Centro.hr iskustva

poruka: 207
|
čitano: 103.928
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva
Razlozi zasto kod vas vise neku kupovati Centro.hr:
1.Prodavac koji je radio danas ujutro JEDVA progovorio 2 rijeci kad sam kupovao kod vas.
2.Cekanje na dio 3 DANA pa di toga ima ako dodem tamo sa lovom da moram cekat tolko puno? recimo u Protis d.o.o. sam mogo dat novce ujutro i vec popdne imat dio ali nisam htio ici jel sam cuo pozitivne komentare o vama al ocito nisu istiniti.
3.Moram ostaviti POLOG prodavac mi nije dao da platim sve odjednom niti sam mogo telefonom naruciti DIO za pc bez tog vaseg pologa jel ocito mislite da su svi ljudi lažovi i da bi naručili dio i sljedeci dan se NE pojavili.
Kad počnete malo bolje poštivati vase kupce razmislit cu da ponovo krenem kupvati kod vas do tad pa pa!
Moj PC  
2 8 hvala 1
13 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
Nvidia GTX 680 kaže...
Razlozi zasto kod vas vise neku kupovati Centro.hr:

Ovo sve sam ti ja mogao reći odmah.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
7 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
Nvidia GTX 680 kaže...
Razlozi zasto kod vas vise neku kupovati Centro.hr:
1.Prodavac koji je radio danas ujutro JEDVA progovorio 2 rijeci kad sam kupovao kod vas.
2.Cekanje na dio 3 DANA pa di toga ima ako dodem tamo sa lovom da moram cekat tolko puno? recimo u Protis d.o.o. sam mogo dat novce ujutro i vec popdne imat dio ali nisam htio ici jel sam cuo pozitivne komentare o vama al ocito nisu istiniti.
3.Moram ostaviti POLOG prodavac mi nije dao da platim sve odjednom niti sam mogo telefonom naruciti DIO za pc bez tog vaseg pologa jel ocito mislite da su svi ljudi lažovi i da bi naručili dio i sljedeci dan se NE pojavili.
Kad počnete malo bolje poštivati vase kupce razmislit cu da ponovo krenem kupvati kod vas do tad pa pa!

Poštovani g. Domagoj,

 

Prvenstveno, zahvaljujem na Vašoj opasci i kritici, no krenimo redosljedom koji ste sami postavili:

1. Prodavač sa kojim ste razgovarali, uvjeren sam nije bio šutljiv, em što sam osobno bio prisutan u skladištu koje je povezano sa poslovnicom pa sam načuo razgovor, em što sam prošao kraj Vas i pratnje kada sam išao prema servisu, em što sam obavio razgovor sa prodavačem nakon što sam uočio isti ovaj komentar na našj Facebook stranici. Nastavno na Vašu tvrdnju iz stavke br.1, prodavač Vam je objasnio princip naručivanja, naručio Vam artikl te Vas izvjestio da će Vas obavijestiti kada artikl bude spreman za preuzimanje kod nas u trgovini. Vjerujte, prodavači po nekoliko puta dnevno objašnjavaju strankama takove stvari i to se nikako ne može izreći u, kako ste sami naveli "2 riječi".

2. Centro.HR je webshop sa poslovnicom, na lageru držimo za isporuku odmah artikle koji se svakodnevno prodaju dok se većina komponenata naručuje pa je potrebno sačekati dan/dva, nerjetko prodavači kažu i dan dulje u slučaju da dođe do kašnjenja isporuke robe.
3. Kod većine artikala koje nemamo na lageru, u Vašem slučaju radi se o vodenom hlađenju, potrebno je ili napraviti avansnu uplatu ili ostaviti polog te to nema apsolutno nikakve veze sa poštivanjem ili nepoštivanjem kupaca, već ima veze sa principom rada web shopa.

 

Nadalje, obzirom se iz Vašeg posta ovdje na forumu dade shvatiti kako ste očito nezadovoljni ovakvim načinom kupovanja (webshop), želite artikl odmah i sad jer ne želite čekati te Vas prodavač očito nije dovoljno ispoštovao - moram upitati kako to da ste ostavili polog i naručili artikl? Jer ono što ste ovdje napisali i Vaša djela/postupci jednostavno nemaju veze jedno sa drugim.

 

U nadi za pozitivnim raspletom ove, nazovimo situacije, srdačno Vas pozdravljam.

 

S poštovanjem,

Krešimir Kušić

voditelj poslovnice

12 godina
protjeran
offline
Re: Centro.hr iskustva
Nvidia GTX 680 kaže...
Kad počnete malo bolje poštivati vase kupce razmislit cu da ponovo krenem kupvati kod vas do tad pa pa!

 Kako sad to kad ovaj tip iz trgovine kaže da si ostavio polog??

lol, pa jel ti neće biti neugodno sad ići po taj artikl nakon što si ih popljuvao bezveze na forumu?

Ja bi propao u zemlju od sramote kad bi sad došao po to vodeno hlađenje ili šta već.

Stvarno bez ikakvog razloga pljuješ po trgovini, zamisli, ne paše ti što nemaju odma na lageru ono što ti želiš i što moraš ostavit polog, pa komedija.

A ovo da prodavač nije komunikativan je vrh, trebao te je odvesti na kavu pa da se dobro ispričate. :facepalm:

11 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
bill_jobs kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...
Kad počnete malo bolje poštivati vase kupce razmislit cu da ponovo krenem kupvati kod vas do tad pa pa!

 Kako sad to kad ovaj tip iz trgovine kaže da si ostavio polog??

lol, pa jel ti neće biti neugodno sad ići po taj artikl nakon što si ih popljuvao bezveze na forumu?

Ja bi propao u zemlju od sramote kad bi sad došao po to vodeno hlađenje ili šta već.

Stvarno bez ikakvog razloga pljuješ po trgovini, zamisli, ne paše ti što nemaju odma na lageru ono što ti želiš i što moraš ostavit polog, pa komedija.

A ovo da prodavač nije komunikativan je vrh, trebao te je odvesti na kavu pa da se dobro ispričate. :facepalm:

 Naravno da nece zakaj bi me bilo sram?ja sam reko samo svoje mišljenje to kaj se neko ne slaže samnom ne dira me ni 1% kaj vise nebi smio imat pravo napisati sta mislim da slučajno nekoga ne uvrijedim?Platio sam dio za pc i platit cu da mi ugrade vodeno u komp takoder,to kaj me je zasmetalo par sitnica stvarno ne vidim šta je u tome tako lose vjerovatno sto sam napisao to na javni forum ocito.

11 godina
offline
Centro.hr iskustva

Kako si brzo došao sa popisa svega što ti smeta i ultimativne odluke da nećeš kupovati tamo do "par sitnica".

Naravno imaš pravo izraziti mišljenje ali ovo se činilo kao pretjerana reakcija, no to je možda izazvano popularnošću pljuvanja po (svim osim određenim) trgovinama ovdje na forumu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva
Stigo dio za 24 sata isprike na tome kaj sam mislio da ce trajati 3 dana.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Centro.hr iskustva

Moja iskustva s njima su super, bili su brzi i susretljivi (imao sam neke želje uz račun) i sve kaj sam ih zamolio su odradili bez problema ...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Centro.hr iskustva

Krešo je super lik :)

 

Ima od toga sigurno god dana ak ne i vise.

Uglavnom, na netu vidio da je izaslo kuciste NZXT S340, nema koga nisam zvao i nitko nista nije mogao jer ipak treba proci neko vrijeme dok nove komponente dođu kod nas, ali tu uletava Kreso :)

Brijem da sam dobio prvi S340 bijeli u RH i to po cijeni koja je bila daleko manja nego preporucena.

Cudno mi je da su te trazili kaparu jer sam se ja sa Kresom tipkao preko maila i kasnije se culi telefonom, dogovorili se da ce buraz proci po to jer je igrom slucaja bio u ZG-u.

Sve u svemu, imam samo rijeci pohvale.

 

[19xx]C3c1l
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Centro.hr iskustva

Htio kupit miša. Dođem u dućan. Dvojica namrgođenih jedva me pogledaše bez pozdrava. Na moj upit miša u "dućanu", naravno, nema. "Morate narućiti online" kaže manje namrgođeni s rukom preko usta. Valjda je jeo čevape taj dan pa da mu ne bazdi, ne znam... "Mogu li narućiti kod Vas dok sam u dućanu?" pitam ja. "Ne, web šop" kažu oni" ***???*** "WTF" mislim ja. Reko ok budem. DVA DANA zovem, pišem mailove pokušavam web šop koji ne radi, nitko ništa. Na kraju pošaljem frenda koji živi prek ceste da pita i narući BILO KAKO! Pita on usput zašto se ne javljaju. "NE STIGNEMO" bio je odgovor.

 

Miš kupljen u Protisu na kraju. Prodavać maksimalno izašao u susret. Dobro da po pare na noj posao nije došao! To je uslužnost.

 

ZBOGOM CENTRO

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
Azmo kaže...

Htio kupit miša. Dođem u dućan. Dvojica namrgođenih jedva me pogledaše bez pozdrava. Na moj upit miša u "dućanu", naravno, nema. "Morate narućiti online" kaže manje namrgođeni s rukom preko usta. Valjda je jeo čevape taj dan pa da mu ne bazdi, ne znam... "Mogu li narućiti kod 

 Vise manje gdje god dodjem isto tako , sta ces zato odma narucim preko weba i ako treba samo pokupim u poslovnici (s ljudima najgore radit ). Sto se tice centra narucio grafu, fanove i  Corsair Rm650x. Lik me nakon web narudjbe nazvao ispricao mi se da nemaju rx650 da li mi pase uzeti rm750x za istu cijenu, reko super salji. Mislim da je vec drugi dan doslo. 

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hou
16 godina
offline
Centro.hr iskustva

Mislim da je sve stvar komunikacije, s druge strane, opet treba se znat razgovarat s ljudima, nikog ne osuđujem nit napadam, vjerujem da u dućanu svakakvi ljudi dođu, isto tak, pojedinac se može namjerit na prodavača koji se ustao na lijevu nogu, pa i otud takva reakcija od strane kupaca, a vrijedi i suprotno;  bože moj, svi smo mi ljudi..

 

Bitno je da je kritika argumentirana i da konverzacija ostane u normalnim okvirima odnosno civilizirano, smatram da će se dat onda puno toga više riješit i razmotrit u daljnjem tijeku razgovora na dobrobit obje strane (kupac-prodavač)..

Nit kupac zna kak je prodavaču, nit prodavač zna kak je kupcu i tu dolazi do "šlusa"..

 

Stvar je jasna, kupiš, nisi zadovoljan, više ne kupuješ kod njih, ideš dalje, fala bogu, web šopova sad ima ko pljeve, široko nam polje!

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 13:16 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Centro.hr iskustva

Pozdrav forumaši. Inače prije sam naručivao preko hg spota i nisam se baš oduševio što se tiče dostave,trebalo im je više od 4 dana,više puta sam u njih naručivao i mogu vam reći da sam se i razočarao. Ja već u centru naručujem neke 2 godine i mogu reći da sam stvarno prezadovoljan. Toliko dobar web shop,svaka im čast. Odmah se javljaju na mail,kažu ti kad će poslati paket,kad će doć. I ako imaš nekih pitanja vezano npr. za GPU objasnit će ti i reći zašto je koja bolja. Stvarno su skroz ono fer. Odmah mi dođe drugi sljedeći dan. Najkasnije 2 dana. Tako da o ovom web shopu imam samo riječi hvale.

Dario
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2016 22:38 (CPU).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Koliko kod njig treba cekati da rijese reklamaciju?

Evo tjedana dana proslo,a tesko mi bez slusalica haha :D

 

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
drakula789 kaže...

Tu nisu brzi ne brini se.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
Fak..
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
7 godina
neaktivan
offline
Centro.hr iskustva

Evo mog friškog iskustva s dotičnima: naručija san od njih RAM, CPU, MBD i VGA. Stavija san još kvačicu na napomenu "sastavljanje računala" (jer nema drugog načina da kod njihove narudžbe nešto dopišeš), čisto da buden siguran da su sve komponente međusobno kompatibilne. Platija karticon, i čekan. Poslali su mi automatski da će dostava biti izvršena u roku 2-3 dana. Ja san čeka 2 tjedna, i još nije stiglo. Onda san ih nazva, a tip mi kaže da njihovon greškon nisu proslijedili (obradili) narudžbu (!), i još da ga buni ta napomena "sastavljanje računala". Ja mu kažen da san samo tija da mi provjere jesu li sve komponenete međusobno kompatibilne. Kaže da mu se čini ovako od oka da jesu, i da mi se ispričava zbog zastoja, i da će on sad proslijediti (obraditi) narudžbu. Stići će ka u roku 2-3 dana.
Čekan ja opet... prošlo sedmicu dana, sve skupa dakle 3 tjedna... ja ih ponovo zoven.. kaže mi tip opet da ih buni ovo "sastavljanje računala", da za sastavljanje računala triba još i HD i kućište (nedajbože da su mi nekako javili da imaju "problema" sa narudžbom). Ja mu kažen da znan (nije da san mislija držati to sve u ruci dok surfan neton, igran, radin i sl.), i kažen mu da san isti razgovor vodija s njime (ili s nekin njegovin kolegon) prije sedmicu dana, i da san mu objasnija zašto san stavija tu napomenu, itd. Kaže on meni na to sve: "Narudžba je stornirana". WTF??! Znači, prvo mi kažu da je sve rješeno, a onda su je iz samo njima poznatog razloga stornirali. Naravno, moga san tako čekati i po godine, a oni ne bi opet ništa javili. Pita on mene da bi li da obnovimo narudžbu.. Meni već puka film pa san mu reka nek je lipo otkaže. Na šta mi je on bez oklijevanja, rutinski spremno samo odgovorija: "Može i tako".

Prvi i zadnji put da san proba priko njih nešto naručiti. Do sad san naručiva priko jednih drugih, da ih sad ne reklamiran, i sve bi došlo u roku par dana. Toliko.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2016 14:07 (Sou1shaker).
 
2 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
Toliko su spori Isuse,majko Bozja..wtf..Zar im treba jebena 4 tjedna da skontaju jel rade jackovi na slusalicama.Zadnja narudzba kod njih.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva
Sou1shaker kaže...

 

 Tko čeka bez da pita, taj se načeka i ne dočeka :D

 

Ne znam zašto si toliko čekao, pa ako imaš iskustva iz drugih trgovina. Onda valjda ako ne dođe u tjedan dana neće niti doći...

 

Oni šlampavi, a ti strpljiv :D

 

drakula789 kaže...
Toliko su spori Isuse,majko Bozja..wtf..Zar im treba jebena 4 tjedna da skontaju jel rade jackovi na slusalicama.Zadnja narudzba kod njih.

 Njima ne, ali servisu da...i još ako nemaju te sluške...i još ako ti trgovinu ništa ne pitaš, oni ništa ne pitaju servis...eto ti i 2mj prođe

 

Jesi ih pitao što je s time i koliko još?

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2016 21:19 (FakeDeath).
8 godina
protjeran
offline
Re: Centro.hr iskustva
Sou1shaker kaže...

Evo mog friškog iskustva s dotičnima: naručija san od njih RAM, CPU, MBD i VGA. Stavija san još kvačicu na napomenu "sastavljanje računala" (jer nema drugog načina da kod njihove narudžbe nešto dopišeš), čisto da buden siguran da su sve komponente međusobno kompatibilne.

 Smiješan si, staviš "sastavljenje računala", a fali ti pola komponenata, di je napajanje, di je kućište, di je disk...

Što je najbolje, ti ni ne trebaš sastavljenje nego te zanima jel ovo što si kupio kompatibilno, i sad bi evo tamo neki radnik trebao tebi čitati misli i znati što ti želiš. :facepalm:

Sorry ali nisam čuo veću glupost.

 

Pa čovječe imaš njihov e-mail, jel problem poslati neki upit, pitati jel "to i to" kompatibilno i jel dostupno za narudžbu, kad će biti poslano i 100 drugih pitanja??

Ovdje ti nije problem se registrirat i napisati roman texta, a njima ne možeš poslati jedan e-mail? Daj molim te.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
Zovem ih jednom do dva puta tjedno.Naravno nemaju na lageru i bit ce naruceno i onda tek meni poslano.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
7 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2016 13:35 (Sou1shaker).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2016 13:37 (Sou1shaker).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
tommy_vercetti kaže...
Sou1shaker kaže...

Evo mog friškog iskustva s dotičnima: naručija san od njih RAM, CPU, MBD i VGA. Stavija san još kvačicu na napomenu "sastavljanje računala" (jer nema drugog načina da kod njihove narudžbe nešto dopišeš), čisto da buden siguran da su sve komponente međusobno kompatibilne.

 Smiješan si, staviš "sastavljenje računala", a fali ti pola komponenata, di je napajanje, di je kućište, di je disk...

Što je najbolje, ti ni ne trebaš sastavljenje nego te zanima jel ovo što si kupio kompatibilno, i sad bi evo tamo neki radnik trebao tebi čitati misli i znati što ti želiš. :facepalm:

Sorry ali nisam čuo veću glupost.

 

Pa čovječe imaš njihov e-mail, jel problem poslati neki upit, pitati jel "to i to" kompatibilno i jel dostupno za narudžbu, kad će biti poslano i 100 drugih pitanja??

Ovdje ti nije problem se registrirat i napisati roman texta, a njima ne možeš poslati jedan e-mail? Daj molim te.

Pazi šta je on od svega toga izdvojia... Sami su mi priznali njihovu grešku prvi put kad san ih nazva, jer niko nije obradija moju narudžbu. Da si pročita moj post, vidija bi da san im i objasnija na šta san mislija pod "sastavljanje računala". Koji k su uopće stornirali narudžbu, kad smo se nakon tog prvog poziva sve razumili?  

11 godina
offline
Centro.hr iskustva

Problem je nedostatak komunikacije s obje strane, nemogu ti oni izvršit naručenu uslugu (možda je i naplaćuju, neznam) pa se narudžba mora izmijeniti. Inače kako si našao ovu temu tako si mogao naći i teme za sastavljanje/nadogradnju konfi također na ovom forumu ili provjeriti komponente na pcpartpicker-u. Nemoj ovo shvatiti kao kritiku nego kao savjet za ubuduće - ako nisi siguran, pitaj.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr iskustva
_mark0_69 kaže...

Problem je nedostatak komunikacije s obje strane, nemogu ti oni izvršit naručenu uslugu (možda je i naplaćuju, neznam) pa se narudžba mora izmijeniti. Inače kako si našao ovu temu tako si mogao naći i teme za sastavljanje/nadogradnju konfi također na ovom forumu ili provjeriti komponente na pcpartpicker-u. Nemoj ovo shvatiti kao kritiku nego kao savjet za ubuduće - ako nisi siguran, pitaj.

 
Nije se naplaćivalo. I objasnija san im sve kad smo se čuli telefonom. Moga san naći digod san tija, ali san tija potvrdu onih šta mi to prodaju.

Inače, naručija san isti dan od ovih drugih, i stiglo danas (za 2 dana). And that.. is how it's done.

15 godina
offline
Re: Centro.hr iskustva

Kad si biser. Narucis 4 stvari i trazis sastavljanje konfiguracije. 99% da se sad s tobom sprdaju na siroko jer si trazio sastavljanje konfiguracije bez pola dijelova, kucista i kaj sve ne. Takvog klauna vjerojatno nisu vec dugo vremena vidjeli.

Linux, Arch Linux.
9 godina
offline
Centro.hr iskustva

Smjesni ste. Sva sreca da sami ne vodite trgovinu jer bi propala u roku od 1 dana pa se najlakse ovako zajebavat po forumu.

 

Nijedan iole dobar trgovac koji nije debelo subvencioniran od drzave ili monopolista se nikad nece s nicim ismijavat i ma koliko kupac bio "cudan" ce ga usluzit i pokusat prodat stvar na sve moguce nacine. Zato se ljudima i tresu gace kad dodju lidl i slicni pa u 3 godine postanu 2gi lanac u drzavi a prvi je debelo subvencioniran od drzave. Da se tu pojavi jedan newegg svi bi plakali kako nemogu ovo il ono,a do tad, ce se smijat kupcima jel..

Naravno da to nije sluzbeni stav centro.hr-a ali i sama pomisao da je nekom smijanje kupcu nesto moguce je apsurdna sama po sebi.

 
2 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Centro.hr iskustva

Pošto vidim kolega da vi sve znate, da vas pitam koliko iskustva imate točno, tj. koliko trgovina ste vi vodili? Mnogo pametujete, ja bih po tome rekao bar nekih 5-6 vrlo uspješnih firmi.

9 godina
offline
Centro.hr iskustva

Ti si vidim jedan od onih koji mora opalit glavom o zid da bi vidio da je zid tvrd i da ga probit glavom ne moze. Ja sam s druge strane mnogo pametniji od toga, ja gledam ove sto tuku glavom o zid i razbiju glavu, pa vidim da ipak, glavom zid razbit ne mogu. Samo tako nastavite kolega, vasa iskustva mi umnogome pomazu.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice