Nešto mi se čudno događa sa internetom

poruka: 12
|
čitano: 2.121
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Nešto mi se čudno događa sa internetom

Nešto mi se čudno događa kad surfam internetom,primjetio sam da mi se pretraživač muči prilkom otvaranja pojedini web strana,a neke kad i otvori grafika je nekako razbacana i pojavljuju se neki čudni grafički oblici koji ponekad tako smetaju da se na web stranici ništa ne vidi.Koristim Mozillu firefox.27,skenirao sam Eset smart securitym 6,CClinerom i još nekim programima,virusa nema,a ono drugo što ima valjda su ovi programi koje sam koristio očistili.,na drugom računalu i na drugom priključku interneta koje je po karakterstikama čak i slabije nema ovi problema sa ovim web stranicama.Molim pomoć.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nešto mi se čudno događa sa internetom

A da jednostavno probas da reinstaliras mozilu ili neki drugi browser pa vidis kako ce se ponasat ?

Treat men generously or destroy them completely. For small wounds they will seek vengeance, for great ones they cannot.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Nešto mi se čudno događa sa internetom
soniman kaže...

Nešto mi se čudno događa kad surfam internetom,primjetio sam da mi se pretraživač muči prilkom otvaranja pojedini web strana,a neke kad i otvori grafika je nekako razbacana i pojavljuju se neki čudni grafički oblici koji ponekad tako smetaju da se na web stranici ništa ne vidi.Koristim Mozillu firefox.27,skenirao sam Eset smart securitym 6,CClinerom i još nekim programima,virusa nema,a ono drugo što ima valjda su ovi programi koje sam koristio očistili.,na drugom računalu i na drugom priključku interneta koje je po karakterstikama čak i slabije nema ovi problema sa ovim web stranicama.Molim pomoć.

Skini google chrome i probaj s njime, reci rezultate

Strm
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nešto mi se čudno događa sa internetom

Instalirao sam google chrome i izgleda opet isto.

13 godina
offline
Re: Nešto mi se čudno događa sa internetom
soniman kaže...

Instalirao sam google chrome i izgleda opet isto.

Daj sliku

Strm
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nešto mi se čudno događa sa internetom

Evo slike:

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2014 23:21 (soniman).
12 godina
neaktivan
offline
Nešto mi se čudno događa sa internetom

Imaš bug-a negdje. Proskeniraj pc.

"Just A Dream ".
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nešto mi se čudno događa sa internetom

S čim da skeniram?

12 godina
neaktivan
offline
Nešto mi se čudno događa sa internetom

Hitman pro ili Malwarebytom. 

"Just A Dream ".
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Nešto mi se čudno događa sa internetom

Očistio sam računalo ovim programima,nešto su pronašli i očistili,ali je opet sve isto,i to interesantno samo kod neki web stranica.Da nije možda do grafičke?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nešto mi se čudno događa sa internetom
soniman kaže...

Očistio sam računalo ovim programima,nešto su pronašli i očistili,ali je opet sve isto,i to interesantno samo kod neki web stranica.Da nije možda do grafičke?

Pogledaj temperaturu grafičke,iako mislim da nije do nje....ako se pojavljuje i u drugim browserima,vjerojatno sliku hebu ili neki bug-ovi ili ekstenzije

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
14 godina
odjavljen
offline
Nešto mi se čudno događa sa internetom

Pomalo se na ovim problematičnim web stranicama stanje stabilizira,ali još uvijek nisu posve čiste.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice