Gledanje RTLplay izvan Hrvatske

poruka: 5
|
čitano: 8.279
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Gledanje RTLplay izvan Hrvatske

Postoji li način za gledanje sadržaja na RTLplay izvan Hrvatske?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje RTLplay izvan Hrvatske

Bila je tema na redditu vezano za to, netko je komentirao:

 

"NordVPN imas 3 godine za 100 dolara ili nek ti neko proda jeftinije svoj, može se istovremeno 6 uređaja spojit, tako da se može dijeliti trošak. Imaju HR servere bez problema strimaš 4K kroz njih tako vrijede svake kune. Zadovoljan sam korisnik već godinu dana radi sve i Showbox radi ako se vipienaš u neku drugu državu sem naše HR. BTW imaš free trial kad skineš aplikaciju pa probaj."

 

 

tldr; probaj preko nekog VPNa koji ima hr servere..

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 23:20 (Avensac).
13 godina
offline
Gledanje RTLplay izvan Hrvatske

Kako ti se čini ova verzija?

 

https://www.goldenfrog.com/vyprvpn/croatia-vpn

 

Meni to treba za jedan/dva dana, tako da ne bih kupovao, već bi uzeo neku probnu besplatnu verziju.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje RTLplay izvan Hrvatske
zombie kaže...

Kako ti se čini ova verzija?

 

https://www.goldenfrog.com/vyprvpn/croatia-vpn

 

Meni to treba za jedan/dva dana, tako da ne bih kupovao, već bi uzeo neku probnu besplatnu verziju.

 Preskoči, kažu da treba izbjegavat taj vypr vpn.

 

Dao bih ti preporuku al ne koristim VPN pa stvarno ne znam. Al koliko vidim, gore spomenuti NordVPN ima free trial (besplatnu probnu verziju) pa probaj..

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje RTLplay izvan Hrvatske

Da ne otvaram novu temu,pitat ću ovdje.Instalirao sam Play od Rtl-a,uključio VPN Surfshark i odabrao HR.Odaberem kanali uživo i kliknem RTL,sve lijepo krene dok ide reklama,a nakon toga dobijem poruku :Iz pravnih razloga ovaj sadržaj nije dostupan sa tvoje lokacije.U čemu je fora?Sa druge strane Hrti radi bez problema sa uključenim VPN???

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice