Gmail manager problem

poruka: 18
|
čitano: 7.787
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Gmail manager problem

U zadnjih par dana mi dopušta automatsko logiranje na samo jedan account, za drugi mi izbaci nekakv prozor za logiranje i bez obzira što su podaci ispravni nedopušta logiranje. To mi se događa na svim kompovima gdje koristim mannagera.

Poslije jebanja nema kajanja.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gmail manager problem

Također imam isti problem, svaki puta mi uredno javi da imam mail, ali kad kliknem na managera ode mi na gmail i traži me šifru za logiranje. Zna li netko rješenje problema da se ne mora svaki puta upisivati šifra?

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gmail manager problem

Netko ima sličan problem ili rješenje?

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Gmail manager problem
Pero Dinamit kaže...

Također imam isti problem, svaki puta mi uredno javi da imam mail, ali kad kliknem na managera ode mi na gmail i traži me šifru za logiranje. Zna li netko rješenje problema da se ne mora svaki puta upisivati šifra?

Problem ti je u samom gmail manageru. Pogledaj po firefox addon stranici tona je ljudi s tim problemom.

 

Rješenje ti je da uninstalliraš addon, odeš na stranicu developera i od tamo instaliraš nanovo 0.6.2 verziju

http://www.longfocus.com/firefox/gmanager/

 

Ukoliko ni tada ne radi, manjem broju korisnika ne radi, odi na ovu stranicu i skini mook fix koji samo dragaj u FF, tada bi trebalo sve raditi.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2011 15:59 (Danny_HR).
16 godina
offline
RE: Gmail manager problem

Na win 7 32bit je ovo gore napisano pomoglo ali na win 7 64bit ne.

Poslije jebanja nema kajanja.
16 godina
offline
RE: Gmail manager problem
Ja imam Win 64 i samo to mi je pomoglo, na win 32 bit nisam ni imao taj problem. :)
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
Gmail manager problem

Ponovo mi se javlja isti problem ali na drugom kompu. Win 7 32bit , firefox 3.6.6., gmail manager probo sve verzije. Jel ima tko sličnih problema?

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gmail manager problem

Svi imaju taj problem periodično, ponekad ga uzrokuje update Gmaila, a ponekad update Firefoxa.

Najbolje što ti mogu preporučiti je da si negdje bookmarkašslužbenu temu za Gmail Manager i posjetiš je svaki put kad imaš ovaj problem.

 

Inače, da ti olakšam, fix za posljednju verziju je ovdje.

Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gmail manager problem

Zasto ne instalirate programcic koji ce sjediti u trayu?

http://www.gmailnotifier.com/

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gmail manager problem
Danny_HR kaže...

Svi imaju taj problem periodično, ponekad ga uzrokuje update Gmaila, a ponekad update Firefoxa.

Najbolje što ti mogu preporučiti je da si negdje bookmarkašslužbenu temu za Gmail Manager i posjetiš je svaki put kad imaš ovaj problem.

 

Inače, da ti olakšam, fix za posljednju verziju je ovdje.

Hvala, ovo je pomoglo, sad radi.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
15 godina
offline
Re: Gmail manager problem
parizer kaže...

Zasto ne instalirate programcic koji ce sjediti u trayu?

http://www.gmailnotifier.com/

pa bolje mu je da onda skine gtalk pa može i chat i razgovarati i provjeravati email trenutno

 

15 godina
offline
Re: Gmail manager problem
Darky kaže...
parizer kaže...

Zasto ne instalirate programcic koji ce sjediti u trayu?

http://www.gmailnotifier.com/

pa bolje mu je da onda skine gtalk pa može i chat i razgovarati i provjeravati email trenutno

 

Gtalk moze detektirati mailove sa vise accounta?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2011 15:00 (parizer).
15 godina
offline
Re: Gmail manager problem

ne, gtalk radi samo sa jednim...

ako trebaš više računa, pa onda mozila ili outlook i stavi na imapi.

mailovi trenutno dolaze

 

11 godina
neaktivan
offline
Gmail problem

Poštovanje,

molim vas informaciju ukoliko je netko imao sličan problem. Nakon što upišem na gmail korisničko ime i lozinku stranica se učitava, no međutim ne učita se i pri tome ne javlja nikakvu obavijest, jednostavno se prestane učitavati i ne dogodi se ništa. Računalom se koristi više osoba i nitko ne može pristupiti svojoj gmail pošti. Ista stvar se dešava u svim web preglednicima. Sve ostale stranice elektroničke pošte funkcioniraju normalno jedino gmail ne funkcionira. Ako možda netko zna u čemu bi bio problem naprijed zahvaljujem na odgovoru :-)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gmail problem
ii983 kaže...

Poštovanje,

molim vas informaciju ukoliko je netko imao sličan problem. Nakon što upišem na gmail korisničko ime i lozinku stranica se učitava, no međutim ne učita se i pri tome ne javlja nikakvu obavijest, jednostavno se prestane učitavati i ne dogodi se ništa. Računalom se koristi više osoba i nitko ne može pristupiti svojoj gmail pošti. Ista stvar se dešava u svim web preglednicima. Sve ostale stranice elektroničke pošte funkcioniraju normalno jedino gmail ne funkcionira. Ako možda netko zna u čemu bi bio problem naprijed zahvaljujem na odgovoru :-)

 Skini CCleaner i očisti "smeće". Zatim pogledaj ovo.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gmail problem

Uspjela sam riješiti problem uz pomoć ovog savjeta, zahvaljujem na odgovoru!

16 godina
offline
Gmail manager problem

Koristi li netko neki add-on za firefox koji omogućava korištenje 2 ili više gmail accounta? Trenutno imam Gmail Notifier (restartless), ali odjednom više ne mogu vidjeti više od jedne mail adrese. U opcije uopće ne mogu ući jer mi se sve smrzne.

 

Ne bi neku vanjsku aplikaciju, radije bi neki add-on ako postoji, a da radi.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gmail manager problem

Dobar dan,

da ne otvaram novi post ovdje bi izložio problem pa ako mi ko može pomoći.

Imam dva notebooka.

Kada na prvom otvorim gmail radi i odgovaram na poruke bez problema.

Kada na drugom otvorim isti račun spor je kod odgovaranja na poruke za poludit, treba valjda čekat deset sekundi za utipkat svako slovo,

što ga čini pa gotovo neupotrebljivim i najrađe bi ga bacio na pod.

Kako da to ubrzam?

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice