Extreme Mobile Net T-Mobile

poruka: 7
|
čitano: 4.309
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Extreme Mobile Net T-Mobile

Pozdrav! Treba mi visok upload speed ( do 5 mbps) i nikakav DSL ili nesto tako ne postoji u hrvatskoj (Rijeci) koji bi pruzio takvu brzinu.

Nakon par sati surfanja otkrio sam http://www.t-mobile.hr/extrememobilenet/tarifa.asp  te me zanjima dali bi mi se isplatilo uzet L paket. Zivim u Kostreni pored Rijeke i na karti pokrivenosti nema 4G interneta nego samo 3G do 21 mbps.

Također me zanjima dali nakon zavrsetka te promotivne ponude (FLAT) 1. listopada , hoce li mi ostati FLAT ili sve svima spusta kolićina podataka( u ovom slucaju 3GB ) .

Ako imate jos neke preporuke za upload do 5mbps do 200 kn u Rijeci... Slobodno se izjasnite.

 

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 0:59 (windrof123).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Mobile Net T-Mobile

Ako uzmeš onaj od 127kn (obični 3G) onda nećeš uopće imati flat, a ako uzmeš onaj LTE od 175kn (ako imaš između 18 i 28 godina ili netko od ukućana pa na njih ugovor dobiješ popust od 50 kn do negdje 29-30. godine života, dakle 125kn mjesečno) onda ćeš imati do 1. listopada flat a nakon toga 3GB. Možeš koristiti onaj 4G Huawei stick i ako imaš samo 3G dostupnost jer se on prebaci, tj. radi i na 3G.

 

Ali najbolje bi ti bilo da ako si na tmobile da aktiviraš npr internet opciju S za 20kn i imaš onda 150MB za isprobati brzine na mobitelu pomoću speedtest aplikacije (ako imaš smartphone, ne znam za obične) http://www.t-mobile.hr/2/20-10-04-45-00.asp  (naravno deaktiviraj poslije kada ti više ne bude trebala)

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 2:09 (njonji).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Mobile Net T-Mobile

ma ne,ne meni treba brzi internet za PC , ne za mobitel, za streamanje online igara, pa mi zato i FLAT promet treba.

12 godina
neaktivan
offline
Extreme Mobile Net T-Mobile

Trebale bi mi preporuke za dobar upload speed za PC (ne mob)???

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Mobile Net T-Mobile

Pa da te tarife i jesu za PC (preko USB sticka) nego kako bi saznao koliku brzinu možeš otprilike očekivati zato sam ti predložio da provjeriš prvo sa mobitelom {#}

 

A hebiga ako ti baš treba flat nemaš nigdje kod fiksnog pristupa preko ijednog operatera brzinu uploada iznad 1,25 Mbps (b.net) za te pare, a preko LTE imaš barem 10Mbps (max trenutno 75 download i 25 upload ali nećeš nikad max dostići, netko je rekao da je nabavio i da je imao 25/10, kako gdje). Kod tebe nema 4G ali i preko 3G bi trebao imati veću nego što možeš dobiti preko fiksnog (zato sam rekao da testiraš preko mobitela)...samo ostaje problem flat...možeš uzeti onu tarifu od 250kn pa ako ima netko od 18-28 god onda će koštati 200kn i imat ćeš 20GB ili ostani jednostavno na tom fiksnom ADSL šta imaš hebiga (ili čekaj optiku kada dođe) {#}

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 22:11 (njonji).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Extreme Mobile Net T-Mobile

Vidjet ćemo što će ht objaviti 1. Listopada da li produžiti promo ili uvesti druge tarife tko zna što će biti vidoviti milan

 

ali da će ti po sadašnjem količina prometa pasti na 3 ili 20GB hoće, to je promo flat, ako nisi pokriven sa signalom ionako ga bez veze gledaš,

 

dobro ti je kolega napisao isposudi kartice ako ih nemaš i probaj preko smartphonea brzine na lokaciji i 3G može dati 3-4Mbs u uploadu ako si dobro pokriven, a ako nećeš kupi sva tri sticka što bolja brža pa probavaj ako ti je tako lakše..... :)

 

a flat na 3G ima jedino vip i to 8 sati na dan u opciji noćna za 50kn mjesečno od ponoći do 8 ujutro, tu on line brojač stoji pa radi prometa koliko ti se da, stigneš u tih 8 sati na dan

 

ostala dva ne daju nikakav flat pa ni jedan sat godišnje....   ali prije svega provjeri kako si sa kime pokriven uopće, ovaj LTE zaboravi za sada ionako nisi pokriven

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2012 1:00 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Mobile Net T-Mobile

imam mobile net xl za mlade 30gb za 150kn mjesečno bez ugovorne obveze.

 

e sad pošto sam se preselio iz Zagreba u jedno malo mjestašce i tamo signal baš i nije nešto..

 

Koristim onaj njihov huawei e173 i sa njime ne mogu igrat igre jer mi laga ali ako tu karticu stavim u motorolu defy i spojim se tetheringom sa kompom onda mogu igrat bez laga i bez ikakvih problema. znaci taj njihov šugavi stick mi radi probleme.

 

Pitanje je da li bi sa huawei e353 situacija bila bolja po tom pitanju?

 

Stvarno nemam volje stalno pikat karticu u svoj mob pa vracat ovu koju imam za pozive itd :(

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice