Kako prijevremeno ponistiti ugovor?

poruka: 3
|
čitano: 1.166
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Kako prijevremeno ponistiti ugovor?

Kako prijevremeno ponistiti ugovor bez negativnih posljedica za mene kao korisnika? (Znaci da ne moram placati to sto sam prekinuo prijevremeno.)

 

Sad cu da vam objasnim problem. Znaci... prije mjesec dana sam se preselio na novu lokaciju. Gazda mi je dopustio da se sluzim njegovim wi-fi ruterom, ali mi je to presporo i cesto puca veza.

Na crnomercu sam i jedini operateri koji imaju dostupnost do te lokacije su Optima i H1 Telekom. (imam osjecaj ko da sam u nekoj pripizdini nitko drugi nema centralu blizu.)(Mozda ima T com, ali oni su sigurno najskuplji tako da nije bitno. Sumnjam da cu raditi ugovor sa njima, ako se slucajno nesto izmjeni javiti cu vam.)

 

Enivej, zovem Optimu kazem hocu paket, oni kazu moze ,bla bla, cekam ja njih 2-3 tjedna da bi oni meni na kraju napisali pismo da su ponistili ugovor jer ipak ne mogu napraviti konekciju tamo. (Gazda ima vec Optimu, go figure...)

Mislim si ko vas jebe idem ja na H1.

 

Jel moze? H1 kaze moze!

Jel imate probni rok? Nemamo!

Jel moze netko doci sa ruterom da provjeri brzinu? Ako mi odgovara potpisujem odmah! Ne gospodine vi prvo morate napraviti ugovor, onda tek oprema dolazi...

Koliko je min brzina? Ako vam mi isporucimo 250 kbs mi smo ispunili ugovornu obavezu i nemate pravo zalbe...

 

E sad..... posto je gamad zasticena bolje od Lickog medvjeda....

Mene zanima sta bi mogao napraviti u slucaju da mi oni nemogu dati brzinu BAREM do 1 MB/s. (Sve ispod mi je presporo) i kako da se zalim a da ne moram placati njihove penale za raskid ugovora.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.2.2016 19:26 (Mirogamemasta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kako prijevremeno ponistiti ugovor?

Da se probam mozda zaliti na ucestalo pucanje veze?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kako prijevremeno ponistiti ugovor?

ako planiras uzeti recimo 10mbps kod njih onda minimum koji ti moraju dati je 8, ako bude ispod toga i to ne poprave triba bi imat mogucnost raskida ugovora bez naknade.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice