Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 967.248
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

sto god da vam pise ispod artikla, ako je zelena kvacica, imajte na umu da je dostava svake srijede (ako se radi o eu lageru) i ako pise 2-4 dana, ako narucite u cet, cekat ce te do slijedece sri.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
josipva kaže...
Darko1983 kaže...

A kad zovem se ne javljaju ... A i ovako preko maila imam sve crno na bijelo.

Ma, dobio sam i ja taj isti mail za tu istu graficku, pa kad sam trazio za popust pri kupnji zvucne kartice u to vrijeme ni meni nisu odgovarali {#} . Onda sam jednostavno odustao od te njihove pro forma isprike i uzeo normalno zvucnu.

ja kada sam došao u poslovnicu sam tražio voditelja koji mi je i poslao taj mail (isto za grafičku za 4 kune :)), i lik je ispao zbilja ok, dao mi 5% popusta na matičnu. sitno ali meni bitno :)

 

16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

imam odlicno iskustvo , narucio lumiu 920 i to telefonski jer nisam bio u tom trenutnu blizu iakvog racunala da narucim on line a doslo ih je malo i ostao jos jedan.. isti dan mi lik dao sifru za prizvod i dosao tamo u galeriju pokupio lumiu i sve je bilo za 5 {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Bass kaže...

sto god da vam pise ispod artikla, ako je zelena kvacica, imajte na umu da je dostava svake srijede (ako se radi o eu lageru) i ako pise 2-4 dana, ako narucite u cet, cekat ce te do slijedece sri.

kad sam uzimao tv i kasnije disk, nisam čekao dulje od tri dana..

imaju svakak dostavu, ne samo srijedom..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
nixass kaže...
Bass kaže...

sto god da vam pise ispod artikla, ako je zelena kvacica, imajte na umu da je dostava svake srijede (ako se radi o eu lageru) i ako pise 2-4 dana, ako narucite u cet, cekat ce te do slijedece sri.

kad sam uzimao tv i kasnije disk, nisam čekao dulje od tri dana..

imaju svakak dostavu, ne samo srijedom..

nemaju svakako, srijedom im dolazi roba iz mađarske...

 

očito si kupovao nesto sto imaju na lageru ili si narucio pon,utorak :=)

Nagradu ove godine -biser 2013- osvaja: -Valentin17- sa svojih vrištećih 15000 rpm i ubrzanje 200 KS
16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

evo baš gledao račun..

naručio u petak, podigao u ponedjeljak poslijepodne (rekoše da je bila dostava taj dan).

al tada su tek počeli, možda se kaj promijenilo u međuvremenu..

 

u svakom slučaju, ne znači mi previše čekati dan-dva-tri duže ako uštedim 150-200kn.. to mi je skoro dnevnica na poslu pa mi se i ne baca baš jedan dan rada nekome u džep..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
odjavljen
offline
Extreme Digital - iskustva

Mogu se sakriti pokraj Future, ADMa i Linksa.

 

Naručio sam R4 iz ADMa i dođe mi drugi dan, a kad sam naručivao jedan TP-Linkov proizvod za nekih 400kn došlo mi je za mjesec dana, jednostavno sam mogao na ebayu naručiti (još bi i prije došlo).

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2013 20:07 (Deawood).
 
5 2 hvala 0
14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja nažalost također imam jako negativna iskustva sa njima i nikome ih nebi preporučio!

25.05. sam online naručio 2 prizvoda (hdd i ssd), nakon narudžbe nisu se javljali tjedan dana dok ih ja nisam nazvao i morao "podsjetiti" na narudžbu, a djelatnik mi preko telefona tada kaže da se nakon online narudžbe mora nazvati i potvrditi narudžbu...šta je po meni nepojmljivo!!! Mogla je moja narudžba i do danas tako stati oni je ne bi isporučili.

Nakon tog "podsječanja" za tjedan i pol dana mi tek stiže pošiljka, i naravno hdd je bio neispravan (pun bad sektora). Odmah sam im ga hp ekspresom (u dogovoru sa djelatnikom sam ga poslao hp ekspresom jer na njihovim stranicama piše da ne primaju poštanske pošiljke), a to je bilo 13.06. Nakon toga me uopće nisu nazvali da su zaprimili pošiljku nego sam ih ja nakon dva tjedna kontaktirao da ih pitam da li je stigla ta pošiljka, na što bi mi djelatnik zbunjeno odgovorio da je. Kroz par tjednana sam ih ponovo pokušao kontaktirati i mailom i pozivima, ali bezuspješno, a kada bi se udostojili javiti onda bi mi rekli da pričekam na liniji dok ne vide šta je sa proizvodom. I dok ja tako čekam na liniji čujem da pričaju o tome, ali nemaju pojma o nikakvoj pošljci, pa mi djelatnik nakon par minuta kaže da će me nazvati da ne čekam na liniji i obavjestiti o stanju proizvoda. Mislite da su se javili!!!?...i tako je bilo tri puta i svaki puta ista priča dok ja nisam izgubio strpljenje i nažalost morao sam im zaprijetiti da ću osobno doći do njih u zg (živim u st) i da onda taj razgovor neće biti niti malo ugodan, i dao sam im rok do kraja ovog miseca da mi dostave novi hdd. Čak sam pošiljku poslao o svom trošku, ali sam im napisao da želim da mi refundiraju trošak i baš me zanima da li će to napraviti i da li će mi do kraja ovog miseca uručiti prizvod, inače će biti jako neugodno po njih!

Izgleda da čovik u ovoj državi mora postati gad da bi dobio ono što je platio!

 

Uglavnom jako negativna iskustva i nikome ih ne preporučujem! {#}

 
19 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
TiMi79 kaže...

Izgleda da čovik u ovoj državi mora postati gad da bi dobio ono što je platio!

 

...

ovo nije nista novo. tako se mora i s t-govanima i svim ostalima kod kojih se primjeti da su poceli nesto nakenjavat {#}

 

kod mene je to popraceno najcesce psovkama i glasnim govorom sto na kraju, na zalost tek nakon takvog "razgovora", rezultira nekvim pomakom situacije ili cak i rjesavanjem iste.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Bass kaže...

ovo nije nista novo. tako se mora i s t-govanima i svim ostalima kod kojih se primjeti da su poceli nesto nakenjavat {#}

 

kod mene je to popraceno najcesce psovkama i glasnim govorom sto na kraju, na zalost tek nakon takvog "razgovora", rezultira nekvim pomakom situacije ili cak i rjesavanjem iste.

Na kraju će izgleda doći do toga da se radi preventive odmah u početku moraju pokazati zubi kod naručivanja bilo kakve robe ili usluge. Postat ćemo nacija frustriranih i svadljivih ljudi, šta ustvari već i jesmo {#}

12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ili jednostavno kupujte vani ili u nasim drugim "skupljim" trgovinama i ostanite normalni :D

Nagradu ove godine -biser 2013- osvaja: -Valentin17- sa svojih vrištećih 15000 rpm i ubrzanje 200 KS ( Generic XOR2)
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2013 7:30 (FakeDeath).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

evo zvao maloprije u vezi moje narudzbe

kaze dolazi mob u srijedu, u mene je u cetvrtak

taman curi na rodendan {#}

zivi bili pa vidili...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

To je lumia 520, što piše da je nedostupna? Onda bi i meni trebala doci. 1016 kn bi me trebala izaci sa popustom od 10%. :D Ako ikad dođe. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

tako je, pa cemo vidjet

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

naručio grafičku jučer, dobio je danas... kod naručivanja treba paziti da roba bude isporučiva ako ju želite u kratkom roku

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
igy kaže...

naručio grafičku jučer, dobio je danas... kod naručivanja treba paziti da roba bude isporučiva ako ju želite u kratkom roku

Vazno je napometnuti "isporučiva odmah u trgovini"

Biseri 2013: -Valentin17- Previše bisera da tu stane;
14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja sam naručio SSD prošli tjedan(utorak ili srijeda), a tražio sam R1 te su mi dali mogućnost plaćanja virmanom, kako je i plaćeno isti dan, a do danas se nisu ni javili pa sam ih nazvao. Ispalo je da oni uplatu uopće nisu vidjeli, tek nakon poziva su našli da je u plaćeno i poslali mail da je disk isporučen. Prilično neozbiljno, 2 od 3 puta nije prošlo sve savršeno(1. put je bilo OK, drugi put nisu poslali R1 iako su rekli da hoće, a ovo je 3.)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2013 16:45 (power_user).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Za mene samo postoji ADM.
Ok i, Futura naravno.
Evo, sad sam nešto kupio u Supernetu pa ćemo vidjeti kako će proći {#}



Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva

 Extreme Digital ima super cijene, ali to je jedino što je super. Ta firma se ponaša kao da ju vode dva balavca koja puše travu i gledaju MTV !! Katastrofalno.

10 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Bok ljudi, evo ja sam naručila njihove slušalice u subotu, poslala narudžbu i nemaju ih na zalihi tako da bi ih trebala pričekati 7 do 9 dana. Ništa ne obavještavaju, valjda bi trebali nakon roka, u svakom slučaju ih zovem ako se ne jave nakon tih 7 do 9 dana. Koliko se inače čeka ako proizvod nemaju na skladištu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

svake srijede im dolazi roba ako je na lageru u eu. ako je u ducanu onda odmah salju. ako proiuzvod treba naruciti, recunaj barem 14 dana jer ne znaju kad ce doci i ne mogu jamciti njegov dolazak na vrijeme (pise min 7-9 dana).

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ma kod njih ljudi morate naručiti samo stvari koje imaju trenutno na lageru inače nikad dočekati jer sam jednom naručio stvar koju nisu imali pa se nisu ni javili nakon tjedan dana.

Sljedeći put kad sam nešto uzeo kod njih a imali su na lageru odmah po narudžbi sam ih i nazvao da budem siguran i došlo je drugi dan.Ali da su spori u reagiranju,jesu jer koliko sam skužio na telefonu faca nebi sigurno još ni pogledao da ima narudžbu da nisam nazvao.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
rajnglica kaže...

Bok ljudi, evo ja sam naručila njihove slušalice u subotu, poslala narudžbu i nemaju ih na zalihi tako da bi ih trebala pričekati 7 do 9 dana. Ništa ne obavještavaju, valjda bi trebali nakon roka, u svakom slučaju ih zovem ako se ne jave nakon tih 7 do 9 dana. Koliko se inače čeka ako proizvod nemaju na skladištu?

od 2 dana do 3mj,a nekada niti ne dočekaš :D

 

zovi ih nakon tog nekog roka, i vidi s njima, jer ovako se nikada ne zna ;=)

Biseri 2013: -Valentin17- Previše bisera da tu stane;
14 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Jel mozda jos netko narucio i5 3570k?ja narucio 18.7. Proc ,maticnu i hladnjak.zovem likove nakon tjedan kazu dosla maticna i hladnjak ali nije proc..danas zovem,nije doslo valjda ce kroz tjedan dana.. sva sreca pa na godisnji idem u petak ...
11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Izgleda da tu isto vrijedi,kolko para tol'ko muzike, {#}

probao narucit proc,maticnu i case,preko R1,....

Ne moze se registrirat kao firma,idem ih zvat,nitko mi se ne javlja.

Prepustio starom,isto.

Odustao od njih i otisao Protisu. 

Dream team.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Extreme Digital - iskustva

To je jako bezobrazno, treba im inspekciju pozvati.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Kolko ja znam,tu nista nije ilegalno,vec samo ne moralno i glupo.

Navlace ljude na dobre,odlicne cijene i onda zbog ne organiziranosti zaseru.

Dream team.
12 godina
odjavljen
offline
Extreme Digital - iskustva

Pa stvar je u tome što lažu ljudima i ne isporučuju u obećanom roku.

 
1 4 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

a ako se dođe tamo i naruči nešto što nemaju na skladištu, dal bi moglo prije doc? pitam, jer može bit da mi naruđžbu na netu nece ni vidjet. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
rajnglica kaže...

a ako se dođe tamo i naruči nešto što nemaju na skladištu, dal bi moglo prije doc? pitam, jer može bit da mi naruđžbu na netu nece ni vidjet. 

 

Vide oni vide, ali su se prave glupi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice