Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 970.182
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja sam narucio NZXT S340 kuciste i vent. danas od njih. Tu se nema šta toliko pokvarit, ak mi stigne puknuto staklo na side panelu onda stvarno u k

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 18:22 (D3lBoy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Bok, iskustvo s E.D. meni je bilo grozno .kupio sam grafičku za 1.980 kn. radila manje od mjesec dana i samo se zgasila(umrla).nakon par dan peripetija i desetak poziva i dogovaranja kad da dođem na reklamaciju , jer treba biti tam neki "šef" ja dođem s računom i komplet opremom i kutijom.djevojka koja radi na pultu ju preuzme i ode iza u neku prostoriju. čekam jedno pol sata za pultom ,već je i to previše.dolati ona i donosi mi istu takvu grafičku ali u malo neurednoj kutiji i gura mi pod nos papir da potpišem zamjenu. ja pregledavam sadržaj kutije i vadim grafičku koja nije nova .vidi se po njoj da je već bila u računalu.ona folija koja prekriva hladnjak je navrat nanos i šlampavo vraćena na hladnjak. ja pitam djevojku kaj je to? a ona samo sliježe ramenima.ja velim da to tak nebu išlo jer je grafička korištena ,a ja želim ili potpuno novu ili povrat novca.ona ni 5 ni 6 uzima demonstrativno kutiju u grafičku s pulta i otvara kasu i izbroji mi  1.980 kn na ruke , onak dosta drsko i neotesano.ja zemem novce i prebrojim i pitam : " to je to"? a ona veli da.niti hvala nit isprika niti da bi ponudila nekaj drugo za taj novac, niš.eto toliko o poslovnosti Extrem Digitala ili kak se već zove.

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ovo je neko staro iskustvo? Već ih odavno nema u HR.

Koliko ja znam :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
8 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
D3lBoy kaže...

Ja sam narucio NZXT S340 kuciste i vent. danas od njih. Tu se nema šta toliko pokvarit, ak mi stigne puknuto staklo na side panelu onda stvarno u k

 Vidis dobra ideja od njih treba kupovat kucista i te tako receno pasivne stvari

Problema ima puno, ali rješenja duplo više.
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Da rekao sam samo to odsad kod njih. A S340 je puno jeftiniji kod njih

Battlelog: D3lBoy-00
10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo ja naručila malu električnu pilu kod njih. Naručeno 06.09 u poslijepodnevnim satima, dostavljena jučer 08.09 ujutro DPD-om. 

Sve ok, original upakirano, garancija 2 godine, ovlašteni servis je na Trešnjevci što mi odgovara. Uglavnom sve pet.

 

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ddarknessfairyy kaže...

Evo ja naručila malu električnu pilu kod njih.

Trebala si kupiti "pravu" motornu pilu.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Valentin17 kaže...
ddarknessfairyy kaže...

Evo ja naručila malu električnu pilu kod njih.

Trebala si kupiti "pravu" motornu pilu.

 Ak ju kupim onda ću tebe zvat da mi ispiliš drva. 

Za piljenje pilanskih ostataka na pola ova mi je čisto dosta, nemam namjeru glumit šumara i rušit drva.  

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ako zatrebaš pomoć i ova na struju krepa javi i dolazim

Moj PC  
8 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ddarknessfairyy kaže...
nemam namjeru glumit šumara i rušit drva.

Kako se to glumi šumara?

vrinho kaže...

Ako zatrebaš pomoć i ova na struju krepa javi i dolazim

Dolaziš isto s motorkom na struju ili?

ps. kad crkne, ED bude riješio reklamaciju u neviđenom roku do sada.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2016 17:54 (Valentin17).
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Valentin17 kaže...

Dolaziš isto s motorkom na struju ili?

ps. kad crkne, ED bude riješio reklamaciju u neviđenom roku do sada.

 Kakva strujna, prava Stihlovka. Posjeti se i ED s njom ako dođe do problema, multitasking pila

10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo stigao NZXT S340, sve 5 tvornicki zapakriano - miriši. Ali zato Deep Cool fan koji sam zasebno narucio je izgleda otvaran i zabunom stavljeni krivi šarafi, jer nikako ne odgovaraju rupama, baš nikako da ih probam stegnut pukla bi plastika, baš koji bezvezni problem, kak im se da uopce riskirat sa takvim stvarima, dobro pa je samo case fan u pitanju i da sam imao rezervnih šarafa od CM Hypera.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2016 22:29 (D3lBoy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva
Evo ja moram poslat maticnu u ED jednu, kako sad ide. Koliko se ceka reklamacija?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Luka123 kaže...
Evo ja moram poslat maticnu u ED jednu, kako sad ide. Koliko se ceka reklamacija?

 A iz ovga sto sam ja procitao u temi...Sretno brate....

11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Relativno brzo, mjesec dva...

Kao što vidiš po prijašnjim iskustvima, većina je zadovoljna.

Posao oslobađa.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Bok ljudi,

 

Evo i ja se zaje. s eDigitalom.hr.

 

Imate kakav savjet otkud krenuti s reklamacijama i da li se bilo što može napraviti da se dobije drugi disk ili lova natrag.

 

Pred kraj prošlog mjeseca kupio svoj peti wd red i ovaj puta 60efrx (prvi puta online) i došao prekjučer naravno neispravan.

Pretpostavljam da su ga izudarali, a nije ni bio zapakiran propisno nego antistatička plus obični najlon preko toga.

 

servis@edigital.hr naravno ne odgovara na mejl...to su ionak mađari pa im se vjerojatno i ne da baš.

 

Warranty check na WDC kaže da je to OEM disk i da oni nemaju ništa stim i da se obratim distributeru ili prodavaču.

 

Naše firme ga ne mogu preuzeti jer nije iz njihove distribucije.

 

Svaka pomoć je dobrodošla...

 

Ako ima netko tko je uspio dobiti drugi disk ili lovu natrag pa da podijeli iskustva i da neki prijedlog...bio bi zahvalan stvarno.

 

Pozdrav,

K

 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
vkris kaže...

Bok ljudi,

 

Evo i ja se zaje. s eDigitalom.hr.

 

Imate kakav savjet otkud krenuti s reklamacijama i da li se bilo što može napraviti da se dobije drugi disk ili lova natrag.

 

Pred kraj prošlog mjeseca kupio svoj peti wd red i ovaj puta 60efrx (prvi puta online) i došao prekjučer naravno neispravan.

Pretpostavljam da su ga izudarali, a nije ni bio zapakiran propisno nego antistatička plus obični najlon preko toga.

 

servis@edigital.hr naravno ne odgovara na mejl...to su ionak mađari pa im se vjerojatno i ne da baš.

 

Warranty check na WDC kaže da je to OEM disk i da oni nemaju ništa stim i da se obratim distributeru ili prodavaču.

 

Naše firme ga ne mogu preuzeti jer nije iz njihove distribucije.

 

Svaka pomoć je dobrodošla...

 

Ako ima netko tko je uspio dobiti drugi disk ili lovu natrag pa da podijeli iskustva i da neki prijedlog...bio bi zahvalan stvarno.

 

Pozdrav,

K

 Pozdravi se s novcima

Problema ima puno, ali rješenja duplo više.
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Reklamirat ce ti ali ces se nacekat da ti odgovore, jer ko zna di oni sve šalju, cijela mađarska, hrv. možda još zemalja, tako da je normalno da se naceka, ali svakako bi trebali poraditi na kontaktu i supportu

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2016 21:12 (D3lBoy).
10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Stara poslovica kaže: Tko ne plati kurvu platiće likara (doktora).

 

Moj PC  
7 0 hvala 2
9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Neznam cemu ti svi negativni komentari, evo tu ima ljudi koji jamce za firmu, sigurno ce sve bit u redu i reklamacija ce se promptno rjesit

 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
sandokan111 kaže...

Neznam cemu ti svi negativni komentari, evo tu ima ljudi koji jamce za firmu, sigurno ce sve bit u redu i reklamacija ce se promptno rjesit

 ahaaa

7 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Preko njih sam nabavio svoju GTX 970, kartica je u brzom roku dostavljena i platio sam pouzećem.

I prije sam koristio njihove usluge i nikada nije bilo problema.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
43zur kaže...

Preko njih sam nabavio svoju GTX 970, kartica je u brzom roku dostavljena i platio sam pouzećem.

I prije sam koristio njihove usluge i nikada nije bilo problema.

Vidjet ćemo u kojem će roku biti riješeno ako slučajno (nedaj bože) rikne i bude trebala na reklamaciju 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ibme74 kaže...

Vidjet ćemo u kojem će roku biti riješeno ako slučajno (nedaj bože) rikne i bude trebala na reklamaciju 

 

 Koliko se ja sjecam e-digital salje iz slovenije, iz koje također servisiraju. Svakako nije idealno cekati dugo ali isto ti moze biti kod bilo kojeg prodavaca.

9 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Je susjedna zemlja, al ne slovenija :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja poslao matičnu ploču. Je da sam je poslo ima 5 dana, ali eto neka... cekat cu 2 mjeseca možda i 3. Neka mi u zamjenu neku bolju pošalju i ja sretan :P.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ma već se jesam pozdravio s novcima čim sam skužio da nisu više u HR iako robu prodaju s hr domene, imaju račun i OIB hrvatski i pri prodaji kažu da rade prema HR zakonima uključujući i zakon o zaštiti potrošača.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ma problem je što ne odgovaraju niti na inicijalni mejl za reklamaciju pa u svari ja ni sa kim ne komuniciram...šaljem mejlove, a dobijam kompjuterski generirane poruke koje kažu da je case zaveden pod brojem i da će me netko kontaktirati, ali od toga ništa...

12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Nekuzim, znaci kurirsku sluzbu su narucili, falili su mi jedno slovo u prezimenu i rekli nema veze. I zaljepili na paket i jos sam samostalno na paketu napisao BROJ tj. ID koji su mi oni dali za reklamaciju i svoje ime, prezime, adresu.

Znaci kurirska sluzba je zaljepila to. Evo slike

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Pozz, zanemarite moj nick, to je bilo prije 3 godine...

Dakle narucio sam pola kompa u edigitalu jos kad su bili u Hrvatskoj, jedan od narucenih proizvoda je bila i grafa r9 270 msi. I evo prije tjedan-dva je crkla. Probao sam zvati mrservis kaj se tice popravka i zamijene grafe ali su rekli posto je grafa uvezena iz Mađarske ne mogu je primiti na servis. A edigital mi ne odgovara na mail vec tjedan i pol, i pitanje je...kaj da radim? 

 

Vichpa
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice