Mall.hr

poruka: 468
|
čitano: 349.013
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Mall.hr

evo da se i ja javim , procesor mi je dosao tocno u dan kada sam odabrao na njihovoj stranici (20.11) , izvrsno zapakiran i zasticen. Iako sam ga narucio 9.11 kao sto sam rekao dostavu sam odabrao da bude 20. i sve je proslo super . Sigurno cu jos stvari uzimat od njih jer su fosta jeftiniji , a i na mailove odgovaraju u roku par minuta .

16 godina
neaktivan
offline
Re: Mall.hr
desh kaže...

Nemam pojma, ali ne vjerujem da će biti isporuka u Hr ove godine. Pogotovo ne od mall.hr.

 

Dobro je... Umjesto 15., isporuka je bila 27. 11. ;)

16 godina
offline
Mall.hr

22.11.2017 sam platio nekoliko artikala te sam dobio obavijest da je predviđeni datum dostave 27.11.2017.

Na moj upit kojeg sam sinoć poslao, šta se dešava sa mojim paketom, javili mi da su danas poslali paket.

Ma bravo :)

PSN: Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 15:09 (Virty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Mall.hr

Ima netko mozda kod s popustom ? Uzimao bi jos jedan RAM ali od prosle narudzbe nisam dobio nikakav kod za popust.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Mall.hr

25.11 naručim, danas majstori pošalju. Znači trebalo im je 9 radnih dana da pošalju artikl koji su već imali na zalihi.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Mall.hr

Oni su najveci u Ceskoj, ja uzimam od njih barem 15 g. I sve OK. Jos postoji u Hr. alza.hr. Drugi naj. ceski.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mall.hr

Prvi puta sam kupovao kod njih prije 2 tjedna. Naručio 8 artikala s uplatom unaprijed i sve su imali odmah makar je kod dvoje pisalo da rok nabave nije poznat. Upitao sam ih prije na mail što ako nema artikala i spreman sam čekati da dobiju i brzo sam dobio odgovor da imaju sve artikle, rekoh odlično :) Za 5 dana bilo kod mene doma, sve na broju i uredno zapakirano. Bilo bi i dan prije došlo da su stigli iz dpd-a dostaviti na dan kad su mi rekli da budu. Od mene pozitivna ocjena.

 

Jedino što me zasmetalo što kod artikala na kojima piše da je Na zalihi kod dobavljača stavljaju u zasebnu dostavu a sad da li ju naplaćuju zasebno ne znam niti da li se mogu spojiti pa da dostave odjednom. Znači ako naručiš 5 artikala koji su od različitih dobavljača imat ćeš 5 dostava. Uzeo sam artikle koje su imali na zalihi tako da je bio jedan paket pa srećom nisam imao glavobolje oko toga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 14:11 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Naručio kod njih monitor za 1200kn i grafičku karticu za 800kn prije nekih pola godine, nije bilo nikakvih problema, sve je došlo uredno u original kutijama bez oštećenja i u roku, dan danas radi bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Mall.hr

čista jedinica za narudžbu monitora kod njih

 

u trenutku narudžbe monitor raspoloživ, 5 dana do isporuke..uredno dođe potvrda i sve...

nakon 2 dana vidim monitor se ne može naručiti, niti da ti dođe kakva obavijest niti išta.... info u stilu budući da ste ranije naručili, moguće da ga ipak dobijete...čekam dan isporuke, ništa od njih ne dolazi, zovem, naravno ništa od isporuke... glupe alternative ponuđene... za kupnju prije cca 7 mjeseci za 8600k čista 5, za ovu narudžbu čista 1... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Mall.hr

Pa eto čisto da kažem iskustvo koje baš i nije dobro

naime prije kupovine otišao sam na forume i pročitao sve kak oni stoje i posluju i vidjelo se po komentarima da dosta varaju kupce

ja sam mislio da eto baš mene nebudu zeznuli za to al šta sad

Kupio sam kameru za 1280* kn kak piše i dobio sve uz nju šta sam trebo i došla je na vrijeme u roku par dana kak su i rekli

Ali to nije bila ta kamera znači naručio sam gopro hero session a oni su meni dostavili gopro hero session 4 tak da nije to isto

Mislio sam se žalit slat al reko neću kad nebi ništa bilo

Pa eto iskustvo za koje sam znao da ću tako proć i žao mi je,mogao sam preko neke druge stranice ali nisam

zato jer je ovdje bila najjeftinija i dobiš još 2 stvari gratis

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 0:19 (Kuhta).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Mall.hr

Ma ja uopće ne vjerujem takvim trgovinama gdje su stvari jeftinije 30% u odnosu na sve moguće druge trgovine u Hr... Tko zna odakle nabavljaju, jel to novo uopće itd. Malo su previše jeftini za razliku od ostalih. Rađe ću ja dati 200kn više linsku ili instaru da sam ja miran.

Moj PC  
0 9 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Mall.hr
BeLLicus kaže...

Ma ja uopće ne vjerujem takvim trgovinama gdje su stvari jeftinije 30% u odnosu na sve moguće druge trgovine u Hr... Tko zna odakle nabavljaju, jel to novo uopće itd. Malo su previše jeftini za razliku od ostalih. Rađe ću ja dati 200kn više linsku ili instaru da sam ja miran.

Sta je to previse jeftino? Daj primjer...

 

Uostalom, naruceno preko neta mozes vratit bez razloga u periodu 2 tjedna od kupnje tako da rizika nema...

8 godina
offline
Re: Mall.hr
Imao sam par kupnja preko malla. Recimo Logitech volan g29.
Koristio dam ga 3 mj i prodao za istu cijenu (1500 kn).
Korektni su. Reklamacije nisam imao, no hr tvrtka su i tu ne bi trebalo biti problema.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mall.hr
ansha kaže...
BeLLicus kaže...

Ma ja uopće ne vjerujem takvim trgovinama gdje su stvari jeftinije 30% u odnosu na sve moguće druge trgovine u Hr... Tko zna odakle nabavljaju, jel to novo uopće itd. Malo su previše jeftini za razliku od ostalih. Rađe ću ja dati 200kn više linsku ili instaru da sam ja miran.

Sta je to previse jeftino? Daj primjer...

 

Uostalom, naruceno preko neta mozes vratit bez razloga u periodu 2 tjedna od kupnje tako da rizika nema...

 

Hyper X Cloud Alpha kod njih 530kn svagdje dalje preko 700kn, Ryzen 5 1600 1300kn, dalje preko 1700kn. HyperX Alloy u svim trgovinama 950kn, kod njih 750. I tona toga što se tiče kompjuterske opreme. Od Ram memorije, miševa, tipkovnica, procesora, matičnih itd. Ne kažem da je to loše samo da mi je prečudno i znam kako su ljudi prolazili kad su u extrime digitalu kupovali jer je bio najjeftiniji. Neda se meni zajebavati da ja uzimam nešto pa vraćam, pa čekam drugo itd. Ne kažem ja da je Mall.Hr loš ali da naspram drugih trgovina sve je 30% jeftinije. Što nema logike, jer ako, instar,links,protis,mikronis,hg spot,centro,futura drže cijene 50kn gore dolje, a ovdje je cijena 200kn niža i više mi nema logike. 

15 godina
offline
Re: Mall.hr
BeLLicus kaže...
ansha kaže...
BeLLicus kaže...

Ma ja uopće ne vjerujem takvim trgovinama gdje su stvari jeftinije 30% u odnosu na sve moguće druge trgovine u Hr... Tko zna odakle nabavljaju, jel to novo uopće itd. Malo su previše jeftini za razliku od ostalih. Rađe ću ja dati 200kn više linsku ili instaru da sam ja miran.

Sta je to previse jeftino? Daj primjer...

 

Uostalom, naruceno preko neta mozes vratit bez razloga u periodu 2 tjedna od kupnje tako da rizika nema...

 

Hyper X Cloud Alpha kod njih 530kn svagdje dalje preko 700kn, Ryzen 5 1600 1300kn, dalje preko 1700kn. HyperX Alloy u svim trgovinama 950kn, kod njih 750. I tona toga što se tiče kompjuterske opreme. Od Ram memorije, miševa, tipkovnica, procesora, matičnih itd. Ne kažem da je to loše samo da mi je prečudno i znam kako su ljudi prolazili kad su u extrime digitalu kupovali jer je bio najjeftiniji. Neda se meni zajebavati da ja uzimam nešto pa vraćam, pa čekam drugo itd. Ne kažem ja da je Mall.Hr loš ali da naspram drugih trgovina sve je 30% jeftinije. Što nema logike, jer ako, instar,links,protis,mikronis,hg spot,centro,futura drže cijene 50kn gore dolje, a ovdje je cijena 200kn niža i više mi nema logike. 

 Onda i dalje kupuj ko budala po istoj cijeni... Mall.hr nije mađar ili nest slicno, ok su, nijednom dosad nisu zeznuli... Ti si bas tipican kupac, vec su radili na discoveryu slicno , stavili dva reda, u jednom prazan u drugom pun i svi su isli tamo di ima više ljudi, jer kud mujo tu i ti...

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
protjeran
offline
Re: Mall.hr
BeLLicus kaže...
ansha kaže...
BeLLicus kaže...

Ma ja uopće ne vjerujem takvim trgovinama gdje su stvari jeftinije 30% u odnosu na sve moguće druge trgovine u Hr... Tko zna odakle nabavljaju, jel to novo uopće itd. Malo su previše jeftini za razliku od ostalih. Rađe ću ja dati 200kn više linsku ili instaru da sam ja miran.

Sta je to previse jeftino? Daj primjer...

 

Uostalom, naruceno preko neta mozes vratit bez razloga u periodu 2 tjedna od kupnje tako da rizika nema...

 

Hyper X Cloud Alpha kod njih 530kn svagdje dalje preko 700kn, Ryzen 5 1600 1300kn, dalje preko 1700kn. HyperX Alloy u svim trgovinama 950kn, kod njih 750. I tona toga što se tiče kompjuterske opreme. Od Ram memorije, miševa, tipkovnica, procesora, matičnih itd. Ne kažem da je to loše samo da mi je prečudno i znam kako su ljudi prolazili kad su u extrime digitalu kupovali jer je bio najjeftiniji. Neda se meni zajebavati da ja uzimam nešto pa vraćam, pa čekam drugo itd. Ne kažem ja da je Mall.Hr loš ali da naspram drugih trgovina sve je 30% jeftinije. Što nema logike, jer ako, instar,links,protis,mikronis,hg spot,centro,futura drže cijene 50kn gore dolje, a ovdje je cijena 200kn niža i više mi nema logike. 

Te "sumnjivo jeftine" su zapravo normalne cijene za te proizvode, vani se svaki od tih proizvoda nabavi za jos manje para. Ko sta ti je kolega rekao, u velikoj si zabludi ako dajes vise novaca s nekim opravdanjem da kupujes mir...

 

Ryzen 5 1600 u njemackom mindfactory-u kosta 1030kn, jel i dalje 1300kn premalo za taj procesor?

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 10:11 (ansha).
9 godina
offline
Mall.hr

Ne gledamo cijene vani nego gledamo cijene u Hr. A od 10 trgovina gdje je cijena indentična za jedan proizvod u mall hr je 200kn jeftinija, i ja ne kazem da je to loše nego se postavlja pitanje zašto, jer hrpetinu proizvoda imaju po dosta povljnijoj cijeni. Ja ne kažem da proc vrijedi 1800kn ni da vrijedi 1300kn ni slično, svi znamo da su cijene pre nabrijane. Ali evo čak Hyper X alphu ni na amazonu njemackom,britanskom ne mozes nabavit ispod 100 eura čak ni na alzi. Ponavljam ja ne kazem da je Mall.Hr loš niti imam iskustva sa njima samo da imaju veome čudne cijene za naše tržište za razliku od ostalih i kako im se to isplati. Jer znamo kako je ekipa prolazila u extrime digitalu zbog jeftinijih cijena... 

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Mall.hr
BeLLicus kaže...

Ne gledamo cijene vani nego gledamo cijene u Hr. A od 10 trgovina gdje je cijena indentična za jedan proizvod u mall hr je 200kn jeftinija, i ja ne kazem da je to loše nego se postavlja pitanje zašto, jer hrpetinu proizvoda imaju po dosta povljnijoj cijeni. Ja ne kažem da proc vrijedi 1800kn ni da vrijedi 1300kn ni slično, svi znamo da su cijene pre nabrijane. Ali evo čak Hyper X alphu ni na amazonu njemackom,britanskom ne mozes nabavit ispod 100 eura čak ni na alzi. Ponavljam ja ne kazem da je Mall.Hr loš niti imam iskustva sa njima samo da imaju veome čudne cijene za naše tržište za razliku od ostalih i kako im se to isplati. Jer znamo kako je ekipa prolazila u extrime digitalu zbog jeftinijih cijena... 

Pod vani mislim na EU, nema nikakvog razloga danas se ogranicavat na hr. shopove.

Te cijene kao za te slusalice su vjerojatno politika firme, da daju odredjen broj proizvoda bez marze ili s minimalnom marzom kako bi privukli kupce.

 

Ljudi se bune da je skupo a kad im das jeftino opet ne zele nego kupuju skupo da budu "sigurni".

Isto ko oni sta glasaju za hdz jer su oni provjereni, bolje lose al provjereno 

15 godina
offline
Mall.hr

Mislim da je Logi g29 bio 1350 kn najjeftinije u Mall

Ja sam kupio i isto mi nije bilo jasno, nigdje nije ni približno tako jeftin ali sve je bilo u redu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mall.hr

Da ih pohvalim,bas sam jucer trazio sve racune od stvari koje sam kupovao i vidim fali mi od monitora koji sam uzeo u 5mj i javio im se na mail...poslali racun za 10min..svaka cast

11 godina
offline
Mall.hr

mall hr je samo podruznica...

 

http://mallgroup.com/

 

djeluju na puno vecim trzistima 

 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Mall.hr
Visoka cijena=sigurnost? Onda kupujte u h18 ako mislite tak. Na kupnji prodes skuplje i onda na reklamaciji jos skuplje :D mall vjerojatno ni nema vecinu robe na skladistu nego po narudzbi uzmu od dobavljaca i salju kupcu, vise mi djeluje kao ekupi nego kao edigital.

Btw pogledajte cijenu xiaomi vage na mall i na nekoj kineskoj stranici :D a mislim da ju je i neko narucio s ovog foruma.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mall.hr

Meni vaga scale 2 dobro radi... jedine zamjerke što je još pojeftinila nakon što sam pokupio zadnji primjerak.. no nije mall za to kriv :P

Imao sam i volan, nešto skuplje platio nego kolega - 1500 kn, no prodao nakon 3 mj za iste pare polovno... 

 

Mall stvarno zna imati xiaomi i anker jako jeftino... 

Nisam imao nikad reklamaciju.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 0:42 (Alfa_R).
9 godina
offline
Re: Mall.hr
Uzeo HyperX Cloud Alpha, slušalice su tip top, platio 560kn s poštarinom, nikakva muljaža nije u pitanju, al ak ne vjeruješ daj 220 ili kolko više Linksu i to je to, ja sam si ovih 220 uštedio za polufinale i finale svjetskog prvenstva, živio
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mall.hr
Za to i kazem, vaga jeftinija nego kaj sam naso iz kine, i to normalna cijena :D
5 godina
neaktivan
offline
Re: Mall.hr
blackeagle29 kaže...
Za to i kazem, vaga jeftinija nego kaj sam naso iz kine, i to normalna cijena :D

 Kupio Xiaomi vagu kod njih, sve uredno...

13 godina
offline
Re: Mall.hr
BeLLicus kaže...
ansha kaže...
BeLLicus kaže...

Ma ja uopće ne vjerujem takvim trgovinama gdje su stvari jeftinije 30% u odnosu na sve moguće druge trgovine u Hr... Tko zna odakle nabavljaju, jel to novo uopće itd. Malo su previše jeftini za razliku od ostalih. Rađe ću ja dati 200kn više linsku ili instaru da sam ja miran.

Sta je to previse jeftino? Daj primjer...

 

Uostalom, naruceno preko neta mozes vratit bez razloga u periodu 2 tjedna od kupnje tako da rizika nema...

 

Hyper X Cloud Alpha kod njih 530kn svagdje dalje preko 700kn, Ryzen 5 1600 1300kn, dalje preko 1700kn. HyperX Alloy u svim trgovinama 950kn, kod njih 750. I tona toga što se tiče kompjuterske opreme. Od Ram memorije, miševa, tipkovnica, procesora, matičnih itd. Ne kažem da je to loše samo da mi je prečudno i znam kako su ljudi prolazili kad su u extrime digitalu kupovali jer je bio najjeftiniji. Neda se meni zajebavati da ja uzimam nešto pa vraćam, pa čekam drugo itd. Ne kažem ja da je Mall.Hr loš ali da naspram drugih trgovina sve je 30% jeftinije. Što nema logike, jer ako, instar,links,protis,mikronis,hg spot,centro,futura drže cijene 50kn gore dolje, a ovdje je cijena 200kn niža i više mi nema logike. 

 

A strasan si lik. Sta tu ima biti jasno, veca firma, kupe sleper robe, veci popust dobiju, za manju marzu rade, nisu pohlepni, sposobni su i samim time uspiju bolje cijene za svoje kupce ispregovarat. Hyper X Cloud Alpha je upravo to sto pise. Ti ako mozes kupiti za 100 kn, kupi. Zasto bi dao 700 kn.

 

Cijena odredjuje kvalitetu u svakom slucaju, al ako ti zelis nesto sto kosta xxx kuna a mozes to isto platit x kuna pod istim uvjetima ja ne vidim problem.

 

Danas je tesko zaradit lovu, nemoj je bacati.

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
16 godina
offline
Mall.hr

Sve korektno pri naručivanju, ali sporooo šalju naručenu robu.

 

Paket sam čekao desetak dana.

 

Ko da šalju iz Kine.

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Imao sam nekoliko narudžbi od njih, zadnja je bila HyperX Cloud Alpha headset za 530 kn, i sad sam naručio još jedan. Za sad nikakvih problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Mall.hr

Black friday ponuda pocela, rijetko pronalazim prke dobre popuste. Ako netko ima nesto dobro (ne mora nuzno biti IT sektor robe), slobodno napise.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice