Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 965.546
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Extreme Digital - iskustva

Ima tko popust kod za trgovinu? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Frenkyca kaže...

Ima tko popust kod za trgovinu? Hvala

 

Imao sam kod koji je vrijedio do 31.8., kao rodjendanski kod.

 

Mozes napraviti novi account, stavis si datum za "5 dana" da ti je rodjos,

i na mail ce ti doci rodjendanski kod. Fuck the System? Fuck the System!

4 godine
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ništa, uzeo sam rizik i kupio dvije stvari koje nemaju u HR na edigitalu.. znate li što znači kad piše na edigital "Nabava u tijeku"? Za jedan artikl piše da bi trebao biti dobavljen sutra, a za drugi piše nabava u tijeku... Narudzba je danas napravljena.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva

Probao sam no niti tokom cijelog danas nisu poslali kod

7 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Pricekaj do sutra, ako si stavio rodjos 5 dana unaprijed, treba doci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Prije godinu sam kupila brijač za dečka i došao je u dobrom stanju, nije bilo problema.

 

Sad sam sebi naručila foto aparatić i možda sam trebala izabrati plaćanje po kuriru. Ili sam trebala misu uplatiti danas.
Sve u svemu držim fige i sebi i ostalima.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Bolje platis skuplje u nekoj trgovini u HR, nego da poklanjas novac Vatikanskim predatorima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ne dam tih 200 do 300 kuna više našim uhljebima. 

 

Pretpostavljam da kad ovo piše "3 radni dan" znači da bi trebalo biti dostavljeno za 3 radna dana?

7 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Pa bolje HR "uhljebima", koji nisu krivi sto je u HR PDV jedan od najvecih u EU (ako ne i najveci),

nego pravim uhljebima koji zive od tvog poreza, a ne placaju porez. (crkvenjaci aka. placanje mise)

 

Nazovi i pitaj, posalji mail i pitaj - prije ce ti dati pravu informaciju nego sveto trojstvo, za koje nema dokaza da postoje.

(osim sto moras placat i vjerovat na rijec)

Moj PC  
0 2 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ekipa što mislite o kupovini Gorenje BO735E11W ugradbene pećnice na edigital ? Razlika u cijeni je ogromna u odnosu na druge trgovine. 1727KN ( elipso i ostale od 2700kn pa naviše)

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Tko ne riskira - ne profitira.

 

Narucis sa placanjem pouzecem, i kad ti dodje, provjeris prvo kutiju kakva je,

prije nego sto platis. Ako je kutija ostecena, trazi da se pogleda u nju.

 

Ako dostavna sluzba ne dozvoli, samo neka voze nazad - nikad ne preuzimaj ostecenu kutiju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ja sam uzeo Bosch-evu električnu kosilicu preko njih i u mall.hr je bila oko 2499 ja sam ju tamo platio 1400-i nešt...

 

Radi i dan danas ko beba.

4 godine
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Meni stigla baterija za lenovo vibe s1 lite i miš naručeno u četvrtak 19.9. Dali su krivi broj za praćenje pošiljke, pa nisam znao do zadnjeg dana kad mi je došao mail od Overseasa. No dobro, stiglo, plaćeno pouzećem u srijedu 25.9. Baterija je pomalo bila nepravilna u donjem desnom uglu, no predao sam je u servis i ugradili su je za 100kn. Napravljen factory reset. Trenutno u početku se malo čudno ponaša (nejednako pražnjenje i punjenje), ali probat ću je kalibrirati i vidjeti kako prođe...

Uistinu ovaj put nisam imao izbora, ili edigital ili ebay ima tu bateriju a ne da mi se čekati mjesec dana na ebay koji je isto rizičan. Miš je uzet čisto kao dodatak jer je je bio 36kn (kod nas 50) pa eto kad plaćam novu nametnutu skupu dostavu od 45kn zašto ne

 
0 0 hvala 0
6 godina
online
Extreme Digital - iskustva

Što mislite o monitoru koji u ED dođe oko 600 kn manje?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Za te novce nikad nebi kupio TN panel. Moze na laptopu, manje je ekran i jedis direktno ispred njega,

al na desktopu mora biti jako dobar TN panel da bi bio oku ugodniji.

 

https://www.nabava.net/search.php?q=C24RG50

https://www.nabava.net/search.php?q=C24RG54

https://www.nabava.net/search.php?q=ED242QRAbidpx

https://www.nabava.net/search.php?q=C24G1

 

Evo ti hrpa boljih monitora za iste ili slicne novce.

 

https://geizhals.at/?cmp=1901975&cmp=2039638&cmp=1868635&cmp=2140621&cmp=1922679&cmp=1847097

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Baš sam prije tjedan-dva kupio novog Ryzena sa Extreme Digital stranice.. Što ovo čitam u temi da ljudi imaju problema sa ostvarivanjem garancije kod njih?? 
Kasno mi je sad svakako, a i rijetko kad sam imao išta reklamirat (da kucnem u drvo), no eto čisto za buduću kupnju.. Jesu li ok ili da ih izbjegavam? 
Taman od razlike po cijeni s drugim dućanima, od ovih ostane za ćevape i pivo. A ako je koja jača komponenta, uzme se i kesica lucky strikea. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Dobio kod za 5% off pa ako netko želi javite se u pp. Do 29.11. vrijedi.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Otišlo
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
birra kaže...

Baš sam prije tjedan-dva kupio novog Ryzena sa Extreme Digital stranice.. Što ovo čitam u temi da ljudi imaju problema sa ostvarivanjem garancije kod njih?? 
Kasno mi je sad svakako, a i rijetko kad sam imao išta reklamirat (da kucnem u drvo), no eto čisto za buduću kupnju.. Jesu li ok ili da ih izbjegavam? 
Taman od razlike po cijeni s drugim dućanima, od ovih ostane za ćevape i pivo. A ako je koja jača komponenta, uzme se i kesica lucky strikea. 

 sreca tvoja pa procesori nisu kvarljivi toliko

7 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Del_Boy97 kaže...
birra kaže...

Baš sam prije tjedan-dva kupio novog Ryzena sa Extreme Digital stranice.. Što ovo čitam u temi da ljudi imaju problema sa ostvarivanjem garancije kod njih?? 
Kasno mi je sad svakako, a i rijetko kad sam imao išta reklamirat (da kucnem u drvo), no eto čisto za buduću kupnju.. Jesu li ok ili da ih izbjegavam? 
Taman od razlike po cijeni s drugim dućanima, od ovih ostane za ćevape i pivo. A ako je koja jača komponenta, uzme se i kesica lucky strikea. 

 sreca tvoja pa procesori nisu kvarljivi toliko

 Mada, sad kad čitam ova negativna iskustva, sjetio sam se da su mi poslali procesor i vent u orig. boxu, ali su to stavili u kutiju veličine one od cipela + dao bih ruku u vatru da je na njoj pisalo CentroHR. Tad mi je bilo presmijesno, no vidim da je trebalo izgledati jako zabrinjavajuće. Kao što kažeš: dobro sam prošao! :)

11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Da li se isplati kod njih kupovati konfiguraciju u dijelovima vrijednosti 4.200,00 kuna i osloniti se na kurirsku službu? Isto tako prijedlozi ostalih trgovina su dobrodošli. Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Extreme Digital - iskustva

Ima tko kod za popust?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva
Frenkyca kaže...

Ima tko kod za popust?

 Itko?

4 godine
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Narucio vodeno hladenje, stiglo za 5 dana (zbog Svih svetih), sve uredu, radi... :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo, dobre prilike za kupnju, imaju popuste.

https://edigital.hr/home

Kupujte stvari koje se ne kvare :D

 

Ja uzeo nekoliko paketa Lego kockica.

 

i imam jedno pitanje, stavio sam plaćanje unaprijed (nisu imali baš problema s dostavom, pa mislim da ću i ja dobro proći  )

Ali nigdje ne dobijam mogućnost plaćanja, ni podatke za uplatu.

Trebam čekati, tek se obrađuje narudžba? Negdje pišu podaci pa ih ne vidim?

 

Ili da jednostavno prebacim na plaćanje kod preuzimanja?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Jesi našla kupon?

 

Imaš li koji za mene?

 

lp

 

4 godine
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja imam birthday kupon 5% a ne planiram ga koristiti pa kom treba, mislim da traje do 30.12. Već sam kupio što sam htio u mall hr😑

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
CyberDemonVZ kaže...

Evo, dobre prilike za kupnju, imaju popuste.

https://edigital.hr/home

Kupujte stvari koje se ne kvare :D

 

Ja uzeo nekoliko paketa Lego kockica.

 

i imam jedno pitanje, stavio sam plaćanje unaprijed (nisu imali baš problema s dostavom, pa mislim da ću i ja dobro proći  )

Ali nigdje ne dobijam mogućnost plaćanja, ni podatke za uplatu.

Trebam čekati, tek se obrađuje narudžba? Negdje pišu podaci pa ih ne vidim?

 Samo da si odgovorim, podaci za uplatu stižu nakon nekoliko dana (možda je meni toliko trebalo jer sam naručio u petak).

 

Paket je već kod dostavljača.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ok su oni s dostavom, nikad nisam problema imao s Overseasom (iako vidim da neki jesu), ali definitivno je preskupa. Ispadne 45kn uz plaćanje pouzećem, a prije preko dpd-a bilo 20kn. To je razlog zašto se oni sad za sitne stvari više i ne isplate većinom.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo da se i ja javim sa iskustvom, doduše malim u vezi kupovine preko Exstreme Digitala. Prije 3 god. kupio IPS Lenovo monitor i dan danas radi kao urica. Tada nisam kupio preko nih jer su bili najjeftiniji, već zato jer ga nitko nije trenutno ima u RH. Dobro bili su i najjeftiniji. Izabrao plaćanje pouzećem i monitor došao nakon 3 dana. Prošao jeftinije 200kn.

Prije 10 dana kupio TV Sony BRAVIA KDL32WD755. Neću sada pisat zašto baš njega. I opet nakon uplate isporuka treći dan. Izabrao ponovo plaćanje pouzećem. U oba slučaja dobio uputu od njih da ne preuzimam pošiljku ako je imalo oštećena ambalaža, odnosno kutija. Dakle sigurnije je kupiti nešto pouzećem, jer ne samo da se pare dobe tek kod isporuke, već radi toga moraju bolje pazit na oštečenja kako im kupac ne bi vratio pošiljku.

Nemam iskustva kada nešto otkaže u garantnom roku, ali kada bi svi gledali sve tako crno, kamo bi nas to odvelo. Cijena TV-a je bila 2197kn i više ih nema. Ima ga još na dva mjesta i to 700kn skuplji. Nije baš mala ušteda za 32". Isporuka preko Overseasa, poštarina 29+5kn.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 20:05 (Cobra33).
 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice