MagazinRS

poruka: 24
|
čitano: 12.827
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
MagazinRS

Kakva su vaša iskustva sa ovom trgovinom?

Znam da je bila tema, a u tražilici je ne mogu naći, ne izbacuje mi ništa?

 

Zanima me:

- jel dostupna roba isti dan kao što to piše na stranici (dostupno isti ili sljedeći dan)?

- što da komponenta ne odgovara, jel postoji onaj rok od 8 dana za povrat robe za kupnju preko web shopa?

- u slučaju neispravnosti, jel se kod njih reklamira?

 

Opišite i svoja iskustva sa ljubaznošću osoblja, dostupnosti robe i cijenama, kakvi su...

 
3 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Re: MagazinRS

Ja sam od njih kupio djelove za nadogradnju i sve su imali u dučanu osobno bio kod njih, poslje mi je riknula( nakon godinu dana negdje)grafička uredno pod garancijom i bila je u kratkom roku zamjenjena drugom jer ove više nije bilo naravno u tom cijenovnom razredu .Ja sam bio zadovoljan s uslugom kao i savjetima prodavača. To je moje osobno iskustvo s njima i mogu ih preporučiti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: MagazinRS

Imao sam ja kod njih manje kupnje kao tipkovnicu, cd...

 

Konkretno bi me zanimalo baš ovako kao što si napisao, neka veća kupnja. Sastavio bi računalo pa me zanima jel bi dugo čekao?

 

I jel mogu punjač za laptop kod njih naručiti, nisam pronašao na njihovom webu dal imaju.

15 godina
offline
MagazinRS

Ja sam narucio prosli tjedan u srijedu laptop, printer i disk. U cetvrtak uplatio, a u petak ujutro stiglo. Sve lijepo zapakirano s puno stiropora i papira.
Sve pohvale.

Ohne Audi geht es nicht..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: MagazinRS
rs magazin, futura-it i links meni 3 najbolje trgovine tim redom:) nikad nikakvih problema osim s linksom par beznacajnih sitnica al sve sam to rijesio drito tamo na mjestu ili telefonski:) stvarno za pohvalu i primjer svima ostalima...
Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + Sapphire Dual-X 7950 with Boost Edition 3GB 1150/1575mhz
12 godina
offline
MagazinRS

Evo jedna novost kod Magazina....

 

Smanjili cijenu dostave + sada je besplatna iznad 2000kn (prije je to bilo 5000kn)

 

{#}

Plačanje: Keš/Kartica (koja,koliko rata) Namjena? Monitor imaš,koji?
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Magazin RS

Trgovina za preporučiti. Uvijek izađu u susret i definitivno najljubazniji.

12 godina
neaktivan
offline
Re: MagazinRS
Kupio miš i podlogu preko web shopa,paket stigao odmah sutradan dobro zapakiran,komunikacija vrlo ljubazna i susretljiva.Svaka preporuka za Magazin RS.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MagazinRS
Kupio miš i podlogu preko web shopa,paket stigao odmah sutradan dobro zapakiran,komunikacija vrlo ljubazna i susretljiva.Svaka preporuka za Magazin RS.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: MagazinRS

Sa trgovinom bez problema dogovoriš i narudžbu artikla i plaćanje kod preuzimanja. Obično sam navikla da moram uplatiti unaprijed.

13 godina
neaktivan
offline
Re: MagazinRS

Najljubazniji trgovac.

8 godina
neaktivan
offline
Re: MagazinRS

Jako dobra trgovina sa jako ljubaznim djelatnicima.

8 godina
neaktivan
offline
Re: MagazinRS

Evo ja im poslala upit za jedne PC zvučnike, da mi koju kn snize cijenu ako mogu (sigurna sam da će pozitivno odgovoriti kao i do sada). Čak sam se dogovorila da me čekaju zvučnici u trgovini jer sam tek 7.1 nazad u ZG.

 

Javim kad mi i što odgovore.

12 godina
offline
Re: MagazinRS
Karamarko kaže...

 

Javim kad mi i što odgovore.

Javi kada odgovore, baci i SS odgovora da i mi se znamo malo dogovarati oko cijene ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2015 7:38 (FakeDeath).
8 godina
neaktivan
offline
MagazinRS

Pohvale za MagazinRS!

 

U nedjelju na večer poslao sam im email i zamolio da naruče grafičku koja mi treba za nadogradnju računala.

 

Pročitali su email u pon ujutro i poslali mi odgovor da mogu doći u 16 h u trgovinu i podići karticu.

 

Dočekala me grafička kartica, a prodavač je bio jako ljubazan. Ima 36 mj jamstva, čak su naručili karticu bez plaćanja unaprijed.

 

Platio sam kod preuzimanja, trgovina preuzela rizik da naruči i da ja ne podignem pa da im stoji u trgovini.

 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
MagazinRS

Pohvale za MagazinRS. Naručio ruksak za laptop u srijedu i došlo mi danas ujutro uredno zapakirano. Preporučujem.

After Effects,Sony Vegas Pro i Nuke tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
MagazinRS

Naručio sam tipkovnicu jučer i danas ujutro je došla uredno zapakirana. Ponovno pohvala za MagazinRS.

After Effects,Sony Vegas Pro i Nuke tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MagazinRS

I od mene ide preporuka ove trgovine. Korektno osoblje i do sada nikakav problem.

Šta roda donese, to vrana odnese.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
MagazinRS

U MagazinRS-u volim kupovati. 

Kad je cijena odgovarajuća (koja kuna više, nije bitno) rado kupim kod njih. 

Imao jednu reklamaciju i na moje zadovoljstvo izašli mi u susret.

 

Tako da, velika preporuka od mene.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
MagazinRS

Kolega i ja kupili 3 monitora, stigli za manje od 24sata, nikad bolja komunikacija i ljubaznost. Svaka čast i preporuka.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
MagazinRS

Malo kasnim s pohvalom s obzirom da sam kupio monitor od njih prije dva tjedna. Ali ne mogu propustiti ostaviti dobar komentar jer su stvarno izrazito ljubazni i izlaze u susret pri naručivanju. U trenutku kupovine nitko osim extreme digitala nije imao monitor koji sam želio (lg sa freesyncom) pa sam im poslao mail sa upitom mogu li ga naručiti. Uglavnom, našli su ga kod uvoznika i naručili ga te se potrudili odgovoriti na svako moje pitanje i pri tome su bili jako brzi i ljubazni. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2016 3:03 (roxas).
 
5 0 hvala 0
12 godina
online
MagazinRS

Evo  ja sam u zadnja dva mjeseca naručivao par stvari ovdje jer su (zasada) jedini webshop na koji sam naletio da prihvaća paypal i sve je stiglo u najkraćem mogućem roku. Uz to su izuzetno ljubazni u komunikaciji tijekom i nakon narudžbe. Sve u svemu ocjena 5/5.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
MagazinRS

Vrlo ljubazni i jako brzi. Ujutro naručena grafička, navečer dostavljena. Pravo zadovoljstvo kupovati kod njih.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
MagazinRS

Kad si vec digo temu. Vidim tu nisam napisao. Nisam tako skoro nista kupio pa mi nisu ni trebali, ali uzeo sam tv u njih i jako susretljivi i oko reklamacije i kupovine. Najpozitivniji nas trgovac za mene, i ova jedna reklamacija sto je bila jedna od rijetkih da nisam morao slat prijavu :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice