Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen zaključana tema

poruka: 53
|
čitano: 7.441
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
PPrijenos podataka s jednoga kompa na drugi udalje

Ne znam dali sam problem napisao u dobroj temi ali ne znam pod što ovo spada.
Radi se o ovome,treba da pošaljem u Ameriku braticu 2 dvd s svatovima e sad da ne dižem na neke servere ta 2 dvd dali postoji nacin da mu ja odredim folder gdje se to nalazi na mome kompu i on onda skida s mojega kompa na njegov,naravno moj komp mora biti upaljen ako ima neki takav nacin razmjene molim koji je

hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PPrijenos podataka s jednoga kompa na drugi ud

Kreiraj si dropbox account i instaliraj si ga na računalo, staviš dvd u folder od dropboxa, pustis da ti se uploada i onda share-as link braticu. Za neko direktno prebacivanje koje ti opisujes posluzio bi TeamViewer, ima file transfer, ali s obzirom na količinu podataka... to bi moglo i puknut pa moraš iz početka... Ne znam, ako netko zna nešto pametnije neka predloži.

10 godina
neaktivan
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

dropbox je ogranicen na 2 gige a teamwiver sto bi pukla veza ne kuzim zar nema nastavak download,prije se to radilo s nekim ftp klijentima..ma ne razumijem se baš u to ali trebao bi neki stabilan program a ne da rikne na 99 posto pa onda nanovo..pa valjda u atomsko doba postoji nesto tako

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda

Google drive ti ima 15GB prostora, jel ti to dosta. A ista stvar ko dropbox.

10 godina
neaktivan
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

stvar je u tome sto je meni upload jako mali imam 2 dvd svaki 7 giga treba mi par dana da to dignem a kad dižem ne smijem na kompu nista radit jer sve se zamrzne.mislio sam da mu folder i on skida,naravno brzinom koji je moj upload njemu se ne žuri a meni je komp i ovako nonstop upaljen tako da vidim da je to s timewivwrom ili nekim drugim programom najbolje.Dropbox ima ogranicenje 2 gige,ma mora postojati neka alternativa

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...

stvar je u tome sto je meni upload jako mali imam 2 dvd svaki 7 giga treba mi par dana da to dignem a kad dižem ne smijem na kompu nista radit jer sve se zamrzne.mislio sam da mu folder i on skida,naravno brzinom koji je moj upload njemu se ne žuri a meni je komp i ovako nonstop upaljen tako da vidim da je to s timewivwrom ili nekim drugim programom najbolje.Dropbox ima ogranicenje 2 gige,ma mora postojati neka alternativa

 

Nemas bas velikog izbora... Za prebacit 14 giga triba pustit malo krvi i koju suzu..provaj komad po komad ako ikako mozes

14 godina
protjeran
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda

Upoad na MEGA, dosta dobra brzina upload-a i skidanja. To ti je rijesenje.

B-A-R-C-A
10 godina
neaktivan
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

izgleda da me niste shvatili moj je upload jako mali ,znam sve servere na koje se nešto diže,rodjaku nije bitno kad ce to da skineza 5.10 mjesec dana ali meni je problem uplodati jer kad uplodam sve mi stane na kompu ne smijem nista radit,znaci HOCU DA IZBJEGNEM UPLOAD,kak e to ne znam.Kažem prije par godina sam skidao nešto s ftp i išlo je brzo a skidao sam s udaljenog kompjutera covjek mi dao šifru i ja mu ušau u harddisc i poskidao što me zanima.

hvala unaprijed frikovima koji mi daju savjete  avaljd če se nešto naci

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda

Ista ti je stvar ako to uploadas na Gdrive/Dropbox ili da dizes kod sebe na PCu npr. FTP server na koji bi se on spajao i skidao od tebe. In other words, brzina tvog uploada je ista u oba slučaja.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
protjeran
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
Jovanka kaže...

Ista ti je stvar ako to uploadas na Gdrive/Dropbox ili da dizes kod sebe na PCu npr. FTP server na koji bi se on spajao i skidao od tebe. In other words, brzina tvog uploada je ista u oba slučaja.

Bitno je da mi nismo svatili sta on hoce reci.

 

Ako ti ovo ne pomogne tebi onda nema pomoci.  http://www.bug.hr/forum/topic/internet/bittorrent-sync-alternativa-cloud-servisima/189987.aspx?page=0&jumpto=3796157&sort=asc&view=flat

B-A-R-C-A
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 8:53 (iNo_bhf).
10 godina
neaktivan
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

ma ne želim da ništa uplodam ,treba mi program s kojim netko može uci u moj komp i skinuti ono što mu dozvolim,NIKAKV UPLOAD S OVOM SREDNJEVJEKOVNOM BRZINOM UPLODA.Osobi koja skida od mene nije bitno kad ce skinuti njegov i moj komp su nonstop upaljeni(svoj nisam gasio 2 godine osima kad nestane struje)i kako su upaljeno polagano mu se skida...ALI NEMA UPLOADA to želim izbjeci

hvala svima na idejama ,nacemo sigurno neko riješenje-

PRIMJER trebam nešto od Vas nekih 10 giga nečega,pa necu vas daviti da mi to dižete ,jednostavnie je da ja od vas polagano skidam(brzinom koji je vas upload)mislim da je to fer

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...

ma ne želim da ništa uplodam ,treba mi program s kojim netko može uci u moj komp i skinuti ono što mu dozvolim,NIKAKV UPLOAD S OVOM SREDNJEVJEKOVNOM BRZINOM UPLODA.Osobi koja skida od mene nije bitno kad ce skinuti njegov i moj komp su nonstop upaljeni(svoj nisam gasio 2 godine osima kad nestane struje)i kako su upaljeno polagano mu se skida...ALI NEMA UPLOADA to želim izbjeci

hvala svima na idejama ,nacemo sigurno neko riješenje-

PRIMJER trebam nešto od Vas nekih 10 giga nečega,pa necu vas daviti da mi to dižete ,jednostavnie je da ja od vas polagano skidam(brzinom koji je vas upload)mislim da je to fer

Pogledaj link.

B-A-R-C-A
10 godina
neaktivan
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

koji link da pogledam nema nikakvog linka

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
11 godina
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...

ma ne želim da ništa uplodam ,treba mi program s kojim netko može uci u moj komp i skinuti ono što mu dozvolim,NIKAKV UPLOAD S OVOM SREDNJEVJEKOVNOM BRZINOM UPLODA.Osobi koja skida od mene nije bitno kad ce skinuti njegov i moj komp su nonstop upaljeni(svoj nisam gasio 2 godine osima kad nestane struje)i kako su upaljeno polagano mu se skida...ALI NEMA UPLOADA to želim izbjeci

hvala svima na idejama ,nacemo sigurno neko riješenje-

PRIMJER trebam nešto od Vas nekih 10 giga nečega,pa necu vas daviti da mi to dižete ,jednostavnie je da ja od vas polagano skidam(brzinom koji je vas upload)mislim da je to fer

 

Ajmo još jednom, pa odustajem. Da li se to "dizalo" negdje ili da netko to skida od tebe, jednako je sporo i trajati ce jednako dugo zbog ograničine (male) brzine uploada.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
10 godina
neaktivan
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

DA REZIMIRAMO.

1.NE ŽELIM UPLOAD I GUBIT PAR DANA DA MU TO DIGNEM ..MALI MI JE UPLOAD

2.RODJAK IZ AMERIKE NE ŽURI MU SE KAD DA SKINE TO IMA VREMENA POLAGANO NIJE MU BITNO 1 DAN ILI 1 MJESEC,ZNACI MOJ UPLOAD JE MAL ALI TO NJEGA NIJE BRIGA JER SU NAM KOMPJUTERI NONSTOP UPALJENI

3 NE ŽELIM UPLOAD ,ŽELIM DA TO IZBJEGNEM NIJE OSOBI KOJA SKIDA OD MEN BITAN BRZINA KAD CE TO SKINUTI

4 SLANJE DA ALI UPLOAD NE..ZNACI PROGRAM KOJI DOZVOLI DA UDJEM JA ILI NETO MENI U KOMP I NAPRAVI FILE SHARING

 

HVALA MISLIM DA SAM BIO JASAN,,,UUPS ZABPRAVIO ISKLJUCIT CAPS

 
0 7 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda

Odustajem, naučite čitati sa razumjevanjem što Vam se piše.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
protjeran
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...

DA REZIMIRAMO.

1.NE ŽELIM UPLOAD I GUBIT PAR DANA DA MU TO DIGNEM ..MALI MI JE UPLOAD

2.RODJAK IZ AMERIKE NE ŽURI MU SE KAD DA SKINE TO IMA VREMENA POLAGANO NIJE MU BITNO 1 DAN ILI 1 MJESEC,ZNACI MOJ UPLOAD JE MAL ALI TO NJEGA NIJE BRIGA JER SU NAM KOMPJUTERI NONSTOP UPALJENI

3 NE ŽELIM UPLOAD ,ŽELIM DA TO IZBJEGNEM NIJE OSOBI KOJA SKIDA OD MEN BITAN BRZINA KAD CE TO SKINUTI

4 SLANJE DA ALI UPLOAD NE..ZNACI PROGRAM KOJI DOZVOLI DA UDJEM JA ILI NETO MENI U KOMP I NAPRAVI FILE SHARING

 

HVALA MISLIM DA SAM BIO JASAN,,,UUPS ZABPRAVIO ISKLJUCIT CAPS

Da si pogledao link nebi gluposti pisao.

B-A-R-C-A
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda

Link sam tek sad pogledao to bi trebalo biti to bez ikakvog uploada direktan ulaz u sharibg stvari iz foldera koji ja dozvolim.Vidjet cemo kak se to ponaša iz prakse

Hvala za link

15 godina
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...

DA REZIMIRAMO.

1.NE ŽELIM UPLOAD I GUBIT PAR DANA DA MU TO DIGNEM ..MALI MI JE UPLOAD

2.RODJAK IZ AMERIKE NE ŽURI MU SE KAD DA SKINE TO IMA VREMENA POLAGANO NIJE MU BITNO 1 DAN ILI 1 MJESEC,ZNACI MOJ UPLOAD JE MAL ALI TO NJEGA NIJE BRIGA JER SU NAM KOMPJUTERI NONSTOP UPALJENI

3 NE ŽELIM UPLOAD ,ŽELIM DA TO IZBJEGNEM NIJE OSOBI KOJA SKIDA OD MEN BITAN BRZINA KAD CE TO SKINUTI

4 SLANJE DA ALI UPLOAD NE..ZNACI PROGRAM KOJI DOZVOLI DA UDJEM JA ILI NETO MENI U KOMP I NAPRAVI FILE SHARING

 

HVALA MISLIM DA SAM BIO JASAN,,,UUPS ZABPRAVIO ISKLJUCIT CAPS

Attention Trol Alert...

 

 

Da rezimiram:

 

1) Jesi ti stvarno idiot ili samo glumiš...ok sve znaš sharing servere i to gluposti ali ne pravis razliku izmedju ove dve stvari. Stavio ti svadbu na dropbox, google drive ili bilo koji drugi sharing servis je isto kao i da se tebi neki nakaci i skida od tebe. Pošto ti je upload mali, kao što si zvekane ponovio milion puta, tvoj upload na dropbox ili nekoga ko ti se nakacio na komp bi trajao vjecnost.

2. Procitaj pod jedan.

3. Posto hoces slanje ali upload ne...ti fino spakuj ta dva dvd-a i otidi na postu i posalji to...

4. NE GALAMI NIJE KULTURNO!!!

 

EDIT: O brzinama sa linka koji je kolega postavio možeš da sanjaš, jer je on sherao datoteke u local mrezi a ne preko neta, a ti, kao što si nam to ponovio nekoliko puta imas mali upload...i jos nesto malo pored njega. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 9:43 (malina22).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda

Uf sto smo nabrijani pa da znam sve nebi pitao a mislim da nije sramota nešto pitati.sad sam postavi pa neka skida on je instalirao isto torrent sync pa ima vremena u mirovini je neka skida..samo da ja ne moram uplodati

hvala

 

ps samo bez nervoze

16 godina
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...

Uf sto smo nabrijani pa da znam sve nebi pitao a mislim da nije sramota nešto pitati.sad sam postavi pa neka skida on je instalirao isto torrent sync pa ima vremena u mirovini je neka skida..samo da ja ne moram uplodati

hvala

 

ps samo bez nervoze

Ne shvaćaš jednu stvar: ti silni gigabajti moraju izaći iz tvoje mašine prema netu. A bilo koji način preuzimanja ima isti problem - tvoj spori upload. Bez obzira je li ti vršio upload, on skidao, išao preko TeamViewera ili nečeg sedamnaestog.

Kako god okrenuo, trajat će i kočiti normalan rad na netu.

15 godina
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

Ja ne mogu da shvatim da ti ne shvatas da ces ti uploadati u svakom slucaju...ili shareovati...zovi kako god to hoces, ti ces ostati bez upload bandwitha dok budes djelio dvd-ove...

I kako se ne nabrijati kad ti ljudi objasnjavaju gore, maltene crtaju a ti opet po svome...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

previse filmova

HOW ABOUT NO
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...

... neka skida..samo da ja ne moram uplodati

..

 -uf, noovootkriveni ''the natural talent''.

možda su krivi filmovi, možda manjak hemoglobina, možda treba više bjelanlčevina ili A vitamina za vid-čitanje, s razumijevanjem...

 

-btw, modovi mogu malo kartonirati trollove ili tvrdoglavce. To bi im dalo vremna da pročitaju odgovore (i možda ih napokon razumiju) umjesto beskorisnog postanja.

 

ako ne želiš uploadati, kupi poštansku marku i kuvertu, dalje znaš?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 10:03 (ihush).
10 godina
neaktivan
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

Sve shvacam ali ce on od mene skidati kad budem spavao ili išao negdje cugati..ma najbitnije mi je da ne moraj JA uplodati ,znam da gubim brzinu kad netko skida od mene alsve riješeno izbjegao sam ja fizički upload..ako ste me shvatili fizički ne moram ja ništa radit u tome je bila cijela bit svega

 

još jednom hvala i bez nervoze,tablete majka možda koje pivo zna smirit bolje to nego se živcirat na glupim pitanjim koje sam postavio

 

Sorry

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

ala koji napad na autora. Autor ocito nezna kako to ide file sharing preko neta. Nije sramota ne znati.Nemorate odma silovati...

 

Mislim da je autoru vazno da ne puca veza. Znaci treba mu/joj nesto sto ce kopirat vecu kolicinu podataka i u slucaju puknuca veze nastaviti gdje je stalo kad se veza uspostavi.

 

 

A za autora je vazno da radi upload kada nije na racunalu(po noci)..

 

vesica64 - kratki tutorial

 

Skidanje osobe sa tvog racunala ne moze ici brze negoli mu ti mozes dati. Nije bitno da on tebi uzima(download) nego koliko ti njemu mozes dati(upload). On ne moze uzimatii sa tvog racunala nesto po 10Mbit/s ako ti mozes njemo dati samo 512 kbit/s.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 10:12 (Abomb).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi udaljen

Uf konacno jedan koji je skužio što mislim i koji ne filozofira ja trazim nešto da mi covjek skida s komap a ovi meni preporucuju serise rapidshare mega i slicne..ne citaju sto pišem..a pisao sam da ne želim fizički ništa dizati(što kaže čovjek dižem i pukne veza na 99 posto)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...

Sve shvacam ali ce on od mene skidati kad budem spavao ili išao negdje cugati..ma najbitnije mi je da ne moraj JA uplodati ,znam da gubim brzinu kad netko skida od mene alsve riješeno izbjegao sam ja fizički upload..ako ste me shvatili fizički ne moram ja ništa radit u tome je bila cijela bit svega

 

još jednom hvala i bez nervoze,tablete majka možda koje pivo zna smirit bolje to nego se živcirat na glupim pitanjim koje sam postavio

 

Sorry

Pa trebao si reći da nećeš lopatom da tovaris na internet...Btw dropbox, gg drive ili bilo koji od slicnih servisa radi na taj nacin...upload kad hoces, ogranciti brzinu mozes, prekidati sve zivo...

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 10:11 (malina22).
16 godina
offline
Re: Prijenos podataka s jednoga kompa na drugi uda
vesnica64 kaže...

Uf konacno jedan koji je skužio što mislim

Definiraj prvo što misliš, da te malo citiram:

"izgleda da me niste shvatili moj je upload jako mali ,znam sve servere na koje se nešto diže,rodjaku nije bitno kad ce to da skineza 5.10 mjesec dana ali meni je problem uplodati jer kad uplodam sve mi stane na kompu ne smijem nista radit,znaci HOCU DA IZBJEGNEM UPLOAD,kak e to ne znam."

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice