Internet puca

poruka: 7
|
čitano: 1.720
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Internet puca

Prije negdje 3 mjeseca internet veza mi je skroz puknula.

Zvao sam čovjeka, on je došao, promijenio router i otad mi se brzina veze (začudo) udvostručila.

Ali zadnja 3 tjedna koji put kad sam na laptopu (sva računala su prek Wi-Fi ) veza samo pukne a i dalje piše da je povezan na Wi-Fi. Onda se ponovo povežem (jedanput, a  koji put je potrebno i nekoliko pokušaja) i ponovo proradi. Na drugim računalima se to ne dešava. Nije to neki veliki problem, ali vrlo frustrira.

Kako dalje?

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Internet puca
Pa vidi drivere od wifi-a, reinstaliraj ih i vidi dali ti se u isto vrijeme konektuje na neki drugi PC , pa vuce internet ili pravi opterecenje. To mi je bas cudno na PC-u ti radi a na laptopu ne radi? Koji ti je laptop?
Mlada nada
9 godina
neaktivan
offline
Re: Internet puca

Da, i meni je čudno.

Imam HP 2000 laptop.

Ali imam neki loš router (ADB) i vidim na forumu da nisam jedini koji ima problem s tim routerom.  

9 godina
neaktivan
offline
Re: Internet puca
Onda ga promjeni , ja imam T-com , i cekam bas danas da dodju , ali imam drugi problem , veza puca i nista neradi ni internet ni fixni ni TV... Strasno. A ipak probaj se samo na laptop-u povezati.
Mlada nada
9 godina
neaktivan
offline
Re: Internet puca

A evo, danas još nešto čudnije. Sad je neko vrijeme da nemam pristup internetu, a sve radi normalno.

Zvat ću ih danas da mi umijesto ADB-a stave ZTE il nešto.

15 godina
offline
Re: Internet puca
nece ti sigurno staviti umjesto adba nesto drugo...router je tu da sluzi trebalo bi raditi i s adbom, adb je loš samo zato jer nije pristupacan kao sto su neki routeri.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet puca

Pozdrav svima ..dakle i ja imam problem sa internetom pa sam oducio ovdije upitati u temi za riješenje ...

 

spojen sam žično...

 

Ugl kad sam na fb ili na nekoj starnic isa tekstom sve je ok ...

 

Ali kada upalim yt ili 2 taba sa yt onda internet puca ..tj nestane veze i pojavi se mali žuti znak sa uskličnikom u alatnoj traci(dole desno) ,.. jedini nacin da ga popravim je reset kompjtuera ili desni klik na taj trokutic  i klik na troubleshoot problems .. tada se cca 20 sekundi spaja i oept radi ...

 

također internet puca i sa toorentima ..tj cini mi se kada poraste opterečenje ...

 

Moram napomenuti da sam na pc nedavno instalriao windows tak oda nemam drivere i neznam sto je potrebo ..ali an linuxu mi sve radi tj vrti video i sve (torrrent nisam probao ...)

 

PA zna li tko u cemu je kvaka?

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.9.2014 0:38 (ante5656).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice