Futura it - iskustva

poruka: 1.179
|
čitano: 473.383
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Futura it - iskustva
Naručio fotoaparat i karticu poslali drugi dan kako su i rekli(samo navečer) pa nisam dobio prvi dan nego drugi, ali nema veze. Lijepa komunikacija, sve super. :)
Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

ćuja san za ovu stranicu, al nzn da joj virujen, jel bolje ovo ili centro.hr?

tamo mi se čini da je malo manja cijena, usput, koliko često minjaju ponudu, čekan da se vrati grafa i kučište

(usput, neću baš ubrzo kupovat dijelove, pošto trenutno neman posal, al kad buden ima para kupija bi u njih, jel mi preporučujete to??) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Futura je pouzdan shop , imaju i besplatno sastavljanje konfe i dostavu iznad 2000kn !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva

ne triba mi sastavljanje, znan to sam, samo me zanima jel bi in triba virovat

12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Ne treba, vidiš da u ove 2 stranice nitko nije zadovoljan s njima {#}

 
16 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Futura it - iskustva
zober kaže...

Ne treba, vidiš da u ove 2 stranice nitko nije zadovoljan s njima {#}

HEHEHEHHEE{#}

Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + ArticCooling Freezer 13 + Sapphire Dual-X 7950 with Boost Edition 3GB 1150/1550mhz
11 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva

uff, da, da, primjetija san, svi ih mrze :D

11 godina
offline
Futura it - iskustva

Kada se kod njih sastavlja komp jel oni šalju i kutije od komponenti ? 

Kupujem kućište do 300 kn (polovno) s što boljim cable managmentom i sa što više ventilatora . Ponude na pp.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Futura it - iskustva

Da, šalju.

Ja nisam ništa posebno napomenuo i poslali su u posebnom paketu.

mag.inf
Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Futura it - iskustva
i moja pohvala ide Futura IT na brzini, korektnosti i prihvatljivim cijenama..
da bar danas svi posluju tako..

i ja radim u trgovini pa znam kaj je šarlatanstvo a kaj profesionalnost..

Futura IT -- vrlo profesionalno..
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Malo pitanje nadan se da ne dosađujem. Naime ne živimo svi u našoj lijepoj metropoli (da da, pohvale Zagrebu od Splićana, stvarno je super grad ;) ), jeli futura dostavlja tako i u Split npr.? S obzirom da pretpostavljan da im je baza u Zagrebu (iz komentara se isto zaključuje), I koja je cijena ako se naruči i plati gotovinom? Cijena za gotovinu koja je napisana ili neka posebna? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Futura it - iskustva

Pa cjena koja piše -10% je za gotovinu, dostava je po cijeloj RH i iznad 2000kn je besplatna dostava, s tim da možeš platit pouzećem znači prilikom preuzimanja robe dostavljaču plačaš.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
roby27 kaže...

Pa cjena koja piše -10% je za gotovinu, dostava je po cijeloj RH i iznad 2000kn je besplatna dostava, s tim da možeš platit pouzećem znači prilikom preuzimanja robe dostavljaču plačaš.

Da kužim to, al ako gotovinom platim pouzećem onda je isto 10% manje? Sorry na gnjavaži stvarno , al želim bit siguran :)...

12 godina
offline
Futura it - iskustva

Sto ti nije jasno? Ako plačaš gotovinom, cijena je za gotovinu 

 

da nacrtam 

 

Napajanje Zalman 500

 

piše Gotovina (-10%): 333,04 kn 

 

Znaci ako plačaš gotovinom, bilo to na licu mjesta u trgovini, bilo to u banci ili preko virmana, bilo to pouzecem prilikom preuzimanja...

 

Plačaš 333,04kn 

 

Shvatio sada? :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2013 10:48 (FakeDeath).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva

ako plaćaš pouzećem onda plaćaš još 59kn poštarinu (to je u slučaju da ne preuzmeš paket pa ak se vrati da si poštarinu ti platio)

 

evo  izvadak iz cjenika.

 

http://www.futura-it.hr/dostava.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2013 8:58 (ivanm75).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva

da,ako naruci manje od 2000kn, ako naruci vise, onda je dostava besplatna...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva
ako naruči iznad 2000 kn unatoč tome što plaća pouzećem ne plaća se ništa dodatno? meni nije tako rečeno. samo ako unaprijed uplatim virmaom, na račun ili cashom u trgovini, onda je full besplatno sve dalje..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva

Za sve pakete iznad 2000kn dostava je BESPLATNA.

 

Znači ne plaćaš ništa dodatno osim onoga koliko paket košta, bez obzira jel plaćaš internet bankarstvom, virmanom, općom uplatnicom ili pouzećem.

 

I to je 100% točna informacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva
zakaj onda na stranici piše

Cijena dostave je 49kn.
Roba se šalje isti ili slijedeći radni dan, po primitku uplate.
Robu šaljemo i pouzećem uz cijenu dostave 59kn.
Dostava je BESPLATNA za iznose veće od 2.000kn (za pakete do 25kg)

nek prerprave te podatke..

Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva

zasto bi prepravili ako je sve točno?

 

to ti je kao sto ti grafičku nazivaš pločom...pa si malo zbunjen :D

ivanm75 kaže...
ja radim u trgovini i isto šaljemo pakete po par tisuća kn i ak netko plaća pouzećem naplaćujemo dostavu jer je bilo vraćanja paketa..
to je meni logično. jer npr možeš mailom naručiti konfu za 10000kn, oni ju slože i zapakiraju, pošalju a ti ju ne preuzmeš..
ona se njima vrati i popljugali su poštarinu i još moraju rastavljati komponente..

 

slabo tu ima logike :D

 

Znaci ja kod vas u trgovini narucim nesto za 10000kn, tu mi naplatite recimo 50kn poštarine, znaci...pri preuzimanju ja trebam platiti 10050kn..jel tako?

 

Sada,meni se ne uzima taj paket...odbijem ga i ne platim tih 10050kn...

 

Sada,pitanje, kako ste vi naplatili meni poštarinu? :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2013 13:39 (FakeDeath).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva

ja radim u trgovini i isto šaljemo pakete po par tisuća kn i ak netko plaća pouzećem naplaćujemo dostavu jer je bilo vraćanja paketa..
to je meni logično. jer npr možeš mailom naručiti konfu za 10000kn, oni ju slože i zapakiraju, pošalju a ti ju ne preuzmeš..
ona se njima vrati i popljugali su poštarinu i još moraju rastavljati komponente..

 

 

 

 

edit: imaš pravo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2013 13:52 (ivanm75).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Jucer narucio konfu, danas do 10h dostava dosla. Tocno kako je dogovoreno.

Nudili mi slaganje konf no to sam teskog srca odbio jer i sam gustam u tome.

 

I ono sto me najvise iznenadilo, poslije radnog vremena sam poslao mail na koji sam dobio odgovor u roku 20 min.

 

Djelatnik uljudan, usluga brza i kvalitetna, sve komponente na broju, ocjena 5+.

 

Lp

Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva

Također, naručio jučer oko 11 ujutro SSD i neke sitnice, danas oko 13 sati mi stiglo. 5+

14 godina
odjavljen
offline
Futura it - iskustva

Evo da i ja podjelim svoja iskustva sa Futurom.

 

Slagao sam bratu komp za 8k kn, cjelokupna narudžba u Futuri-it. Bilo je to prije kojih mjesec dana. Kolege iz teme za sastavljanje su mi pomogli to realizirat na papiru. Hvala ljudovi+++

 

Sve uredno naručeno preko weba, plaćeno i došlo "brzinom svijetlosti" koliko treba od Zg-a do Opatije da stigne :D.

 

Jedino se desilo da je SSD od Kingmaxa krepao nakon 2 dana ali ove  legende u Futuri pošto nisu više imali Kingmaxa uvalili oni kao zamjenu Corsairov Force GT koji je em skuplji em klasu iznad naručenog. Svaka čast.

 

Dečki su stvarno odlični. Preporuka svima koji misle išta preko weba naručivat ili u trgovini kupit, ako mogu neka odu kod njih jer neće požalit.

 

Znam samo da kada budem uskoro uzimao konfiguraciju, sve što budem mogao ću naručit kod njih :).

 

Another Day My Dreams Fade Away, Another Day Wasted From My Real Life
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Neki dan složio frendu konfu (cca 2300kn) i naručio, došlo u dućan kad su i najavili i sve u redu, odlično ko i uvijek!
Werdum Combat Team
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Eto ja prije par tjedana uzeo grafu kod njih i pre zadovoljan sam, odlicna komunikacija i sve mi bez problema objasnili i sve smo se u roku minute dogovorili, grafa je bila preko 2k kuna pa je dostava unatoc placanju pouzecem bila besplatna. Grafu sam narucio ujutro oko 10h i dogovrili smo se da stize isti dan kad oko 19h jer je tada netko bio doma. Uglavnom sam pre zadovoljan i mislim da cu sve vise kupovat kod njih.

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva
samo da tak ostanu..
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Pozdrav! Mozda je malo glupo pitanje ali ipak moram pitat, narucio sam konfu u Futuri i sad pise na mailu koji sam dobio da moram potvrditi narudzbu, da im vratim mail da potvrdujem narudzbu il moram nes drugo?

limboLIVE98
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 19:41 (AsAsiN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Da , napisi im da potvrđujes narudzbu za tu konfu i to je to ! Tak sam ja !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice