Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 967.065
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Narucio monitor koji je dosao dosta brzo ali nakon otvaranja vidim da je cd sa driverima ostecen da bi nakon toga vidio da je monitor puknut (okvir ekrana)

Poslao mail na koji sam dobio automatski odgovor da ce mi se netko javit.

Nakon 5 dana mi se jave da im posaljem slike kutije monitora i nakon toga opet se nitko nejavlja .Kutija je bila neostecena.

Nakon 3 dana idem sa frendom koji zna madzarski na njihovu madzarsku stranicu.

Na madz.stranici imate za skinit obrazac za vracanje robe u roku od 14 dana da vam se vrati lova-EU zakon.

S frendom to ispunim i posaljem ga nazad da stigne u roku od 14 dana do njihove adrese.

Nakon nekoliko dana dobijem mail sa racunom ,samo kao minus da cu dobit povrat love.

Ali nakon sto je proslo oko 10 dana posaljem im mail kada cu dobit povrat love ali opet nema odgovora zato im ponovo saljem mail da cu ih prijavit udruzi za zastitu potrosaca.

Nakon toga mi se odmah javljaju i budu vidjeli sa sjedistem u madzarskoj zasto to nije rijeseno.

Nakon 4 dana su mi vratili lovu.

 

Ljudi nemojte nista kupovati od njih ako nemate dobre zivce i frenda sa znanjem madzarskog jezika.

 

Monitor je poslan ostecen a na njihovom HR mailu odugovlace vrijeme da prodje tih 14 dana tako da ga morate slati u servis na popravak nakon cega mogu reci da ste ga vi ostetili.

Slanje nazad sam morao sam platiti i to vam nece vratiti.

 

 

 

 
7 0 hvala 4
5 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ima li tko iskustvo sa kupovinom Samsung ili LG  UHD TV-a. Razlika u cijeni je za pojedine modele i do 1000 kn.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ni mene više neće "imati"...

Ja kupujem sve dok mi se netko gadno ne zamjeri. Uglavnom, sve pokušavam pristojno rješavati, nisam razmaženi balavac. Ali kad se prijeđe krajnja granica, to je onda to. Na mojoj black listi "nikad više", nakon Modul Devet i Hangar 18 web shopova, našao se i Extreme Digital.

Riskirao sam radi znatno jeftinijih cijena pojedinih artikala i nisam se obazirao na loša iskustva drugih (mea culpa) mada imam svega nekoliko kupovina kod njih i to sve ispod 500 kn. Za skuplje stvari ipak biram bolje trgovine.

 

Počeo mi kliktati hdd (Toshiba 2TB) svakih nekoliko sekundi (cijelo vrijeme bio u kućištu HTPC-a, nikad ga ni dirnuo nisam već godinu dana od ugradnje). Ashampoo HDD Control me upozorio na kritični health. I nakon tjedan dana mi sustav nije prepoznavao taj hdd. Ode 1,5 TB multimedije (za sve drugo radim redoviti backup upravo radi ovakvih situacija). Pokušao sam preko drugih kablova i ulaza, pa na 2. PC preko ladice... ništa. Sistemski hdd radi bez greške u istom PC-u. Nisu pomogli nikakvi programi za oporavak ili vraćanje podataka. Na glavnom PC-u imam isti hdd ali od 1 TB i HDD Control me upozorava na 79% healtha. Ipak je problem u toj najjeftinijoj seriji Toshiba hdd-ova. Pitanje je vremena kad će i taj hdd otići pa na njemu imam samo nebitne stvari.

Pošaljem hard prije 2 mjeseca u njihov servis uz opis kvara i jave mi neki dan kako ne priznaju garanciju zbog mehaničkog (!?) oštećenja. Kakvo onda priznaju, duhovno? Priznajem da sam ponekad nastran ali mi nije padao na pamet seks sa hardom... Ali sa njihovim majkama ovih dana itekako :)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 15:27 (Micek).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Koji ste vi mazohisti... Koliko samo loših iskustava u posljednjih par stranica..


Nakon toliko loših iskustava, toliko postova, samo na bug forumu (o ostalima ovdje ne bih).
Ima vas koji i dalje kupujete i usudite se kupovati kod njih.



Svaka čast, imate petlje.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Zato jer iskustva nista ne znace. Ljudi se vode za cijenom i nadaju se "nece meni".

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
TihoB kaže...

Ima li tko iskustvo sa kupovinom Samsung ili LG  UHD TV-a. Razlika u cijeni je za pojedine modele i do 1000 kn.

 kupio prošle godine 23 ožujka LG UHD, tv stigao uredno i još su mi poslali mail da ne preuzimam tv dok ne otvorim kutiju, pregledam ima li oštećenja ili kakvih nedostataka što sam i učinio na nezadovoljstvo momka iz dostavne službe. 

sve 5, kutija nije bila otvarana a garanciju ionako priznaju u Hrvatskoj.

(prije sam se informirao u Lg Hr.)

 

prije dvije godine sam kupio kvalitetan punjač akumulatora 670kn (kod nas je bio preko 900), posuđivao sam ga sto puta, radi kao sat i danas.

 

e sad, ovo sam napisao da opišem i pozitivno iskustvo.

 

čitam da ljudi imaju dosta neugodnjaka s informatičkom opremom. e, onda, drž se Croatie i mir. 

baš me zanima kakva je situacija s reklamacijama za kupljenu informatičku i drugu tehničku robu iz Njemačke, Italije, Austrije..

trebalo bi otvoriti temu i za druge kupnje, e bay i sl. pa da usporedimo koliko je ED lošiji od tih inozemnih trgovina.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
5 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

NEMOJTE KUPOVATI U EXTREME DIGITAL!!!!!

 

NAKON ŠTO SMO UPLATILI NOVAC ZA TONERE, NISMO DOBILI NI TONERE NI POVRAT NOVCA. LAGALI SU DA SMO UPISALI KRIVI BROJ NARUDŽBE, PA DA ĆE VRATITI. NAKON PAR MAILOVA VIŠE NISU NI ODGOVARALI. NA BROJU SLUŽBE ZA KORISNIKE NE MOŽETE DOBITI AGENTA VEĆ SE SAMO JAVLJA SEKRETARICA. 

NAJVEĆI PREVARANTI. KONTAKTIRALA SAM SLUŽBU ZA POTROŠAČKA PRAVA, SREDIŠTE IM JE U MAĐARSKOJ I NEMOGU NIŠTA NAPRAVITI PO PITANJU PRITUŽBI. TAKOĐER SU MI REKLI KAKO SU IMALI PUNA PRIGOVORA NA ISTE, MEĐUTIM ONI SU NEMOĆNI PO PITANJU TOGA. VJEROJATNO ĆEMO ICI NA PRIVATNU TUZBU OBZIROM DA SMO TVRTKA.

LJUDI IZBJEGAVAJTE IH, POGLEDAJTE PO FORUMIMA, TO JE PRESTRAŠNO ŠTO RADE, A JOŠ UVIJEK POSLUJU I NITKO IM NE MOŽE IZAĆI NA KRAJ.

 

PREVARANTI NAJVEĆI!!!!

jkbjk
Moj PC  
1 6 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Isključivo u njih kupujem robu kojoj su šanse da se pokvari manje, poput monitor, ereader i slično, te plaćam gotovinom po pouzeću. Dosta sam oprezan s njima.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Kupio sliusalice kod njih.Nakon mjesec dana koristenja pokvarile su se.Poslao na reklamaciju.Prije mjesec dana su ih "popravili" u servisu ,ali nisu jos poslali.Na upite preko maila ne odgovaraju

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Blue2 kaže...

Kupio sliusalice kod njih.Nakon mjesec dana koristenja pokvarile su se.Poslao na reklamaciju.Prije mjesec dana su ih "popravili" u servisu ,ali nisu jos poslali.Na upite preko maila ne odgovaraju

 Bravoooooo !!!!  

***********
13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

a jebat ga lega. na greskama se uci

16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Sada im dostavlja Overseas?

Naručio sam tv, dosta povoljnije nego drugdje te su mi rekli da pregledam tv prije plaćanja, te ako je oštećen ne preuzimam.

No hoće li dostavljač uopće dopustiti da otvorim paket prije plaćanja?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
odjavljen
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Ag008 kaže...

Sada im dostavlja Overseas?

Naručio sam tv, dosta povoljnije nego drugdje te su mi rekli da pregledam tv prije plaćanja, te ako je oštećen ne preuzimam.

No hoće li dostavljač uopće dopustiti da otvorim paket prije plaćanja?

 Hoće, dapače to im je i obaveza.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

plaćanje pouzećen je najzdravije

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Jakovp kaže...

Hoće, dapače to im je i obaveza.

 Jel negdje stoji da im je to obveza? Pitam da se znam pozvat na to, jer moje informacije su malo drugacije.

 

Koliko sam ja upoznat s dostavnim sluzbama i paketima, oni ti ne moraju predati paket niti ga otvarati ispred tebe ako ti ne potpises. Dok ti ne potpises preuzimanje paket je u njihovom vlasnistvu. Tek kad ti potpises preuzimanje, paket je u tvome vlasnistvu te tada bi on trebao pricekati dok ti ne pregledas stanje paketa, i ako ima problema sastavit zapisnik o steti. S tim da su isti ti dostavljaci pod pritiskom dostavnih firmi da obave sto vise dostava u sto manje vremena te on jednostavno i nema vremena cekati svaki put dok se stvari pregledaju pa stoga i ne zele te doslovno kad nosi sto vrijednije lik bjezi nakon dostave. Do sada nisam imao previse iskustava s ostecenim paketima i reklamacijama oko toga, ali ono sto sam imao je proslo uredno. Jednom sam zvao nakon sto je dostavljac otisao i iz dpda su rekli da prihvacaju sve takve prijave koje su zaprimljene odredjno vrijeme nakon dostave (sad se ne sjecam jel rekla 1-2 sata ili 1-2 dana), ali svakako sto prije prijavis to vjerojatnije. Drugi puta sam imao dostavu iz vana i dostavljaca sam ugnjavio da ostane pri otvaranju paketa jedva jedvice (jer je strana kompanija trazila da se obavezno pregleda pri preuzimanju) i paket je bio ostecen ali dostavljac nije imao sa sobom zapisnik o steti vec mi ga je naknadno poslao. Kasnije sam od tvrtke koja mi je obavila povrat radi ostecenog proizvoda doznao da bez tog zapisnika mi ne bi nista priznali. I dalje sam morao prvo potpisati preuzimanje paketa.

Tako da te naznake svugdje "nemojte preuzimati ako je ostecen paket" mi nisu jasne jer su kontraintuitivne jer se paket ne smije otvarati prije nego se preuzme...

14 godina
odjavljen
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
sandokan111 kaže...
Jakovp kaže...

Hoće, dapače to im je i obaveza.

 Jel negdje stoji da im je to obveza? Pitam da se znam pozvat na to, jer moje informacije su malo drugacije.

 

Koliko sam ja upoznat s dostavnim sluzbama i paketima, oni ti ne moraju predati paket niti ga otvarati ispred tebe ako ti ne potpises. Dok ti ne potpises preuzimanje paket je u njihovom vlasnistvu. Tek kad ti potpises preuzimanje, paket je u tvome vlasnistvu te tada bi on trebao pricekati dok ti ne pregledas stanje paketa, i ako ima problema sastavit zapisnik o steti. S tim da su isti ti dostavljaci pod pritiskom dostavnih firmi da obave sto vise dostava u sto manje vremena te on jednostavno i nema vremena cekati svaki put dok se stvari pregledaju pa stoga i ne zele te doslovno kad nosi sto vrijednije lik bjezi nakon dostave. Do sada nisam imao previse iskustava s ostecenim paketima i reklamacijama oko toga, ali ono sto sam imao je proslo uredno. Jednom sam zvao nakon sto je dostavljac otisao i iz dpda su rekli da prihvacaju sve takve prijave koje su zaprimljene odredjno vrijeme nakon dostave (sad se ne sjecam jel rekla 1-2 sata ili 1-2 dana), ali svakako sto prije prijavis to vjerojatnije. Drugi puta sam imao dostavu iz vana i dostavljaca sam ugnjavio da ostane pri otvaranju paketa jedva jedvice (jer je strana kompanija trazila da se obavezno pregleda pri preuzimanju) i paket je bio ostecen ali dostavljac nije imao sa sobom zapisnik o steti vec mi ga je naknadno poslao. Kasnije sam od tvrtke koja mi je obavila povrat radi ostecenog proizvoda doznao da bez tog zapisnika mi ne bi nista priznali. I dalje sam morao prvo potpisati preuzimanje paketa.

Tako da te naznake svugdje "nemojte preuzimati ako je ostecen paket" mi nisu jasne jer su kontraintuitivne jer se paket ne smije otvarati prije nego se preuzme...

 To mi je rekao sam poštar, svaki put zahtijeva da provjerim je li sve u redu prije nego što prihvatim paket.

 

A i Hp je to uveo:

 

https://www.posta.hr/urucenje-posiljaka-2155/2155?pojam=Kupio+sam+putem+oglasnika+jedan+proizvod+koji+pla%C4%87am+pouze%C4%87em.+Mogu+li+odmah+prilikom+preuzimanja+paketa+provjeriti+je+li+u+njemu+to+%C5%A1to+sam+i+kupio%3F

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

To je HP/posta da, oni su to uveli i zato je odlicno da to tako pise, al mislio sam vise dostavne sluzbe opcenito posto pise da im dostavlja overseas. Posta je to uvela radi previse scamova koji su se dogadjali pri slanju paketa pouzecem.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Blue2 kaže...

Kupio sliusalice kod njih.Nakon mjesec dana koristenja pokvarile su se.Poslao na reklamaciju.Prije mjesec dana su ih "popravili" u servisu ,ali nisu jos poslali.Na upite preko maila ne odgovaraju

 Nakon 3 maila i 2 mjeseca javili sus e i odgovorili da mi mogu dati ili povrat novca ili da si kupim nesto drugo kod njih.<poslao im iban.Uplatili mi novce u roku od 2 dana

9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Jos jedna sretna prica :)

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
sandokan111 kaže...

Jos jedna sretna prica :)

 vjerojatno je i kod Orbana proradila nekakav mađarska agencija za zaštitu potrošača 

ipak smo mi i povijesna i EU braća...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Jakovp kaže...

 Hoće, dapače to im je i obaveza.

 Lutak, nije im to obaveza..

prije neki dan je u Jutarnjem izašao poveliki članak o dostavljačkim službama i jedino HP dozvoljava pregled "manjih" paketa... znači naručio si polovno, želiš vidjeti je li unutra cigla (banaliziram)

sve ostale ponajveće dostavne službe su se izjasnile da jedino u slučaju vidnog oštećenja pošiljke (kutije) priznaju da vrate robu, no ni tada je ne smiješ otvoriti.

 

nažalost, bio je tamo i članak zakona i pitali su i Udrugu potrošača; NJIHOVA dobra volja (zakonski nije ni HP obavezan).

tamo su se raspričali o dostavnoj službi koja je pokušavala postupiti korektno no ppojave se debili koji pred njima sastavljaju dijelove koji se trebaju sastaviti, nešto pođe po krivu i nastane cijeli cirkus.

tako da generalno, nije mi jasno da ne dozvole otvoriti pošiljku da vidim je li panel tv-a razbijen (ostalo me ne zanima)

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 10:53 (Anđeo bez falinge).
13 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo još jednog radosnog kupca koji je pazario ko njih.

Kupio sam WD tvrdi disk od 6TB, a pošto već imam jedan od 3TB koji je isti kao i taj na slici. Pošto je disk ipak samo disk, a kod njih je najetiniji, ja znam da je kod njih ta oprema jeftinija nego kod nas...

Plaćanje pouzećem i disk je za 4 radna dana bio od mene uredno i veoma sigurno zapakiran, a kad sam otkinuo njegovu original kesicu unutra je bio WD od 6TB samo što naljepnica nije ista kao na mom od 3TB kao ni na onom na njihovoj stranici pa sam se potužio i dobio ogovor da se nemam što buniti jer je to nova naljepnica dok su speciikacije iste. Zaista je tako ali s tim se nije složio Support WD koji mi j nakon što sam ufotkao ta dva diska i zatražio očitovanje ispostavilo se da su mi umjesto retail diska čija slika je na njihovoj stranici prodali OEM koji se ne smije prodavati krajnjem kupcu te da na njega nemam garanciju WD i da se obratim prodavaču da mi ga promijeni. Uz to je OEM proizvod jeftiniji što znači da su me zakinuli tj. prevarili pa sam im sve to poslao, oni su to poslali svojim lopovskim gazdama u Mađarsku da bi danas stigao odgovor da su poručili kako je slika na njihovoj stranici informativne prirode te da zamjena ne dolazi u obzir, a ako hoću mogu ga vratiti i dobiti novac nazad. Disk je prvog dana napunjen do vrha trenutno je malo čupavo naći neki medij od 6TB na koji ću privremeno pohraniti podatke, pošto je hrvatsko pravosuđe oličenja brzine i efikasnosti, radi se o firmi sa sjedištem u drugoj drža disk ostaje kod mene, a sljedeći ću kupiti kod nekoga gdje isporučeni proizvod odgovara onome na slici pošto sam po netu vidio da takvih sitnih lopovčića ima i kod nas.

Uglavnom, ovo je druga kupovina kod njih. Prva i zadnja.

Nije da se nisam mogao prevariti pa isto to kupiti i u nekom našem on line shopu ali i za mene, a trebala bi i za vas vrijediti napomena da prvo nazoveš i pitaš je li nešto izgleda baš tako kao na njihovoj slici pa ako ne bude tako da uzmeš kantu benzina i šibice pa navratiš do njih.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 12:58 (Sevelj).
 
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Mislim da u cijeloj HR svi diskovi (osim prijenosnih) koje sam vidio po trgovinama

su OEM, a ne Retail - dakle samo u antistatickoj sa vrecicom silike i to je sve.


Retail pak dobijas taj isti disk u istoj vrecici, ali i u kutiji sa upustvima i 4 serafica,

eventualno uz neke dodje i reklamna nalijepnica, kod nekih nema serafic nego SATA kabel itd.,

ovisno od proizvodjaca do proizvodjaca, al kuzi se razlika.

 

Ista stvar je i sa przilicama i  RAM modulima. A cesto su Retail proizvodi 20-30% skuplji od OEM-a.

Garancija je tad lokalna po servisnom centru, te ona time nije umanjena. I sam sebi kupujem

dosta OEM stvari, bas zbog toga. Da mogu kupiti OEM laptope i monitore, kupovao bi i to.

 

Stovise, i hranu kupujemo vecinom OEM, tipa mljeveno, povrce itd., sve bez pakiranja

i upustava, do sad mi nije bio problem. U nekim zemljama (US and A) i to mora imat upustva,

tipa na pastama za zube pise "nije za analnu uporabu", da bi se proizvodjac zastitio

kad se bolesnici ostete jer imaju fetise na pakiranja kozmetike.

 

Uglavnom, ako ti je bas stalo do toga da imas Retail, pri kupnje gledaj Part Number od proizvoda

i po njemu mozes vidjeti dali je uredjaj Retail ili OEM. Naravno i po cijeni proizvoda,

pa nemoj skrtariti nego otvori kesu :) Nekad se isplati, jer dobijes tipa prvih 6 mjeseci

besplatni recovery podataka, sto u OEM proizvodu nemas nikad (bar ne od proizvodjaca).

Moj PC  
5 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Nije baš da škrtarim jr nemam razloga za to, a proizod na slici mora odgovarati onom što dobivaš ako ne računamo nijanse u boji, kut fotografiranja... što je na Ebay navedeno i kod najbijednijeg Chinese prodavača od kojeg kupuješ robu vrijednu par USD te bi prema svim zakonima trebalo važiti i kod nas jer ti na slici može biti cigla s nacrtanim HDD i ti ćeš pristati na to. Za mene ne postoje teže greške u opisu i proizvod izgledom mora odgovarati onom kakav je na stranici prodavača inače smo propali. Samo da još jednom ponovim kako imam isti disk ali od 3TB kupljen online kod nas prije tri godine i koji je po tvrdnji stručnjaka iz podrške WD retail i njegova naljepnica je ista kao i naljepnica na stranici trgovine ali sam dobio drugo pa sam se zato i tužio jer time nemam garanciju WDa nego neke mađarske lopuže koji, u slučaju potrebe disk može samo gledati ili poslati u specijalizirani servis dok u slučaju da kupuješ retail disk možeš ga poslati ili odnijeti u najbliži servis ovlašten od WDa i problem brzo i efikasno riješen. Također vodi računa da nismo svi isti pa neko prije kupnje gleda što piše na proizvodu, a poslije gleda cijenu, a isto tako svak ne servisira tehniku kod malog u susjedstvu koji se kuži u to. Da ne zaboravim. U lokalnoj trgovini sam, posve slučajno vidio isti retail WD ali od 4TB što mi je bilo premalo pa sam otišao tražiti po WEBu što znači da ne stoji tvrdnja da je većina robe OEM, a i tvoje tj. naše pravo da protestiramo protiv takvih očitih prijevara koje služe pohlepnima kako bi postali još bogatiji za onu razliku retail/OEM dok siromašnima prodaju muda pod bubrege.

16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
I u Hrvatskoj se prodaju OEM diskovi. Sada kada budeš kupio kod nas dobiti ćeš isti, ne retail sa vijcima. Slika je informativna a baš me zanima što ćeš dobiti kod nas za iste novce.
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

anegdotalni primjeri nisu argumenti, isto tako ja mogu tvrditi da se i kod nas prodaju OEM jer sam ja svog toshibu 1tb dobio u antistatičkoj vrećici

12 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Sevelj kaže...
Nije da se nisam mogao prevariti pa isto to kupiti i u nekom našem on line shopu ali i za mene, a trebala bi i za vas vrijediti napomena da prvo nazoveš i pitaš je li nešto izgleda baš tako kao na njihovoj slici pa ako ne bude tako da uzmeš kantu benzina i šibice pa navratiš do njih.

 Na šta se ti sad žališ?

Dobio si ispravan HDD, imaš jamstvo na njega, šta te briga kako se vodi, jel OEM ili retail?

Još su ti ponudili da ga vratiš i vratit će ti novce, naravno da ti ni to ne paše.

 

Koji si uopće disk kupio? Stavi link, slike na webshopovima su nebitne i normalno da su greške moguće, bitno je ono što piše u nazivu proizvoda.

Dakle, stavi da vidimo da li piše da je to retail verzija.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Važno je čije jamstvo imaš. Ako si imalo čitao po ovoj temi prave muke po Isusu počinju tek kada nešto pođe po zlu pa trebaš ostvariti svoja prava, a onda te lažu, mažu, zavlače mjesecima. Ako je disk retail imaš jamstvo proizvođača. Ako je OEM ovisiš o milosti onog tko ti ga je prodao.

 

Ne paše mi povrat jer je disk već pun i trenutno nemam medij da bih to mogao prebaciti, a sam sadržaj onog što je na disku umnogome premašuje njegovu vrijednost.

 

Kupio sam WD60EFRX koji na njihovoj stranici ima jednu naljepnicu, a dobio sam WD60EFRX koji ima drugu naljepnicu. Oblik naljepnice i ono što piše na njoj pokazuju je li se radi o retail ili OEM proizvodu, a razlika je u garanciji i naravno, u cijeni.

Evo link koji disk i što piše na njemu https://edigital.hr/search?product%5Bsearch%5D=wd+6tb

A evo fotografija diska kojeg sam dobio umjesto onog koji je na linku zajedno s diskom od 3TB koji je u stvarnosti isti kao onaj na njihovom linku.

I nema tu piše li je li retail ili OEM jer je OEM proizvod namijenjen uza ugradnju u završne proizvode i nije za prodaju krajnjim kupcima kao što smo i dok je retail namijenjen i slika na stranici je obavezujuća jer i tebi izgleda treba crtati da onda mogu ufotkati ciglu na kojoj je fotografija diska ti to kupiš i ne buniš se. Ako tako misliš kao što pišeš čemu uopće fotografije kad kupuješ mačka u vreći.

O, da. kako ne bi bilo sumnje evo i prilog o tome koliko je trenutno disk popunjen pa ako imaš jedan takav za posuditi dok im ga vratim, dobijem nazad svoj novac i kupim drugi bit će mi veoma drago.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 19:38 (Sevelj).
12 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Sevelj kaže...

Važno je čije jamstvo imaš. Ako si imalo čitao po ovoj temi prave muke po Isusu počinju tek kada nešto pođe po zlu pa trebaš ostvariti svoja prava, a onda te lažu, mažu, zavlače mjesecima. Ako je disk retail imaš jamstvo proizvođača. Ako je OEM ovisiš o milosti onog tko ti ga je prodao.

 Ako si TI to sve čitao po ovoj temi, zašto si kupovao tamo? Ček da pogodim, tamo je bio najjeftiniji, cigančiš se za 100 kn pa onda kukaš umjesto da si kupio kod nas.

 

Sevelj kaže...
Ne paše mi povrat jer je disk već pun i trenutno nemam medij da bih to mogao prebaciti, a sam sadržaj onog što je na disku umnogome premašuje njegovu vrijednost.

 Kupi taj disk kod nas, prebaci sve na njega, onda im vrati nazad i dobit ćeš pare.

Samo pogodi što, i kod nas ćeš dobiti potpuno isti disk, nikakav retail i sl. nebuloze.

 

Kupio si WD60EFRX i dobio si WD60EFRX ! Nećeš nigdje dobiti retail, naljepnica je nebitna, promjenjen je dizajn u kasnijim revizijama.

Eto sam si stavio sliku i tog 3TB što imaš, to je isto OEM, a ne retail iako ima drugačiju naljepnicu.

Kucaj njegov serial number pa ćeš vidjeti.

 

Lupetaš bezveze, u trgovinama se prodaju OEM diskovi, a ne retail i nemaš ti šta reklamirati WD-u, reklamiraš tamo gdje si kupio, a ako te već strah jamstva onda im vrati disk i kupi kod nas.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Moram priznati da si mudar na jeziku. Nakon što sam ga kupio i vidio što sam dobio palo mi je na pamet da pogledam iskustva jer mi se ovo do sada nikada nije dogodilo.

Kupio sam ga jer je bio najeftiniji pošto je u Hungary kompjuterska roba jeftinija nego kod nas i potpuno mi je svejedno gdje je disk kupljen i za mene je deset lipa razlika u cijeni iako mogu sebi priuštiti disk koji hoću ali zašto nešto ne kupiti jeftinije, a opet svaka trgovina u HR ima svoj odjeljak gdje je hvale i pljuju. Neću kupiti taj disk jer im ne vjerujem kad i kako će mi vratiti novac, a opet razmišljam da kupim još jedan od 8TB.

Ima jedna narodna poslovica koja kaže "Ja ga krstim, a on prdi". Da se radi o OEM disku saznao sam jer sam kontaktirao WD Support i priložio fotografiju koju si i ti vidio i dobio upravo onakav odgovor kao što sam napisao tj. da je lijevi od 3TB reatail disk dok je desni OEM na kojeg nemam tvorničku garanciju, da taj disk nije za prodaju krajnjim korisnicima i da kontaktiram prodavača da mi to zamijeni. U USA je kupac zaštićen dok je kod nas takva praksa tj. Zakon tek u povojima dok takvi kao ti samo dokazuju da neznaju niti ih je briga.

Da dodam više puta sam vidio i uvjerio se da se kod nas prodaju diskovi s naljepnicom drukčijom od ove tj. retail pa ne stoji tvoja tvrdnja da ću dobiti isti kao što je ovaj.

 

EOD

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 20:05 (Sevelj).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice