ADM-opcije dostave i plaćanja

poruka: 48
|
čitano: 16.231
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
ADM-opcije dostave i plaćanja

Pozdrav!

Kontaktirao sam već ADM u vezi ovoga pitanja, ali nisam dobio konkretan odgovor, ali siguran sam da vi imate iskustva sa tim. Ja bi kod njih kupio matičnu ploču i to bi kupovao preko njihovog web shopa. Oni imaju par opcija dostave. Prva je plaćanje dostave pouzećem, a druga je fiksni iznos dostave(45 kn).

Ovo su mi poslali za opciju plaćanja dostave pouzećem: "za plaćanje pouzećem stoji 0 kn dostava jer za takvo plaćanje dostavu plaćate direktno Overseasu koji pošiljku donosi do Vaših vrata. Za to Oversas obračunava 3% od iznosa pošiljke za trošak osiguranja i povrata novca te još i samu dostava koja ovisi o težini pošiljke i mjestu dostave".

To sam ih pitao jer mi je bilo čudno šta na njihovom webu, za ovakvu vrstu dostave stoji 0kn.

E sad, dajte mi malo pojasnite ovo 3% i koliko bi ja ustvari platio konačnu cijenu ako je matična ploča 464 kn i ako bi izabrao opciju plaćanja dostave pouzećem, a koliko kada bi izabrao fiksni iznos dostave? Dali je taj način dostave(plaćanje dostave pouzećem) skuplji od opcije fiksni iznos dostave i koja je caka?

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja
Curle kaže...

"za takvo plaćanje dostavu plaćate direktno Overseasu koji pošiljku donosi do Vaših vrata. Za to Oversas obračunava 3% od iznosa pošiljke za trošak osiguranja i povrata novca te još i samu dostava koja ovisi o težini pošiljke i mjestu dostave".

 

Sam si si napisao odgovor.

Jedino još moraš tri sekunde guglat: http://www.overseas.hr/osnovne-informacije/cjenik-dostave.aspx

14 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja

e a kaj naprave ak ti dostave a tebe nema doma?

16 godina
neaktivan
offline
ADM-opcije dostave i plaćanja

nista, stoji u kombiju ili lokalnom malom skladistu i ceka jutro da opet krene.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja

a jel se može dogovorit kad će mi dostavitjer bi bilo glupo da mi recimo dostavljaju svako jutro kad mene nema ?

14 godina
neaktivan
offline
ADM-opcije dostave i plaćanja

Koji su to kreteni u ADM-u, ma čudim im se. Kupovao sam kod njih 2 puta i imao problemaa.

Naime, prvi put,oni su mi to poslali Overseassom koji kod mene može doći SAMO ujutro, a nema nikoga doma ujutro. Htjeli su vratiti paket, a ja sam morao zvati ove u Overseass da donesu, da ću ih čekati ujutro.I onda mi još dodatnu poštarinu opale...

 

Naručim ja 2. put, ali ovaj put sam im napomenuo i na mail i u one komentare, da mi pošalju HP-expressom, koji je jeftiniji, i podigneš na pošti paket, ako ga ne preuzmeš, ALI NE!

Oni opet poslali Os. i opet imao problema, od onda više ne kupujem kod njih...

(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam online)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja
mavikotas kaže...

e a kaj naprave ak ti dostave a tebe nema doma?

Overseas ti zna ostavit obavijest u sandučiću, a ako imaju kontakt broj moba onda te i nazovu...

14 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja
torrente kaže...

nista, stoji u kombiju ili lokalnom malom skladistu i ceka jutro da opet krene.

I tako taj kreten kruži oko tvoje kuće svako jutro...

(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam online)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
14 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja

onda ću preko hp-expressa narućit 

14 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja
Plahi kaže...
torrente kaže...

nista, stoji u kombiju ili lokalnom malom skladistu i ceka jutro da opet krene.

I tako taj kreten kruži oko tvoje kuće svako jutro...

Kod mene tako nikad nije bilo. Ako me nema on me uvijek nazove. I dogovorimo se kad i di ću pokupit. Nikad problema.

15 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja
Plahi kaže...
Oni opet poslali Os. i opet imao problema, od onda više ne kupujem kod njih...

Vjerojatno imaju neki ugovor sa Overseasom pa zato samo preko njega šalju. Preko HP-a bi ih vjerojatno došlo skuplje.

Uostalom kad te nazovu iz OS-a da ti je paket stigao mislim da se možeš dogovorit kad da ti ga donesu (barem sam ja tako).

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
14 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja
F1-IVO kaže...
Plahi kaže...
Oni opet poslali Os. i opet imao problema, od onda više ne kupujem kod njih...

Vjerojatno imaju neki ugovor sa Overseasom pa zato samo preko njega šalju. Preko HP-a bi ih vjerojatno došlo skuplje.

Uostalom kad te nazovu iz OS-a da ti je paket stigao mislim da se možeš dogovorit kad da ti ga donesu (barem sam ja tako).

A isto tako...kad znaš da ti paket treba stići npr sutra, ti možeš svoj lokalni OverS centar nazvat ujutru u 8 sati i dogvoorit sa njima sve.

14 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja

piše da je preko hp-a 45 kuna

16 godina
neaktivan
offline
ADM-opcije dostave i plaćanja

ja od brda dostava od linksa, preko OS dostave, nikada nemam problema.

i prije tri dana, dostavljaju minapajanje i lik mi uopce ne ide doma, nego me zove na mob..ja mu samo kazem, mozes li mi doci na posao... ulica ta i ta.

gdje je tu problem?

jedino sto im mozda ostavljate fixne telefone umjesto mobitela...inace oni zovu kao oni za pizzu...evo mene za 2 min izadjite!

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja
F1-IVO kaže...
Plahi kaže...
Oni opet poslali Os. i opet imao problema, od onda više ne kupujem kod njih...

Vjerojatno imaju neki ugovor sa Overseasom pa zato samo preko njega šalju. Preko HP-a bi ih vjerojatno došlo skuplje.

Uostalom kad te nazovu iz OS-a da ti je paket stigao mislim da se možeš dogovorit kad da ti ga donesu (barem sam ja tako).

Ali oni ništa ne gube ni dobivaju, ionako JA moram platiti poštarinu...

(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam online)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
14 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja
Plahi kaže...
F1-IVO kaže...
Plahi kaže...
Oni opet poslali Os. i opet imao problema, od onda više ne kupujem kod njih...

Vjerojatno imaju neki ugovor sa Overseasom pa zato samo preko njega šalju. Preko HP-a bi ih vjerojatno došlo skuplje.

Uostalom kad te nazovu iz OS-a da ti je paket stigao mislim da se možeš dogovorit kad da ti ga donesu (barem sam ja tako).

Ali oni ništa ne gube ni dobivaju, ionako JA moram platiti poštarinu...

Oni tebi naplate npr 45, a možda njih sa OS košta 30, a sa HP stvarno 45...

16 godina
neaktivan
offline
ADM-opcije dostave i plaćanja

nije mozda imaju ugovor...pa ljudi to su milijunski iznosi i borbe su na natjecajima.

od tih 50kn zna se dobro kolika "piksla" ide linksu ,sto je isti omogucio ovima da vrse dostave.

 

od njih dostavne sluzbe zive. naravno da neode svih 50 kn dostavi.

 

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ADM-opcije dostave i plaćanja
Da ne otvaram novu temu, zanima me šalje li ADM vikendom? Npr. naručim komp u petak, kada bi stigao,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: ADM-opcije dostave i plaćanja
dv14 kaže...
Da ne otvaram novu temu, zanima me šalje li ADM vikendom? Npr. naručim komp u petak, kada bi stigao,

Vjerojatno u utorak. Ovisi u koje vrijeme petak naručiš. Ako naručiš dovoljno rano onda stigne i u ponedjeljak, ako ne, onda u utorak.

14 godina
offline
ADM-opcije dostave i plaćanja

ovako mene zanima sta znaci plaćanje pouzecem i uplata na račun?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
ADM-opcije dostave i plaćanja

Pouzećem kada ti dođe čiko poštar, platiš njemu. A na račun, odeš u banku, uplatiš lovu i to je to.

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
ADM-opcije dostave i plaćanja

dali se u adm moze kupovat preko american expres na rate?

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 12:48 (Encyanix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM-opcije dostave i plaćanja

Izvinite što otvaram ponovo stariju temu, zanima me nešto u vezi overseas-a. Evo naručio sam iz ADM-a u vrijednosti 4800 kn i sad mi oni kažu dostava je 3% od toga, što bi bilo 144 kn, međutim na stranici ooverseasa se spominju još nekih 60 kn za robu do 10kg. Onda oće li mene ta dostava na kraju izaći 144kn, 144+60kn ili 60 kn

13 godina
offline
Re: ADM-opcije dostave i plaćanja
Daddy J. kaže...

Izvinite što otvaram ponovo stariju temu, zanima me nešto u vezi overseas-a. Evo naručio sam iz ADM-a u vrijednosti 4800 kn i sad mi oni kažu dostava je 3% od toga, što bi bilo 144 kn, međutim na stranici ooverseasa se spominju još nekih 60 kn za robu do 10kg. Onda oće li mene ta dostava na kraju izaći 144kn, 144+60kn ili 60 kn

Cijena dostave za narudžbe do 2000 kn je 45kn, dok je dostava besplatna za narudžbe iznad 2000 kn. Vrijedi za cijelo područje Hrvatske. Sa ADM-ove stranice.

Music As A Weapon !!
12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM-opcije dostave i plaćanja

To njima ne plaćam ništa dodatno, ali overseasu se plaća, samo me buni koliko, njih sam zvao ali nisu mi najbolje objasnili pa ako vi više znate. Hvala

13 godina
offline
ADM-opcije dostave i plaćanja

A mozda je prevelika kilaza pa ti to moraju naplatit ? Ili nazovi ADM i pitaj ih zasto moras placat dostavu Overseas-u ak bi trebala bit besplatna iznad 2000kn !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM-opcije dostave i plaćanja

Oni su rekli da kad je iznad 2000 kn da njima ne plaćan dodatno a overseasu se kao uvijek plaća. Ako je ispod 2000 kn onda dostavu plaćam i njim ai overseasu tako sam ih nešto skužia...samo me zanimalo za ovi overseas ako je već neko naručivao izvan zg i oni mu dostavljali.

13 godina
offline
ADM-opcije dostave i plaćanja

Ja sam narucio robu za oko 3500 kn i bila mi je besplatna dostava,nista nisam moral dodatno placat Overseas-u .

Music As A Weapon !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM-opcije dostave i plaćanja

NIšta onda, vidit ću u petak ujutro kad dođe :)  (možda se plaća jer in je Split daleko haha)

12 godina
neaktivan
offline
Re: ADM-opcije dostave i plaćanja

Evo dobio mail da je poslano Overseasom večeras u 7. Oće li to doć sutra ujutro? Lokacija Split.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice