Spori upload

poruka: 20
|
čitano: 6.075
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Spori upload

Pozz svima,zeza me jako jako spor upload. Kada uploadam slike bilo na neki pic host ili facebook ili bilo kamo,ako ima vise od 300-400 kb često ju uopće ne uploada makar ostavio 3 dana da uploada.

 

Brzina downloada mi je u prosjeku od 150-200 kbps,ali brzina uploada izmedju 5-10 kbps...?

 

Kada sam uploadao video na youtube od 7 mb morao sam ostaviti preko noci upaljeno da se uploada. U čemu je stvar?

 

 

Ovako kaže speedtest.net http://www.speedtest.net/result/2488302273.png

Bog i Hrvati
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 19:27 (Zrinjski).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spori upload

To preko mobitela? Provjeri da ti nije uključena 2G mreža. Ona zna jako usporiti.

http://www.Hedonist385.in
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Spori upload

Ja mislim da ne govori o mobitelu, Nazovi sluzbu za korisnike (08009000) i zali se. nesto ce valjda napravit..

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Spori upload

Ma kakav mobitel. Računalo. {#}

Bog i Hrvati
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spori upload

Prijedi na vecu brzinu pa ce ti brze uploadati.

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Spori upload
Sint1 kaže...

Prijedi na vecu brzinu pa ce ti brze uploadati.

Pa ne pruzaju mu ni osnovnu brzinu zasto bi prelazio na vecu? Ako je na t-com-u trebao bi imati 500kbps download i 50kbps upload.. 

12 godina
protjeran
offline
Spori upload

Da,zvat cu sutra podrsku pa javim situaciju.

Bog i Hrvati
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Spori upload

Pa čemu onda ono T-Mobile? Ideš sigurno preko sticka? Ako da to je već drugi problem zašto nedobijaš kako treba brzinu.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Spori upload
Zrinjski kaže...

Pozz svima,zeza me jako jako spor upload. Kada uploadam slike bilo na neki pic host ili facebook ili bilo kamo,ako ima vise od 300-400 kb često ju uopće ne uploada makar ostavio 3 dana da uploada.

 

Brzina downloada mi je u prosjeku od 150-200 kbps,ali brzina uploada izmedju 5-10 kbps...?

 

Kada sam uploadao video na youtube od 7 mb morao sam ostaviti preko noci upaljeno da se uploada. U čemu je stvar?

 

 

Ovako kaže speedtest.net http://www.speedtest.net/result/2488302273.png

Hm, ako je stick u pitanju, mislim da bi ipak trebao prvo provjeriti u postavkama windowsa (glupi microsoft to nije mjenjao još iz doba win2k). Znaći, odeš u device manager i pronađeš postavke za PORTS (COM & LPT), te ovisno na kojem se portu (COM) prijavio tvoj stick, taj port podesiš (Settings) sa početnih 9600 na predzadnju vrijednost u izborniku (115200) bps. Zadnja vrijednost (128000) u nekim slučajevima stvara problem sa brzinom USB porta pa sam zato preporučio predzadnju.

Poslje toga provjeri jel ima kakve razlike u brzini UL/DL, a ako problem i dalje postoji, onda nazovi službu za korisnike.

12 godina
protjeran
offline
Spori upload

Ma neidem preko sticka. LAN kabelom sam spojen na modem Gigaset SX 736 postavljenim na router mode. Neznam zasto pise t-mobile.

Bog i Hrvati
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2013 14:05 (Zrinjski).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Spori upload
Zrinjski kaže...

Ma neidem preko sticka. LAN kabelom sam spojen na modem Gigaset SX 736 postavljenim na router mode. Neznam zasto pise t-mobile.

Onda dobro..zanemari moj post i zovi službu. I provjeri usput na routeru da ti je iskljućeno bežično, ako se spajaš SAMO sa kabelom; kako ti se nebi netko zaljepio preko antene.

14 godina
neaktivan
offline
Spori upload

Pa i meni pise t-mobile, a koristim adsl.. http://www.speedtest.net/result/2490398866.png

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Spori upload

Imam napravljen i wireless,ali uopce trenutno nije spojen. I koristim ga samo ja tu i tamo na mobitelu (zastitio sam ga jakim passwordom).

Jeli mozda stvar u tome? Zar se brzine nebi trebala prepoloviti tek onda kada surfam na mobitelu i racunalo istovremeno npr,a dok mobitel nije spojen,da je sva brzina preusmjerena na racunalo.

Bog i Hrvati
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 0:09 (Zrinjski).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Spori upload
Zrinjski kaže...

Imam napravljen i wireless,ali uopce trenutno nije spojen. I koristim ga samo ja tu i tamo na mobitelu (zastitio sam ga jakim passwordom).

Jeli mozda stvar u tome? Zar se brzine nebi trebala prepoloviti tek onda kada surfam na mobitelu i racunalo istovremeno npr,a dok mobitel nije spojen,da je sva brzina preusmjerena na racunalo.

Nema ti to veze sa wlanom.. da brzina se prepolovi tek kada si spojen sa drugim uredajem.. 

13 godina
neaktivan
offline
Spori upload

Ma nazovi T-com i reci što nevalja, oni dođu kod tebe, zamjene ti ruter sa novijim (samo ako ti je star daju ti novi za besplatno) i spoje te na mrežu, stave šifru ako hoćeš i to je to. Ako ti je ruter novi (nova verzija) onda nije stvar sa ruterom nego nešto sasvim drugo (što će oni riješiti).

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Spori upload

Pozdrav.Imam pitanje,kada idem testirat brzinu DW/UP preko speed testa,sve super bude.

 

 ping
23ms
 download
56.53mb/s
 upload
30.67mb/s
Ali evo sada seedam na utorrentu neke serije i upload jedva ide do 20kb/s.Zasto nece brze seedati?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Spori upload
Endymon kaže...

Pozdrav.Imam pitanje,kada idem testirat brzinu DW/UP preko speed testa,sve super bude.

 

 ping
23ms
 download
56.53mb/s
 upload
30.67mb/s
Ali evo sada seedam na utorrentu neke serije i upload jedva ide do 20kb/s.Zasto nece brze seedati?

 Može ovisiti o jako puno toga: softver na kompu, postavke utorrenta, firewall, router, ograničenja providera ...

 

Ali, najvjerojatnije je samo riječ o samom torrentu, tj. jako malo ljudi ga želi/skida.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Spori upload
CyberDemonVZ kaže...
Endymon kaže...

Pozdrav.Imam pitanje,kada idem testirat brzinu DW/UP preko speed testa,sve super bude.

 

 ping
23ms
 download
56.53mb/s
 upload
30.67mb/s
Ali evo sada seedam na utorrentu neke serije i upload jedva ide do 20kb/s.Zasto nece brze seedati?

 Može ovisiti o jako puno toga: softver na kompu, postavke utorrenta, firewall, router, ograničenja providera ...

 

Ali, najvjerojatnije je samo riječ o samom torrentu, tj. jako malo ljudi ga želi/skida.

 Aha..Pa sta nebi logicno bilo,da taj jedan sto trenutno je skidao,da njemu se sva brzina uploada prebaci?Ali evo,sad sam vidio da je to torrentHR a tamo sam po njima nedostupan,ali bitno da sam ja djelio.Tako da....

12 godina
offline
Re: Spori upload
Endymon kaže...

 Aha..Pa sta nebi logicno bilo,da taj jedan sto trenutno je skidao,da njemu se sva brzina uploada prebaci?Ali evo,sad sam vidio da je to torrentHR a tamo sam po njima nedostupan,ali bitno da sam ja djelio.Tako da....

 Da, bilo bi logično, al poenkad nije tako. Zašto, ne znam.

 

Sad si sredio port forward i sve radi?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Spori upload

Na crnojberzi dostupan,yuwabits takodjer bitGAMER isto.Utorrent stoji zelena kvacica isto tako kada testiram bandwith i Network,bude zelena kvacica.Za sada mi na THRu stoji zuti usklicnik.Valjda zato sto nitko ne skida taj torrent.Vidit cu veceras opet.Evo.Opet x pod THR.Nece da me spoji pa da si papa.Evo,sinoc sam bio spojiv na THRu i ljepo je sve radilo.Danas oko 9h ujutro,opet nespojiv.,

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2017 10:14 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice