Rapidshare - pitanja i odgovori

poruka: 201
|
čitano: 43.251
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Rapidshare

Koliko Vas se služi rapidshareom?

Zanima me kako skidati sa rapida a da nemoram otvorit account. Probao sam razne programe kao rapiddown te razne rapidshare tools-e ali bezuspješno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare

Ako mislis skidat bez prekida stalno(bez cekanja onih bjesnih 10 minuta i vise) moras mjenjat IP adresu nakon svakog skidanja. Probaj sa Tor-om ili nekim proxy-ima.


Arch user, Don't Panic!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare
Ja se s njim koristim puno!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare
Tux Slave kaže...

Ako mislis skidat bez prekida stalno(bez cekanja onih bjesnih 10 minuta i vise) moras mjenjat IP adresu nakon svakog skidanja. Probaj sa Tor-om ili nekim proxy-ima.


 Možeš jednostavno samo pobrisat cookiese, isključit se s interneta, pa ponovno uključit i sve će biti dobro!

I love yoooooogurt...
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare

Super je koristim ga mnogo,za mp3 najvise.


Adis Vezir
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare

Ja ga drama koristim ne znam ti sta nisam skinuo sa njega, a sto se tice tog limita u vezi broja skidanja samo se diskonetujes i ponovo konektujes dobijes novi IP i nema za tebe ogranicenja Cool mah ne bih dao pare za acc nema govora


Sve što možeš sad ostavi za kasnije
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare

Ja bih ipak reka da se premium account isplati, nema čekanja, podržava download managere, resume download-upload, file-ovi se ne brišu... A nije toliko skup 55 eura godina !


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare
Groza kaže...

Ja bih ipak reka da se premium account isplati, nema čekanja, podržava download managere, resume download-upload, file-ovi se ne brišu... A nije toliko skup 55 eura godina !


 Ma ne znam.. meni je sve to preskupo... ja se držim dobre stare bađalame, nije meni teško čekati odbrojavanje Cool, a ako se file ne može više skidati jer mu je isteko limit stajanja (ja mislim da je 40 dana..jeli?) onda nađem drugi izvor i to je to... snađem se već nekako

Sve što možeš sad ostavi za kasnije
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare
Alen kaže...
Groza kaže...

Ja bih ipak reka da se premium account isplati, nema čekanja, podržava download managere, resume download-upload, file-ovi se ne brišu... A nije toliko skup 55 eura godina !


 Ma ne znam.. meni je sve to preskupo... ja se držim dobre stare bađalame, nije meni teško čekati odbrojavanje Cool, a ako se file ne može više skidati jer mu je isteko limit stajanja (ja mislim da je 40 dana..jeli?) onda nađem drugi izvor i to je to... snađem se već nekako

 u potpunosti se slažem! Kako se ono kaže...strpljenje je vrlina, a još ako je đabeBogataš, it works for me!
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare

Imam mali problemčić sa rapidom a počelo prije pola sata .Dakle,do sad sam skidao free načinom ono upisivanje četiri znaka u malu kućicu a maloprije mi izbaci 7 znakova pa 5 znakova pa opet 7 i tako unedogled a u kućicu i dalje treba upisati 4 znaka ,pa ne znam učemu je fora.Molim znalce za odgovor i hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare

Riješeno

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare

kako si rijesio taj problem

16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare
alfi kaže...

Riješeno

Pa nemoj samo tako, postavis pitanje i onda rijeseno... nista da kazes sta je ustvari bilo i kako si to rijesio, al me ovo nervira.... al nisi jedini :D 

Sve što možeš sad ostavi za kasnije
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare
alfi kaže...

Imam mali problemčić sa rapidom a počelo prije pola sata .Dakle,do sad sam skidao free načinom ono upisivanje četiri znaka u malu kućicu a maloprije mi izbaci 7 znakova pa 5 znakova pa opet 7 i tako unedogled a u kućicu i dalje treba upisati 4 znaka ,pa ne znam učemu je fora.Molim znalce za odgovor i hvala unaprijed.

 Totalno isti problem je i meni danas bio.

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare
alfi kaže...

Riješeno

 Daj reci kako si rješio taj problem. Meni je još uvijek.

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare

Upisuj samo ona slova na kojima je nacrtana mačka, ostala preskoči (sve ti piše iznad tih slova)


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare

Rapidshare je trenutno najbolja stvar za download.definitivno.

mjenjaj adresu i skidaj dok ti nekaj na kompu ne vrisne!!!

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare
The_Chosen_One kaže...
Tux Slave kaže...

Ako mislis skidat bez prekida stalno(bez cekanja onih bjesnih 10 minuta i vise) moras mjenjat IP adresu nakon svakog skidanja. Probaj sa Tor-om ili nekim proxy-ima.


 Možeš jednostavno samo pobrisat cookiese, isključit se s interneta, pa ponovno uključit i sve će biti dobro!

 Ne moraš obrisati cookiese već samo promijenit IP adresu.
 
Ja sam si napravitio robot koji sam otvori browser, napravi disconnect sa interneta (i automatski se spoji), uzme rapidshare link s popisa i otvori ga, upiše captcha kod (onaj sa slike) (koristio sam abbyy finereader za prepoznavanje slova) i skine fajl. Tako sam znao skinuti po nekoliko DVD-ova preko noći ali je bilo previše bugovito,  a ja nisam imao vremena ni volje da usavršim to i nakraju sam odustao i vratio se torrentima. A koliko vidim sada su još poboljšali sustav s nekim mačkama i kerovima pa je malo teže automatski upisivati kod.
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare

e da pitam kad je tu vec tema rapid share.kad skines neki film ili tak nesto vece,skines ga u rar-u.

e sad prvi dio od 100 MB otvorim normalno a kad hocu drugi kaze mi please open first volume of this spanned set.

kaj sad tu moram?pa ak sam prvi dio otvorio zakaj bi ga morao opet ne razmem.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare

Kad skidaš neki npr. film on ti se sastoji od nekoliko .rar file-ova veličine po 100MB, moraš ih obavezno skinit sve i zatim pokreneš ekstrakciju prvog i automatski ti se i ostali raspakiraju (obrati pažnju na boldani dio) !


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare
Groza kaže...

Kad skidaš neki npr. film on ti se sastoji od nekoliko .rar file-ova veličine po 100MB, moraš ih obavezno skinit sve i zatim pokreneš ekstrakciju prvog i automatski ti se i ostali raspakiraju (obrati pažnju na boldani dio) !


 Da samo još nadodam : I svi ti .rar fileovi od tog filma moraju biti u jednom folderu. Nemozes nor. part1 stavit u my documents a part2 na desktop itd.

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare

pa skinuo sam recimo od jedne serije prvu epizodu koja se sastoji od 4 RAR dijela.i snimljeni su svi u istom folderu.

kad pokrenem raspakiravanje raspakira mi prvi od ta 4 dijela i onda dalje ne ide i izbaci mi onu poruko tj.onaj error.

i sad mi nije jasno zas to ne funkcionira.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare
dirtyjack kaže...

pa skinuo sam recimo od jedne serije prvu epizodu koja se sastoji od 4 RAR dijela.i snimljeni su svi u istom folderu.

kad pokrenem raspakiravanje raspakira mi prvi od ta 4 dijela i onda dalje ne ide i izbaci mi onu poruko tj.onaj error.

i sad mi nije jasno zas to ne funkcionira.

 Možda nisi skinuo sve dijelove.

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare
dirtyjack kaže...

pa skinuo sam recimo od jedne serije prvu epizodu koja se sastoji od 4 RAR dijela.i snimljeni su svi u istom folderu.

kad pokrenem raspakiravanje raspakira mi prvi od ta 4 dijela i onda dalje ne ide i izbaci mi onu poruko tj.onaj error.

i sad mi nije jasno zas to ne funkcionira.

 U dosta slucajeva se sj..... rar file pa ne moze proci CRC, downlods ga ponovno i trebalo bi biti ok
16 godina
offline
RE: Rapidshare

Na RapidShare je došao novi način provjere, tj. morate upisivati samo riječi koje imaju mačke a ne pse u pozadini.

(nemojte se zbuniti i pisati nove podteme u forumu) http://i28.tinypic.com/2hzmxee.jpg

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2008 13:31 (Ag008).
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare

ma skinuo sam sve djelove.svaki epizoda serije ima 4 rar filea.

nije mi jasno

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare

Sjajno, sad ponovno moram tražiti captcha slike po netu ko budala


Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare

uglavnom sam da kazem uspio sam sa winrar-om al sa powerarchiver-om.

zasto nemam pojma....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare

Iznesite kakva su vam licna iskustva sa koristenjem programa za menjanje ip adrese i ucinkovitost na rapidshare...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Rapidshare

Ko se malo ufura u download, ne treba mu rapidshare!


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, Kingmax 4x1Gb DDR2 800, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice