Internet zarada zaključana tema

poruka: 228
|
čitano: 118.411
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada
INsyy kaže...
kule93 kaže...

Jel postoji neki način da saznam svoje korisničko ime na FileIce-u ? Davno prije sam napravio račun ali sam zaboravio korisničko ime jer ga nisam ni koristio jako dugo vremena (lozinku i E-mail znam9 

 

Usput, zašto se već 3 dana ne može registrirati na FileIce?

support@fileice.net - posalji im mail na ovu adresu

Registracije su zatvorene vec neko vrijeme zbog radova na novom sistemu.

poslo sam mail prije dva dana i jos uvijek nisam dobio odgovora,,,,

11 godina
protjeran
offline
Re: Internet zarada
Crocky kaže...

Trazeno. Sve je traženo, čak i ako nemaš nikakvog informatičkog iskustva osim volje.

 

http://pametnibloger.bloger.hr/post/radite-za-stranog-poslodavca/16904549.aspx

 

gdje ti je opisan najbolji servis za zaradu na internetu. Ima najviše ponuđenih konkretnih poslova, rad sa konkretnim firmama a ne sa nekim muljatorima...

Ne treba ti ni informatičko znanje, možeš prepisivati tekstove recimo, ili popunjavati ankete, vaditi e-mailove sa copy-paste sa interneta, i još na tisuće i tisuće raznih poslova.

..

 

Evo i ja dobio 125 $. sad sam sretan :)

 

Netko je ovdje pisao da zaradjuje tisuce na tom servisu i stavio screenshotove... Sada nemogu naci taj post ?!?!?

 

Jel se moze javiti lik koji je to napisao ?

 

Hvala

13 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Jel treba kome šljaker za Freelancer??

Radim jednostavne posliće po povoljnim cijenama (data entry, excel, word, photoshop, jednostavne web stranice sa kombinacijom HTML CSS i slično tome)

 

Ponude molim u PM

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Internet zarada

Ponovno su otvorene registracije na FileIce-u

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Kad vidim ovaj naslov internet zarada pomislim u sebi pa bože koliko su ova djeca danas jedna i koliko nemaju život (no liferi) {#}, kad bi mene stari čuo da se raspitujem kako zaraditi na internetu opalio bi mi šamar i sprdo me lol eh ta današnja omladina.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
1 11 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada
Zin8 kaže...

Ponovno su otvorene registracije na FileIce-u

 To izgleda samo piše da je otovrena, koje god podatke da upišem regostracija se vrati na početak kao da ništa nisam ni upisao

 

EDIT: moloim da se post gospodina Shockwave-a obriše kako ne bi došlo do pespotrebne svađe i prepucavanja

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2012 14:22 (kule93).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Internet zarada
kule93 kaže...
Zin8 kaže...

Ponovno su otvorene registracije na FileIce-u

 To izgleda samo piše da je otovrena, koje god podatke da upišem regostracija se vrati na početak kao da ništa nisam ni upisao

Ja sam se upravo registrirao.Tj cekam potvrdu jer moraju provjerit aplikaciju.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada
Shockwave kaže...

Kad vidim ovaj naslov internet zarada pomislim u sebi pa bože koliko su ova djeca danas jedna i koliko nemaju život (no liferi) {#}, kad bi mene stari čuo da se raspitujem kako zaraditi na internetu opalio bi mi šamar i sprdo me lol eh ta današnja omladina.

Lol!Tako je nema zarade na internetu,najbolje bi bilo zakljucat ovu temu.Molim admine da stave lock,svi nes seru i lazu ovdje jer nemaju zivot.

13 godina
offline
Re: Internet zarada
kach kaže...
Shockwave kaže...

Kad vidim ovaj naslov internet zarada pomislim u sebi pa bože koliko su ova djeca danas jedna i koliko nemaju život (no liferi) {#}, kad bi mene stari čuo da se raspitujem kako zaraditi na internetu opalio bi mi šamar i sprdo me lol eh ta današnja omladina.

Lol!Tako je nema zarade na internetu,najbolje bi bilo zakljucat ovu temu.Molim admine da stave lock,svi nes seru i lazu ovdje jer nemaju zivot.

ili nek zakljuca temu ili nek sahockwave-u obristu post

12 godina
offline
Re: Internet zarada
kach kaže...
Shockwave kaže...

Kad vidim ovaj naslov internet zarada pomislim u sebi pa bože koliko su ova djeca danas jedna i koliko nemaju život (no liferi) {#}, kad bi mene stari čuo da se raspitujem kako zaraditi na internetu opalio bi mi šamar i sprdo me lol eh ta današnja omladina.

Lol!Tako je nema zarade na internetu,najbolje bi bilo zakljucat ovu temu.Molim admine da stave lock,svi nes seru i lazu ovdje jer nemaju zivot.

A kako ti to znas!? Jesi mozda probao uopce? Nemoj govoriti gluposti. Naravno da nema zarada koja dolazi sama od sebe tipa PTC sajtovi, ali ako imas odredeno znanje (Dizajn, photoshop...) moze se lijepo zaraditi, stoga informiraj se malo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada
sLim95 kaže...
kach kaže...
Shockwave kaže...

Kad vidim ovaj naslov internet zarada pomislim u sebi pa bože koliko su ova djeca danas jedna i koliko nemaju život (no liferi) {#}, kad bi mene stari čuo da se raspitujem kako zaraditi na internetu opalio bi mi šamar i sprdo me lol eh ta današnja omladina.

Lol!Tako je nema zarade na internetu,najbolje bi bilo zakljucat ovu temu.Molim admine da stave lock,svi nes seru i lazu ovdje jer nemaju zivot.

A kako ti to znas!? Jesi mozda probao uopce? Nemoj govoriti gluposti. Naravno da nema zarada koja dolazi sama od sebe tipa PTC sajtovi, ali ako imas odredeno znanje (Dizajn, photoshop...) moze se lijepo zaraditi, stoga informiraj se malo.

Ti ocito nisi cuo za pojam sarkazam...

99designs.com/people/insyy/folio
12 godina
neaktivan
offline
Re: Internet zarada
Shockwave kaže...

Kad vidim ovaj naslov internet zarada pomislim u sebi pa bože koliko su ova djeca danas jedna i koliko nemaju život (no liferi) {#}, kad bi mene stari čuo da se raspitujem kako zaraditi na internetu opalio bi mi šamar i sprdo me lol eh ta današnja omladina.

Ja kad citam ovaj post pomislim, o Boze koliko maloumne djece ima pravo pristupa internetu.

Jednostavno si prebalav da bi uopce znao sto je internet zarada, a sad te molim da napustis ovu temu.{#}

99designs.com/people/insyy/folio
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2012 18:21 (INsyy).
15 godina
offline
Re: Internet zarada
Shockwave kaže...

Kad vidim ovaj naslov internet zarada pomislim u sebi pa bože koliko su ova djeca danas jedna i koliko nemaju život (no liferi) {#}, kad bi mene stari čuo da se raspitujem kako zaraditi na internetu opalio bi mi šamar i sprdo me lol eh ta današnja omladina.

Nemoj se pokusavati praviti pametan kada ispadas samo gluplji s takvim izjavama.... to sto je tvoj stari malo "zaostao" sto se tice tehnologije ne znaci da internet zarada ne postoji, naravno, uvijek je bolje kada imas svoj server, svoju stranicu, kada si dizajner, developer itd.... ali takoder ove "obicne" zarade nisu prevara. Jedino sto trebas je imati volju, dosta slobodnog vremena i sve c doci na svoje.....

sLim95 kaže...
kach kaže...
Shockwave kaže...

Kad vidim ovaj naslov internet zarada pomislim u sebi pa bože koliko su ova djeca danas jedna i koliko nemaju život (no liferi) {#}, kad bi mene stari čuo da se raspitujem kako zaraditi na internetu opalio bi mi šamar i sprdo me lol eh ta današnja omladina.

Lol!Tako je nema zarade na internetu,najbolje bi bilo zakljucat ovu temu.Molim admine da stave lock,svi nes seru i lazu ovdje jer nemaju zivot.

A kako ti to znas!? Jesi mozda probao uopce? Nemoj govoriti gluposti. Naravno da nema zarada koja dolazi sama od sebe tipa PTC sajtovi, ali ako imas odredeno znanje (Dizajn, photoshop...) moze se lijepo zaraditi, stoga informiraj se malo.

PTC zarada postoji, nije fake tako da molim lijepo...... prvo se informiraj ili jos bolje probaj sam zaraditi 2 dolara za isplatu (kod vecine PTC site-ova) i uvjerit ces se da ce ti novac biti isplacen u roku 1min max na PayPal ili AlertPay (ili Payza sada). Nemoj siriti dezinformacije........

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2012 21:52 (lovac82).
12 godina
offline
Re: Internet zarada
Shockwave kaže...

Kad vidim ovaj naslov internet zarada pomislim u sebi pa bože koliko su ova djeca danas jedna i koliko nemaju život (no liferi) {#}, kad bi mene stari čuo da se raspitujem kako zaraditi na internetu opalio bi mi šamar i sprdo me lol eh ta današnja omladina.

 
 Pozdravi tatu {#}

ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV | Gledaj filmove s prijevodom, serije i crtiće online - http://www.svehr.com
12 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Koliko ima samo glupih ljudi ovdje na forumu :) najjači ste mi vas para koji mi napišete glup si naravno da postoji internet zarada xD molit ću vas da to ne pričate vani nekom jer će vas sprdati :) {#}  i stavljam ignore na ovu temu smiješno mi je ovo čitat ljudi stvarno znaju bit ograničeni a i ovdje nitko od vas nije stariji od 12 god :) bye bye pišite šta hočete ne čitam više ovo jer bi mogao nešta iskoristiti u stand upu ali bolje ne :)

 

edit:inssyy kad si mi napisao da sam prebalav da bih znao što je internet zarada to je kao da si nekom rekao prebalav si da nosiš pelene O.o  eto odoh sad više ne čitam poruke znam da sam vas naživcirao i privukao pažnju ovim porukama to mi je bio i cilj {#} hihi

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2012 22:24 (Shockwave).
 
0 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Internet zarada
Shockwave kaže...

Koliko ima samo glupih ljudi ovdje na forumu :) najjači ste mi vas para koji mi napišete glup si naravno da postoji internet zarada xD molit ću vas da to ne pričate vani nekom jer će vas sprdati :) {#}  i stavljam ignore na ovu temu smiješno mi je ovo čitat ljudi stvarno znaju bit ograničeni a i ovdje nitko od vas nije stariji od 12 god :) bye bye pišite šta hočete ne čitam više ovo jer bi mogao nešta iskoristiti u stand upu ali bolje ne :)

 

edit:inssyy kad si mi napisao da sam prebalav da bih znao što je internet zarada to je kao da si nekom rekao prebalav si da nosiš pelene O.o  eto odoh sad više ne čitam poruke znam da sam vas naživcirao i privukao pažnju ovim porukama to mi je bio i cilj  hihi

Nisi nikome popio živce, ali stari bi ti imao pravo kada bi ti čušku zavalio :)

ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV | Gledaj filmove s prijevodom, serije i crtiće online - http://www.svehr.com
15 godina
offline
Re: Internet zarada
Shockwave kaže...

Koliko ima samo glupih ljudi ovdje na forumu :) najjači ste mi vas para koji mi napišete glup si naravno da postoji internet zarada xD molit ću vas da to ne pričate vani nekom jer će vas sprdati :) {#}  i stavljam ignore na ovu temu smiješno mi je ovo čitat ljudi stvarno znaju bit ograničeni a i ovdje nitko od vas nije stariji od 12 god :) bye bye pišite šta hočete ne čitam više ovo jer bi mogao nešta iskoristiti u stand upu ali bolje ne :)

 

edit:inssyy kad si mi napisao da sam prebalav da bih znao što je internet zarada to je kao da si nekom rekao prebalav si da nosiš pelene O.o  eto odoh sad više ne čitam poruke znam da sam vas naživcirao i privukao pažnju ovim porukama to mi je bio i cilj {#} hihi

Mozemo se samo sprdati tebi..... nikada nisi cuo za online poslove? sto mislis kako mnogi sudjeluju u projektima (programeri itd). Upravo preko interneta (jedan u Europi, jedan u Australiji itd), ne moraju niti jednom izaci van jer je sav "alat" dostupan na internetu....... otkada je dostupan PayPal, dovoljno je samo par klikova za kupnju necega, transfer novca i sl. Sve sto ti je potrebno jest PayPal racun/devizna kartica i obrazovanje o internetu (konkretno internet zaradi, kupovini itd).....

 

Ne znam o cemu ti pricas, sprdati se mogu samo oni sa sela kojima je internet dostupan tek par godina, takoder, glup je onaj koji druge naziva glupima jer ih ne poznaje u Real Life-u.

 

Inace, na ovom forumu jako volimo trollove tako da samo nastavi :), mozda zaradis jos koji pokloncic {#}

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
moderator
offline
Internet zarada

Bilo je dosta prepucavanja na ovoj temi, a meni se ne da čistiti smeće. Tema se zaključava, a oni koji imaju potrebe raspravljati o zaradi na Internetu, neka se za takve teme presele na specijaliziran forum: http://www.internetzarada.org/

 

{#}

 
4 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice