MAXadsl ili optima?

poruka: 118
|
čitano: 37.651
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
MAXadsl ili optima?

koji je bolji?

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MAXadsl ili optima?

Optima,za istu uslugu je jeftinija

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MAXadsl ili optima?

Optima ofkors!

Q6600 (3.2Ghz), BigTyp 120vx, 8800gt, 2GB ram, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
MAXadsl ili optima?

Optima svakako, ako moraš T-Com brzinu uzmeš promet od Optime ADSL Traffic!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: MAXadsl ili optima?

bjezi od optime ko vrag od tamjana - makar je tako u mojem slucaju

 

 

danas sam otisao u t-com i uzeo maxadsl i spasio sam se - kod njih mi stalno pucala veza - sa svakim modemom

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
protjeran
offline
MAXadsl ili optima?

ma dajte, u optimi stalno puca veza, bolji je t-com 10 x, i usluga takoder

King of the South!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: MAXadsl ili optima?
epic kaže...

ma dajte, u optimi stalno puca veza, bolji je t-com 10 x, i usluga takoder

 tako je!
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
RE: MAXadsl ili optima?
AmD kaže...
epic kaže...

ma dajte, u optimi stalno puca veza, bolji je t-com 10 x, i usluga takoder

 tako je!
 watafak imam ja optimu vec skoro dvije godine i pukla mi je veza mozda.... 2-3 puta
Danas je teško biti glup. Previše je Slovenaca. Xfire: inferno2912
15 godina
neaktivan
offline
MAXadsl ili optima?

Optima jeftinija,T com sigurniji.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: MAXadsl ili optima?
big_guy kaže...

Optima jeftinija,T com sigurniji.

 Koliko para toliko i muzike. Također za optimu nisam baš ćuo dobra mišljenja, mislio sam je i ja uzet ali kad sam ćuo koje je glupe probleme susjed ima mogu samo reći ne hvala!
Ništa ne ostavljaj nedvrš
15 godina
neaktivan
offline
MAXadsl ili optima?

ja imam optimu i znala mi se kvarit u početku veza, ali je račun stigao 30 kn!!!Za internet!!!Brzine 1 mbps!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MAXadsl ili optima?

evo usporedba cijene t-com i optime do 178kn s flatom i što dobiješ

 

optima-178kn    t-com-178kn

8mb                   4mb

flat                     flat

 

optima-150kn   t-com-140kn

5mb                  4mb

flat                    10gb

 

optima- 88kn   t-com-99kn

1mb                 4mb

2gb                  1gb

 

po meni najbolje uzmi optimu jer kod nje za istu cijenu dobiješ duplo brži internet(178kn)

 

MBO GIGABYTE GA-946GM-S2 CPU INTEL PENTIUM DUAL CORE E2180 @ 2,00Ghz GPU SAPPHIRE RADEON HD 4670 512MB GDDR4 RAM 2*512MB, 1 GB
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: MAXadsl ili optima?
Fiksy kaže...

evo usporedba cijene t-com i optime do 178kn s flatom i što dobiješ

 

optima-178kn    t-com-178kn

8mb                   4mb

flat                     flat

 

optima-150kn   t-com-140kn

5mb                  4mb

flat                    10gb

 

optima- 88kn   t-com-99kn

1mb                 4mb

2gb                  1gb

 

po meni najbolje uzmi optimu jer kod nje za istu cijenu dobiješ duplo brži internet(178kn)

 

broj korisnika govori svoje

King of the South!
15 godina
protjeran
offline
MAXadsl ili optima?

Ne poznam nikog na Optimi tko je njome zadovoljan.Tcom je najbolje šta se u hr može dobiti po pitanju kvalitete usluge,kvaliteta se plaća.

A ako je 20kn mjesečno vrijedno svakodnevnih problema onda neki drugi provider predstavlja odličan izbor.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MAXadsl ili optima?

MAX adsl (t-com) je sigurniji ali je skuplčji

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
MAXadsl ili optima?

optima rulesssssssss

q6600(3.420ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MAXadsl ili optima?

Svi koje znam su s Optimom prezadovoljni. Nemoj slušati one koji blebeću o "kvaliteti usluge" jer svatko ima drugačija iskustva. Na Optimi mi veza ne puca i nema nikakvih problema. Ja sam bio nezadovoljan na T-Comu i u Optimi sam našao spas. Jedino je prelazak malo duže trajao jer je T-Com to odužio. Neka ti cijene budu presudni faktor. Ako imaš viška love, ljubitelj si monopolističkih giganata i pališ se na MAXtv onda T-Com!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: MAXadsl ili optima?
DragonShit kaže...

Svi koje znam su s Optimom prezadovoljni. Nemoj slušati one koji blebeću o "kvaliteti usluge" jer svatko ima drugačija iskustva. Na Optimi mi veza ne puca i nema nikakvih problema. Ja sam bio nezadovoljan na T-Comu i u Optimi sam našao spas. Jedino je prelazak malo duže trajao jer je T-Com to odužio. Neka ti cijene budu presudni faktor. Ako imaš viška love, ljubitelj si monopolističkih giganata i pališ se na MAXtv onda T-Com!

 dragon shite... realan si i mislim da je ovo najbolji odg koji sam mogao dobiti... hvala :D
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
MAXadsl ili optima?

naravno optima

 

I can't remember anything Can't tell if this is true or dream
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
MAXadsl ili optima?

Jednostavno smo podjeljeni... Probaj optimu pa ako ne bude sve išlo kako treba onda se prebaci na t-scum. Mislim da ti je tako najbolje

Ništa ne ostavljaj nedvrš
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MAXadsl ili optima?

Bolji je MAXadsl po meni, brža je veza (iz iskustva) a u kombinaciji sa MAXtv nemože bit boljen a to šta košta 20 kn više meni ne igra ulogu

AMD Athlon 64 X2 4800+ GeCube x1650 ddr3 512, PCI x16 2048 mb ASUS M2N-SLI
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 13:21 (kero).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: MAXadsl ili optima?

Ja sam bio 2 god na t-com i nikad nisam imao problema sa njim, ali sam se prebacio poslje na optimu jer je jeftinija u pocetku mi je pucala veza zbog onog smeca od modema telsay ili kak se vec zove iso sam kupiti d-linkov i sad sve radi super, jedina prednos mi je kod optime sto je jeftinija a za maxtv mi se zivo j*b* imam kablovsku 30kn mjesecno i to mi je dosta.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 13:26 (f1lt3r).
15 godina
neaktivan
offline
RE: MAXadsl ili optima?
f1lt3r kaže...

Ja sam bio 2 god na t-com i nikad nisam imao problema sa njim, ali sam se prebacio poslje na optimu jer je jeftinija u pocetku mi je pucala veza zbog onog smeca od modema telsay ili kak se vec zove iso sam kupiti d-linkov i sad sve radi super, jedina prednos mi je kod optime sto je jeftinija a za maxtv mi se zivo j*b* imam kablovsku 30kn mjesecno i to mi je dosta.

 Ma MAXtv je vrhunski imaš priko 100 programa, s tin da ti nekoliko njih (4-5) isključe nakon probnog roka, al sve u svemu slika i programi su odlični a moš naručit film u videoteci i gledat game report Namigiva
AMD Athlon 64 X2 4800+ GeCube x1650 ddr3 512, PCI x16 2048 mb ASUS M2N-SLI
15 godina
neaktivan
offline
MAXadsl ili optima?

tcom ti je pouzdaniji optima jeftinija pa vidi šta ti je važnije

I7 965 @5.1 , ASUS RAMPAGE II EXTREME , Dominator 12 gb DDR3 1600mhz , EVGA GTX295 & ASUS GTX 295 , HX1000W , WD1000BE X2 ,Coolermaster 932 HAF + monitor u boji .
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
MAXadsl ili optima?

optima

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: MAXadsl ili optima?
c0x0x kaže...

tcom ti je pouzdaniji optima jeftinija pa vidi šta ti je važnije

 Ma dobro je i jedno i drugo..
AMD Athlon 64 X2 4800+ GeCube x1650 ddr3 512, PCI x16 2048 mb ASUS M2N-SLI
16 godina
neaktivan
offline
MAXadsl ili optima?

Sve ti ovisi doslovno od slucaja do slucaja.

 

Ako zelis prijeci na Optimu oboruzaj se strpljenjem, jel ce T-scum sve napraviti da ne prijedjes na alternativnog operatera.

 

Moja iskustva su sarolika od toga da mi telefon nije radio uopce prvih sedam dana. Problem je nastao kad me T-scum prebacivao na instalaciju od Optime. Kao Optima je nesto zabrljala. Sad krene igra ping pong loptice. Zoves Optimu oni kazu problem je u T-scum-u, zoves T-scum oni kazu problem je u Optimi. Kako poznajem tehnicara iz T-scum-a u mom gradu (radimo isti posao pa smo cesto suradjivali), ja ga lijepo nazovem i kazem mu kud bas mene vucete za nos i gle cuda linija prorati nakon pola sata.

 

Drugo uzmi odmah onu verziju sa bezicnim routerom jel dobijes kvalitetniji router. Ja sam prvo imao ono stranje od Telsey-a koje se pregrijava i cesto stvarno zna pucati veza. Od kad sam uzeo drugi router D-link veza vise nije nijednom pukla.

 

Trece sta se tice brzine T-scum ima onu opciju da je nazivna brzina do 4 Mb, a u stvari nigdje ne prelazi 3,5 i to ako imas srece. Kod Optime ono sta platis to i dobijes, znaci ako si uzeo brzimu 3Mb tolika ce i biti, nema onih prica kao linije su lose (naravno uvijek moze biti da je instalacija neka prethistorijska jel T-scum jednom kad polozi kabel vise ga nikad ne mijenja pa makar on bio star i 50 godina).

 

Cetvrto je usluga koju dobijes prilikom montaze. T-scum ti sve lijepo posalje u kutiji pa se ti misli, ili imas nekog tko ti zna to pospajati ili moras platiti dodatnih 500 kn. Kod Optime toga nema tehnicar dodje i spoji sve i testira, i ti potpises da je sve u redu, naravno besplatno.

 

Peto podesavanje bezicne veze: kod T-scum-a sluzba za korisnike kaze doslovno to nije u nasoj domeni to morate sami podesiti, kao to pise u ugovoru. Kod Optime tehnicar koji dodje instalirati ADSL duzan je podesiti i sifrom zastititi bezicnu mrezu, inace mu nisi obavezan potpisati da je sve u redu (mene je to posebno iznenadilo jel sam mu ja isao objasniti da ne treba jel ja to znam sam, medjutim tehnicar je inzistirao).

 

Na kraju nebi nikad vise prelazio nazad T-scum-u iako sam imao porodjajne muke prilikom prelaska.

 

Pa ti sad vidi.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 13:43 (zeljko_tg).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: MAXadsl ili optima?
epic kaže...
Fiksy kaže...

evo usporedba cijene t-com i optime do 178kn s flatom i što dobiješ

 

optima-178kn    t-com-178kn

8mb                   4mb

flat                     flat

 

optima-150kn   t-com-140kn

5mb                  4mb

flat                    10gb

 

optima- 88kn   t-com-99kn

1mb                 4mb

2gb                  1gb

 

po meni najbolje uzmi optimu jer kod nje za istu cijenu dobiješ duplo brži internet(178kn)

 

broj korisnika govori svoje

 normalno da da kad je optima max adsl dostupan na više mjesta "ljepe naše"
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
offline
RE: MAXadsl ili optima?

ti uzmi sto sto se tebi trenutno cini bolje, ali moj glas ide t comu

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
offline
RE: MAXadsl ili optima?

optima naravno...u ove dvije godine sam ustedio dosta love a kvaliteta usluge je podjednaka

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice