Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

poruka: 23
|
čitano: 8.704
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

Pozz mene zanima ja bih narucio cd-key za call of duty 4 preko enabave moze teli mi reci iskustva jeli ko bio prevaren ili

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

Nikako prevaren.

Covjek je u redu.

Vec sam kupovao tamo keyeve i RS accounte i sve 5.

Cak mi je jednom(COD4 key) stigao isti dan kad sam platio online bankingom.

Super usluga

ZLOČESTI MOD NR.1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskust

ja sam isto zadovoljan stranicom, mene nisu prevarili, ja sam sebi uzea bia RS acc

15 godina
neaktivan
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

sad kad bude izlazio mw2 će mi bit puno dat 400kn za igru. tako sam mislio igru skinut s torrenta i kupit key.

-jel sigurno?

-jel skupo?

...+tonu iskustava napišite...

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskust
djdomi kaže...

sad kad bude izlazio mw2 će mi bit puno dat 400kn za igru. tako sam mislio igru skinut s torrenta i kupit key.

-jel sigurno?

-jel skupo?

...+tonu iskustava napišite...

Haha normalno da je sigurno kupovali smo klanski 8 keyeva za cod 4 i uplatili smo u 4 popodne keyevi stigli na mail za 10 min regani smo na cb i esl i sve radi ko podmazano

14 godina
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

Kako se plača

<object><param name="movie" value="http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown.swf"><embed src="http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown.swf"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

Odes u erste banku tam ti je najbrze i neuzimaju porez pa zapises na papir broj racuna i ime i prezime od lika i to je to uplatis.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

Kupio sam cd-key za COD4 prije par mjeseci, sve je prošlo za 5. Preporuka.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2009 22:19 (iprodano).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

dakle dam broj(tekući račun) i njegovo ime i prezime(ništa više???) i on mi pošalje key.

čuo sam da treba neku potvrdu  poslat da je uplaćeno, true?

i kolko bi došlo, ok 150kn?

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

sve najbolje za njega

nikad problema

jeftin, brz i pouzdan

jos nisam cuo da je imo sheban cd key il nekaj

samo kupuj

svaka igra ima drugu cijenu (il kaj vec uzimas)

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2009 19:36 (doxy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

Evo ja sam baš danas kupio key Bad Company 2, naručio sam zatim uplatio u pošti naravno 5kn više, ali ne smeta mi

i u roku od malo više od sat vremena dobio na e-adresu key-a.

znači Enabava net brzo, pouzdano i jeftinije Cool

Bern@rd the Gamer
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

da nemam karticu pa si ne mogu kupit npr. igru sa steama radije bi pitao frenda ili nekog tu na forumu da mi pomogne a ne preko te enabave gdje uzimaju 30kn ako se ne varam provizije

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

Bf3 gorznica se nastavlja. Enabava jos nije isporucila keyeve... A na kraju je i isplao da smo platili za EU keyeve a trebali dobiti RU keyeve koje jos cekamo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

Nemoj mi reći da će i oni isporučiti ruske ključeve ?!

 

Šteta, još je nakon upita garantirao da će biti EU.

 

Baš preskupo na kraju ispade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskust

Da, na kraju najjeftinije ispadne najskuplje :D

13 godina
neaktivan
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

...dakle bilo je problema s isporukom BF3 ključeva, stigli su tek negdje ( većini ) oko 1.studenog, mislim...Znači, pošto je Back To Karkand DLC važio samo za preorder, a većina je ključeve dobila puuuuuuno kasnije nego što je trebalo ( i obećano ) zanima me da li smo zapravo dobili i taj DLC ili je zajeb? Sajt inabave je daun, al`@ Destructo stoposto prati ovo pa... ( ok , mogao sam i mejlom pitat`, ali ima i drugih BF3/eNabava kupaca...)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskust
Conrad kaže...

...dakle bilo je problema s isporukom BF3 ključeva, stigli su tek negdje ( većini ) oko 1.studenog, mislim...Znači, pošto je Back To Karkand DLC važio samo za preorder, a većina je ključeve dobila puuuuuuno kasnije nego što je trebalo ( i obećano ) zanima me da li smo zapravo dobili i taj DLC ili je zajeb? Sajt inabave je daun, al`@ Destructo stoposto prati ovo pa... ( ok , mogao sam i mejlom pitat`, ali ima i drugih BF3/eNabava kupaca...)

 

Sta je na kraju bilo sa enabavom i svim ti keyevima??? Mislim,ja sam svoj dobio sa nekim malim zakasnjenjem, ali me zanima sta je sa ostalom ekipom?!

12 godina
neaktivan
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

Mene zaimam kako da ponovno dobijem svoj KEY!!!Kupio sam preko enabave key i dosak mi je expresno (5-10 min cekanja) al sam u medjuvremenu iskusio pad SISTEMA pa sam morao nanovo dici sistem! Kako key nisam nigdi zapisao a drzal sam mail na hunderbirdu spusil sam sve mailove a da stvar bude gora WEB stranica enabave je offline! Mi moze ko pomoc! GRAZZ

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskust
s1gnum kaže...

Mene zaimam kako da ponovno dobijem svoj KEY!!!Kupio sam preko enabave key i dosak mi je expresno (5-10 min cekanja) al sam u medjuvremenu iskusio pad SISTEMA pa sam morao nanovo dici sistem! Kako key nisam nigdi zapisao a drzal sam mail na hunderbirdu spusil sam sve mailove a da stvar bude gora WEB stranica enabave je offline! Mi moze ko pomoc! GRAZZ

nikako, fasovo si

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Minecraft: ScubaWard -----xf:carlibas
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskust

A ja sam kupio preko famozne enabave preodrerom BF3 LE RU key (koji je da napomenem kasnio s isporukom key-eva) u kojoj je trebao biti i B2K maps, ali sada mi piše da je extended edition i da moram doplatiti za B2K mape. Zna li neko šta da napravim pošto je enabava u banani.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskust
didoni kaže...

A ja sam kupio preko famozne enabave preodrerom BF3 LE RU key (koji je da napomenem kasnio s isporukom key-eva) u kojoj je trebao biti i B2K maps, ali sada mi piše da je extended edition i da moram doplatiti za B2K mape. Zna li neko šta da napravim pošto je enabava u banani.

 pročitajte odgovor koji sam dobio od gamecards-a

 

Accoding to our data the expansion key for this very order xxxxxxxxxx
Please contact the person who ordered Battlefield 3 Limited for you as
he received the key for expansion from us.

zanimljivo jel

15 godina
offline
Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskustva

da se pridruzim. kupio preko tipa polovicu steam acca, 2x cod4 i cod2 i sve proslo ok samo sto je skup do jaja ako na cjenu dodas 39kn provizije za njega (troskovi prijenosa i slicno).

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovanje Cd-Keya preko www.enabava.net Iskust

ma i ja sam kupovao rapidshare acc. preko njega i bilo je sve u redu al sada nas je prevario, prvo što su kasnili key-evi (on s tim nije imao ništa već game carda, koji je obećao u znak isprike poslati gratis key za jednu igru i vjerojatno je poslao, ali onom prevarantu Jasminu), drugo što nam nije poslao ključ za B2K mape ni ključ gratis igre koju mu je poslao game card.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice