Ekupi - iskustva

poruka: 76
|
čitano: 38.470
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Re: Ekupi - iskustva
mirko111222 kaže...

Jel moguće tu neku tužbu dignit zbog kršenja zakona ?

Kojeg zakona? Zakona da ti nisi uspio kupiti po akcijskoj cijeni? Ti eto znaš koliko su čega oni prodali.

Daj se saberi.

6 godina

Ide 200 transakcija pbz-ovom karticom na svom asortimanu, ne samo na tvom artiklu....

5 godina
Ekupi - iskustva

Nije bitno jesam li ja uspija uspija kupit ili ne, nije to neka svota ne znam koja. A ako je na cijeli asortiman onda da. Prava je bit posta to da su digli redovnu cijenu i na nju udarili 10% popusta

Gamer

0 0 hvala 0
5 godina

Popapala maca jezik? Nemaš šta reć na to kad su u krivu, dignu cijenu pa onda kao popust i to je u redu, bravo.

Gamer
6 godina

Ne znam za navedeni model,

ali pratim jedan Acer laptop od Black Fridaya, 17.3, 1050, i5 8250. Čak sam stavio i obavijest o promjeni cijene, ista obavijest stigla je u petak na mail tek nakon što se cijena zbilja spustila.

Prije toga skoro pa mjesec dana na lipu ista. 

2 godine
mirko111222 kaže...

...dignu cijenu pa onda kao popust i to je u redu, bravo.

Prilikom sagledavanja takvih stvari uzmi u obzir slijedeće : postoje zakoni koji brane lažno oglašavanje, obmanjivanje kupaca i slično, no u slučaju parničenja uvjek će u prvi plan izbiti osnove kapitalizma ( sloboda kretanja ljudi, kapitala, robe, nemješanje drzave u poslovanje poduzetnika, i sl...).

Prevedeno, kada bi država predetaljno uredjivala takve segmente ( popust, otkad, dokad,...) onda bi svi koji ovdje posluju preselili sjedišta izvan takvih država i time uskratili tu drzavu za dosta love ( porezi, prirezi, troškovi otvaranja, davanja na plaće.... ).... 

Ti kao potrošač imaš efikasnu moć da odlučiš kaj, kada i od koga ćeš to kupiti. Na tebi je odgovornost da prikupiš informacije za željeni artikal kada i kod koga će biti najjeftiniji u trenutku kada ćeš ga zaista i kupiti.... No ti nemožeš uticati na trgovca ( kad i koliko bu dizao ili spustio cjenu ) već ga možeš kazniti tako da nekupiš kod tog trgovca..  

Cjena je bitan faktor, no i postprodajni odnos prema kupcu je itekako bitan ( šta ti vredi ako je neki devices bio 100 kn jeftiniji ako posle nemožeš izganjati neko  jamstvo, servis i sl...)

5 godina
bunker kaže...
mirko111222 kaže...

...dignu cijenu pa onda kao popust i to je u redu, bravo.

Prilikom sagledavanja takvih stvari uzmi u obzir slijedeće : postoje zakoni koji brane lažno oglašavanje, obmanjivanje kupaca i slično, no u slučaju parničenja uvjek će u prvi plan izbiti osnove kapitalizma ( sloboda kretanja ljudi, kapitala, robe, nemješanje drzave u poslovanje poduzetnika, i sl...).

Prevedeno, kada bi država predetaljno uredjivala takve segmente ( popust, otkad, dokad,...) onda bi svi koji ovdje posluju preselili sjedišta izvan takvih država i time uskratili tu drzavu za dosta love ( porezi, prirezi, troškovi otvaranja, davanja na plaće.... ).... 

Ti kao potrošač imaš efikasnu moć da odlučiš kaj, kada i od koga ćeš to kupiti. Na tebi je odgovornost da prikupiš informacije za željeni artikal kada i kod koga će biti najjeftiniji u trenutku kada ćeš ga zaista i kupiti.... No ti nemožeš uticati na trgovca ( kad i koliko bu dizao ili spustio cjenu ) već ga možeš kazniti tako da nekupiš kod tog trgovca..  

Cjena je bitan faktor, no i postprodajni odnos prema kupcu je itekako bitan ( šta ti vredi ako je neki devices bio 100 kn jeftiniji ako posle nemožeš izganjati neko  jamstvo, servis i sl...)

Slažem se u potpunosti, samo mislim da oni misle da su ljudi glupi i da ne primjete te njihove malverzacije, kao što si i rekao nije bit nešto veća cijena ako je cijelokupna usluga bolja a pogotovo njihov odnos i mišljenje o kupcima. Zašto staviti 10% popusta i pritom dignut tu redovnu cijenu, ne svaćam to nikako. Bolje biti pošten i stavit 5% popusta i gotovo. Sad kao to je marketinški trik, je ali za ljude koji to ne gledaju ili nisu primjetili. Samo si time kvare reputaciju (a od uvik su mi bili najdraži web shop). Neko neće sad iz kaprice uzet u njih pa da je i jeftinije. To mi je tako diglo živce taj dan, neovisno dali sam kupac ili ne, nego općenito za sve druge.

Gamer
2 godine
Ekupi - iskustva

Pa vremena nisu lagana, tako da i trgovci koriste sve metode koje im padnu napamet.

No , imao sam prilike sagledati stvari iz svih kuteva ( i kao kupac, i kao prodavač, serviser...) i mogu ti reći da lovci na akcije i popuste nisu baš željena klijentela trgovcima. 

0 0 hvala 0
5 godina

Općenito svatko želi više zaraditi, normalno da je to tako i tu nije ništa krivo ali kriv je način te zarade što se na ekupi pokazao kao javna prijevara. Ok, ajmo svi dobro proć i zaradit ali zar ne može to bit koliko toliko pošteno. Al bar ću ih pohvalit da daju kakve takve popust za razliku od drugih.

Gamer
6 godina
Ekupi - iskustva

Pozdrav, da li ima netko možda kakav kod za popust pošto naručujem dosta bijele tehnike pa je cifra poprilično velika pa bi mi svaki popust dobro došao. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Ekupi - iskustva

Ako neko ima kod za popust nek pošalje.

Big tnx unaprijed.

Kak vi dobivate te kodove ? Ja sam pretplaćen sa mail adresom kod njih i nikad ništ.🤔

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 mjeseca
neaktivan
Ekupi - iskustva

Za te popuste sta se na email dobivaju nisam cuo,ali zaposlenici imaju nekakav popust na veliku vecinu stvari,pa ako nekome treba nesto neka se javi

0 0 hvala 0
6 godina
Jučer u podne bila narudžba, dostavljeno danas oko podneva - Zagreb, tako da sve pohvale za dućan.

0 0 hvala 0
5 godina
Ekupi - iskustva

Ima li tko iskustva sa kupovinom PS4 preko doticne trgovine? Lega namjerava kupiti pa me zanima ako je tko narucivao da li je sve korektno? https://www.ekupi.hr/PlayStation-4-Slim-500GB--Fifa-19--dodatni-DS4-kontroler-1381317.aspx

0 0 hvala 0
11 mjeseci
Ekupi - iskustva

nisam kupovao duže vrijeme, ali jesam barem 10ak puta i to sve živo. frižidere, bicikle, obuću, knjige razne, igračke, mobitele i sve je uvijek bilo 10/10.  obzirom na konkurenciju mogu biti samo još bolji. možda i najveći trgovac kod nas. 

3 0 hvala 1
5 godina

Drago mi je to cuti!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice