4gb 800Mhz-HD 4650-HDD 320Gb
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 14:41 (Y2K2).
14 godina
neaktivan
offline
EPlati?

evo javio sam se ne njihov mail pcigre@eplati.com i poslali su mi key u roku od 10sek ali izgleda da su govorili istinu da nisu imali key te da ce ga dobit ja kupio mw2 key radi savrseno igra je na skidanju..

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
EPlati?

Pozdrav svim forumašim,

moramo reagirati na neke navode s ovog topica.

Isprika svima koju su dugo čekali svoje keyeve. Imali smo problema sa bankom i dobavljačima tako da nismo bili
u mogućnosti dobaviti nove keyeve. Taj problem je u međuvremenu riješen i svi zaostali keyevi su isporučeni. To također
znači da ponovno keyeve isporučujemo u roku od 12 sati od primitka uplate ili valjane potvrde o uplati.

 

Srdačan pozdrav,

ePlati.com

eplati.com
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
EPlati?

mp14 šta glumiš ti ja sam dobio kej u roku 4-5 sati i ti sad kažeš da ti se ne sviđa eplati imaju najbolje cijene na tržištu i sad ćeš ti tu govorit da ti se nesviđa sram te bilo eplati najbolji su i uvjek će bit

Moj PC  
1 9 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?

E pa da su tebe zavlacili skoro dva tjedna i ti bi tako govorio.

Core2Duo E7500 2.93Ghz-4gb 800Mhz-HD 4650-HDD 320Gb
15 godina
offline
EPlati?

e pa to sto si ti bolestan u glavu to je tvoj problem to se uplati kad ima kej kod sebe zato ne kaki da ja nisam ceko vec jesam 4-5 h sam ceko i znao sam da me nece prevarit zato nemoj tu lagat kao on prevarant itd ... 

 

Moj PC  
0 13 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?

Ajd ti ne seri,cim sam narucio isti dan je poslao mail da cu dobit sutra pa jel nije mogao rec da nema key.a ja ga juce lijepo pitam jel stiglo

nitko nist ne odgovara,a kad ga je mp14 pitao njemu je odgovorio.

Core2Duo E7500 2.93Ghz-4gb 800Mhz-HD 4650-HDD 320Gb
13 godina
neaktivan
offline
EPlati?

wt!?!? ja sam u petak narucio i utorak uplatio u pošti..rekao mi je da cekam 48 h ,, ja cekam nema cd-keya,,iden pitat na eplati,,chat je online ja saljem pitanje niko ne odgovara,,jel ovo neka vrijevara,KAD CE MI DOC SIFRA JA SAM UPLATIO!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?

daj reci jel ovo neka prijevara,ja vec 2 dana cekan cd-key,oni kad je online nece mi odgovarati na poruke u chatu,a sve san uplatio

14 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?

Probaj zvat,imas broj na njihovoj stranici.

....SandMan_CRO....
15 godina
offline
RE: EPlati?
shady1024 kaže...

daj reci jel ovo neka prijevara,ja vec 2 dana cekan cd-key,oni kad je online nece mi odgovarati na poruke u chatu,a sve san uplatio

sta vam se svima zuri ak ocete odma keyeve kupujte kreditnom tu

 

http://eastore.ea.com/store/eaemea/en_IE/DisplayHomePage/ThemeID.850300/ccRef.en_US?resid=TBExwAoHAigAAGoIOskAAAAV&rests=1276195280774

13 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?

ma ne javlja se,jes li ti dobio cd-key 

13 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?
ma ovo mi ide na zivce,rekli su da cu brzo dobit key a jos nista
14 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?

Dobio sam key al sam ceko 7-8 dana.valjda ih nisu imal al tko ce znat.

....SandMan_CRO....
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2010 21:01 (Y2K2).
14 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?

Jel stvarno trebam na ovo odgovoriti?7-8 dana?Ako treba izvadit cu history narudzbe i kada je sjela uplata pa da od mene ne prave prevaranta i majmuna,prvo covjek uplati u posti iz koje se ceka 2-3 dana da sjedne uplata,ja to objasnim jedanput,dvaput,i jos me na kraju napadaju.Mislim zamislite situaciju,netko od vas naruci nesto,kao kaze da je novac uplacen i bezobrazno zahtijeva svoju robu,a vi novaca na racunu nemate,sta bi napravili da ste na mom mjestu?

eplati.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?
eplati.com kaže...

Jel stvarno trebam na ovo odgovoriti?7-8 dana?Ako treba izvadit cu history narudzbe i kada je sjela uplata pa da od mene ne prave prevaranta i majmuna,prvo covjek uplati u posti iz koje se ceka 2-3 dana da sjedne uplata,ja to objasnim jedanput,dvaput,i jos me na kraju napadaju.Mislim zamislite situaciju,netko od vas naruci nesto,kao kaze da je novac uplacen i bezobrazno zahtijeva svoju robu,a vi novaca na racunu nemate,sta bi napravili da ste na mom mjestu?

Ja sam toliko ceko i jos sam ti poslo sliku uplatnice,ja samo kazem kako je bilo.

....SandMan_CRO....
14 godina
neaktivan
offline
EPlati?

Glavno da smo rijesili stvar i svi sretni i zadovoljni :D

eplati.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: EPlati?
Y2K2 kaže...
eplati.com kaže...

Jel stvarno trebam na ovo odgovoriti?7-8 dana?Ako treba izvadit cu history narudzbe i kada je sjela uplata pa da od mene ne prave prevaranta i majmuna,prvo covjek uplati u posti iz koje se ceka 2-3 dana da sjedne uplata,ja to objasnim jedanput,dvaput,i jos me na kraju napadaju.Mislim zamislite situaciju,netko od vas naruci nesto,kao kaze da je novac uplacen i bezobrazno zahtijeva svoju robu,a vi novaca na racunu nemate,sta bi napravili da ste na mom mjestu?

Ja sam toliko ceko i jos sam ti poslo sliku uplatnice,ja samo kazem kako je bilo.

Kopija uplatnice se lako da falsificirati. Covjek je u pravo sto ceka da uplata sjedne na racun. Posta i FINA-a su poznate po tome da zeznu uplate (ili se ceka par dana ili na daljnji racun ne prenesu tko je platitelj i sto placa). Sto napadas covjeka bezveze. eplati.com je postupio kako bi svaki normalan covjek postupio da se radi o njegovim novcima, odnosno, nebi ti slao key na ljepe oci jer i njega kupovina keya stoji taj tvoj iznos manje provizija.

I'm going woo woo
14 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?
tnakir kaže...
Y2K2 kaže...
eplati.com kaže...

Jel stvarno trebam na ovo odgovoriti?7-8 dana?Ako treba izvadit cu history narudzbe i kada je sjela uplata pa da od mene ne prave prevaranta i majmuna,prvo covjek uplati u posti iz koje se ceka 2-3 dana da sjedne uplata,ja to objasnim jedanput,dvaput,i jos me na kraju napadaju.Mislim zamislite situaciju,netko od vas naruci nesto,kao kaze da je novac uplacen i bezobrazno zahtijeva svoju robu,a vi novaca na racunu nemate,sta bi napravili da ste na mom mjestu?

Ja sam toliko ceko i jos sam ti poslo sliku uplatnice,ja samo kazem kako je bilo.

Kopija uplatnice se lako da falsificirati. Covjek je u pravo sto ceka da uplata sjedne na racun. Posta i FINA-a su poznate po tome da zeznu uplate (ili se ceka par dana ili na daljnji racun ne prenesu tko je platitelj i sto placa). Sto napadas covjeka bezveze. eplati.com je postupio kako bi svaki normalan covjek postupio da se radi o njegovim novcima, odnosno, nebi ti slao key na ljepe oci jer i njega kupovina keya stoji taj tvoj iznos manje provizija.

ja ne napadam covjeka,ak se kopija uplatnice da lako falsificirat zast onda  na stranici pise da se moze poslat kopija uplatnice da se ubrza isporuka.

....SandMan_CRO....
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2010 13:56 (Y2K2).
15 godina
offline
EPlati?

Ni u mojoj firmi ne prakticiramo slanje usluge dok ne EVIDENTIRAMO UPLATU na racunu. Ne znace nam nista faksevi uplatnica, izvodi iz e-bankinga. I svima je to ok. Imamo par starih pouzdanih klijenata kojima provirimo kroz prste i to je to.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: EPlati?

Pa nek onda tak napisu na stranici,i nebi bilo problema.

....SandMan_CRO....
16 godina
neaktivan
offline
EPlati?

to je racun u PBZ banci, ako se ne varam, tako uplatu izvrsite direktno kod njih i uplata bi trebala biti zabiljezena trenutacno.

Tako je bar meni slucaj s ostalim net ducanima, samo uplatite u banku di imaju racun

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
EPlati?

Danas cu na www.eplati.com updatati katalog naslova i prepravit cu neke tekstove da vise nebi bilo zabuna.Hvala tnakir na razumijevanju

eplati.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice