Internet zarada zaključana tema

poruka: 323
|
čitano: 128.691
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

http://drlo.tripod.com/stockphotobydrlo/id17.html

evo ovo sam pronasao pa bih vas molio za savjet jeli to sigurno , postoji li kakva zarada 

 

napisite iskustva s takvom vrstom zarade

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Internet zarada

pa naravno da se moze zaradit samo budale idu ujutro na posao

bolje doma bit za kompom i zaradivat ....

ccc

 
23 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Internet zarada

Sad cu ti napisati ukratko

Neobux je gdje klikas na adove i dobivas novac.
nemozes puno dobiti.ali kad skupis 1dolar kupi si 3 referala tako da od njihdobivas svaki dan min 2 klika cak do 5.
i i zarada ce ici sve vise i vise.kad skupis 20 referala sve ide samo malo klikas i nemroas se brinut mjesecno imas 20dolara.
neko ima  2500 referala i mjesecno dobiva preko 1000 dolara.ali sve zavisi od tebi.i Neobux placa redovito.(sam se uvjerio)
Registrovati se mozes ovdje
http://www.neobux.com/?r=damir1994


JPHF Bux ti je slicno Neobux,samo sto nemoras ulagati u refferale koliko u neobux i veca je plata.
Registrovati se mozes ovdje
https://www.jphfbux.com/index.php?ref=damir1994


Goomez Peer je program,on nije stranica gdje si placen da klikas.nego si placen da koriste tvoj racunar.
Kad se Registrujes na Goomez Peer,skini instalaciju za EU ,nakon instalacije je pokrenes i ukucas svoj username,i postavis goomez peer po svojim postavkama (interneta,) Na njemu mozes zaraditi od 5Dolara do 45Dolara mjesecno.
Sve zavisi od tebe koliko ce tvoj PC biti upaljen (ja sam dosad max 41dolara).Kad skines Goomez peer sacekaj 5-6dana da ti aktiviraju acc za koristenje,
program je neprimjetan u radu,zaboravis na njega.
Preko njega dolaze podatci na tvoj PC i ti ih obradjivas i opet im saljes.ali to su sitnice(sknii si NetLimiter,da ti netrosi gomez peer puno mb)
Registrovati se mozes ovdje
https://www.gomezpeerzone.com/Apply.aspx?Referrer=damir1994


Pozz zelim ti srecu (ovo su sigurne stranice,ostale su vecinom prevare)

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2010 0:34 (damir1994).
 
3 8 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
Internet zarada

samo budale kojima je dosadno u zivotu idu na takve stranice ......

 

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Internet zarada
damir1994 kaže...

Sad cu ti napisati ukratko

I nemas pojma za sta ti korste komp. Zasto bi neko platio da koristi tvoj komp? Koje ste vi lujke. I onda cete se cuditi kad vam policija bane zbog pedofilije ili cega vec ne. Svi stavljaju max zastitu na kompa a vi sami instalirate program koji radi nesto za nekoga. ludo burazeru ludooooooooooo.

:)
14 godina
protjeran
offline
RE: Internet zarada
logic kaže...
damir1994 kaže...

Sad cu ti napisati ukratko

I nemas pojma za sta ti korste komp. Zasto bi neko platio da koristi tvoj komp? Koje ste vi lujke. I onda cete se cuditi kad vam policija bane zbog pedofilije ili cega vec ne. Svi stavljaju max zastitu na kompa a vi sami instalirate program koji radi nesto za nekoga. ludo burazeru ludooooooooooo.

hah i mene zanima,ali neprimjetim gubitak memorije na HDD.
a nemam neki podataka na pc da ih nesmi niko viditi.
a lijepp je kad sjedne 35 dolara svaki mjesec za nista.dobio sam vec 2 paymenta.
valjda se nece desit da bude problema neki

15 godina
neaktivan
offline
RE: Internet zarada
damir1994 kaže...
logic kaže...
damir1994 kaže...

Sad cu ti napisati ukratko

I nemas pojma za sta ti korste komp. Zasto bi neko platio da koristi tvoj komp? Koje ste vi lujke. I onda cete se cuditi kad vam policija bane zbog pedofilije ili cega vec ne. Svi stavljaju max zastitu na kompa a vi sami instalirate program koji radi nesto za nekoga. ludo burazeru ludooooooooooo.

hah i mene zanima,ali neprimjetim gubitak memorije na HDD.
a nemam neki podataka na pc da ih nesmi niko viditi.
a lijepp je kad sjedne 35 dolara svaki mjesec za nista.dobio sam vec 2 paymenta.
valjda se nece desit da bude problema neki

Kad nam tako pričaš imaš rok od 3 min da stavič slike od uplate na paypal-a ili alertpay-a !!!

ja štopam inače ti nevjerujem !!!

Pc snova: Ekstremna EVGA x2 i7 975 eed 12x corsair 2 gb 1866mhz 7x 5870 1gb 8x 2tb hdd
14 godina
protjeran
offline
Internet zarada

et

aa aa
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internet zarada
damir1994 kaže...

et

Dali možeš povečat sliku ?

Pc snova: Ekstremna EVGA x2 i7 975 eed 12x corsair 2 gb 1866mhz 7x 5870 1gb 8x 2tb hdd
14 godina
offline
RE: Internet zarada

logic definitivno opravdava svoj nadimak

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Internet zarada
damir1994 kaže...
logic kaže...
damir1994 kaže...

Sad cu ti napisati ukratko

I nemas pojma za sta ti korste komp. Zasto bi neko platio da koristi tvoj komp? Koje ste vi lujke. I onda cete se cuditi kad vam policija bane zbog pedofilije ili cega vec ne. Svi stavljaju max zastitu na kompa a vi sami instalirate program koji radi nesto za nekoga. ludo burazeru ludooooooooooo.

hah i mene zanima,ali neprimjetim gubitak memorije na HDD.
a nemam neki podataka na pc da ih nesmi niko viditi.
a lijepp je kad sjedne 35 dolara svaki mjesec za nista.dobio sam vec 2 paymenta.
valjda se nece desit da bude problema neki

Ali ne znas za sta ti koriste komp. Mozda ga koriste za krdju tudih podatka ili napad na pentagon. Tebi izgleda da ti padaju apre sa neba ali ti iz iskustva kazem da ti niko nece platiti toliko bez debelog razloga.

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Internet zarada
logic kaže...
damir1994 kaže...
logic kaže...
damir1994 kaže...

Sad cu ti napisati ukratko

...Ali ne znas za sta ti koriste komp. Mozda ga koriste za krdju tudih podatka ili napad na pentagon. Tebi izgleda da ti padaju apre sa neba ali ti iz iskustva kazem da ti niko nece platiti toliko bez debelog razloga.

Pa normalno, ja cam imo instaliranu cashfiestu i cjelo vrijeme mi je internet bio preopterečen kad sam ga izbrisao internet je letio :D

I od koga si dobio tih 33 dolara koja stranica?

Pc snova: Ekstremna EVGA x2 i7 975 eed 12x corsair 2 gb 1866mhz 7x 5870 1gb 8x 2tb hdd
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2010 20:39 (the mir).
14 godina
protjeran
offline
RE: Internet zarada
logic kaže...
damir1994 kaže...
logic kaže...
damir1994 kaže...

Sad cu ti napisati ukratko

I nemas pojma za sta ti korste komp. Zasto bi neko platio da koristi tvoj komp? Koje ste vi lujke. I onda cete se cuditi kad vam policija bane zbog pedofilije ili cega vec ne. Svi stavljaju max zastitu na kompa a vi sami instalirate program koji radi nesto za nekoga. ludo burazeru ludooooooooooo.

hah i mene zanima,ali neprimjetim gubitak memorije na HDD.
a nemam neki podataka na pc da ih nesmi niko viditi.
a lijepp je kad sjedne 35 dolara svaki mjesec za nista.dobio sam vec 2 paymenta.
valjda se nece desit da bude problema neki

Ali ne znas za sta ti koriste komp. Mozda ga koriste za krdju tudih podatka ili napad na pentagon. Tebi izgleda da ti padaju apre sa neba ali ti iz iskustva kazem da ti niko nece platiti toliko bez debelog razloga.

ZNAM.ali nisam jedini sto to radi,tako da mislim da sam siguran.

15 godina
protjeran
offline
Internet zarada

@ damir

 

Neobux nikada mi nije isplatio 250 pošteno zarađenih dolaresa. Slobodno prekriži to sa ostalim scamovima.

www.ddoxy.blogspot.com
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Internet zarada

goomez peer.pa koristi netlimiter da  neda programu da trosi internet koliko oces,ja sam goomez peer smanjio na 2kbs download i 2upload


i ne primjeti se

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Internet zarada
doxy kaže...

@ damir

 

Neobux nikada mi nije isplatio 250 pošteno zarađenih dolaresa. Slobodno prekriži to sa ostalim scamovima.

dali si prije od neobuxa dobio payment jer da znam da se na njemu nemucim,dali si barem ista dobio

15 godina
odjavljen
offline
RE: Internet zarada
the mir kaže...

Pa normalno, ja cam imo instaliranu cashfiestu i cjelo vrijeme mi je internet bio preopterečen kad sam ga izbrisao internet je letio :D

I od koga si dobio tih 33 dolara koja stranica?

 

Ne opterecuje cashfiesta internet - bar meni nije.

Inace, oni su teski muljatori. Prvi mjesec jos i daju neke pare (odnosno pojavi se nesto na acc-u), a onda u centima.

Poslao sam im svojevremeno mail, popljuvao (jer su mi nakacili masu spamera, a nista od bodova - dobro, mail acc je i namjenjen tome, ali bitna je poanta)

Odgovorili su mi nesto. Napisali puno. Nisam niti citao, samo odmah na delete. Nije mi se dalo dodatno zivcirati.

 

Nema kruha, do motike. Cak i da d****s po tome po cijele dane, nabiti ces daleko vise struje, nego sto ces zaraditi.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2010 20:49 (Mrgud Veliki).
15 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Molim admina da nebriše ovu temu kao što je i moja tema izbrisana...

Pc snova: Ekstremna EVGA x2 i7 975 eed 12x corsair 2 gb 1866mhz 7x 5870 1gb 8x 2tb hdd
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Internet zarada
doxy kaže...

@ damir

 

Neobux nikada mi nije isplatio 250 pošteno zarađenih dolaresa. Slobodno prekriži to sa ostalim scamovima.

ja sam imo oko 20dolara i nista...SCAM

Nothing is true, everything is permitted
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2010 20:54 (R4zOR229).
14 godina
protjeran
offline
Internet zarada

Da nema para o interneta,to je glupost,mozes do 40 dolara mjesecno al ipak radje se vi motike hvatite,i ucite radit.ali ovo je doatni posao,ali nije za pohvalit ,al nije ni los

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Internet zarada

mozes zaradit donekle normalne novce ali kada?kada ces imat web stranicu sa jako puno posjeta dnevno i onda samo ljepis oglase a to zaboravite a da tu s*erete stalno nes.

Nothing is true, everything is permitted
16 godina
neaktivan
offline
RE: Internet zarada

To NIJE posao. To je zali boze vremena.

:)
15 godina
odjavljen
offline
RE: Internet zarada
damir1994 kaže...

Da nema para o interneta,to je glupost,mozes do 40 dolara mjesecno al ipak radje se vi motike hvatite,i ucite radit.ali ovo je doatni posao,ali nije za pohvalit ,al nije ni los

Tebi vjerojatno starci placaju rezije...

Izracunaj koliko ce tvoj komp potrositi za struju dok skupis tih 40 koje ti nitko nece isplatiti.

Da ne spominjemo amortizaciju. Nije to dodatni posao, to je dodatni gubitak vremena.

Ako zelis nesto zaraditi, instaliraj nekome windowse, pa i jednom mjesecno. Sigurnije je, a i zarada je slicna, ako ne i visa.

15 godina
neaktivan
offline
Internet zarada

Kad budem imao 2 dolara na neobux, javim vam ako dobijem na paypal i stavim sliku lol :D

Pc snova: Ekstremna EVGA x2 i7 975 eed 12x corsair 2 gb 1866mhz 7x 5870 1gb 8x 2tb hdd
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Internet zarada

ma svako ima svoje misljenje,nadjete neku stranicu prvo po google trazite dali je sigurna,i onda prih par dolara sebi isplatite ako je instant odma za 1-2min ce doci na paypal,ako nije onda ima odredjeno vrijeme kad ce platiti.
ali NE ULAGAJTE SVOJ NOVAC U STRANICE.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Internet zarada
the mir kaže...

Kad budem imao 2 dolara na neobux, javim vam ako dobijem na paypal i stavim sliku lol :D

Samo nemoj neku iz sijecnja, kao sto je netko postavio onu gore Cool

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Internet zarada
damir1994 kaže...

ma svako ima svoje misljenje,nadjete neku stranicu prvo po google trazite dali je sigurna,i onda prih par dolara sebi isplatite ako je instant odma za 1-2min ce doci na paypal,ako nije onda ima odredjeno vrijeme kad ce platiti.
ali NE ULAGAJTE SVOJ NOVAC U STRANICE.

Mlad si naucices. Mozda.

:)
14 godina
protjeran
offline
RE: Internet zarada
Mrgud Veliki kaže...
the mir kaže...

Kad budem imao 2 dolara na neobux, javim vam ako dobijem na paypal i stavim sliku lol :D

Samo nemoj neku iz sijecnja, kao sto je netko postavio onu gore Cool

 

nisam dobio platu za par mjeseci,jer pc mi je u kvaru. pa nemogu preko noci i dana ga ostavit da radi,bez nekog kod njega

15 godina
protjeran
offline
RE: Internet zarada
damir1994 kaže...
doxy kaže...

@ damir

 

Neobux nikada mi nije isplatio 250 pošteno zarađenih dolaresa. Slobodno prekriži to sa ostalim scamovima.

dali si prije od neobuxa dobio payment jer da znam da se na njemu nemucim,dali si barem ista dobio

Ne.

www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
odjavljen
offline
RE: Internet zarada
the mir kaže...

Molim admina da nebriše ovu temu kao što je i moja tema izbrisana...

Tema ce vjerojatno biti obrisana, jer su neki postavili tu svoje 'referrere'....

A i ne bi se cudio da ti neki ne dobiju i koji zuti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice