Facebook se ukida?

poruka: 237
|
čitano: 113.346
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Face se ukida???

evo zanima me pošto se mnogo govori po faceu da če se 31-12-2010 ukinuti ono wtf? ja osobno ne vjerujem u to zbog tog jer imaju preeveliku zaradu od reklama, što vi mislite o tome? 

Moj PC  
2 9 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Face se ukida???

Čisto sumnjam, a baš i da ga ukinu; pa šta, ionako samo gubim vrijeme na njemu, pi*ku da oću mogu smuvat i vani, a ne prek FB.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
58 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Face se ukida???

OSNIVAČ Facebooka Mark Zuckerberg danas je na svom blogu objavio kako je Facebook premašio brojku od 350 milijuna korisnika diljem svijeta te kako će, kako bi funkcioniranje tako velikog sustava i dalje bilo uspješno, Facebook poraditi na zaštiti podataka svojih korisnika te im omogućiti znatno veću razinu privatnosti po pitanju dijeljenja sadržaja sa pojedincima ili grupama ljudi.

Upravo zbog ogromnog broja korisnik, Facebook će uskoro ukinuti regionalne mreže, budući da mnoge od njih imaju i po nekoliko milijuna članova. Tako velik broj korisnika smanjuje razinu privatnosti.

Ova Zuckerbergova najava je, za razliku od dosadašnjih promjena u dizajnu sučelja, većinom naišla na odobravanje korisnika, koji mahom komentiraju kako bi Facebook trebalo i dodatno ubrzati te kako bi uz već postojeću "like" (sviđa mi se, op.a.) opciju ispod komentara, statusa i tekstova, trebalo uvesti i "dislike" (ne sviđa mi se, op.a.) opciju.

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Face se ukida???
crni pauk kaže...

evo zanima me pošto se mnogo govori po faceu da če se 31-12-2010 ukinuti ono wtf? ja osobno ne vjerujem u to zbog tog jer imaju preeveliku zaradu od reklama, što vi mislite o tome? 

Super, manje net zagađenja.

PSN: filip99
15 godina
neaktivan
offline
RE: Face se ukida???
crni pauk kaže...

evo zanima me pošto se mnogo govori po faceu da če se 31-12-2010 ukinuti ono wtf? ja osobno ne vjerujem u to zbog tog jer imaju preeveliku zaradu od reklama, što vi mislite o tome? 

Ma ne vjeruj tome Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
Face se ukida???

To bi dovelo do masovnog samoubojstva mnogih mladih pa i starih osoba

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
64 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Face se ukida???

Ma da, nitko nije lud odreći se novca. U biti, meni je svejedno. I ako se ukine   FB, ljudi će preći na druge društvene mreže. Iako sumnjam da će se ukinit.

Ja nemam potpis!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Face se ukida???
90 posto toga na Internetu su sranja. Netko je vidio vijesti na Novoj Tv, na kojoj su bili rezultati ankete u kojoj je 60 posto ljudi reklo da razmišlja o brisanju svog accounta, pa je krivo protumačio to. Neće biti brisanja Facebooka, osim ako ga (dajbože) neke udruge ilí što-ti-ja-znam zabrane. Ne brini se, još možeš mirno spavat.
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
offline
RE: Face se ukida???
P4k1 kaže...

To bi dovelo do masovnog samoubojstva mnogih mladih pa i starih osoba

hahhaha slažem se, al ako se ukine face onda bi se mogle druge mreže bolje razviti npr neki programi kao skyp , msn ,,,, 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Face se ukida???
crni pauk kaže...
P4k1 kaže...

To bi dovelo do masovnog samoubojstva mnogih mladih pa i starih osoba

hahhaha slažem se, al ako se ukine face onda bi se mogle druge mreže bolje razviti npr neki programi kao skyp , msn ,,,, 

Nemaju Skype i MSN nikakve veze sa Facebookom. To su kruške i jabuke. Valjda si mislio na Twitter i MySpace.

PSN: filip99
14 godina
offline
RE: Face se ukida???
AlienWare1 kaže...
crni pauk kaže...
P4k1 kaže...

To bi dovelo do masovnog samoubojstva mnogih mladih pa i starih osoba

hahhaha slažem se, al ako se ukine face onda bi se mogle druge mreže bolje razviti npr neki programi kao skyp , msn ,,,, 

Nemaju Skype i MSN nikakve veze sa Facebookom. To su kruške i jabuke. Valjda si mislio na Twitter i MySpace.

pardon twitter i my space, malo sam se zaj** slušam muziku pa neznam što pišem hehhee xP

15 godina
offline
Face se ukida???

Nismo mi te sreće.

HR-INVITES, otvorio registracije: http://hr-invites.com//register.php?do=signup
Moj PC  
35 1 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Face se ukida???

ja bi volio da se ukine

 
25 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Face se ukida???

zašto ??????????,gdje ću tada spamati,svi su protiv facebooka a imaju profile na njemu

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 21:43 (blackalbum).
15 godina
neaktivan
offline
Face se ukida???

E ja nemam profil... Niti sam imao...

 

Darth Vader
Moj PC  
17 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Face se ukida???

Ja ga nemam i svejedno mi je hoce se ukinuti ili nece. Cemu toliko filozofije - oni koji ga nemaju hoce da se ukine (a ne koriste ga), a oni koji ga imaju isto hoce da se ukine (a koriste ga).

 

Pametni ljudi poput mene koji gledaju ono sto ih se tice je najmanje.

 

Ne privlaci me to, nemam ga, i samim time boli me briga sta ce biti s njim.

 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Face se ukida???

Pa šta da se i ukine?

Meni on ne znači ništa u životu

Neznam šta da napišem :) xf:cerina14
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 22:13 (Cerina15).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Face se ukida???
Dragon, a što je sa 90 posto ljudi sa Facebooka koji nisu na ovom forumu ništa napisali i ne žele da se ukine?
Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
14 godina
neaktivan
offline
Face se ukida???

Evo ja sam baš stavija sliku pijanih cura sa jednog partija na zid ili šta li već

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Face se ukida???

ja imam profil (koji ne koristim) i sramim se toga 

nadam se na se ukine makar mislim da je to čisto troolanje

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Face se ukida???
xnight_hunterx kaže...

ja imam profil (koji ne koristim) i sramim se toga 

nadam se na se ukine makar mislim da je to čisto troolanje

O sunce te grebalo,cega se imas sramiti?!  Ma dajte molim vas,pretjerujete i to dobrano!

There is no spoon.
15 godina
offline
Face se ukida???

ni ja nemam profil (a imao sam) a te stvari da ce se ukinuti ste garant procitali u info-u neke grupe u kojem pise da ce se facebook ukinuti ako ne pozovete bas sve prijatelje ili slicno, a za facebook me uostalom nije briga, niti za ostale socijalne mreze

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Face se ukida???
xnight_hunterx kaže...

ja imam profil (koji ne koristim) i sramim se toga 

nadam se na se ukine makar mislim da je to čisto troolanje

pa obriši ga...

HR-INVITES, otvorio registracije: http://hr-invites.com//register.php?do=signup
14 godina
neaktivan
offline
RE: Face se ukida???
VirtUoso kaže...
xnight_hunterx kaže...

ja imam profil (koji ne koristim) i sramim se toga 

nadam se na se ukine makar mislim da je to čisto troolanje

O sunce te grebalo,cega se imas sramiti?!  Ma dajte molim vas,pretjerujete i to dobrano!

Poljubac

 

EDIT:borg necu ga brisat imam ga samo da gledam drugima slike ...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 22:24 (xnight_hunterx).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Face se ukida???
xnight_hunterx kaže...
VirtUoso kaže...
xnight_hunterx kaže...

ja imam profil (koji ne koristim) i sramim se toga 

nadam se na se ukine makar mislim da je to čisto troolanje

O sunce te grebalo,cega se imas sramiti?!  Ma dajte molim vas,pretjerujete i to dobrano!

Poljubac

.!.

There is no spoon.
15 godina
offline
RE: Face se ukida???
xnight_hunterx kaže...

borg necu ga brisat imam ga samo da gledam drugima slike ...

aj dobro.

HR-INVITES, otvorio registracije: http://hr-invites.com//register.php?do=signup
16 godina
neaktivan
offline
Face se ukida???

Šta su svi masovno protiv FB-a??

 

Vidjet ćete kad će vas životna situacija dovesti u stanje da se ne viđate ni ne čujete s ljudima s kojima ste bili dobri pa će FB itekako dobro poslužiti za kontakt s tim ljudima. I ja sam prije par godina, kad sam još bio u osnovnjaku i kad je počela FB manija također mislio da je FB sranje, ali iz dana u dan se broj poznanstava stalno širi i nemoguće je sa svim ljudima održati kontakt licem u lice.

 

Facebook je revolucionarna aplikacija, samo ako se dobro koristi. Većina klinaca ga koristi za zabavu ili šta-ti-ja-znam-šta-sve-ne, oni koji su shvatili njegov potencijal znaju da je FB vrlo korisna stvarčica.

 

Mislim, ako se ukine, nikome ništa; ja ću moći bez njega. Ali mislim da su šanse 1:+∞, vjerojatno prazna naklapanja nekog irelevantnog žurnala. Prevelik je ulog u igri da bi se Zuckerberg odlučio na takav potez...

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Face se ukida???
Šef kaže...
Dragon, a što je sa 90 posto ljudi sa Facebooka koji nisu na ovom forumu ništa napisali i ne žele da se ukine?

Ma ne bi rekao da je 90%. Pa gotovo svatko tko ima face zeli da se face ukine, ili barem da nemaju profil.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Face se ukida???
i_rambo_plache kaže...

Šta su svi masovno protiv FB-a??

 

Vidjet ćete kad će vas životna situacija dovesti u stanje da se ne viđate ni ne čujete s ljudima s kojima ste bili dobri pa će FB itekako dobro poslužiti za kontakt s tim ljudima. I ja sam prije par godina, kad sam još bio u osnovnjaku i kad je počela FB manija također mislio da je FB sranje, ali iz dana u dan se broj poznanstava stalno širi i nemoguće je sa svim ljudima održati kontakt licem u lice.

 

Facebook je revolucionarna aplikacija, samo ako se dobro koristi. Većina klinaca ga koristi za zabavu ili šta-ti-ja-znam-šta-sve-ne, oni koji su shvatili njegov potencijal znaju da je FB vrlo korisna stvarčica.

 

Mislim, ako se ukine, nikome ništa; ja ću moći bez njega. Ali mislim da su šanse 1:+∞, vjerojatno prazna naklapanja nekog irelevantnog žurnala. Prevelik je ulog u igri da bi se Zuckerberg odlučio na takav potez...

istina to što ti kazes ali ljudi ga večinoma koriste da stavljaju slike i pisu joj kak sam grdi/da pa da im drugi ljudi pisu komentara ne bas si slatkic i ostala prenemaganja

16 godina
offline
Face se ukida???

Dao Bog da ukinu, neka vrate Peticu

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
12 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice