Youtube problem ne znam kak opisat

poruka: 1
|
čitano: 1.965
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Youtube problem ne znam kak opisat

trenutno sam u stanju šoka jer mi se desilo nešto prestrašno , još ne vjerujem... ono, ko da sanjam... naletio sam na youtubeu, ne sjećam se ni kak sam došao do toga, da mi je ponuđeno da svoj kanal razdružim od trenutnog gmail računa i prebacim na drugi...i sve je lijepo krenulo, razdružio od jednog gmail računa i kad sam probao upisat drugi srušila mi se mozilla...ko u nekom hororu, jer mi se nikad ne ruši, winsi rade ok i srušila se baš tad...nakon toga  ne mogu pristupiti svojem računu, odnosno mogu pregledavat vdeo koji sam postavio ali nemam mogućnostii uploada,pod dosadašnjim accountom, odnosno mogu, ali neema ni jednog videa od prije i limitiran sam trajanjem videa do 15 min ( to me najviše ubija, jer sam dobio, pred godinu dana, mogućnost neigraničenog uploada ..ono da video može biti i dulji od 15 min... ) jel postoji kakav način da opet povratim account...za poludi tmi je...neke videe ni ne mogu pogledat, jer su postavljeni na privatno...itd...pomažite ako bilo tko zna kak da se izvučem iz ovoga

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice