Abrakadabra - iskustva

poruka: 136
|
čitano: 102.624
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva

Puno ti hvala na feedbacku. Bio sam malo skeptičan jer kad dođem na završni korak checkouta gdje imaš pregled cijele narudžbe, nigdje ne vidim spomen rata (iako sam izabrao na X rata), pa sam se uplašio da mi ne dođe račun na full iznos odjednom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 20:24 (kokum20).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Abrakadabra - iskustva

To je i mene isto mucilo dok sam narucio, nakon sto odaberemo broj rata nista vise ne pise o tome. Ali stima sve :)

De gustibus non est disputandum.
13 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Narucio Polo kosulje - nisam siguran, ali sam dojma da nisu original.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Znate li hoce li uskoro bit kakvih popusta na ukupnu kupnju??
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva

 

N!NO kaže...
Narucio Polo kosulje - nisam sigurn, ali sam dojma da nisu original.

 Moze slika kosulja? Zasto mislis da nisu orginal?

i sam trazim vec dugo Polo RL majice/kosulje ili hilfiger ali nigdje nesto full jeftino. Zapravo, na sports directu su polo hilfiger majice po 15 gbp, sto je super isplativo, ali ode dosta kuna na postarinu... Ako netko zeli iz ZG podjelit postu, bićo bi super!

ali isto tako me brine autenticnost.. Cak i u p&c u cc1 sam vidio da nije rjec o kvaliteti kakva bi trebala biti za marke cija majica kosta 500+ kn. Jedna je cak i bila poderana. Mislim da je takve stvari najbolje kupovat u orginal shopovima. Na RL stranivi su predobri popusti (fall sale), ali nazalost ne salju nigdje osim US.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2016 17:47 (x360gamer).
11 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Eto ja naručio danas Macbook Pro s webshopa, pa budem javio iskustva.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Nisam stigao ranije javiti, ali došao Macbook u četvrtak.

 

U srijedu u 23:00 primio mail od Abrakadabre da su shippali item, te minutu kasnije od Tiska da su preuzeli item. Sutradan oko 7:30 je na tracking sustavu pisalo da je paket u dostavi, i oko 9:30 sam primio mail da je paket na paketomatu i da ga mogu podići. Nisam iz Zagreba nego iz Osijeka.

 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Abrakadabra - iskustva

Imam loša iskustva s Abrakadabrom! Prije 19 dana sam platio i naručio motorno ulje, koje mi je tada bilo neophodno, ali do danas ga nisu dostavili na paketomat. Pet dana nakon što sam uplatio potreban iznos informirao sam se kada je isporuka (iz skladišta u Zagrebu, na paketomat u Zagrebu). Tek tada mi je odgovoreno da je roba pripremljena i da će isporuka biti uskoro. I doista drugi dan stiže SMS da je paket na paketomatu i da ga mogu podignuti, što sam i učinio. No tada je uslijedio šok. U paketu nisu bli svi naručeni proizvodi, nedostajalo je motorno ulje, a uz paket je uredno bio račun sa svim naručenim proizvodima. Zovem korisničku službu, svi operateri zauzeti. Naravno, svaki poziv se naplaćuje, nije besplatan. Napokon uspostavim poziv, a operater mi objasni da je moja narudžba isporučena u dva paketa, što mi do tada nitko nije rekao. A gdje je onda drugi paket ako sam primio SMS da je naručeno na paketomatu? Doći će popodne, uslijedio je odgovor. Bilo je to 8. studenoga. Do danas (21. studeni) paket nije dostavljen. U međuvremenu se, nakon prepiske mejlovim i pozivanja korisničke službe, dakle ponovnog trošenja novca na pozive, ispostavlo, tako su barem objasnili, da je paket oštećen prilikom dostave, da je ulje iscurilo i da će poslati novo. No, do danas nisu, iako svaki dan šaljem mejlove i upite, a odgovor dobijem na svaki peti mejl, u smislu "provjerit ćemo, hvala vam na razimijevanju". Jednom sam se opekao i nikada više! Osjećam se i više nego izigran.  

 

 
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Abrakadabra - iskustva

Iskacu im adwordsi skoro za svaki proizvod, odnedavno su se pojavili na nabava.net 

Cim sam vidio multiplus bodove znao sam o kome se radi :-)

Cijene prozvoda  su medju najnizima

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2016 20:41 (raguseo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
raguseo kaže...

Cim sam vidio multiplus bodove znao sam o kome se radi :-)

Cijene prozvoda  su medju najnizima

 

 Mozes li elaborirati ovo dvoje? Kakve veze multiplus bodovi imaju, te o kome se radi? Te sto s cijenama proizvoda?

10 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Kad su imali onih 20% sam narucil 3 kutije pelena, mali sintisajzer i neke bubnjeve za malu. Stiglo za par dana na paketomat.

 

Pred dva tjedna narucio 4 gume, isto su za 4 dana bile kod mene doma, besplatn dostava. 

 

Sad pikiram autosjedalicu, mozda opet budu neke akcije na sve.

 

Sve u svemu, za sada sam zadovoljan, i cijenom i dostavom i sluzbom za korisnike.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
kokum20 kaže...
raguseo kaže...

Cim sam vidio multiplus bodove znao sam o kome se radi :-)

Cijene prozvoda  su medju najnizima

 

 Mozes li elaborirati ovo dvoje? Kakve veze multiplus bodovi imaju, te o kome se radi? Te sto s cijenama proizvoda?

Izabrao sam random prozivod

 

npr podjes na slijedeci link

 

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-Racunala-i-periferija-Prijenosna-i-tablet-racunala/MacBook-Pro-Dual-Core-i5-2.5GHz/p/5003P0G

MultiPlusCard bodovi   1483

Sto tu nije jasno, lijepo pise koliko je bodova potrebno za razmjeniti prozivod.

 

MultiPlusCard bodovi pripadaju Konzumu kao i sve sto vidis na tom sajtu. 

 

 

Kod provjere cijene ovoga prozvoda dolazimo do zakljucka da se radi o najnizim cijenama na HR

https://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30/apple-prijenosno-racunalo-macbook-pro-13-intel-core-i5-290-ghz-256gb-hdd-512gb-ssd__5276211

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2016 23:10 (raguseo).
10 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
raguseo kaže...
kokum20 kaže...
raguseo kaže...

Cim sam vidio multiplus bodove znao sam o kome se radi :-)

Cijene prozvoda  su medju najnizima

 

 Mozes li elaborirati ovo dvoje? Kakve veze multiplus bodovi imaju, te o kome se radi? Te sto s cijenama proizvoda?

Izabrao sam random prozivod

 

npr podjes na slijedeci link

 

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-Racunala-i-periferija-Prijenosna-i-tablet-racunala/MacBook-Pro-Dual-Core-i5-2.5GHz/p/5003P0G

MultiPlusCard bodovi   1483

Sto tu nije jasno, lijepo pise koliko je bodova potrebno za razmjeniti prozivod.

 

MultiPlusCard bodovi pripadaju Konzumu kao i sve sto vidis na tom sajtu. 

 

Kod provjere cijene ovoga prozvoda dolazimo do zakljucka da se radi o najnizim cijenama na HR

https://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30/apple-prijenosno-racunalo-macbook-pro-13-intel-core-i5-290-ghz-256gb-hdd-512gb-ssd__5276211

 

 

 

 

 

 

I što bi ti razmjenio?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
raguseo kaže...
kokum20 kaže...
raguseo kaže...

Cim sam vidio multiplus bodove znao sam o kome se radi :-)

Cijene prozvoda  su medju najnizima

 

 Mozes li elaborirati ovo dvoje? Kakve veze multiplus bodovi imaju, te o kome se radi? Te sto s cijenama proizvoda?

Izabrao sam random prozivod

 

npr podjes na slijedeci link

 

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-Racunala-i-periferija-Prijenosna-i-tablet-racunala/MacBook-Pro-Dual-Core-i5-2.5GHz/p/5003P0G

MultiPlusCard bodovi   1483

Sto tu nije jasno, lijepo pise koliko je bodova potrebno za razmjeniti prozivod.

 

MultiPlusCard bodovi pripadaju Konzumu kao i sve sto vidis na tom sajtu. 

 

Kod provjere cijene ovoga prozvoda dolazimo do zakljucka da se radi o najnizim cijenama na HR

https://www.nabava.net/prijenosna-racunala__30/apple-prijenosno-racunalo-macbook-pro-13-intel-core-i5-290-ghz-256gb-hdd-512gb-ssd__5276211

 

 

 

 

 

 

Da, okej, i šta s tim? Jel to loša stvar?

7 godina
neaktivan
offline
Abrakadabra - iskustva

Tko je napisao da je losa stvar?

U Tisku nema sto nema

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Abrakadabra - iskustva

Samo mini oprez sa elektronikom od njih. Akcije, cijene i to su im super, naručio pred par mjeseci TV 400-500kn jeftiniji nego drugdje, uz njega i hard, disk stigao u kutiji u kojoj se okretao jedno 500 puta od ZG do RI, prvo paljenje naravno neuspjelo. Kurir mi dostavi, na kutiji ne piše lomljivo, oprez ni ništa, paket negdje u kombiju pored auto guma, dok je došao do njega pobacao je još dva-tri druga paketa u međuvremenu. Stigao u nekoj zgužvanoj folijici. 

 

Odmah su ga zamjenili na reklamaciju, drugi je stigao sa 15cm obloga. Čekao sam dosta na original narudžbu, jedno 3 tjedna minimalno, jer je pisalo da je TV na zalihama, a ispalo da su morali naručiti, pa se čekao dobavljač, pa oni pa ovo pa ono. Na kraju sve ok, ali moglo je i bezbolnije biti.

 

Usput lagani bump teme jer imaju fine popuste pa tako nešto očekujem i sutra.

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2016 21:00 (TIR669).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Thanks za komentar, taman planiram i ja za black friday uzeti TV, hard disk i novi mobitel, pa budem napisao kad stigne, u kakvom su stanju i slično.
16 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Zaštita osobnih podataka im je na razini. Upravo su dali moju e-mail adresu stotinama drugih kupaca i obrnuto. Mogli su usput dodati i broj kartice. 

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Dno dna amaterizma.. dobio i ja potvrdu da su poslali posiljku, a u cc (javno vidljiva lista) jos 1000 drugih adresa.

Naravno da se ekipa zaigrala sa reply-to-all pa mi se fino spama inbox cijeli dan.

11 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Takodjer i ja dobio danas isto.

 

Super, sad imam popis jos 800njak drugih mailova za koje znam da su koristeni kako bi se kupovalo online.. ;)

 

Ste svjesni da su prekrsili Zakon o zastiti potrosaca? (vidi Clanak 11)

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2016 18:19 (kokum20).
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Abrakadabra - iskustva

Hahahaha pa ovo nema nigdi. Što je najjače očekujem mail da mi itkažu narudžbu jer nemaju dovoljno artikala na zalihama

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Novo odusevljenje abrakadabrom i njihovom dostavom - tisak dostava.

 

Narucio sam mami (koja zivi sama u kuci) masinu za pranje vesa. Ulaz u kucu je udaljen od ceste desetak metara, sa 8 stepenica kroz vrt. Prilikom narudzbe, korisnicka je rekla da nema problema i da se masina dostavlja do ulaznih vrata.

 

Dostavljac dosao, istovario masinu na kolnik, uz ulaz u vrt, zakljucio da je preteska da ju odnese do vrata i - otisao. Ja van zagreba na putu. Mama ostaje na hladnoci "cuvati" masinu, dok ja pokusavam telefonski organizirati ljude da unesu masinu u vrt, do kuce. Zabavno.

 

Aj, da budem posten, dostavljac nije odmah otisao.. ostao je 15 minuta dok je mama trazila susjede okolo da mu pomognu unjeti masinu, onda je zakljucio da mu je isteklo radno vrijeme i onda otisao :|

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
Prince-Artas kaže...

Hahahaha pa ovo nema nigdi. Što je najjače očekujem mail da mi itkažu narudžbu jer nemaju dovoljno artikala na zalihama

 ja sam isto na toj listi ljudi.Čak sam i komentirao :)

Nego stvarno su jadni.

drpetric tvoj člank je linkan gdje nisi zadovoljan iskustvom u Abrakadabri, mogao bi još jedan članak napisati.. Stvarno loše...

16 godina
offline
Abrakadabra - iskustva

Naručeno za Black Friday stiglo jučer, očekivani rok isporuke je bio 5 radnih dana tako da su i uranili, zadovoljan sam. Ono što me brine je pakiranje itema - parfem mi je došao sam u 5x većoj kutiji nego što je potrebno po kojoj se vjerojatno valjao 150puta budući da nije bilo nikakvog papira, stiropora i sl - srećom čak mu niti kutija nije bila oštećena pa ajde imao sam sreće ovaj puta ali što da je unutra bio macbook od 15hiljada kuna? Da samo ima malo udubljenje na kutiji poslao bi ga nazad, nebi se ni trudio otvoriti.. Jel problem obložiti to malo sa stiroporom?

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 9:42 (Dwyane Wade).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Abrakadabra - iskustva

Naručio Xiaomi Redmi 2 kad je bio na akciji za nekih 700-injak kuna, mobitel došao 2. dan, sve radi, nikakvih problema
Bome su dosta jeftini

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
toxic kaže...

drpetric tvoj člank je linkan gdje nisi zadovoljan iskustvom u Abrakadabri, mogao bi još jedan članak napisati.. Stvarno loše...

 Nisam skužio - gdje je linkan?

drpetric
15 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
drpetric kaže...
toxic kaže...

drpetric tvoj člank je linkan gdje nisi zadovoljan iskustvom u Abrakadabri, mogao bi još jedan članak napisati.. Stvarno loše...

 Nisam skužio - gdje je linkan?

Dakle Abrakadabra je zaznula jer je svojim klijentima poslala mail kako imaju puno narudžbi te da zato sve malo duže traje, pri tome nisu koristili bcc opciju već su svim klijentima poslali na "to" tako da je svaki klijent dobio u uvid na nešto više od 900 mailova. I sada svatko od korisnika može korisititi te mailove u svrhu newsletera i slično jer su to klijenti koji vole kupovati online a to vrijedi.

Tada je krenula lavina nezadovoljstva gdje se korisnici otkrivnih mail adresa dopisuju. I jedan korisnik je linkao tvoj članak gdje pišeš svoje negativno iskustvo o Abrakadabri. 

A mail isprike im je isto smiješan pa je to dodatno pogoršalo situaciju, kolega gore je linkao mail isprike

 

 

12 godina
online
Abrakadabra - iskustva

Jesu vam stigli artikli kupljeni na black friday?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Abrakadabra - iskustva
sLim95 kaže...

Jesu vam stigli artikli kupljeni na black friday?

 Jedan da, drugi ne.

 

Sto se tice pakiranja parfema, kako je kolega gore naveo, to je zbilja lose :)

 

Inace cesto narucujem parfeme preko alzashopa, i stvarno je milina gledati kako pakiraju - u kartonsku kutiju naguraju mekane ambalaze, obloze vrecicama punjenim zrakom i unutra stisnu parfem, nema mrdanja.. no dobro,  ispraksirat ce se abra sa vremenom, ja za sada pauziram daljnje narudzbe.

16 godina
protjeran
offline
Abrakadabra - iskustva

Nakon ovih curenja mailova, dobio sam newsletter od GNK Mamićeva Prčija, na koji se, naravno, nikad nisam prijavio.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice