Mozilla Firefox i Youtube

poruka: 2
|
čitano: 1.073
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox i Youtube

Poštovanje,

 

pretražio sam sve teme ali nisam našao odgovor; radi se o sljedećem: imam firefox i na starom kompu i sad na Linuxu, ali nijedan ne može gledati video na Youtubeu.

Piše mu poruka ''vaš preglednik trenutno ne prepoznaje ni jedan od dostupnih formata videozapisa''.

 

OK, sve mi je jasno, ali nigdje, ali baš nigdje, ni u Helpu, ni u dodacima ni priključcima, se ne dotiču ovog problema.

 

Ima li neki dodatak/plugin/codec koji se mora skinuti?

 

Jednostavno ne mogu vjerovati kako su aljkavo pristupili tome...

 

hvala

http://www.facebook.com/FoosCroatia?ref=hl
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla Firefox i Youtube

Imam problem sa firefoxom, kada na jednom tabu otvorenom slusam pjesme na youtubu i ocu pustit video u drugom tabu video stane ali i dalje radi buffer i cuje se zvuk.

Problem je poceo nedavno,uzasno iritira i ako netko moze pomoc zahvaljujem se unaprijed....

 

Do brzine neta nije jer imam 120mbit,ocistio cash,cookies,resetirao sam FF....

 

 

Edit :Instalirao sam Adobe flash player i sada radi.

DAo firefoxu 2gb cachea,otkljucao da koristi sve jezgre procesora , sve probao i nece pa nece.

 

Uglavnom primjetio da radi kada FF nema pristup zvuku i skuzio da je krajnji krivac svega zadnji microsoftov updejt.

Morao sam prebacit u sound options sa default postavka za zvuk za FF na svoju zvucnu i sada radi,qa izgleda da kad je na default je zbugirano....

 

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 13:10 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice