PayPal i VCC

poruka: 16
|
čitano: 7.808
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
PayPal i VCC

Ljudi,trebam vašu pomoć.Tražim virtualnu kreditnu karticu(nemem svoju).Kad sam se registrirao na paypal nije trebala kreditna,kad sam zaradio 50$ saznao sam da nemogu ništa plaćat ukoliko ne stavim kreditnu tamo.Ima li netko kakvu ideju ili link koji bi mi mogao poslužiti?

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2008 18:45 (DragonSlade).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PayPal i VCC

Zahvaljujem kolegi koji je pokrenuo temu...Molim ako mi netko može reći da li se preko paypala u lijepoj našoj mogu primati sredstva, a ne samo slati? Već neko vrijeme šaram internetom po ovim temama, međutim nikako da nađem neki post novijeg datuma...sve starije od godinu dana. I u to vrijeme se još nije moglo primati, međutim, možda se je nešto promijenilo. Ako ne, onda molim ako netko zna za neku alternativu...ali treba biti paypal...ne neki drugi servis!

Unaprijed zahvaljujem na svakoj korisnoj informaciji!  Smijeh

sve pet
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PayPal i VCC

ne mozes ni sad, jedina opcija da primas ti je da lazes iz koje si zemlje, kasnije verificiraj karticu sa VCC i koliko toliko mozes bit miran. Za adresu izmisli neku. A ako vas zanima gdje naci VCC, imate stranicu vcc4you.com ili ako se hocete potrudit i muvat po froumuma poput ddboard ili digitalpoint pa naci nekog dilera.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PayPal i VCC

Kako da platim karticu koju sam nasa na linku kojeg si mi dao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2009 12:41 (Tux Slave).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PayPal i VCC

i kako se upotrebljava

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PayPal i VCC

E ovo je već nešto. Konačno sam se pokrenuo s mjesta...

Iako ... zar u Paypal-u ne evidentiraju u kojoj je zemlji banka u čijem je vlasništvu kartica na koju se prijavljuješ?

I, jel postoje neka saznanja o posljedicama takve prijave lažne adrese? Ako te provale...recimo?Neodlučan

 

E da...zaboravih jednu sitnicu... bio sam toliko nestrpljiv da sam se već uredno prijavio prema svim pravilima preko PBZ-ove debitne devizne VISA kartice. Naravno, s pravom adresom u Hrvatskoj! Viče  U posljednjoj sam fazi registracije...dakle čekam povrat onih nekakvih $2.

 

Pretpostavljam da moram otvoriti drugi devizni za lažnjak s adresom u Sloveniji recimo? Ili? A u istoj banci (PBZ) ne mogu imati dva devizna računa, pretpostavljam.

sve pet
15 godina
neaktivan
offline
PayPal i VCC

Jeli te može ulovit da si dao lažne podatke paypal-u(nisam stavija kreditnu jer je nemam).A kad bi te uhvatili da si dao lažne podatke...šta bi ti napravili?...Mislim nabavit tu kreditnu karticu sa stranice vcc4you.com.Sad zarađujem pare na slicethepie.com i šaljem na paypal račun da bi poslje mogao plaćat MMORPG-ove.(šta mislite jel bi to moglo radit?).Šutim

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PayPal i VCC

Hm koliko mi je poznato ako te skuže zatvore ti account, a ako koristiš tuđu karticu postoji mogućnost da dobiješ tužbu. Objasnio sam u mom postu na temu kupovina preko neta, na koji način riješit svoju karticu sa paypalom da to radi kako spada i onda se nemoraš zezati pravnim pitanjima.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: PayPal i VCC
nCh! kaže...

Hm koliko mi je poznato ako te skuže zatvore ti account, a ako koristiš tuđu karticu postoji mogućnost da dobiješ tužbu. Objasnio sam u mom postu na temu kupovina preko neta, na koji način riješit svoju karticu sa paypalom da to radi kako spada i onda se nemoraš zezati pravnim pitanjima.

 gdje?
Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 2GB RAMA (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
15 godina
neaktivan
offline
PayPal i VCC

Na postu: link

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma (car)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: PayPal i VCC
nCh! kaže...

Hm koliko mi je poznato ako te skuže zatvore ti account, a ako koristiš tuđu karticu postoji mogućnost da dobiješ tužbu. Objasnio sam u mom postu na temu kupovina preko neta, na koji način riješit svoju karticu sa paypalom da to radi kako spada i onda se nemoraš zezati pravnim pitanjima.

 Da,ali ja ne koristim tuđu karticu nego bi kupija VCC na stranici VCC4you (zahvaljujem kolegi sta mi je reko za stranicu).
15 godina
neaktivan
offline
PayPal i VCC

Ljudi,zanima me ako neželim stavljat svoje osobne podatke ni kreditnu,da li ima neka stranica na kojoj mozes poslat sms,a oni ti na tvoj acc na toj nekoj stranici davaju pare u $ sta mogu prebacit na svoj PayPal account.Da li postoji neka stranica slićna tome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PayPal i VCC

kolko vidim i dalje se ne mogu primati sredstva na paypal u HR inace bi vec neke firme nudile mogucnost online placanja preko paypala.

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PayPal i VCC

ispricavam se sto nisam pisao, zaboravio sam uopce na ovu temu, dakle, VCC mozes kupit sa neverificiranim laznim PayPal racunom, naravno ti nemoj reci  tome od koga kupujes da imas lazni info u racunu, jer te moze prijavit i stvarat probleme. Ako vec nisi kupio karticu negdje, mogu ti preporucit jednog tipa od kojeg sam ja kupio i verfificirao prek MSN-a, ako znas engleski koliko toliko, on ce ti sve pojasnit. Nemoj naravno govorit ljudima poslije da imas racun verificiran s VCC, jer nije to bas ok s PP.

 

Mozes krenut i legalnim putem kojeg je objasnio @nCh! u svom postu.

 

Ja koristim, primam i saljem novce, sa ovim racunom vec 2-3 mjeseca, logiram se direktno, nista preko proxy-a, mada sam prema infu iz PP ja Singapurac, hehe. Ako me nekako otkriju, optuze, ili nesto prijete, bas me briga neka dodu, nek me tuze, sta nam ne daju da zivimo ko drugi ljudi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PayPal i VCC
Ja sam pred pola godine kupio taj VCC i sve je bilo dobro nekih tjedan dana dok me nisu zatražili proof od adress, a registriral sam na sloveniju, tak da mi taj limit nedopusta da primam novce, a nemogu nabavit nikakav slovenski račun da to rijesim, pa ako netko ima neki racun pa da mi posalje, pa da rijesim taj limit :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal i VCC
David87 kaže...
Ja sam pred pola godine kupio taj VCC i sve je bilo dobro nekih tjedan dana dok me nisu zatražili proof od adress, a registriral sam na sloveniju, tak da mi taj limit nedopusta da primam novce, a nemogu nabavit nikakav slovenski račun da to rijesim, pa ako netko ima neki racun pa da mi posalje, pa da rijesim taj limit :D

Taj račun mora biti na tvoje ime koje si naveo PayPalu, i na točno onu adresu koju si naveo PayPalu...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice