Freemail pomoć

poruka: 8
|
čitano: 14.197
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Freemail pomoć

Imam jedan problem  danas sam zaboravio lozinku na freemailu i htio sma ići na "Zaboravljena lozinka" upisao sam sve podatke ali mi je freemail izbacio ovo: 

Servis zaboravljene lozinke nije dostupan za Vaš korisnički račun. Molimo javite se korisničkoj službi na e-mail freemail@portal.net.hr. Jel mi netko može pomoći u vezi ovog jer na mailu imam preko 1000 važnih poruka i računa a mail mi nije automatski obrisan.

 

 

Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Freemail pomoć

Pa, pokusaj ponovno, ako ne moze, napravi to sto su ti i napisali, javi se sluzbi s tim problemom..

[url="http://www.signaturebar.com/"][img]http://www.signaturebar.com/uploads/images/48289.png[/img][/url]
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Freemail pomoć
brane47 kaže...

Pa, pokusaj ponovno, ako ne moze, napravi to sto su ti i napisali, javi se sluzbi s tim problemom..

 Javio sam se još nema odgovora pričekat ću do sutra

13 godina
neaktivan
offline
Freemail pomoć

Odgovor još nisam dobio a freemail mi i dalje neda zatražit novu lozinku da li je netko imao sličnih problema ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Freemail pomoć

Ja iman isti problem -.-

I'm not afraid to take a stand Everybody come take my hand We'll walk this road together, through the storm Whatever weather, cold or warm Just let you know that, you're not alone
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Freemail pomoć

Sa svog maila ne mogu poslati mail na ni jednu adresu kc.t-com, u čemu je problem

masta
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Freemail pomoć

htio bi se nadovezati na ovu temu.kada se prijavim na freemail od net.hr-a neće se spojiti i piše problem loading page.naslovnici dobijem bez problema,ali se ne mogu prijavit.imaju li neke radove ili što?

teško ovo život
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Freemail pomoć
stupido kaže...

htio bi se nadovezati na ovu temu.kada se prijavim na freemail od net.hr-a neće se spojiti i piše problem loading page.naslovnici dobijem bez problema,ali se ne mogu prijavit.imaju li neke radove ili što?

 Evo opet se javljam sa istim problemom.Logiram se a stanica se neće učitati.Brisao sam cookije a CC-om i opet isto.Molim za pomoć.

teško ovo život
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice