IPhone 6S - Rasprava izdvojena tema

poruka: 1.068
|
čitano: 227.066
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: IPhone 6s
robee1 kaže...
zvonac kaže...

Sad dok pogledam ip6 vs ip6s, i nisu neke razlike velike..

 

Kolko sam čital, novi jači proc, kamera je bolja, al ne drastično, batka malo manja, al u rangu s prošlogdišnjim modelom po trajanju, force touch..

Al i dalje furaju mono zvuk, pa daj ono, wake up, epl..

 

Al ajd, bar je cijena ista, kao i na lanjskim modelu..

 

E da, 16gb i 4k video, mislim stvarno...

 

Al mora im se priznat, najjača stvar im je marketing i tu su vladari sljedećih sto godina, a uređaj kao uređaj, niš posebno, ak izuzmemo OS koji je daleko bolji od aktualnog, po pitanju većine stvari..

 

Nekad mi dojadi android koji s vremenom uspori, i najradije bi se prešalatal na ios koji je nenadmašan; al to znači da sam pokleknuo pred tim izazovom i dopustio da budem dio mase (čitaj ovaca) .

 Upravo o tome pricam :) 16GB, mono zvuk....mislim stvarno...

iOS je to zbog cega sam ga dugo koristio ali jednostavno neke stvari vise ne mogu prozvakati.

Sto se tice cijena, jedino iPhone bezobrazno drzi cijene. Evo i nakon dobrih godinu dana i6 je u oglasu preko 4tis., i5s pregazen dodje preko 2.5tis, dok konkurenciji prilicno brzo pada cijena. Novi S6 je 3200, G4 3100 i to su cijene samo nekih pola godine od izlaska. Neki ce reci kako je iPhone kvalitetniji, bolji...no sve je to manje vise isto a sve ostalo je maketing i zaludjenost :). Budimo realni, dati 3800kn za i6 koji je star godinu dana granici sa ludoscu htjeo to netko priznati ili ne.

 Pa jel ti to nešto govori??

Nisu bez razloga i zbog običnog hipa na cijeni!!

 

AUDIOFIL
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s

A razlog je? Osim toga da je tražen po špicama...

12 godina
offline
Re: IPhone 6s
volegradele kaže...
SimeKZ kaže...
R36 kaže...

Kad čitam da ekipa kaže za kupce Apple da su ovce. Daj odrasti.

Šta ste stvarno uvjereni da ekipa kupuje Iphone zbog marketinga a ne kvalitete. Mislim da ni jedan marketing ne može sakrti poluproizvod.,a Iphone je daleko od toga.

Također ni cijena Iphonea nije drastično visoka od cijene Androdi konkurenata. Iphone 6s 6500kn, Edge + isto oko 6500kn, G4 5000kn, Z5 če isto biti oko 5500kn.Sve je to tu negdje.

Ne vidim razlog zašto bi bilo tko bojkotirao Iphone zbog okoline. Ne kupujem mobitel zbog sela nego zbog sebe.

 

 1000kn gore dolje bas i nije mala stvar. Pogotovo kad pogledas sta dobijes od G4 i sta dobijes od iP6s. 

 Što to nudi G4??

 bolji i veci ekran u istim bezelima ako ne i manjim... izmjenjiva baterija i microSD slot... Vrhunska kamera + manual mod... 

 

Trebam dalje ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Re: IPhone 6s
zvonac kaže...
R36 kaže...

Kad čitam da ekipa kaže za kupce Apple da su ovce. Daj odrasti.

Šta ste stvarno uvjereni da ekipa kupuje Iphone zbog marketinga a ne kvalitete. Mislim da ni jedan marketing ne može sakrti poluproizvod.,a Iphone je daleko od toga.

Također ni cijena Iphonea nije drastično visoka od cijene Androdi konkurenata. Iphone 6s 6500kn, Edge + isto oko 6500kn, G4 5000kn, Z5 če isto biti oko 5500kn.Sve je to tu negdje.

Ne vidim razlog zašto bi bilo tko bojkotirao Iphone zbog okoline. Ne kupujem mobitel zbog sela nego zbog sebe.

 

 To je više zajebancija bila, bar si to trebao primjetit..

 

Na tom mobu nekaj kaj vredi je ios... Ak bi ajfon uzimal, to je samo radi ios-a...

Ok, cijena nije velika, u rangu je ostalih flagšipa; a dok vidiš kaj ostali nude za tu cijenu, čovjek se počinje pitat neke stvari..

 

Apple+ios+marketing=uspjeh

 

Mislim da ne čitaš s razumijevanjem i krivo si shvatio cijelu priču..

Ne odnosi se to samo na Zvonca...

 

Dostav ljudi Apple gleda plitko...eto tamo neka kompanija čiji su proizvodi jako skupi, šareni...itd...i koja radi od ljudi ovce., što nije istina.

Apple ima najbolju integraciju IOS-a u računalima, mobitelima a i uskoro u automobilima.  Po kvaliteti aplikacija u apple trgovini su prvi u mobilnom svijetu(a to je ustvari najbitnije, jel to prodaje Iphone i ostale Apple uređaje)...kao i po inovativnosti. Prvi su izbacili Sirt osobni asistent, senzor otiska prsta, Apple Watch.. - jedno od primjera. Oni su prvi započeli tu cijelu mobilnu revoluciju...Kvaliteta mobilnih uređaja je na visokoj razini - moj 3GS rezervni mob još uvijek ispravno radi. Kvaliteta IOS također. Sve je to jednostavno, bez puno komplikacija...i debil bi se znao služit s IOS. Oni ljude ne zamaraju nepotrebnim stvarima., dok kod Androida mi tu pratimo potrošnju baterije, brzinu softwera i sl.... Tko ima Iphone njega boli patka za takve stvari. Samo posjedovanje Iphonea je "prestiž"., kao što je prestiž ima novi Mercedes., ali kako kaže ona poslovica : Mercedes je Mercedes a sve ostalo su automobili., tako je i kod Iphonea. Marketing - ne bi rekao da je tu igra neku ulogu marketing - Iphone je već postao sinonim za kvalitetu...ovo je samo nadogradnja na utabanu stazu.,kao što je Mercedes postao sinonim za kvalitetu. Mercedes kad kupiš znaš što možeš očekivat a tako je i kod Iphone-a. Nema se što više Mercedes reklamirat kao ni Iphone.

 

Kažeš kad vidiš što ostali nude za istu cijenu - šta to nude. Bolju kameru(G4)...tako i onako 99% slika završi na društvenim mrežama a ova na IP6s je čisto dovoljna, bolju bateriju (Z3)...i na Iphoneu će izdržat bez beda jedan dan, fluidno sučelje(M9) - mislim da je tu Iphone kralj, kvaliteta ekrana (S6) - kako neki kažu iznad 300pix ljudsko oko ne vidi razliku bez obzira što se ja s tim ne slažem.

 

Iphone ima određenu masu kupaca koji su vjerni.,i dosta ljudi ne želi promjene jer Iphone u potpunosti zadovoljava njihove potrebe. 

 

 

 

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: IPhone 6s
SimeKZ kaže...
volegradele kaže...
SimeKZ kaže...
R36 kaže...

Kad čitam da ekipa kaže za kupce Apple da su ovce. Daj odrasti.

Šta ste stvarno uvjereni da ekipa kupuje Iphone zbog marketinga a ne kvalitete. Mislim da ni jedan marketing ne može sakrti poluproizvod.,a Iphone je daleko od toga.

Također ni cijena Iphonea nije drastično visoka od cijene Androdi konkurenata. Iphone 6s 6500kn, Edge + isto oko 6500kn, G4 5000kn, Z5 če isto biti oko 5500kn.Sve je to tu negdje.

Ne vidim razlog zašto bi bilo tko bojkotirao Iphone zbog okoline. Ne kupujem mobitel zbog sela nego zbog sebe.

 

 1000kn gore dolje bas i nije mala stvar. Pogotovo kad pogledas sta dobijes od G4 i sta dobijes od iP6s. 

 Što to nudi G4??

 bolji i veci ekran u istim bezelima ako ne i manjim... izmjenjiva baterija i microSD slot... Vrhunska kamera + manual mod... 

 

Trebam dalje ? 

 Ovo izmjenjiva baterija i SD card mi je i dalje presmiješno. Kako ekipa ne kuži da je to prošlost...da većina ekipa mjenja mobitele svaku godinu tako da se baterija ne stigne sjebat., da SD card služi da na njoj staviš 32Gb aplikacija i filmova i od toga ne koristiš 90% aplikacija. Šogor mi ima 128GB karticu na G3., i od toga ima popunjeno oko 100GB. Znači on ni ne zna šta sve ima na Sd card ali bitno da ima.

Vrhunska kamera - šta fali ovoj na 6s. Zadovoljit če osobne potrebe. Manual mod - 99% ekipe ne zna namjestit manualne postavke...večina ih ima na AUTO.

9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s
Ja se slažem da bi trebalo izbaciti SD karticu jer nikad neće biti brža od unutarnje memorije, ali u 2015. g. nuditi 16GB osnovni model je žalosno. Isto tak kod kad se radi o bateriji pa mogli su valjda implementirati brzo punjenje. Da ne pričamo o podršci za multimedijalni formate (da,znam da postoje aplikacije za to) i baratanje attachmentima u mailu.

Neovisno o tome iPhone je vrhunski uređaj ali ima svoje mane ko i ostali.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
IPhone 6s

Meni nije jasno što se svi lože na taj 16GB model. Kao da je jedini u ponudi i da nema od 64 i 128GB. šmrc preskupi su mi, a jbg majstore i taj je za nekoga pa nemoraju svi imati od 128GB. Evo ti primjer ja sam sebi uzeo 16GB 6icu. Ne zato što nisam imao 100€ više za model od 64GB nego zato jer sam procijenio da mi nije potreban - jel držim milione slika gore koje su uslikane još od iphonea 2g? Ne, držao sam sve prije i shvatio sam da ih i tako nikad ne gledam jer nisam nostalgična droljica u 2. srednje. Jel imam 10-15GB muzike gore? Ne, ali nekad jesam jer nisam imao MB za stream. Sad pustim sa youtubea ili sa deezera ili šaltam onih 1.5GB koje imam kad mi dosadi jer i tak samo služe za pustit u autu.. Jel imam 15aplikacija od 1-2GB pa mi je potrebno toliko lokalnog storagea? Ne. I sad ti meni objasni zašto bi ja trebao plakati ako je meni sasvim dovoljno? Ili zašto sam trebao dati tih 100€ više za nešto što nikad neću iskoristiti? Zato jer netko drugi misli da je iPhone od 16GB najveći promašaj 2015? Tek bi onda bio ovca..

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2015 11:32 (Dwyane Wade).
 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s

ja svoj 5s isto nisam napunio u godinu i pol imam 16gb  model. imam nekih 300 slika i nekih 30 aplikacija i nijedne pjesme. za mene dosta.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s
NorthBlue kaže...
Ja se slažem da bi trebalo izbaciti SD karticu jer nikad neće biti brža od unutarnje memorije, ali u 2015. g. nuditi 16GB osnovni model je žalosno. Isto tak kod kad se radi o bateriji pa mogli su valjda implementirati brzo punjenje. Da ne pričamo o podršci za multimedijalni formate (da,znam da postoje aplikacije za to) i baratanje attachmentima u mailu.

Neovisno o tome iPhone je vrhunski uređaj ali ima svoje mane ko i ostali.

 Slažam se da je 16GB malo u današnje vrijeme., ali oni računaju da će ekipa dat 100 dolara više i kupit 64GB. Ovo oko brzog punjenja također potpisujem.

 

Normalno da ima mane., ali mana kao i svi. Ali gledat kupce Iphonea s podsmijehom nema nikakvo smisla., kao što nema smisla gledat kupce Androida s podsmjehom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2015 11:45 (R36).
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s
Radeći u specifičnom okruženju di se imam priliku družiti sa najnovijim mobitelima svakodnevno, naučio sam da obje platforme imaju svoje prednosti i mane. I nitko nije ovca zbog odabira jedne ili druge.

Ali, konstruktivna i objektivna kritika se mora dati i nito se ne bi trebao naći uvrijeđen.
To što oni nude 16GB je objektivno malo jer svi drugi nude više, a subjetkivno može biti dosta za 50% korisnika.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s
R36 kaže...
NorthBlue kaže...
Ja se slažem da bi trebalo izbaciti SD karticu jer nikad neće biti brža od unutarnje memorije, ali u 2015. g. nuditi 16GB osnovni model je žalosno. Isto tak kod kad se radi o bateriji pa mogli su valjda implementirati brzo punjenje. Da ne pričamo o podršci za multimedijalni formate (da,znam da postoje aplikacije za to) i baratanje attachmentima u mailu.

Neovisno o tome iPhone je vrhunski uređaj ali ima svoje mane ko i ostali.

 Slažam se da je 16GB malo u današnje vrijeme., ali oni računaju da će ekipa dat 100 dolara više i kupit 64GB. Ovo oko brzog punjenja također potpisujem.

 

Normalno da ima mane., ali mana kao i svi. Ali gledat kupce Iphonea s podsmijehom nema nikakvo smisla., kao što nema smisla gledat kupce Androida s podsmjehom. 

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s

16Gb je definitivno premalo jer sa povećanjem megapiksela dolazi i povećanje prostora kojega slika zauzima (neznatno al je povećanje) + live photo + 4K video tko misli išta snimit nek spremi oko 300mb za minutu. A ni obični video nije mali, ko recimo ima malo djete obično snima te pizdarije. 

Drugo, iz godine u godinu se povećava opseg prostora aplikacije, od par kilobajta il megabajta prije koju godinu, došli smo na mastodonte od nekoliko desetaka ili stotina megabajta, igre već idu preko par gigabajta. A da ne govorim o tome kako se usporedno s time i cache koji zauzimaju i razbacuju okolo isto povećava. Ne žale se ipak bez razlog ljudi na to jer je Apple u prijašnjim modelima ipak pratio ukorak ili čak i postavljao trendove, pa kad su svi imali 8gb oni puknu 16gb osnovni! Sada u ovome debelo zaostaju, i jednostavno, doći će do situacije gdje više neće moći softverski peglat sve jer je hardver limitiran. Što onda i u Mac-ove ne ugrade dvojezgreni sandy brigde Intel recimo i 4Gb rama... Ovako, dok ide prodaja ići će i balansiranje, ali od kad je Steve preminuo razočarali su me manjkom pravih inovacija...

9 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s

Problem je u Apple-ovoj tvrdoglavosti i neslusanju kupaca. Oni jednostavno tupe po svome, pa dok ide ide. iOS je odlicna platforma kao i hw, no zar je tesko omoguciti tih nekoliko sitnica koje bi iphone ucinile funkcionalnijim. Nitko mi ne moze reci da je stereo zvuk kod snimanja nesto sto ne moze postojati, kao i to da su ako nista drugo, barem zbog 4K mogli staviti osnovu 32GB, a da ne pricamo o tome sto je vec spomenuto kako su same aplikacije prilicno porasle. Samo osnovno, ali bas birano kada stavis, ostane ti cca 7GB praznog prostora.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s
robee1 kaže...

Problem je u Apple-ovoj tvrdoglavosti i neslusanju kupaca. Oni jednostavno tupe po svome, pa dok ide ide. iOS je odlicna platforma kao i hw, no zar je tesko omoguciti tih nekoliko sitnica koje bi iphone ucinile funkcionalnijim. Nitko mi ne moze reci da je stereo zvuk kod snimanja nesto sto ne moze postojati, kao i to da su ako nista drugo, barem zbog 4K mogli staviti osnovu 32GB, a da ne pricamo o tome sto je vec spomenuto kako su same aplikacije prilicno porasle. Samo osnovno, ali bas birano kada stavis, ostane ti cca 7GB praznog prostora.

A zašto da mjenjaju ovu svoju tvrdoglavost kad svaki novi Iphone obara rekorde prodaje...znači da su u pravu.

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s

Pa slušanje kupaca nikada baš i nije bila deviza Applea

 

You can't just ask customers what they want and then try to give that to them. By the time you get it built, they'll want something new.

Tako da....

9 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s

Nije upitna prodaja, ovdje se jednostavno radi o sitnicama koje nedostaju i koje vezu jedna drugu. Da ga naprave i bez kamere, prodaja bi bila ok :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s

Sta se tolko zalite ima i 64 i 128gb uzmes sto zelis samo sto je problem sto kod nas svi uzimaju mobitele na kredit od dve godine i onda uzmu najjeftiniju varijantu i poslje kukaju kako nema mjesta smijesno ali istovremeno i zalosno

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
IPhone 6s

Sad dok smo iznijeli svoje stavove, a neki i u pokusaju obraniti ajfonu cast, pod svaku cijenu i bez obzira na sve..

Nastavimo dalje u revijalnom tonu:)

 

Nego jel zna ko, koji je senzor u ip6s?

Dal su se zadrzali na prijasnjih 1 1/3" il je doslo do povecanja senzora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s
zvonac kaže...

Sad dok smo iznijeli svoje stavove, a neki i u pokusaju obraniti ajfonu cast, pod svaku cijenu i bez obzira na sve..

Nastavimo dalje u revijalnom tonu:)

 

Nego jel zna ko, koji je senzor u ip6s?

Dal su se zadrzali na prijasnjih 1 1/3" il je doslo do povecanja senzora?

Kolega @Zvonac, prvo počnete kakati po iPhone-u, a onda se kao fol brižno zanimate za veličinu senzora?! 

Koje li kontraindikativnosti i crne IT ironije?! 

 

Ja ne vidim gdje bi trebao/morao braniti čast iPhone-u, jer za svoj brk smatram da je THE BEST, i u suprotno me ne može uvjeriti niti "Putin", niti "Obama" pa ni "sveti otac Papa Franjo"!!!! 

 

U samom finalu, ne vjerujem da niste toliko spretni i fletni da sami ne dođete do "te tako krucijalno važne" informacije!!!!

ATJ Lučko
16 godina
offline
IPhone 6s

To kaj sam se kriticki postavio prema ajfone, ne znaci da ga mrzim iz dna duse...

A to kaj kritiziram ajfon, isto radim i za samsung, sony, lg i ostale..

Dal to znaci da ak kritiziram, da necu nabavljat te proizvode? Ne, ne znaci!

 

Kontradiktornost se mozda da iscitat iz mojih prethodnih postova o navedenom uredjaju, al u ovom slucaju nisam kontradiktoran..

 

Mozda jesam vise nastrojen kriticarski prema ajfonu neg prema drugim modelima, al neke stvari me bas lagano diraju u oko; onda s vama podjelim svoje misljenje prema istom..

 

Naravno da se nalazim na podforum ip6s, nit ne ocekujem od vas drukcije reakcije, istovremeno ne smatram pod tim da ste vecina fanboja, da se razumijemo..

 

Onolko kolko vi favorizirate ajfon, tolko ga ja kritiziram..

 

Osobno, neam nis protiv ajfona, i sam sam bio korisnik ip5 i ip6..

Cak stovise, nekaj mi se u zadnje vrijeme vrti ios po glavi, posto android pokazuje neke svoje boljke tokom vremena..

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2015 19:32 (zvonac).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s
zvonac kaže...

To kaj sam se kriticki postavio prema ajfone, ne znaci da ga mrzim iz dna duse...

A to kaj kritiziram ajfon, isto radim i za samsung, sony, lg i ostale..

Dal to znaci da ak kritiziram, da necu nabavljat te proizvode? Ne, ne znaci!

 

Kontradiktornost se mozda da iscitat iz mojih prethodnih postova o navedenom uredjaju, al u ovom slucaju nisam kontradiktoran..

 

Mozda jesam vise nastrojen kriticarski prema ajfonu neg prema drugim modelima, al neke stvari me bas lagano diraju u oko; onda s vama podjelim svoje misljenje prema istom..

 

Naravno da se nalazim na podforum ip6s, nit ne ocekujem od vas drukcije reakcije, istovremeno ne smatram pod tim da ste vecina fanboja, da se razumijemo..

 

Onolko kolko vi favorizirate ajfon, tolko ga ja kritiziram..

 

Osobno, neam nis protiv ajfona, i sam sam bio korisnik ip5 i ip6..

Cak stovise, nekaj mi se u zadnje vrijeme vrti ios po glavi, posto android pokazuje neke svoje boljke tokom vremena..

AD1; slažem se da neke stvari, odnosno detalji "grebu" u oko, pa tako i kod mene recimo obli rubovi aktualnih modela, jer mi više pošu stila iPhone 4 i iPhone 5! Svaka čast kada podijeliš svoja razmišljanja sa nama, ali kritički osvrt nije osobno razmišljanje, nema istu snagu i smisao uopće! 

AD2; obzirom i apropos si bio user Apple gadgeta, neću sada polemizirati uopće o android OS-u i njihovim gadgetima, jer ja imam dosta toga protiv njih, iz odavno dobro poznatih razloga, pa mi nakon nečega kao iPhone 6 Plus apsolutno nikako i nikada više android neće dobiti priliku da budem user takvog gadgeta!   

 

Ukupno gledajući, meni je uvijek bolje kada svako toliko mogu uzeti jedan uber kvalitetan gadget, koji će meni biti gušt kako imati ga tako i osjećati gušt kada ga koristiš/koristim!

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: IPhone 6s
ATJLučko kaže...

AD1; slažem se da neke stvari, odnosno detalji "grebu" u oko, pa tako i kod mene recimo obli rubovi aktualnih modela, jer mi više pošu stila iPhone 4 i iPhone 5! Svaka čast kada podijeliš svoja razmišljanja sa nama, ali kritički osvrt nije osobno razmišljanje, nema istu snagu i smisao uopće! 

AD2; obzirom i apropos si bio user Apple gadgeta, neću sada polemizirati uopće o android OS-u i njihovim gadgetima, jer ja imam dosta toga protiv njih, iz odavno dobro poznatih razloga, pa mi nakon nečega kao iPhone 6 Plus apsolutno nikako i nikada više android neće dobiti priliku da budem user takvog gadgeta!   

 

Ukupno gledajući, meni je uvijek bolje kada svako toliko mogu uzeti jedan uber kvalitetan gadget, koji će meni biti gušt kako imati ga tako i osjećati gušt kada ga koristiš/koristim!

 nemoj me krivo shvati da provociram ili nesto ali nisi ti onaj koji je kupio galaxy notea pa isao na temu o iphoneima i pljuvao po istim?

od kad ovako preobracenje?

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2015 22:06 (Kill Frenzy).
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s
Kill Frenzy kaže...
ATJLučko kaže...

AD1; slažem se da neke stvari, odnosno detalji "grebu" u oko, pa tako i kod mene recimo obli rubovi aktualnih modela, jer mi više pošu stila iPhone 4 i iPhone 5! Svaka čast kada podijeliš svoja razmišljanja sa nama, ali kritički osvrt nije osobno razmišljanje, nema istu snagu i smisao uopće! 

AD2; obzirom i apropos si bio user Apple gadgeta, neću sada polemizirati uopće o android OS-u i njihovim gadgetima, jer ja imam dosta toga protiv njih, iz odavno dobro poznatih razloga, pa mi nakon nečega kao iPhone 6 Plus apsolutno nikako i nikada više android neće dobiti priliku da budem user takvog gadgeta!   

 

Ukupno gledajući, meni je uvijek bolje kada svako toliko mogu uzeti jedan uber kvalitetan gadget, koji će meni biti gušt kako imati ga tako i osjećati gušt kada ga koristiš/koristim!

 nemoj me krivo shvati da provociram ili nesto ali nisi ti onaj koji je kupio galaxy notea pa isao na temu o iphoneima i pljuvao po istim?

od kad ovako preobracenje?

 

''Cult of Apple'' 

13 godina
offline
Re: IPhone 6s
Kill Frenzy kaže...
ATJLučko kaže...

AD1; slažem se da neke stvari, odnosno detalji "grebu" u oko, pa tako i kod mene recimo obli rubovi aktualnih modela, jer mi više pošu stila iPhone 4 i iPhone 5! Svaka čast kada podijeliš svoja razmišljanja sa nama, ali kritički osvrt nije osobno razmišljanje, nema istu snagu i smisao uopće! 

AD2; obzirom i apropos si bio user Apple gadgeta, neću sada polemizirati uopće o android OS-u i njihovim gadgetima, jer ja imam dosta toga protiv njih, iz odavno dobro poznatih razloga, pa mi nakon nečega kao iPhone 6 Plus apsolutno nikako i nikada više android neće dobiti priliku da budem user takvog gadgeta!   

 

Ukupno gledajući, meni je uvijek bolje kada svako toliko mogu uzeti jedan uber kvalitetan gadget, koji će meni biti gušt kako imati ga tako i osjećati gušt kada ga koristiš/koristim!

 nemoj me krivo shvati da provociram ili nesto ali nisi ti onaj koji je kupio galaxy notea pa isao na temu o iphoneima i pljuvao po istim?

od kad ovako preobracenje?

Uzeo sam da Samsung Galaxy Note II, tamo negdje u mjesecu prosincu 2012, a riješio ga 06 prosinca 2014, iz razloga što sam za dvije godine dobio uredno, redovno NULA update-a od Samsunga, a skinuo sam samo jedan, na nagovor nekih kolega forumaša, i uvjerio se da je atomska fizika i molekularna biologija "mala malica" za skidanje ili dobivanje novih nadogradnji android OS-a! 

Na Apple nisam nikada explicite pljuvao, hraćkao, negativno se odnosio u bilo kojem smislu, ali da sam njorgao da mi je dijagonala iPhone 4 ili iPhone 5 too much too little, što je je! Zato kada je uletio iPhone 6 Plus, e to je vilo skorom meni moje drugo otkrovenje! 

 

Ja sam iOvan još od iPhone 3GS kojeg sam imao kao prvog Apple gadget, a to je išlo over MacBookPro, onog od 17 incha dijagonale, tako da niste kolega pogodili u metu kada ste me pokušali kompromitirati za "preobraćenje"!! 

Imao sam na pretek vremena shvatiti "kakav" je android i sa HTC DHD-om i SGN II, meni i predovoljno!!!!

ATJ Lučko
12 godina
offline
IPhone 6s

Jel ti je taj update na SNoteII Bio prijeko potreban ili nisi mogo bez njega ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s
SimeKZ kaže...

Jel ti je taj update na SNoteII Bio prijeko potreban ili nisi mogo bez njega ? 

Obzirom ste kolega toliko  pa mi svako toliko udarate TD, odgovoriti ću vam brutalno iskreno!!!! 

Sam update neki pojedinačno, ne bi bio toliko kumst, da je on u nekom periodu jedna normalna stavka, kao da će te si/ću si izeti svakih nekoliko vremena nove tenisice recimo, jer je to sasvim u redu i normalno! 

No, kada vi očekujete over godinu dana da si "uzmete" novi par tenisica, a nikako ga si "ne možete priuštiti", jednostavno boli i smeta, jer ste vi "nešto uložili" da si možete nešto priuštiti, ili očekujete da će te nešto zasluženo dobiti, onaj magic update! 

 

U Apple-a, ja godišnje dobivam minimalno pet update-a, gdje sam iPad Air uzeo sa nekom sedmicom iOS-a, a sada ganjam već 9.0.2 verziju iOS-a, što je od siječnja 2014 godine jedno sedmi ili osmi update, što je količina update-a koju Samsung gadgeti neće dobiti za dva života i još nekoliko pride! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: IPhone 6s
ATJLučko kaže...
SimeKZ kaže...

Jel ti je taj update na SNoteII Bio prijeko potreban ili nisi mogo bez njega ? 

Obzirom ste kolega toliko  pa mi svako toliko udarate TD, odgovoriti ću vam brutalno iskreno!!!! 

Sam update neki pojedinačno, ne bi bio toliko kumst, da je on u nekom periodu jedna normalna stavka, kao da će te si/ću si izeti svakih nekoliko vremena nove tenisice recimo, jer je to sasvim u redu i normalno! 

No, kada vi očekujete over godinu dana da si "uzmete" novi par tenisica, a nikako ga si "ne možete priuštiti", jednostavno boli i smeta, jer ste vi "nešto uložili" da si možete nešto priuštiti, ili očekujete da će te nešto zasluženo dobiti, onaj magic update! 

 

U Apple-a, ja godišnje dobivam minimalno pet update-a, gdje sam iPad Air uzeo sa nekom sedmicom iOS-a, a sada ganjam već 9.0.2 verziju iOS-a, što je od siječnja 2014 godine jedno sedmi ili osmi update, što je količina update-a koju Samsung gadgeti neće dobiti za dva života i još nekoliko pride! 

 TD dobivas zbog svojeg uzvisenog nacinja pisanja i piskaranja jer ti Note II nije radio... 

Ja sam uzeo LG G3 sa 4.4.2... sad sam na 5.0.1 i na kraju godine dolazi MM, update dolaze konstantno i nema problema. Sto je od 7mj 2014 jedno 7-8 update. Ne vidim problem. Opet... to sta ti imas 9.0.2 ne zanci da su se perfromanse poboljsali, cak su se i srozale na nekim Apple uredajima... Ne volim kad netko trabunja a zadnji android je imao Note II.. samo cu ti to rec.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s

Mozemo sada malo o i6s :) ?

Ostavimo android tabor za neke druge teme, ipak on nema niti malo veze sa iOS-om i iPhone-om.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 6s
Novi dvojac iphonea mi je napokon dobar isključivo zbog 2 gb rama, a i force touch izgleda zanimljivo. S druge strane za hd ekran, 16gb memorije i toliku limitiranost nikad ne bih iskeširao više od 2k kn bio apple ili dogee, ne igra mi ulogu. Tko može priuštiti, neka, dok dobijem bolji hardver za duplo manju cijenu neću pomisliti na iOs uređaje, ali što je je, primamljiviji su no ikad
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s

Bolji hardwer? oces rec da ovaj hardwer nije u vrhu? pa na geek benchu dere mobitele sa 6 i 8 jezgri kod single core i multi core zadataka. a ubiti nama je najvazniji single core a tu je bolji od svih duplo.

o GPU testovima da ne pricam kolko FPS ima vise od ostalih dobro to se moze i propisati tome sto ostali mobiteli moraju gurati vise pixela. 

al dobro necu kenjati gluposti koda imam 15 godina meni je najvaznije da je mobitel fluidan i da sve obavlja bez nekih problema kod iphona to imam i zato se nedam od njega.

 

iako imam i sluzbeni m9 i isto nemam prigovora na njega.

 

A kome smeta zatvorenost sustava ima druge platforme android i windows phone i svi sretni i zadovoljni.

 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice