YouTube - tips & tricks izdvojena tema

poruka: 869
|
čitano: 461.775
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks

Kako ubit one reklame na Youtube android app? Sad su stavili svaki 30 sekundi reklame. Ono wtf??

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
YouTube - tips & tricks

Htio bi pitati u vezi monetizacije.Ako se danas monetiziram da li mogu dobiti novac za prijašnje godine na YouTubu i kako gleda porezna ako bi mi to bio drugi prihod?

teško ovo život
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
stupido kaže...

Htio bi pitati u vezi monetizacije.Ako se danas monetiziram da li mogu dobiti novac za prijašnje godine na YouTubu i kako gleda porezna ako bi mi to bio drugi prihod?

 Ne, računa se od trenutka monetizacije,  za poreznu ne znam.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
stupido kaže...

Htio bi pitati u vezi monetizacije.Ako se danas monetiziram da li mogu dobiti novac za prijašnje godine na YouTubu i kako gleda porezna ako bi mi to bio drugi prihod?

 Zarađuje se da reklama na monetiziranim videima. Kak kolega veli, ti nisi imao monetizirane videe, pa nisi ni imao zaradu na njima.

 

Ima tema na bug-u, porezna počinje tek s oporezivanjem zarade preko YouTubea, Twitcha... Kako će to izgledati, odkud im podaci, daj postoji neka granica... Još ne znamo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
YouTube - tips & tricks

oporezuje se nažalost, možeš si ti isplacivati i bez plaćanja poreza pa dokle ide ide, no ja ti preporučam da porez plaćaš, pogotovo ako se radi o većim i učestalijim primanjima, ako se radi o 50-100 eura svaka 3-4 mjeseca, to možeš, ali ako češ primati svaki mjesec po 1000eura, onda bi ti bilo pametno platiti(zapravo trebo bi svakako platiti porez i na ovih 50-100 eura, jer se svaka lipa oporezuje, ali to uvijek možeš reći poslala rodbina iz Irske, Njemačke itd) 
ovdje imaš postupak kako se plaća http://www.imamnovac.com/Placanje-poreza-na-zaradu-iz-inozemstva-(adsense,-affilate-i-sl)/111.aspx 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
1 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
YouTube - tips & tricks

Što znači pojam Videozapis je spremljen u međuspremnik?To mi se pojavilo nekoliko puta u statistikama na YT kanalu.Da li je neko skinuo moj video ili nešto drugo?I kako da znam da je skinut moj video?

U par navrata sam sam skinuo svoj video i opet ga uploadao na YT s imenom kopija od...zato što nisam imao original kod sebe.Da li je prekršaj i da li se dobiva kakva opomena zbog toga?

Hvala

teško ovo život
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: YouTube - tips & tricks

Prije jedno 6-7 godina imao sam mozilla addon za brze loadanje video i sada ga ne mogu naci, jeli netko zna takav addon?

12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
stupido kaže...

Što znači pojam Videozapis je spremljen u međuspremnik?To mi se pojavilo nekoliko puta u statistikama na YT kanalu.Da li je neko skinuo moj video ili nešto drugo?I kako da znam da je skinut moj video?

U par navrata sam sam skinuo svoj video i opet ga uploadao na YT s imenom kopija od...zato što nisam imao original kod sebe.Da li je prekršaj i da li se dobiva kakva opomena zbog toga?

Hvala

 Imaš još koji takav video? Daj neki screenshot. Nije mi poznato, a uploadam videje već desetak godina :/

I najlakše saznaš što je to ako YouTube prebaciš na engleski i onda samo napišeš taj izraz u Google.

Kresimir4 kaže...

Prije jedno 6-7 godina imao sam mozilla addon za brze loadanje video i sada ga ne mogu naci, jeli netko zna takav addon?

 I ja sam imao taj. Bio je odličan. Sad sam na optici, pa mi više to ni ne treba.

Probaj ova dva:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/enhancer-for-youtube/

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/youtube-plus/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
protjeran
offline
Re: YouTube - tips & tricks

Ne, nije to to. To su samo neke opcije koja nijedna nije za brzi loading. Sjecam se jednog addona koji je stvarno ubrzavao loading videa sada kako se zvao ubij me..

12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube - tips & tricks
CyberDemonVZ kaže...
stupido kaže...

Što znači pojam Videozapis je spremljen u međuspremnik?To mi se pojavilo nekoliko puta u statistikama na YT kanalu.Da li je neko skinuo moj video ili nešto drugo?I kako da znam da je skinut moj video?

U par navrata sam sam skinuo svoj video i opet ga uploadao na YT s imenom kopija od...zato što nisam imao original kod sebe.Da li je prekršaj i da li se dobiva kakva opomena zbog toga?

Hvala

 Imaš još koji takav video? Daj neki screenshot. Nije mi poznato, a uploadam videje već desetak godina :/

I najlakše saznaš što je to ako YouTube prebaciš na engleski i onda samo napišeš taj izraz u Google.

Kresimir4 kaže...

Prije jedno 6-7 godina imao sam mozilla addon za brze loadanje video i sada ga ne mogu naci, jeli netko zna takav addon?

 I ja sam imao taj. Bio je odličan. Sad sam na optici, pa mi više to ni ne treba.

Probaj ova dva:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/enhancer-for-youtube/

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/youtube-plus/

 Našao sam nešto.

 

teško ovo život
10 godina
neaktivan
offline
YouTube - tips & tricks

Kako maknuti ovaj bijeli prozor,imam ADB plus i ne može ga maknuti,komp skeniran od virusa,ništa nije našao antivirusa itd

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
krokodil kaže...

Kako maknuti ovaj bijeli prozor,imam ADB plus i ne može ga maknuti,komp skeniran od virusa,ništa nije našao antivirusa itd

To mi izgleda kao ostatak oglasa od adwarea. Napravi kako piše u ovom postu.

13 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Imam sljedeći problem s YT-om. 

Primarno koristim GC, ali nedavno sam instalirao i Mozillu, ista situacija se dešava i tamo i tamo.

 

Kada otvorim YT, treba mi 10-ak sekundi da nadođe i da reagira, a do tada je zamrznut, kada kliknem na video, tek nakon 10-15 sekundi ga otvara.

Jako sporo radi, međutim, kada ga otvorim u inkognito modu, onda radi uredno. Isti problem na oba browsera.

Do čega bi to moglo biti? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: YouTube - tips & tricks
Mozda je do nekog add-on kojeg imas jer u inkognito modu oni ne rade.
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks

Imaš li možda aktiviran novi YouTube-ov dizajn? On je jako spor, pa ako imaš, vrati se na stari.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 10:18 (Marko :D).
13 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Jesi li siguran da add onovi ne rade u inkognito? Adblock npr radi.

 

 

Ne bih znao kakav dizajn imam, ali mi se čini da je novi. Znači u opcijama potražit stari? Thx m8! 

 

Vratio se na stari izgled. Radi. 
da je brže, bilo bi bolje, ali kako je bilo, ovo je odlično. :D 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 18:20 (turbojc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks

Ovisi od preglednika do preglednika. Chrome recimo ima postavku da se dodaci pokreću u inkognito prozoru.

Brže ne može biti. Novi dizajn je u redu, ali je stvarno jako spor i to moraju što prije popravit. Ne znam uopće zašto su ga postavili kao zadani ako još nije spreman i ne radi dobro.

15 godina
neaktivan
offline
YouTube - tips & tricks

Je li moguće na youtube dodati npr 4 video fajla al da se prilikom dodavanja sva četiri fajla spoje u jedan i da se prikazuju kao jedan?

 

Znači zanima me nudi li youtube tu opciju?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
mmmnnn kaže...

Je li moguće na youtube dodati npr 4 video fajla al da se prilikom dodavanja sva četiri fajla spoje u jedan i da se prikazuju kao jedan?

 

Znači zanima me nudi li youtube tu opciju?

 

 Mislim da se to moglo samo u video editoru, koji je maknut s YouTubea prije 3 mjeseca.

Neka me netko ispravi ako sam u krivu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Pozdrav ljudi.Imam jedno pitanje u veze dodavanja INTRO-a u video zapis.Napravio sam si intro preko Panzoida,ali saznao sam da yt vise nema video editor.Dal postoji kakav nacin da se INTRO stavi ipak u video zapis ili gotovo je sa time?

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2017 23:15 (Endymon).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
YouTube - tips & tricks

Sretna Nova Svima.Imam jedan problem.Ukinut mi je YT račun.I to iznenada.Napisao sam žalbu.Piše da su mi videozapisi zaključani.Zanima me mogu li povratiti račun i kako.Imao sam sam jednu opomenu zbog kršenja autorskih prava i to sam pisao o tome u prethodnim postovima.Nisam dobio nikakve opomene zajednice.Počele su mi se događati neke čudne stvari.Npr. više od mjesec dana mi nije updajtana lista pretplatnika i najčudnije dodan sam kao moderator komentara na nekim čudnim YT kanalima od kojih su neki ukinuti zbog prijevara.Ja sam time nisam imao ništa već sam bez mog pristanka dodan kao moderator komentara na tim kanalima o čemu sam pisao u feedback i YT.Ti kanali nisu imali videa i bili sa imena na engleskom kao osvojio si I phone... i iz aviona se vidi sa je prijevara.Recite mi što sa radim.Kako da vratim kanal.

teško ovo život
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube - tips & tricks
stupido kaže...

Sretna Nova Svima.Imam jedan problem.Ukinut mi je YT račun.I to iznenada.Napisao sam žalbu.Piše da su mi videozapisi zaključani.Zanima me mogu li povratiti račun i kako.Imao sam sam jednu opomenu zbog kršenja autorskih prava i to sam pisao o tome u prethodnim postovima.Nisam dobio nikakve opomene zajednice.Počele su mi se događati neke čudne stvari.Npr. više od mjesec dana mi nije updajtana lista pretplatnika i najčudnije dodan sam kao moderator komentara na nekim čudnim YT kanalima od kojih su neki ukinuti zbog prijevara.Ja sam time nisam imao ništa već sam bez mog pristanka dodan kao moderator komentara na tim kanalima o čemu sam pisao u feedback i YT.Ti kanali nisu imali videa i bili sa imena na engleskom kao osvojio si I phone... i iz aviona se vidi sa je prijevara.Recite mi što sa radim.Kako da vratim kanal.

 

Račun je suspendiran zbog kršenja smjernica zajednice kako sam vidio iz maila koji sam dobio od YouTuba.Mislim da sam previše komentirao videa pa su mi komentari označeni kao spam.Da li iko zna koliko dugo traje suspenzija.Kao što sam naveo u postu nisam dobio niti jednu opomenu zbog kršenja smjernica zajednice.Iznenada su ukinuli.Pisao sam prigovor.

teško ovo život
14 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Dosta visim po youtubeu u zadnje vrijeme i danas kad sam isao malo napraviti reda u pretplatama naisao sam na par kanala koje zasigurno nisam ja dodao u subs. i to nekakvi djeciji kanali i pizdarije.

Mom kompu nema nitko pristup osim mene tako da je jedini nacin da ih je sam youtube dodao nekom svojom logikom.

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCaOZGdUyOUSpoG6dyqf0AGQ/videos

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 18:54 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks

Molim pomoć ako netko zna.

Dakle na poslu imam Firefox i Windows 7 i YT mi izgleda drugačije nego doma na Windows 10 i Vivaldi. Koristim FULL HD rezoluciju u oba slučaja i imam identičan ekran. Oba browsera imaju zoom od 100% i ni kod jednog nije uključen Teather mode niti Full Screen. Stvarno ne znam u čemu je problem. Ako ima tko kakvu ideju?
I na jednom i na drugom sam logiran sa svojim accountom. 

12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
ParaNO1d kaže...

Molim pomoć ako netko zna.

Dakle na poslu imam Firefox i Windows 7 i YT mi izgleda drugačije nego doma na Windows 10 i Vivaldi. Koristim FULL HD rezoluciju u oba slučaja i imam identičan ekran. Oba browsera imaju zoom od 100% i ni kod jednog nije uključen Teather mode niti Full Screen. Stvarno ne znam u čemu je problem. Ako ima tko kakvu ideju?
I na jednom i na drugom sam logiran sa svojim accountom. 

 Na žalost, Vivaldi tak prikazuje.

 

Ja prebacim na Teather mode.

 

P.S. probaj s Restore Old Youtube gore pod opcijama.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Kad već pišem ovdje, da napišem i o surround zvuku.

Surround zvuk na Youtubeu kad Windowsi pretvaraju 2.0 zvuk u 5.1 ili 7.1  (speaker fill) NE RADI na Chromeu i Vivaldiu.

Radi na Firefoxu i Edgeu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
CyberDemonVZ kaže...
ParaNO1d kaže...

Molim pomoć ako netko zna.

Dakle na poslu imam Firefox i Windows 7 i YT mi izgleda drugačije nego doma na Windows 10 i Vivaldi. Koristim FULL HD rezoluciju u oba slučaja i imam identičan ekran. Oba browsera imaju zoom od 100% i ni kod jednog nije uključen Teather mode niti Full Screen. Stvarno ne znam u čemu je problem. Ako ima tko kakvu ideju?
I na jednom i na drugom sam logiran sa svojim accountom. 

 Na žalost, Vivaldi tak prikazuje.

 

Ja prebacim na Teather mode.

 

P.S. probaj s Restore Old Youtube gore pod opcijama.

Hm, bit će da nije do Vivaldija.

Evo situacija s posla. Instalirao Vivaldi na Windows 7 i izgleda isto kao Firefox

 

13 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Dali se može napraviti "dark" mode na korisničkom računu, kada se prijavim sa svojim acc da mi da dark mode bez obzira preko kojeg browsera pregledavam?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
ParaNO1d kaže...
CyberDemonVZ kaže...
ParaNO1d kaže...

 Na žalost, Vivaldi tak prikazuje.

Ja prebacim na Teather mode.

P.S. probaj s Restore Old Youtube gore pod opcijama.

Hm, bit će da nije do Vivaldija.

Evo situacija s posla. Instalirao Vivaldi na Windows 7 i izgleda isto kao Firefox

 

 Oho! Ispričavam se na pogrešnoj informaciji!

Jesi probao s Old Youtube?

 

Edit: možda Scaling opcija u samim Windowsima?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.2.2018 9:06 (CyberDemonVZ).
16 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
CyberDemonVZ kaže...
ParaNO1d kaže...
CyberDemonVZ kaže...
ParaNO1d kaže...

 Na žalost, Vivaldi tak prikazuje.

Ja prebacim na Teather mode.

P.S. probaj s Restore Old Youtube gore pod opcijama.

Hm, bit će da nije do Vivaldija.

Evo situacija s posla. Instalirao Vivaldi na Windows 7 i izgleda isto kao Firefox

 

 Oho! Ispričavam se na pogrešnoj informaciji!

Jesi probao s Old Youtube?

Probam nakon posla pa ću ga restorati ako mi se ne bude sviđalo

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice