Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 966.697
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ne kontam što ne zaposle još jednu osobu da komunicira s korisnicima ... odgovore na mail u 10-14 dana. I to kad dobiješ pola odgovora i tražiš još taj dio koji nisi dobio prođe mjesec dana i onda se nadaš da je to to da možeš preuzeti naručeni artikl... jako puno ljudi će im tako odustati od narudžbe i kupiti negdje drugdje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

zato ja posaljem mail i nakon 15min zovem na oba broja. svaki put se jave ili odgovore :)

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Extreme Digital - iskustva

Ne samo da im treba stoljece da se jave na telefon ili mail vec ako i kupujete direktno u trgovini treba im isto toliko da izvrse ''provjeru stanja '' , odu po kupljeni predmet u skladiste te jos 15 min da naprave racun. Letargicni do bola. K'o podgrijani mrtvaci {#}

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2013 11:01 (unimatrix001).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

evo meni sve stiglo kako i pise na stranici. skola iz ovog: ako nesto nemaju na lageru, dobavljivost treba tocno utvrditi da se ne ceka do bozica naruceni proizvod.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo ja danas bio kod njih u dućanu nekih 20 minuta i moram priznati da su mi se svidjeli. Jako ljubazni prodavači, bila im neka "delegacija" iz Mađarske, nije bila gužva, ali kupci dolaze jedan po jedan. Telefon im nije prestao zvoniti, tako da je jedan djelatnik cijelo vrijeme na telefonu pričao s kupcima. Od moje web narudžbe je prošlo 10-15 dana (artikli su na webu bili označeni kao "Za naručiti"), došao mail da se promijenilo stanje na "Može se preuzeti" i ja pokupio robu.

 

 

Definitivno ću ponovno kupovati kod njih.

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo i ja bio neki dan isto,saznao preko neta da su proizovdi u ducanu i da se slobodno mogu pokupiti.Moram priznat da su mi uredno odgovarali na svaki mail a bilo ih je.Cak i nakon radnog vremena.

U ducanu nema guzve ali idu ko po traci kupac iza kupca(jedan ode drugi dode).Kao sto kolega rekao gore jedan na tel jer stalno zvoni a drugi sreduje kupce.Isto tako sam cekao dok je on otisao po maticnu,pa dok se vratio,pa sam mu morao reci da jos i rami trebaju.Pa je onda donio kutiju rama pa cackao i trazio koji je tocno model koji sam izabrao.Pa onda dok je sve to ispisao,proslo je cekanje da dodem na red aj 10-15 min ali ovo je trajalo bar pol sata.Tako da je proslo nekic 45 minuta dok nisam izasao iz ducana.Tako da im ne bi falio jos jedan radnik i malo da su ipak brzi.Pogotovo ako narucis stvar i spreme je sa strane.Uglavnom manje vise ok iskustvo,i ne vidim razlog da opet ne odem ako budem sta trebao.I da moram priznat da su koliko sam skuzio kroz trazenje i gledanje po netu jedni od najjeftinijih.

Samo nek poprave tu brzinu i na konju su,kak bi se reklo

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Iskustva s njima su blago rečeno grozna.

Cijene - super.

Ali stav i odgovori na telefon - koma.

 

Primjer 1:

 

Naručen tablet prvi - preko maila sve dogovoreno, brzo odgovorili, provjerena dostupnost, da li slanje može odmah jer nam treba do sutra, sve može, nema frke.

Tablet plaćen, poslana potvrda uplate i sve super. Međutim tableta nema sutra...zovemo tad prvi put na mob i pitamo što je s tabletom - odgovor: pa nije poslan.

Na pitanje zašto: pa šta mi mislimo da oni samo 1 proizvod prodaju na dan!! Naravno da ne mislim, zato sam i pitao ako će bit sigurno poslan, jer da su rekli ne, išao bi uzet u drugi dućan.

Bit će poslano kad oni to stignu poslat - konačan odgovor. Naravno nije stigao ni slijedeći dan, nego tek onaj iza.

 

Primjer 2:

 

Frend naručuje tablet, ja mu rekoh čuj ako ti je hitno ne naručuj...kaže ma nije hitno, to mi je za poklon, ali nek stigne u 4-5 dana i bit će ok.

Ovaj put sve preko web shopa, bez mailova - tablet naručen, stiže na mail automatska potvrda da je naručen, ali da to ništa ne znači, i da to ništa nije službeno, i da treba čekati službenu potvrdu.

OK, petak ujutro je naručen...tek u srijedu ujutro je došla potvrda! Potvrda na mailu da je tablet dostupan, i da odredimo koji dan želimo dostavu i da li da dostavljač zove prije ili da samo dostavi.

Odabiremo dostavu u četvrtak (to je prvi slijedeći dan, i prvi dostupni dan za dostavu) i biramo nek samo dostavi, nema potrebe za zvanjem.

Međutim nakon 2 minute stiće na mail potvrda da će tablet biti dostavljen sutra, ali da će dostavljač zvati.

E sad...kako ne želimo tu ništa prepustit slučaju, mi zovemo telefonom, čisto da nebi bilo problema oko tog poziva, ako se nitko ne javi pa da dostavljač ne dođe itd...

Uglavnom ja zovem za frenda, i objasnim što me brine, a prodavač mi kaže: ma to vam nema nikakve veze, ni datum ni vrijeme, to će stić kad ga mi stignemo poslat...

Molim? Ma da, imamo puno posla pa ćemo mi to odnijet na dostavu kad stignemo. Hm...

Ja pitam znači neće bit danas? kaže čovjek gotovo sigurno ne, možda ga odnesemo u petak, a možda i u ponedjeljak...nikad se ne zna.

OK, sad ja pitam jel spreman? je. Jel tamo? Je. Jel stigao mail da izaberem datum dostave? Je. Ali? ALi ništa, to nema nikakve veze i doći će kad ga mi pošaljemo...

 

Dakle...frend kaže nek stigne za 4-5 dana i ok je - pa nije bilo ok, tablet je naručen u petak, slijedeću srijedu je potvrđena narudžba, a u slijedeći ponedjeljak je dostavljen...

 

SVe u svemu - katastrofa od usluge.

A da ne kažem kako su im svi automatski mailovi prevedeni katastrofalno. Smisao nekih stavri se kompletno može krivo protumačiti.

 

OK, cijene su super, al barem nek kažu da će dostava bit za 5, 8, 10 dana, koliko god već treba pa da znaš na čemu si. Ovako stvarno loše.

kužim da nema stvari na lageru, pa ih čekaš, pa problem neki...al kaže je, tu je na lageru, imamo,, da, može odmah ić...ključna riječ je MOŽE, nažalost to ne znači i da HOĆE, bez obzira ako kupac odradi sve po dogovoru.

Moj PC  
13 0 hvala 1
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva
Eto danas zovem da vidim dali im je stigla roba (samo srijedom primaju robu) ne još nije stigla, 2srijeda po redu i još nije stigla, kažu naj vijerovatnije sljedeću, znači 3 tijedna njima treba samo da dobe robu, pa bogati ja ko da živim u somalij a ne u (EU) Hrvatskoj. . .Amigu kad sam naručivao nije joj trebalo tjedan dana da stigne, sa ebaya mi dođu stvari u roku od 2,5 tijedna. . .ovo je stvarno sramota, amaterluk i po. . .

E i da, preko njih sam naručio monitor prije 2-3mj, stiglo ali nema garancije, i od tad ih svaki tjedan zovem da mi to pošalju, eto garanciju još nisam dobio, sad sam im napomenuo da to pošalju sa ovom robom da im ne moram dolaziti u zagreb...
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
online
Extreme Digital - iskustva

Čitajući vaša iskustva dolazim do zaključka da bi radije platio 100-200 kn više u nekom provjerenom shopu, a imamo ih više, nego se natezao s ovima iz ED-a i gubio živce.

Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

a cuj,jedino ako ti se zuri ili da ides na sigurno da to imaju u ducanu,ja imao srecu pa sve bilo u ducanu sta rezervirao

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

oni nemaju ništa u dućanu. Ono u Imporatne Galeriji je "showroom" (tako su mi rekli) i skaldište (preuzimanje naručene robe).

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Čuj ovoga, showroom...

Šta, dolaziš gledati hardver na policama kako fino izgleda ali ga ne možeš kupiti?

:facepalm: x 100

 
0 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

kod njih sam kupio tv prvi tjedan kad su otvorili (negdje u 3. mjesecu)..

radi se o LG 32LS5600, naručio ga preko neta s time da ću ga pokupiti osobno u dućanu.. i još mi je bilo čudno kak me nisu tražili nikakvu provjeru da se uvjere u osobne podatke..

također, niko me nije zvao da je tv došao u dućan nego sam na blef došao nakon 3 dana i tv je bio tamo..

nebitno, glavno da sam ga dobio jeftinije nego kod konkurencije..

 

kod njih sam uzeo i HDD. ista stvar, naručio ga online i pokupio ga za 3 dana..

 

malo jesu šlampavi ali cijene su im ok i nisu muljatori..

svaka preporuka

 

 

 

EDIT:

 

molio bih ovog bisera sa TD da mi objasni kaj sam krivo reko..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2013 21:12 (nixass).
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ford eleanor kaže...

Danas sam naručio procesor i cooler kojih trenutno nema na zalihi.Procijenjeno vrijeme nabave je 7-9 dana.

Baš me zanima, koliko će im trebati da to nabave i da li ću uopće to dobiti {#}

Računaj sa 7.8. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Dakle ovako:

 

- naručujem monitor 29.6.2013. Status "na stanju" stiže za 2-4 dana za preuzimanje u dućanu

- naručujem grafičku karticu 30.06.2013.

- 2.7.2013. dobijam mail od voditelja poslovnice, ispričavaju se za grafičku karticu i nude popust kod sljedeće kupovine i 4.7. mi otkazuju moju narudžbu grafičke zbog njihove greške

- 10.7. monitor stiže i dobijam status "Narudžba se može primiti" (dakle baš i nije 2-4 dana)

- odmah im šaljem kopiju maila od voditelja i šaljem njemu i na shop@edigital.hr s upitom koji mi popust mogu odobriti

- isti dan prodavač mi odgovara da će provjeriti s nabavom

- 14.7. opet šaljem upit da čekam odgovor kako bi mogao preuzeti naručeni artikl

- 17.7. opet šaljem upit na voditelja, prodavača i na shop@edigital.hr i molim neku informaciju

 

eto danas je 23.7.2013. i dalje se nitko ne javlja.

Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

naručio sam u extremu: mbo (asus m5a97 r2.0), hdd ( caviar black 1 tb) i fx 8320. narudžbu sam poslao 20. 03 2013, roba mi je isporučena 09.04. 2013. čekanje me nije "pogodilo" jer sam se prije narudžbe informirao o njima (i u ovoj temi) i znao sam da mi roba neće stić "za dva dana". cjena proca je bila 200 kn manja nego u drugim shopovima. neke stvari su im jeftinije. nemaju ih odmah na lageru, pa kome ne smeta malo čekanja... ja sam zadovoljan s njihovom uslugom

grga
Moj PC  
2 1 hvala 1
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Darko1983 kaže...

Dakle ovako:

 

- naručujem monitor 29.6.2013. Status "na stanju" stiže za 2-4 dana za preuzimanje u dućanu

- naručujem grafičku karticu 30.06.2013.

- 2.7.2013. dobijam mail od voditelja poslovnice, ispričavaju se za grafičku karticu i nude popust kod sljedeće kupovine i 4.7. mi otkazuju moju narudžbu grafičke zbog njihove greške

- 10.7. monitor stiže i dobijam status "Narudžba se može primiti" (dakle baš i nije 2-4 dana)

- odmah im šaljem kopiju maila od voditelja i šaljem njemu i na shop@edigital.hr s upitom koji mi popust mogu odobriti

- isti dan prodavač mi odgovara da će provjeriti s nabavom

- 14.7. opet šaljem upit da čekam odgovor kako bi mogao preuzeti naručeni artikl

- 17.7. opet šaljem upit na voditelja, prodavača i na shop@edigital.hr i molim neku informaciju

 

eto danas je 23.7.2013. i dalje se nitko ne javlja.

Ma kakvi emailovi. Ja zovem. Ako treba i 10x na dan.  Isprintaj popust sto si dobio, nazovi i reci. Dobio sam popust taj i taj, kad si mogu podic robu?? I bok...

13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

A kad zovem se ne javljaju ... A i ovako preko maila imam sve crno na bijelo.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Darko1983 kaže...

A kad zovem se ne javljaju ... A i ovako preko maila imam sve crno na bijelo.

Ma, dobio sam i ja taj isti mail za tu istu graficku, pa kad sam trazio za popust pri kupnji zvucne kartice u to vrijeme ni meni nisu odgovarali {#} . Onda sam jednostavno odustao od te njihove pro forma isprike i uzeo normalno zvucnu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ja sam bio neki dan na razgovoru za posao kod njih, dns dobijem odg da me nisu primili ali srecom od sutra radim na drugom mjestu..nakon ovoga sto sam procitao od kolega s foruma, nije mi zao sto me nisu primili..

13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
josipva kaže...
Darko1983 kaže...

A kad zovem se ne javljaju ... A i ovako preko maila imam sve crno na bijelo.

Ma, dobio sam i ja taj isti mail za tu istu graficku, pa kad sam trazio za popust pri kupnji zvucne kartice u to vrijeme ni meni nisu odgovarali {#} . Onda sam jednostavno odustao od te njihove pro forma isprike i uzeo normalno zvucnu.

 

 

Pa nije to baš ok ... ispada da lažu ili u najmanju ruku ne stoje iza svojih riječi. 

 

Možda da probam proslijediti mail još na:

Menadžment
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2013 15:32 (Darko1983).
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

 Stvarno su smješni, takav odnos prema klijentima u današnje doba je neviđen. Strašno.

13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

koliko je "pristojno" pricekat nakon stavljanja narudzbe

prije nego ih se zove na telefon?

s obzirom da

Proizvod je dostupan na europskoj zalihi, može se preuzeti u roku od 2-4 dana.

 

a proslo je 3 dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva

Zovi 24 sata naskon isteka roka koji su naveli.

Fiat Klub Hrvatska -- fiatisti.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2013 20:46 (XXX-Man).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
XXX-Man kaže...

24 sata.

Zovi.

Kaj da zove? Naručio sam 18. lumiu 520, dobavljiva kroz 2-4 dana, i mogu ju očekivati najranije sljedecu srijedu-četvrtak.

 

Kada se vidi da je na skladištu u poslovnici, ili dobije mail da je stiglo, to je to. Na telefon nece ništa postići.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2013 20:41 (Gilbert).
14 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva

Fali mi pola poruke {#} editirano sad...

 

Dakle:

24 sata nakon isteka roka koji su naveli.

 

Nek zove pa nek pita ako ga zanima kad će doć...

Fiat Klub Hrvatska -- fiatisti.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2013 20:45 (XXX-Man).
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

zoves 24 sata i objavis članak :D :D

 

treba nazvati u petak,ako nije doslo vjerujem doci ce u srijedu i moci ces peuzeti u četvrtak

Nagradu ove godine -biser 2013- osvaja: -Valentin17- sa svojih vrištećih 15000 rpm i ubrzanje 200 KS
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Još mi je najjače kad mi tu na bugu izađe reklama za taj šugavi ED!

 

Kad sam vidio da su cijene 100-200kn jeftinije, odmah sam znao da negje mora biti caka.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

ma i meni je u pitanju lumia 520

curi je rodendan 1.8. pa me zanima {#}

nista u ponediljak cu zvrcnit

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
fila2208 kaže...

Još mi je najjače kad mi tu na bugu izađe reklama za taj šugavi ED!

 

Kad sam vidio da su cijene 100-200kn jeftinije, odmah sam znao da negje mora biti caka.

ja sam par stvari uzeo i zasad nije bilo cake.. osim kaj moraš čekat na telefon

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice