Isplativost Metronet-a

poruka: 5
|
čitano: 5.899
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Isplativost Metronet-a

Evo malo sam se zainteresiro za Metronet...

Ali imam par nejasnoca, pa ako mi netko moze pomoci bio bi zahvalan...

 

Metronet cjenik

 

Osnovni paket kosta 100kn + 70kn FLAT opcija...  To je znaci ukupno 170kn mjesecno... 

Slicna cijena toga je i T-Comu, ali ono sto mene zanima jest brzina UP/DL...

U metronetu pise da u osnovnom paketu je 5/5Mbps To znaci 0,5Mb DL i 0,5Mb UL, a u T-Comu je 4Mbps DL/256Kbps UL...

Dali je to zbilja tako? Cijene nisu velika razlika, a ovdje je UL jako dobar... 

Jesam ja nesto krivo shvatio ili je to zbilja tako?

 

Ako netko ima od Metronet, dali je zadovoljan njime?

 

Hvala, LP

 

Steam: sharky4567
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Isplativost Metronet-a

ako se ne varam to je metronetova optika i dostupna je na maaalom području u zg (za ostatak hr ne znam).

pričekaj neki pametniji komentar :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 19:17 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Isplativost Metronet-a

Pa ako tako piše na njihovom cjeniku onda je valjda to to, nije da imam mogućnosti provjeriti jer kod mene (selo) jedino mogu ić prek T-coma na net, ali bi 100% prešo na Metronet zbog prejadnog upload-a sa strane T-Koma Viče

15 godina
offline
RE: Isplativost Metronet-a

Metronet je vrh, 5/5 savrsena veza, jedini njihov problem je što su nedostupni, samo neki kvartovi u ZG imaju Metronet. Ak si toliki srečković da su ti dostupni, odyebi tšrot i uživaj u Europskoj vezi.

http://www.hr-invites.com/register.php (torrenti i pozivnice)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Isplativost Metronet-a
BORG kaže...

Metronet je vrh, 5/5 savrsena veza, jedini njihov problem je što su nedostupni, samo neki kvartovi u ZG imaju Metronet. Ak si toliki srečković da su ti dostupni, odyebi tšrot i uživaj u Europskoj vezi.

Dal imaju oni mogucnost provjere dostupnosti preko telefonskog broja ko T-Com sta ima????

Kada bi UL bio 2Mbps ja sretan xD

Steam: sharky4567
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice