Game.co.uk zaključana tema

poruka: 82
|
čitano: 26.260
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk

Evo malo pohvala na račun dotičnog servisa...

 

Naručio sam Football Manager 2009 s njihovog sitea. Igra mi je stigla u roku 7 dana na moju adresu poštom. Posao su ljudi odradili van svakih mojih očekivanja. Brzi su, pouzdani i jeftini. Da, prokleto jeftini. Igru sam na kraju zajedno s poštarinom platio oko 175kn, dok je najjeftiniji primjerak iste u našim dućanima, ako se ne varam, oko 290kn...

 

Svima vama, koji ste razmišljali da naručite preko njih neku od igara, moje tople preporuke jer cijenom ih nitko ne može pratiti, a usluga je stvarno vrhunska...

 

Pozdraf...

Zed's dead baby, Zed's dead...
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
Sphynx kaže...

Evo malo pohvala na račun dotičnog servisa...

 

Naručio sam Football Manager 2009 s njihovog sitea. Igra mi je stigla u roku 7 dana na moju adresu poštom. Posao su ljudi odradili van svakih mojih očekivanja. Brzi su, pouzdani i jeftini. Da, prokleto jeftini. Igru sam na kraju zajedno s poštarinom platio oko 175kn, dok je najjeftiniji primjerak iste u našim dućanima, ako se ne varam, oko 290kn...

 

Svima vama, koji ste razmišljali da naručite preko njih neku od igara, moje tople preporuke jer cijenom ih nitko ne može pratiti, a usluga je stvarno vrhunska...

 

Pozdraf...

 u potpunosti se slažem... stvarno nemam nikakve zamjerke na njihovu uslugu...
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
16 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
Sphynx kaže...

Evo malo pohvala na račun dotičnog servisa...

 

Naručio sam Football Manager 2009 s njihovog sitea. Igra mi je stigla u roku 7 dana na moju adresu poštom. Posao su ljudi odradili van svakih mojih očekivanja. Brzi su, pouzdani i jeftini. Da, prokleto jeftini. Igru sam na kraju zajedno s poštarinom platio oko 175kn, dok je najjeftiniji primjerak iste u našim dućanima, ako se ne varam, oko 290kn...

 

Svima vama, koji ste razmišljali da naručite preko njih neku od igara, moje tople preporuke jer cijenom ih nitko ne može pratiti, a usluga je stvarno vrhunska...

 

Pozdraf...

 Ti si uglavnom zadovoljan? Kakav nacin plaćanja imaju?
hvala na informciji.. treba nesto uzet od novijih igara :D
Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
15 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk

od koliko do koliko je poštarina

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
Sonny kaže...
 Ti si uglavnom zadovoljan? Kakav nacin plaćanja imaju?
hvala na informciji.. treba nesto uzet od novijih igara :D
 Ja sam prezadovoljan...

Plaćanje ti ide nekom od kartica. Ja sam platio visom koja je vezana na devizni račun u pbz banci.
Zed's dead baby, Zed's dead...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
Sphynx kaže...
Sonny kaže...
 Ti si uglavnom zadovoljan? Kakav nacin plaćanja imaju?
hvala na informciji.. treba nesto uzet od novijih igara :D
 Ja sam prezadovoljan...

Plaćanje ti ide nekom od kartica. Ja sam platio visom koja je vezana na devizni račun u pbz banci.
 Zanimljivo. Vidim cijene su zaista i vise nego povoljne.... jako zanimljivo...

Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
15 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
gamer2400 kaže...

od koliko do koliko je poštarina

 Oni ti pakete šalju Royal mailom. Poštarina je za europu 2.95 funti, a paket stigne u normalnom roku, kvalitetno zapakiran, tak da se ne ošteti.

Uz današnji tečaj funte, mislim da je to mizerija s obzirom da je cijena igre bila 18 funti (ma steamu je 45eura?!??!?!), plus poštarina to me je ispalo onih cca 175kn, tj. 24 eura....
Zed's dead baby, Zed's dead...
16 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk

Imaš na izbor hoceš skinut igru ili da ti pošalju kutiju.

Ja sam tak kupio GTA4. Uplatio i odmah se pojavi stranica sa serijskim brojem i linkovima za skinut a i na mail pošalju isto to.

Ma servis i cijene za 10

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk

Evo bas gledam Crysis Warhead cijena mu je 17.99 funti, prema listi funta je oko 8 kn

Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
Sonny kaže...
 Zanimljivo. Vidim cijene su zaista i vise nego povoljne.... jako zanimljivo...

 Definitivno...

Znam da jako puno ljudi razmišlja o tome, ali nekako su skeptični kad vide cijenu, malu poštarinu, pa to je ipak kupnja preko interneta, svašta - nešto i onda na kraju odustanu i okrenu se piratskim igrama ili kupnji kod nas u trgovinama.

Ja sam odlučio probati i definitivno se isplatilo, pa evo još jednom moja topla preporuka, a i ljudi se lakše odluče na kupnju kad dobiju informacije o kvaliteti određene usluge iz prve ruke....

Uživajte...
Zed's dead baby, Zed's dead...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
Sphynx kaže...
Sonny kaže...
 Zanimljivo. Vidim cijene su zaista i vise nego povoljne.... jako zanimljivo...

 Definitivno...

Znam da jako puno ljudi razmišlja o tome, ali nekako su skeptični kad vide cijenu, malu poštarinu, pa to je ipak kupnja preko interneta, svašta - nešto i onda na kraju odustanu i okrenu se piratskim igrama ili kupnji kod nas u trgovinama.

Ja sam odlučio probati i definitivno se isplatilo, pa evo još jednom moja topla preporuka, a i ljudi se lakše odluče na kupnju kad dobiju informacije o kvaliteti određene usluge iz prve ruke....

Uživajte...
 To je jedina stvar koja me, ne mogu reci, muzi nego sprječava da probam kupiti preko interneta.
Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
15 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
LUXX kaže...

Imaš na izbor hoceš skinut igru ili da ti pošalju kutiju.

Ja sam tak kupio GTA4. Uplatio i odmah se pojavi stranica sa serijskim brojem i linkovima za skinut a i na mail pošalju isto to.

Ma servis i cijene za 10

 Ovo je možda bolji izbor za one koji nemaju dsl vezu, a i definitivno je brže, te se izbjegava mogućnost da ti okinu carinu na paket, a to onda ipak podiže cijenu igre. Ja sam jedan od onih koji vole imati hard kopiju igre - šta ćeš malo sam blesav po tom pitanju :)
Zed's dead baby, Zed's dead...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
Sonny kaže...
 To je jedina stvar koja me, ne mogu reci, muzi nego sprječava da probam kupiti preko interneta.
 E, a zato sam ja to fino riješio preko deviznog računa. Znači preko net bankinga sam si prebacio euro više od onog kaj su mi oni ispisali na računu (za svaki slučaj) sa tekućeg računa i platio. Pa ako dođe do nekih neplaniranih i meni neznanih transakcija, brate mili kradi do mile volje. Ako ih tih par centi usreći neka im bude :)
Zed's dead baby, Zed's dead...
15 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk

Ma odlican site.. narucio vec par igri za PS3 ispod 200kn koje kod nas kostaju preko 500kn!!! I jos nesto...

 

 

 

www.base.com ;) Recite hvala! :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk

ima dosta dobrih igrica za nintendo ds može li se plačaati nekako drukćije osim karticom

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
gamer2400 kaže...

ima dosta dobrih igrica za nintendo ds može li se plačaati nekako drukćije osim karticom

 Samo kartica.. debitna ili kreditna :)
16 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk

Ja sam se učlanio na stranicu,al još nisam naručio ništa no sad ću vjerovatno počet preko njih kupovat jer su cijene super.

Kućište: Coolermaster CosmosS/ PSU: Corsair TX650W/ MB: Asus P5Q Pro/ CPU: Intel C2D E8500/ GPU: XFX Nvidia GTX 260 black edition/ Memorija: 3X 1GB KINGMAX PC6400/ Monitor: Samsung T200/ HDD 1. WD 120 GB, 2. Seagate 320 GB, 3. Samsung 1 TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Game.co.uk
infinityzg kaže...

 

www.base.com ;) Recite hvala! :D

 hvala
16 godina
offline
RE: Game.co.uk
Dečkovi, mogli ste komentirati u već postojećoj temi.
http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/kako-kupiti-igru-wwwgamecouk/16371.aspx

Inače da, ovo je odličan shop, svaka pohvala.
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
15 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk

mislim ako moderator to vidi ti si onda nastradao

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Game.co.uk

Koliko inače treba igri da dođe do kupca, je li itko zna?

Ja sam naručia ME2 Collector's Edition, tj bila je riječ o predbilježbi, i poslali su mi je 27.01. - međutim igra mi još nije stigla, doduše tek je danas 7 dan...

Koja su vaša iskustva? Je li Vam donesu igru na vrata? Koja je procedura ako Vas nema doma, da li idete to u neku firmu pokupiti i slično?

Hvala na odgovorima.

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Game.co.uk
Donesu ti na vrata, ako te nema doma odeš u poštu po to.

U pravilu do 5 radnih dana. Ali zna se desit delay manji.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
Danny_HR kaže...
Donesu ti na vrata, ako te nema doma odeš u poštu po to.

U pravilu do 5 radnih dana. Ali zna se desit delay manji.

Meni su redovito u kaslic ubacivali... :) A imam one uske male kaslice.. taman da stane eto jedna DVD kutija.

16 godina
offline
Game.co.uk

Evo baš danas došla igra... Cool

Točno 7 dana.

 

Sad još imam pričekat onaj Gift Card - koliko vidim još ga nisu poslali, nije mi jasno zašto ga nisu poslali skupa sa igrom...Neodlučan

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Game.co.uk

jel nije taj gift card samo za korisnike iz UK?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Game.co.uk
Skidam sa steam-a no znam kupit i tu...ovisi kako kad...nikad ne kasne...
[img]http://wiipowered.com/portal/dp-progress.php[/img]
15 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk

S moje strane svaka preporuka, narucivao vec 3 puta od njih. Frend me izmaltretirao da mu narucujem igre za PS3, 2 igre s postarinom 390 kn, kod nas bi ga izaslo skoro 1k.

 

Jednom se dogodilo da se posiljka zagubila, ali cim sam im poslao mail, iduci dan odgovorili, isti dan poslali novu (naravno da su me pitali hocu li nazad novac ili cu novu posiljku) i stigla za 6 dana. I naravno, 2 maila isprika jer se posiljka zagubila.

 

A da ne pricam da sam na bozicnoj akciji usicario DA: Origins za 150kn s postarinom. :)

 

I da, gift card vrijedi svugdje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Game.co.uk

Nisam jos isprobao game.co.uk , jer sam uzeo neke igre s Amazon.co.uk posto su imali neku januarsku akciju i isto je doslo za 5-7 dana. Sve 5.

Ali vjerujem da cu isprobati i game.co.uk kad ugledam nesto povoljno.

Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk

ja sam isto zadovoljan...sve igre koje sam naručivao stigle su mi u roku od 7 dana...nikad nisam imao problema sa dostavom...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Game.co.uk
Chaky kaže...

Nisam jos isprobao game.co.uk , jer sam uzeo neke igre s Amazon.co.uk posto su imali neku januarsku akciju i isto je doslo za 5-7 dana. Sve 5.

Ali vjerujem da cu isprobati i game.co.uk kad ugledam nesto povoljno.

Otkad amazon dostavlja igre kod nas?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice