IT trgovine u EU

poruka: 23
|
čitano: 3.801
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
IT trgovine u EU

Možete mi navesti sve IT trgovine u EU koje vam padnu na pamet al uz triuvjeta. Moraju imat dostavu u HR, da su na dobrom glasu i po mogućnosti da su povoljnije nego trgovine u HR. Hvala !

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
IT trgovine u EU

ComputerUniverse i AlzaShop

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
2 0 hvala 1
18 mjeseci
Re: IT trgovine u EU

Amazon.De

Ebay.De

5 godina

Notebooksbilliger

Caseking

Cijena dostave može biti prepreka za jeftinije proizvode.

2 godine
IT trgovine u EU

Ima li netko iskustva sa caseking.de trgovinom. U ovoj nestašici grafičkih kartica nemam drugog izbora nego naručiti iz vani. Mene zanima jesu li pouzdani i kako stvari idu sa garancijom?

0 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan

Isto pitanje.

Pozdrav

7 mjeseci
neaktivan

Caseking.de, naručio, dobio u roku 36 sati na ruke. Pozdrav!

14 mjeseci
Kakvo iskustvo sa shopeurope.net !?

0 0 hvala 0
18 mjeseci

Imaju live chat, pa ih pitaj sto te zanima.

Zanimljivo je da imaju novu Nokia 8800 Sapphire Arte

http://shopeurope.net/index.php?id_product=74&controller=product&id_lang=1

Imaju ih preko 40 komada, novih i nekoristenih. Pitao sam i za bateriju,

rekli su da provjeravaju u kutiji dali je napuhnuta prije slanja.

5 godina
IT trgovine u EU

Ima tko iskustva s IPon.eu? Kak funkcionira garancija, dostava i to sve? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
Iamdanny kaže...

Ima tko iskustva s IPon.eu? Kak funkcionira garancija, dostava i to sve? 

https://www.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/iponeu-iskustva/229222.aspx

6 godina
IT trgovine u EU

Pozdrav , ima ko iskustva sa https://www.notebooksbilliger.de/ ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
Ja kupio dva puta laptop kod njih. Platio PayPal-om, dobio robu i to je to.
18 mjeseci
IT trgovine u EU

Jedan laptop kupio tamo, platio kreditnom karticom, laptop dosao u roku 6 dana.

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
IT trgovine u EU

Ipak sam se odlucio za caseking . Ima nesto sto bi trebao znati ? Kakva je procedura u slucaju problema , povratom artikla , garancije itd ? Zna neko ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
18 mjeseci

Pa za laptope ti je skroz jednostavno, kad ga dobijes, registriras ga kod proizvodjaca,

u slucaju kvara ih kontaktiras, i ako je kvar fizicke prirode, da ne mogu softwareski rijesiti,

dobijes ticket broj servisa, spakiras laptop u njegovu kutiju, pricekas ili njihovu dostavu,

ili saljes sluzbom koju ti oni jave o njihovom trosku.

Brzo i bezbolno. Servisi su ti vecinom u njemackoj, nizozemskoj i poljskoj.

6 godina
IT trgovine u EU

nije laptop u pitanju , napojna je , ali svejedno hvala . Sve sam saznao sto me interesiralo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
IT trgovine u EU

Dali je ito poslovao sa Scan.co.uk, prijatelj mi je predlozio stranicu, zelim cuti vise misljena i iskustava sa stranice, jer evga gtx 1080 kosta do 1000 do 1500kn jeftinije nego u nasim prodavaonicama.

0 0 hvala 0
3 godine
dokk1e kaže...

Dali je ito poslovao sa Scan.co.uk, prijatelj mi je predlozio stranicu, zelim cuti vise misljena i iskustava sa stranice, jer evga gtx 1080 kosta do 1000 do 1500kn jeftinije nego u nasim prodavaonicama.

nisam poslovao sa spomenutom trgovinom ali ako te zanima evga gtx 1080 imaš ih i u drugim eu shopovima dosta jeftinije nego u hr.  Na computeruniverse  550€, dostavljaju u hr, na mindfactory 525€, mislim da ne dostavljaju u hr(nisam siguran) ali ako imaš nekog u njemačkoj može ti kupiti ili naručiš preko nekog servisa poput mailbox. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 23:45 (dtdtdt).
3 godine
dtdtdt kaže...
dokk1e kaže...

nisam poslovao sa spomenutom trgovinom ali ako te zanima evga gtx 1080 imaš ih i u drugim eu shopovima dosta jeftinije nego u hr.  Na computeruniverse  550€, dostavljaju u hr, na mindfactory 525€, mislim da ne dostavljaju u hr(nisam siguran) ali ako imaš nekog u njemačkoj može ti kupiti ili naručiš preko nekog servisa poput mailbox. 

Kakav je computer univeres? Gledao sam i tu ponude. Dali je pouzdan web shop? Ipak nije jeftina komponent 4000-4200 kn nije mala svota novca. Kakva iskustva imas sa computeruniverse?

3 godine
dtdtdt kaže...
dokk1e kaže...

zasto u caseking, computeruniverese kad scrollam kroz graficke, cijene pisu tipa 550 eura, 539 eura itd, udem u checkout, cijena graficke skoci na sa 539 na 566 + 22 shipping, i cijena na kraju zavrsi na 588 eura umijesto 561. To se dogada sa svakom grafickom, ja sam planirao uzeti ovu: https://www.computeruniverse.net/en/products/90655214/gigabyte-geforce-gtx1080-g1-gaming.asp

dodao sam 2 slike, cijena u web katalogu, i cijena kad udem u checkout.

2 godine
dokk1e kaže...
dtdtdt kaže...
dokk1e kaže...

Kakav je computer univeres? Gledao sam i tu ponude. Dali je pouzdan web shop? Ipak nije jeftina komponent 4000-4200 kn nije mala svota novca. Kakva iskustva imas sa computeruniverse?

Iskustva vrhunska. Naručujem iz Alzashopa i Computeruniversa još od 2013. Preporuke. U zadnje vrijeme češće s Alze jer imaju besplatnu poštarinu iznad 250 ili 300 eura i znaju neke stvari biti jeftinije. 

Više puta mi je paket iz Computeruniversa stigao u Zagreb u roku 24 sata. Alza 2 do 3 dana.

3 godine
dokk1e kaže...

zasto u caseking, computeruniverese kad scrollam kroz graficke, cijene pisu tipa 550 eura, 539 eura itd, udem u checkout, cijena graficke skoci na sa 539 na 566 + 22 shipping

vjerojatno je to razlika u pdvu koji svaki shop naplacuje sada automatski. Znaci to bi vjerojatno bilo nesto tipa 539e = baseprice*njemac_pdv, a 566e = baseprice*hrv_pdv. Ilitiga, 539-njem.pdv+hrv_pdv=566 i onda jos shipping :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice