Kinguin.net pitanja i odgovori

poruka: 8
|
čitano: 10.117
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kinguin.net

Pozdrav!

Napravio sam ovu temu jer imam pitanje.

Na stranici Kinguin.net kada kupis igru onda dobijes isto kao i na g2play-u recimo?

Znaci dobijes kod i onda ga samo aktiviras?:)

http://www.youtube.com/user/HyperGamingStudiosHD?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kinguin.net pitanja i odgovori

Znam da je tema stara 4-5 mjeseci, ali evo ja ću sad odgovoriti.

 

Sinoć sam vidio da je GTA IV + GTA IV EFLC na akciji 10€ do danas u 8 ujutro, znači akcija je gotova za pola sata..

Probudio sam se u 6, otišao na kiosk po Paysafecard, kupio igricu, i u roku od 1 minute mi je stigao key na mail.

Key aktiviran u Steamu, GTA IV mi se trenutno skida.

 

Sve pohvale za Kinguin.net, za niske cijene i brzu realizaciju.

Stvarno sam se ugodno iznenadio.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kinguin.net pitanja i odgovori

Pozzz,imam pitanje u vezi ove stranice.

Danas sam se regao i verificirao acc.

Sve je proslo u redu.Ali sada kada sam

kupio DIABLO 3,nikako da mi dodje kljuc.

Vidio sam da sam dobio ticket

ID confirmation.Sta bi ja trebao napraviti jos

da bi dobio igru koju sam kupio???

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kinguin.net pitanja i odgovori
Pozdrav, zanima me jel i vama kinguin dodatno naplacuje 0.5€+ 2%? Na GreenMan Gaming nisam morao nista nadoplatit, samo koliko kosta i gotovo. Placam paypalom ali isto pise ispod svake kartice, osim paysafe carda +13%.
15 godina
offline
Re: Kinguin.net pitanja i odgovori
da
14 godina
online
Kinguin.net pitanja i odgovori

Inače želim obavijestiti "pučanstvo" da je na Kinguinu od nove godine uveden novi obračun plačanja igara i to taj da na sve igre ide PDV zemlje u kojoj se prijaviš (ima opcija da mjenjaš zemlju, ali mislim da te lovi po IP adresi - to još nisam probao). To znači ako ste prijavljeni u Hrvatskoj on na svaku cijenu igre računa + 25% PDV-a. Jednom riječju - KATASTROFA, novi udar na one koji žele kupovat legalno digitalno distribuirane igre i programe.

G2A.com to još nije uvela, jučer kupio igru i nije mi obračunavao PDV.

Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Kinguin.net pitanja i odgovori

Ako upisem proxy u mozillu onda me izbaci prilikom prvog koraka potvrde o kupnji napise da si iz hr i neda dalje a ako idem preko proxy online stranice onda me zaustavi na zadnjem koraku potvrde o kupnji pokaze bijelu stranicu. Zna netko to zaobići ili moram tražiti novu stranicu sa jeftinim kljucevima ?

Našo način 
1. Skinete program My IP Hide  Link
2. Registrirate se na Trial verziju (preko 10minutemail.com)
3. Uzmite proxy van EU 
4. Upisete lažnu adresu u Kinguin.net  Link
5. 3% popusta za bilo igru  ALLK2015

6. Pošaljete Ticket support-u (vidi sliku)
7. Za par minuta dobivate odgovor i key

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2015 21:57 (zagi55).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kinguin.net pitanja i odgovori
MasterOfDisaster kaže...

Inače želim obavijestiti "pučanstvo" da je na Kinguinu od nove godine uveden novi obračun plačanja igara i to taj da na sve igre ide PDV zemlje u kojoj se prijaviš (ima opcija da mjenjaš zemlju, ali mislim da te lovi po IP adresi - to još nisam probao). To znači ako ste prijavljeni u Hrvatskoj on na svaku cijenu igre računa + 25% PDV-a. Jednom riječju - KATASTROFA, novi udar na one koji žele kupovat legalno digitalno distribuirane igre i programe.

G2A.com to još nije uvela, jučer kupio igru i nije mi obračunavao PDV.

 Kinguin je totalno njesra. Gledam sve te stranice koje tobože dijele popuste. A u biti, kad ti dođe naplata, ispadne jedva 5, 6 eura razlike u odnosu na Steam. S tim da kod Kinguina kupuješ kod od nekoga tko je igru već kupio. Pa ti PLUS nabije PDV (nabiju ga oni svima koji su iz EU, ovisno koliko je pdv u kojoj zemlji). 

 

Neka, radije ću loviti popuste na Steamu nego kupovati kod tih prekupaca. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice