Elipso PC trgovina + tehnika

poruka: 14
|
čitano: 8.936
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan

Evo baš sam slučajno naletio na akciju:

http://www.elipso.hr/informatika/misevi/MS-INDUSTRIAL-BOOSTER/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpd&utm_campaign=nabava.net_cjenik

Inaće su skupi, ali ovo je dosta povoljno. Nekoliko sam puta tamo kupovao i kad mi nešto ne bi pasalo mogao sam zamijeniti za nešto drugo ili dobiti povrat novaca, iako nisam preko weba uzimao.

Vaša iskustva?

Ne prodaju samo PC komponente već i tehniku i imaju dosta izložbenih artikala.

0 0 hvala 0
5 godina
Re: Elipso PC trgovina + tehnika
irush kaže...

http://www.elipso.hr/informatika/misevi/MS-INDUSTRIAL-BOOSTER/?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpd&utm_campaign=nabava.net_cjenik

Inaće su skupi, ali ovo je dosta povoljno. Nekoliko sam puta tamo kupovao i kad mi nešto ne bi pasalo mogao sam zamijeniti za nešto drugo ili dobiti povrat novaca, iako nisam preko weba uzimao.

Vaša iskustva?

Ako sam dobro primijetio kada stavim miš u košaricu moram platit 20 kn poštarine dakle ne mogu osobno preuzet mada živim pokraj dućana, ispada me miš 60kn, kada stavim 5 komada ispadne me 100kn poštarine što je totalna glupost,a i akcija vrijedi samo danas do 12.

2 godine
neaktivan
njuskac kaže...
irush kaže...

Vaša iskustva?

Ako sam dobro primijetio kada stavim miš u košaricu moram platit 20 kn poštarine dakle ne mogu osobno preuzet mada živim pokraj dućana, ispada me miš 60kn, kada stavim 5 komada ispadne me 100kn poštarine što je totalna glupost,a i akcija vrijedi samo danas do 12.

Pa sve ti lijepo piše. Nitko te ne tjera da platiš dostavu, odi u trgovinu i kupi. Odi lijepo i klikni na Gdje kupiti i vidiš da li je dostupno u trgovini u blizini koje si rekao da živiš. Ako nije dostupno onda ti naruče u tu trgovinu i opet ti je dostava besplatna. Jedino kad naručiš dostavu na kućnu adresu onda moraš platiti 19.99 kn. I nije akcija samo do 12.

6 godina

Naručio USB stick od 32 gb iz Elipsa, međutim genijalci su se sjetili da omotaju pakovanje proizvoda (slika : http://n3.sdlcdn.com/imgs/b/g/g/Sandisk-OTG-32GB-32-GB-SDL579342665-5-66697.jpg) sa RAČUNOM (A4 papir), i još oblijepili 4 selotejpa okolo da se teže skine. Klošari jedni. 

Kada sam otvarao pošiljku, mislio sam da je to običan A4 papir, tko je bio tak lud da ide zamatat pakiranje s računom. Još im dostavljač nema za vratit ostatak (čak ni 100 kn), cijena je bila 109 kn.

Jel meni vrijedi sad taj račun za garanciju ako je na par krajeva poderan ? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 10:28 (AngryBird).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina

Radim U elipsu pa eto mozete me pitat sta hocete  . Vrijedi ti poderan racun zasto nebi vrijedio . Prepises negdje br racuna i taj br cuvas ako izgubis racun u elipsu ti mogu isprintati racun ponovo . Sa time da to nije praksa jer bi kupac trebao cuvati racun ali mislim da bi ti trebali izaci u susret . 

Pošto se kod tebe radilo o internet kupovini tu neznam sta se desava sta se tice racuna jer prodavaonica nije vezana za internet prodaju i to vodi drugi tim ljudi .

I to za dostavljača , to je dostavljač intimea ili overseasa a ne elipsa , Elipso ima svoju dostavu iskljucivo za dostavu bijele tehnike i vecih stvari . 

Online kupovina ide preko intimea . 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 10:31 (Adict).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
AngryBird kaže...

Jel meni vrijedi sad taj račun za garanciju ako je na par krajeva poderan ? 

Ak nisi ništa od teksta podrapao, samo si ga skeniraj i isprintaj, ak jesi, sastavi i zaljepi sve skupa tako da se sve vidi koliko je moguće, skeniraj i isprintaj. Vrijediti će.

Što je rekao kolega, najbitniji je broj računa (i datum da lakše nađu). Ionak se svi računi danas izdaju preko računala pa ih nije problem izvuć iz arhive.

update:

neznam za elipso al neki dućani naglase da je potrebno sačuvati i onu naljepnicu koja visi sa kutije a na kojoj je napisan uvoznik robe pa je i nju potrebno ponekad priložiti kod reklamacije. Pa ak imaš to na kutiji čuvaj i to skupa sa računom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 10:39 (dastefan).
6 godina
Adict kaže...

Radim U elipsu pa eto mozete me pitat sta hocete  . Vrijedi ti poderan racun zasto nebi vrijedio . Prepises negdje br racuna i taj br cuvas ako izgubis racun u elipsu ti mogu isprintati racun ponovo . Sa time da to nije praksa jer bi kupac trebao cuvati racun ali mislim da bi ti trebali izaci u susret . 

Pošto se kod tebe radilo o internet kupovini tu neznam sta se desava sta se tice racuna jer prodavaonica nije vezana za internet prodaju i to vodi drugi tim ljudi .

I to za dostavljača , to je dostavljač intimea ili overseasa a ne elipsa , Elipso ima svoju dostavu iskljucivo za dostavu bijele tehnike i vecih stvari . 

Online kupovina ide preko intimea . 

Ok, za dostavljača nije ni važno, al ovo sa računom, malo neprofesionalno. Mogli su ga presavinut 4 puta i priložit zajedno uz pakovanje u pošiljci. Broj računa i datum se vide, ajde ok.

3 godine
neaktivan
Adict kaže...

Radim U elipsu pa eto mozete me pitat sta hocete  .

Ajd mi onda otkrij zašto se nikada nitko ne javalja na telefon u vašim dućanima (CC Split, Zagreb Savksa i Varaždin)?

Ja nisan dokučija...

5 godina
Dumbledore kaže...
Adict kaže...

Radim U elipsu pa eto mozete me pitat sta hocete  .

Ajd mi onda otkrij zašto se nikada nitko ne javalja na telefon u vašim dućanima (CC Split, Zagreb Savksa i Varaždin)?

Ja nisan dokučija...

:D evo vise neradim u elipsu dao otkaz pred tj dana idem put pod noge u inozemstvo :) ali odgovorit cu ti na pitanje , vjerovatno jer imaju posla i nestignu se javiti jer rade dvojica u smjeni na odjelu pa im je guzva ili jednostavno se nezele javiti ;) 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
8 godina

Prije 5 dana naručio paket u nadi da će doći na vijeme za božić, paketu ni traga ni glasa, na mail ne odgovaraju kao ni na pozive prema broju navedenom na web stranici/ dobivenom mailu. Prvo naručivanje od njih a vjerojatno i zadnje. Narudžbe sa mall.hr-a i sancta domenice prošli tjedan stigle idući dan kako sam naručio a na mail dobio i tracking number, Elipso podbacio

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan

Kad naručite nešto prek weba u Elipsu imate jedno 3-4 tjedna čekanja. Nekih 7 dana da ti odgovore na mail ili se jave na telefon. Pa onda dok još njihova dostava u roku 10 dana to dostavi... Užas

0 0 hvala 0
10 godina

Jel još uvijek tako ili su se popravili?

0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
NoOne1 kaže...

Jel još uvijek tako ili su se popravili?

Jos uvijek je tako.

8 godina

Kakvo je sad iskustvo sa online kupovinom?
Koliko se čeka da pošalju artikl?

Ja baš sad naručio Karcher usisavač i platio karticom.

EDIT: Bio i u njihovoj poslovnici u KC. Rečeno mi je da mi ga mogu naručiti iz VŽ i da ako ću imati sreće u roku od 5 dana bude u KC. (relacija oko 30km - 5 dana čekanja LOL)

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 18:16 (Bernard Huky Hux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice