Hackao fejsbuk. zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 3.588
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hackao fejsbuk.

Evo nije da se hvalim samo hocu rec da nisu istine da je nemoguce hackat fejs ili tako nesto.

 

Mislim sigurnost je velika,ali bas zbog glupih ljudi facebook je prelako hackati,posebice ako ste u razdoblju od 13-17 godina kada ih vecina malo prebrzo radi račune ;)

 

 

Diskusija! :D

 

dobit cu dosta thumbs downova jer se nekima povraca od fejsa ovdje a i ovu temu smatraju nevaznom ;D

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2011 20:54 (markomarko).
 
0 18 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hackao fejsbuk.
markomarko kaže...

Evo nije da se hvalim samo hocu rec da nisu istine da je nemoguce hackat fejs ili tako nesto.

 

Mislim sigurnost je velika,ali bas zbog glupih ljudi facebook je prelako hackati,posebice ako ste u razdoblju od 13-17 godina kada ih vecina malo prebrzo radi račune ;)

 

 

Diskusija! :D

nekužim, znači ti si "hackao" fejsbuk?

 

 

Na što uopće misliš pod "hackati" facebook?

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
15 godina
offline
RE: Hackao fejsbuk.

Crackirat sam account je nemoguće. Točka!

 

Napasti ga primitivnim metodama (brute-force, rainbow i sl.) je moguće jer ljudi najčešće ostave "username" na svom profilu (e-mail).

 

Ukrasti podatke nekom SE metodom je realna mogućnost i prvi odabir pri napadu na FB..

 

End of story!

"You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility." - Kevin Mitnick
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hackao fejsbuk.
nailer kaže...
markomarko kaže...

Evo nije da se hvalim samo hocu rec da nisu istine da je nemoguce hackat fejs ili tako nesto.

 

Mislim sigurnost je velika,ali bas zbog glupih ljudi facebook je prelako hackati,posebice ako ste u razdoblju od 13-17 godina kada ih vecina malo prebrzo radi račune ;)

 

 

Diskusija! :D

nekužim, znači ti si "hackao" fejsbuk?

 

 

Na što uopće misliš pod "hackati" facebook?

ajmo reci hackao,zna sam da se bit ovakvih pitanja.

 

Retreivao sam sifru od maila.

 

ako znas mail od korisnika gotovo mu je ;D

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hackao fejsbuk.
Bukva kaže...

Crackirat sam account je nemoguće. Točka!

 

Napasti ga primitivnim metodama (brute-force, rainbow i sl.) je moguće jer ljudi najčešće ostave "username" na svom profilu (e-mail).

 

Ukrasti podatke nekom SE metodom je realna mogućnost i prvi odabir pri napadu na FB..

 

End of story!

tocno to , SE!

 

ljudi su glupi! dobro,vecina

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
13 godina
neaktivan
offline
Hackao fejsbuk.

i što imaš sad od toga što si nekome ušao u profil...??? to je za mene totalna glupost i samo ljudi koji nemaju privatni život petljaju se u tuđi.... 

možeš li objasniti što je tu zanimljivo nekome ući u profil tj. po tvome "hackati"??? što imaš od toga??? jel neko zadovoljstvo ili što??? meni to stvarno nema smisla 

''Znam da ništa ne znam.''
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Hackao fejsbuk.
markomarko kaže...

Evo nije da se hvalim samo hocu rec da nisu istine da je nemoguce hackat fejs ili tako nesto.

 

Mislim sigurnost je velika,ali bas zbog glupih ljudi facebook je prelako hackati,posebice ako ste u razdoblju od 13-17 godina kada ih vecina malo prebrzo radi račune ;)

 

 

Diskusija! :D

Ovo mi nikada nije bilo jasno;Ma štaš koji k...c sa Facebookovim accauntom???

Koja je svrha toga "hackanja" i kako se to radi,baš me zanima!?

Jel se moze prodati kupus na onoj farmi koja "raste" na Facebooku,ako moze,odo i ja hackati Face,pa cu prodavati kupus na pijaci i masno se obogatiti!

Mozda se obogatim hackajuci profil Simone Gotovac ili prvi objavim novi bestseller od modnog mačka?

 

Vec sam spomenuo u jednoj od facebook tema;

Da bi bio hacker-moras biti pametan!

Ako si pametan-neces sigurno hackati Facebook nego nekakvu banku!

 

 

Ma dajte moderatori lockajte ovu glupu temu!

i sinoć sam na stojećki dvije u birtiji popio rakije
13 godina
neaktivan
offline
RE: Hackao fejsbuk.
Godfahter kaže...
markomarko kaže...

Evo nije da se hvalim samo hocu rec da nisu istine da je nemoguce hackat fejs ili tako nesto.

 

Mislim sigurnost je velika,ali bas zbog glupih ljudi facebook je prelako hackati,posebice ako ste u razdoblju od 13-17 godina kada ih vecina malo prebrzo radi račune ;)

 

 

Diskusija! :D

Ovo mi nikada nije bilo jasno;Ma štaš koji k...c sa Facebookovim accauntom???

Koja je svrha toga "hackanja" i kako se to radi,baš me zanima!?

Jel se moze prodati kupus na onoj farmi koja "raste" na Facebooku,ako moze,odo i ja hackati Face,pa cu prodavati kupus na pijaci i masno se obogatiti!

Mozda se obogatim hackajuci profil Simone Gotovac ili prvi objavim novi bestseller od modnog mačka?

 

Vec sam spomenuo u jednoj od facebook tema;

Da bi bio hacker-moras biti pametan!

Ako si pametan-neces sigurno hackati Facebook nego nekakvu banku!

 

 

Ma dajte moderatori lockajte ovu glupu temu!

God father ti si car

14 godina
neaktivan
offline
Hackao fejsbuk.

Bravo hakao si i to je to.A tom korisniku ako ce bit do facebooka napravit ce novi.

Inace ovo se nemoze nazvat neko hakiranje odi na backtrack spajaj se na mreze i snifaj password pa onda se dodi pohvalit.

Mada i to nije neki problem.Uglavnom svi koji pokusavaju nesto hakirat na windowsima s gotovim programima nece nigdje stic.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2011 21:01 (Skizzy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Hackao fejsbuk.

omg pa facebook acc najlakse hacknit samo napravish phising stranicu i nudis neke gluposti sve besplatno samo se logirajte i to je to! hackni steam ne acc nego bazu podataka pa dodi...{#}

My Life Is A Very Serious Game...
16 godina
offline
Hackao fejsbuk.

Suzdržite se od otvaranja glupih tema.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
15 0 hvala 6
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice