Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

poruka: 20
|
čitano: 9.951
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

Imam sad vec starije računalo i htio bih si sastaviti novo.Nesto sam sklepo i kod nas me izađe podosta odprilike 5 400kn.Pa sad me zanima ima li u EU nekakva trgovina komponenata koja dostavlja u Hrvatsku ali i da je jeftinije nego kod nas.Znam da vec ima ovakva tema ali vidim da su podatci vec stariji, i mozda ima nesto novo kod tih dostava i toga.Pa ako tko zna nekakvu stranicu neka slobodno napise.Hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)
Mrga3700 kaže...

Imam sad vec starije računalo i htio bih si sastaviti novo.Nesto sam sklepo i kod nas me izađe podosta odprilike 5 400kn.Pa sad me zanima ima li u EU nekakva trgovina komponenata koja dostavlja u Hrvatsku ali i da je jeftinije nego kod nas.Znam da vec ima ovakva tema ali vidim da su podatci vec stariji, i mozda ima nesto novo kod tih dostava i toga.Pa ako tko zna nekakvu stranicu neka slobodno napise.Hvala.

 alzashop, al nece bit duplo jeftinije,lp

9 godina
offline
Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

Samo amazon za mene. Hvatas dealove i to je to.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

amazon je super ali 90% stvari nesalju u hr

12 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)
husarim kaže...

amazon je super ali 90% stvari nesalju u hr

 odakle ti to?

9 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)
husarim kaže...

amazon je super ali 90% stvari nesalju u hr

 Wut? 90%?

More like 10%

7 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

a sto god probao kupiti na amozonu  pise sry nesaljemo u hr  i tak stalno

jedino knjige salju 100%

objektive ,fotice, memorije ,razne el gluposti nisu tjeli

 

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

Pogledaš ostale ponude za isti proizvod, većinom se nađe netko tko šalje, jedino što cijene variraju.

7 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

Ja sam gledao na alzashopu i amazonu (samo prvu ponudu) i gledam izadje te dostava koliko i cijena te stvari.Na alzashopu sam racunao izadje me skoro malo vise nego kod nas.Imaju skuplji procesor ali su im graficke jako jeftinije ( sto sam ja gledao 300kn).Sad neznam pogledat cu amazon da vidim jesu li druge ponude drugacije.Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)
husarim kaže...

a sto god probao kupiti na amozonu  pise sry nesaljemo u hr  i tak stalno

jedino knjige salju 100%

objektive ,fotice, memorije ,razne el gluposti nisu tjeli

 

 Kad si htio naručiti sa USA Amazona, a ne DE ili UK.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)
Mrga3700 kaže...

Ja sam gledao na alzashopu i amazonu (samo prvu ponudu) i gledam izadje te dostava koliko i cijena te stvari.Na alzashopu sam racunao izadje me skoro malo vise nego kod nas.Imaju skuplji procesor ali su im graficke jako jeftinije ( sto sam ja gledao 300kn).Sad neznam pogledat cu amazon da vidim jesu li druge ponude drugacije.Hvala

 Alzashop ima besplatnu dostavu iznad 300 eura, a u slucaju reklamacije navodno ti oni dogovore povratnog kurira i nemas nikakve troskove. Neke komponente su znacajno jeftinije kod nas, neke kostaju isto, a neke su malo skuplje, tako da nemas druge nego istraziti :)

7 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

Da li netko zna nekakvu jos stranicu koja prodaje a da je jeftinija i da dostavlja kod nas?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

Joj de nemoj fantazirat, nema jeftinog webshopa, sad bi ti izmišljao toplu vodu, cijena hardvera je svuda u EU slična.

Svako malo se negdje naleti na akciju za pojedinu komponentu, a pošto ti trebaš cijeli PC onda ga kupi u HR trgovini.

Imaš jamstvo i nema zavrzlama kasnije.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

Pozz, ne radi se o EU trgovini ali da ne otvaram novu temu bez veze pitati ću ovdje:

Zanima me koja je trenutno najjeftnija trgovina računalnih komponenti u Hrvatskoj (proteklih godina sam kupovao u ADM-a pa me zanima dali su idalje konkurentni)

IRebic
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

Odeš na nabava.net i pogledaš cijene za artikl koji te zanima, niti jedna trgovine ne nudi sve po najboljim cijenama, koliko god se netko trudio dokazati suprotno.

12 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)
IRebic kaže...

Pozz, ne radi se o EU trgovini ali da ne otvaram novu temu bez veze pitati ću ovdje:

Zanima me koja je trenutno najjeftnija trgovina računalnih komponenti u Hrvatskoj (proteklih godina sam kupovao u ADM-a pa me zanima dali su idalje konkurentni)

 ADM je trenutacno jedan od najskupljih kolko ja znam. Links je npr dosta jeftiniji nego nekad, a posto jedini nude istu cijenu za sve nacine placanja + 12 rata bezkamatno, ja uglavnom kupujem tamo. 

 

Generalno najjeftinija opcija trenutacno mislim da  bi bio centro.hr , ali opet ovisi od komponente do komponente, ako bas zelis max ustediti morat ces kupovat u bar 2-3 ducana :)

16 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)
Amazon.de i chrome addon keepa. Stavis tracking i cijenu koja te zanima pa dobijes mail kad je na akciji. Zasparal sam valjda 2k eura u zadnjih pet godina kupnjom prek amazona. Reklamacija unutar 30 dana je bez da bilo kaj pitaju a reklamacije u roku garancije bez da bilo kaj pitaju :) Ono javi da je nekaj crklo i dobis papir koji isprintas zaljepis na kutiju pa posaljes natrag. U pravilu dobijes novi artikal prije nego ti svoj posaljes natrag jer oni salju odma isti dan kad reklamiras.
9 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)
NEW_MAN kaže...
Amazon.de i chrome addon keepa. Stavis tracking i cijenu koja te zanima pa dobijes mail kad je na akciji. Zasparal sam valjda 2k eura u zadnjih pet godina kupnjom prek amazona. Reklamacija unutar 30 dana je bez da bilo kaj pitaju a reklamacije u roku garancije bez da bilo kaj pitaju :) Ono javi da je nekaj crklo i dobis papir koji isprintas zaljepis na kutiju pa posaljes natrag. U pravilu dobijes novi artikal prije nego ti svoj posaljes natrag jer oni salju odma isti dan kad reklamiras.

 Isto iskustvo. Kakvi razumni rokovi kakvi bakraci. Fino stigne nova komponenta prije nego si ovu poslao, 0 downtime i u roku od 30 dana posaljem "pokvarenu" natrag i jos dobijes povrat postarine. Ne vidim nacina da se nasi vise natjecu s ovim, pa nek i dalje zakeljaju s reklamacijama.

7 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

Znaci po vama bi bilo najbolje kupovat preko amazona ali .de.Znam da se tu kod nas ne isplati nikakva tehnologija kupovat(mislim ovo manje ne na ves masinu...).Ja sam gledo malo i nesto si sastavio, pa ako tko oce pogledat stavit cu link od pc part picker stranice. https://pcpartpicker.com/list/jZQ3M8 Napajanje cu uzet tu kod nas od 600w.Ako tko misli da bi trebao nesto zamijenit neka kaze.I za ssd nisam siguran da li ima kuciste utor za ssd ako tko zna neka mi javi.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Jeftine trgovine računalnih komponenata (EU)

Imas posebnu temu za konfiguracije gdje to gledaju ljudi koji prate pa ces dobit bolji odgovor za same komponente.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice