Specifični cloud zahtjevi

poruka: 5
|
čitano: 1.552
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Specifični cloud zahtjevi

Pozdrav!

 

Dobio sam jedno interesantno pitanje od prijateljice koja je učiteljica.

 

Naime, njoj bi trebao nekakav cloud servis (ili bilo kakav sličan sustav) koji bi joj omogućavao razmjenu datoteka sa učenicima.

Ona njima pošalje neki zadatak, oni ga riješe (ili bar pokušaju), pa joj vrate dokument.

 

Naravno, bilo bi dobro kad bi sustav podržavao i razmjenu poruka u slučaju da se treba prenjeti nekakav link, neki kratki upit, ili opis zadatka.

Ovo drugo može biti i neki drugi sustav/cloud koji je jednostavno shvatiti, a da služi svrsi.

 

Kad ovo sve vidim, pretposavljam da bi svaki korisnik trebao imati i svoj account.

 

Dajte me bar usmjerite na pravi put :)

Ili ako imate kakvu drugu ideju kako to riješiti.

 

Hvala unaprijed!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Specifični cloud zahtjevi
CyberDemonVZ kaže...

Pozdrav!

 

Dobio sam jedno interesantno pitanje od prijateljice koja je učiteljica.

 

Naime, njoj bi trebao nekakav cloud servis (ili bilo kakav sličan sustav) koji bi joj omogućavao razmjenu datoteka sa učenicima.

Ona njima pošalje neki zadatak, oni ga riješe (ili bar pokušaju), pa joj vrate dokument.

 

Naravno, bilo bi dobro kad bi sustav podržavao i razmjenu poruka u slučaju da se treba prenjeti nekakav link, neki kratki upit, ili opis zadatka.

Ovo drugo može biti i neki drugi sustav/cloud koji je jednostavno shvatiti, a da služi svrsi.

 

Kad ovo sve vidim, pretposavljam da bi svaki korisnik trebao imati i svoj account.

 

Dajte me bar usmjerite na pravi put :)

Ili ako imate kakvu drugu ideju kako to riješiti.

 

Hvala unaprijed!

Možda je moodle pravi izbor ;)

12 godina
offline
Re: Specifični cloud zahtjevi
alankish kaže...
Možda je moodle pravi izbor ;)

Imaju to i u srednjoj skoli?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
odjavljen
offline
Re: Specifični cloud zahtjevi
CyberDemonVZ kaže...

Imaju to i u srednjoj skoli?

Vrlo vjerojatno da da. Najbolje da se konzultira sa teh. osobom na radnom mjestu.

12 godina
offline
Specifični cloud zahtjevi

Kao što je već rečeno, za eLearning koristi se:

zna biti škakljivo kod ocjenjivanja ovisno o vrsti pitanja, pogotovo kad učenici / studenti moraju upisivati odgovor.

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice