Megastore (Hangar 18)

poruka: 220
|
čitano: 89.105
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Megastore (Hangar 18)
Imate temu garancije, servisi, iskustva pa sve ovo tamo preselite. Sada svi trpimo prepucavanja
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: Megastore (Hangar 18)
Imate temu garancije, servisi, iskustva pa sve ovo tamo preselite. Sada svi trpimo prepucavanja
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Re: Megastore (Hangar 18)
Ag008 kaže...
Imate temu garancije, servisi, iskustva pa sve ovo tamo preselite. Sada svi trpimo prepucavanja
Ag008 kaže...
Imate temu garancije, servisi, iskustva pa sve ovo tamo preselite. Sada svi trpimo prepucavanja

 e neka si im dvaput rekao... za svaki slučaj 

15 godina
offline
Re: Megastore (Hangar 18)
Jeste svi dobili naručeno od rukometnih akcija?
...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Megastore (Hangar 18)

Uzeo Nintendo Switch i Zeldu 13.1.

Switch im je na lageru, Zelda bi trebala svaki čas...

U svakom slučaju, abnormalno dugo vrijeme čekanja, i sterao bi ih u neko mjesto i povukao narudžbu da nisam ulovio konzolu i igru za 2000 kn, što se neće tako skoro nigdje naći po toj cijeni

14 godina
offline
Megastore (Hangar 18)

Prijatelj još uvijek čeka konfiguraciju kupljenu 14.01.2018.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Megastore (Hangar 18)

Ja sam svoju konfiguraciju naručio 13.01. a dostavljena mi je 08.02. dakle skoro mjesec dana sam morao čekat... Ali sve uredno stiglo i zadovoljan sam svime osim vremenom čekanja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Megastore (Hangar 18)

Ja sam podnio prijavu na prijave@mingo.hr i osobno sam odogovrio ekipi u h18 megastore da mi storniraju transakciju.

Zaista je smješno da te od 13.01.2018 navlace ko zadnjeg majmuna i stalno odgadaju rok, obecavaju poklone itd..

 

Bez obzira što sam izgubio "tu kvazi cijenu" samo zelim svoj novac natrag a nadlezne institucije ce se pobrinuti nadam se za ostalo.. 

Loše do bola a među prvima sam ih branio... žao mi je što sam kupio i "kobru" tamo, mogao sam drugdje...

Razmisljam da puknem i clanak u novine npr 24 sata, index, možda ih zanima prica a imam sve dokumentirano u mailu kao jako crvst dokaz svega.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 11:40 (toxic).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Megastore (Hangar 18)

Moram se požaliti na hangar18, sta god sam do sad pokusao kupiti preko njih, na akciji, nisam uspio, cekas tjednima i onda kad ih zoves vise puta kazu da ce bit sutra, najkasnije 2 dana pa onda ti jave na kraju tjedna na kraju radnog vremena da nema, nece biti, dobavljac neda, ili ceka se jos 3 tjedna i tako dalje. Loše.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 16:45 (Djozaa).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Megastore (Hangar 18)

Ja sam 20.12 naručio joystik za ps4 koji piše da imaju na zalihi. Kolko vidim i kod dobavljača Sancta Domenika isto je na zalihi. Još mi ga nisu poslali, makar su mi obećali dok sam ih kontaktirao da bude kroz 3-5 radna dana kod mene.

Sve razmišljam da otkažem tu narudžbu i drugdi kupim.

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Megastore (Hangar 18)

Evo ova bagra opet ima "super" akciju za rukometno prvenstvo, i opet ista stvar kao prosle god, odnosno dizu cijene iz dana u dan da prilagode aktualnom "popustu". Plejka je bila 2500 kn dan prije popusta, sad kad je popust je 3100 kn. Osnovna 500 gb plejka. Smeca kakvih nema.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Megastore (Hangar 18)

Nije da ih branim ali pročitajte na što su popusti

https://megastore.hr/rukometno-mega-ludilo/

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 19:32 (bak).
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Megastore (Hangar 18)

Molim da se ova tema zatvori jer ova trgovnina ne zaslužuje prostor na ovom forumu.

Hvala.

 
12 0 hvala 1
12 godina
online
Re: Megastore (Hangar 18)
bak kaže...

Nije da ih branim ali pročitajte na što su popusti

https://megastore.hr/rukometno-mega-ludilo/

 Da, popusti su samo na njihove šrot brendove, i jedino za sto bi se eventualno isplatilo loviti popust (PS4) su osnovnu cijenu doslovno podigli taj dan sa 2500 kn  (realna cijena u drugim ducanima) na 3100, rofl. Ja zbilja ne kuzim kako je ovo legalno. A isto su radili i pred godinu dana i evo ga opet sada i nikom nis...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
offline
Re: Megastore (Hangar 18)
Minneyar kaže...

Evo ova bagra opet ima "super" akciju za rukometno prvenstvo, i opet ista stvar kao prosle god, odnosno dizu cijene iz dana u dan da prilagode aktualnom "popustu". Plejka je bila 2500 kn dan prije popusta, sad kad je popust je 3100 kn. Osnovna 500 gb plejka. Smeca kakvih nema.

Fulao si kolega.

11 godina
offline
Re: Megastore (Hangar 18)
Glavas_ZG kaže...

Molim da se ova tema zatvori jer ova trgovnina ne zaslužuje prostor na ovom forumu.

Hvala.

 

X

Teški smećari

8 godina
online
Megastore (Hangar 18)

2620kn za 55" 4k tv je dobra ponuda,jest da je marka "noa vision" ali sve te jeftinije marke(vivax,manta,tesla,hisense,vox...) su ionako više-manje iste kvalitete. ako netko kupuje jeftin 4k 55" zašto dati 3000+kn koliko su u ostalim trgovinama ako je tu po 2620kn,plus 5 god garancije. i ostali tv-i na akciji se isplate kupiti uz ovu logiku.

 

mehanička tipkovnica za 206kn također dobra ponuda, ista priča kao i sa tv-om, ako netko želi najjeftiniju mehaničku bolje ovdje kupit za 200kn nego drugdje za 300-350kn. 

 

ne pokušavam ih reklamirat nego samo objektivno razmatram ovu akciju koju imaju, svjestan sam ovo što je spomenuto poskupljenje ps-a, općenito su im igre jako skupe, mobitele ne bih preporučio itd.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 21:29 (dtdtdt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Megastore (Hangar 18)
dtdtdt kaže...

2620kn za 55" 4k tv je dobra ponuda,jest da je marka "noa vision" ali sve te jeftinije marke(vivax,manta,tesla,hisense,vox...) su ionako više-manje iste kvalitete. ako netko kupuje jeftin 4k 55" zašto dati 3000+kn koliko su u ostalim trgovinama ako je tu po 2620kn,plus 5 god garancije. i ostali tv-i na akciji se isplate kupiti uz ovu logiku.

 

mehanička tipkovnica za 206kn također dobra ponuda, ista priča kao i sa tv-om, ako netko želi najjeftiniju mehaničku bolje ovdje kupit za 200kn nego drugdje za 300-350kn. 

 

ne pokušavam ih reklamirat nego samo objektivno razmatram ovu akciju koju imaju, svjestan sam ovo što je spomenuto poskupljenje ps-a, općenito su im igre jako skupe, mobitele ne bih preporučio itd.

 Problem je sto su ti televizori škart najgore vrste, ispod razine Vivaxa, Sharpa, Grundiga i slično, a garancija kod njih vrijedi otprilike kao u edigitalu... bilo je vec svakakvih horor prica u vezi toga. S obzirom na poslovnu praksu u svim ostalim segmentima (redovno varanje, podizanje cijena, mijenjanje uvjeta akcije usred akcije, brisanje komentara, nemogucnost ocjenjivanja ili ostavljanja javnih poruka itd), jako sumnjam u pouzdanost njihove garancije, osobno ne bih kod njih kupio nista vrijednije od 50 kn...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Megastore (Hangar 18)

Bilo im preskupo servisirat praktički svaki mobitel koji su prodali 

 

Sad očekujemo novi pokušaj gazde, ovo polubiblijsko ime je imalo prođu u 'rvata, a što još prave rvatine vole, možda Francek ili Thompson za naziv novog brenda 

 

 

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Megastore (Hangar 18)

Zalihe gotovih proizvoda s 3mil na 9mil. Toliko o tome kako su im se prodavali mobiteli.

 

Propast se dala naslutit kad im je ovogodišnji top model stopiran., i na kraju su vrtili prošlogodišnji N10 kao top model marke NOA

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Megastore (Hangar 18)

Nije da imam njihov mobitel, ali sto sada sa garancijom ?  Pisi kuci propalo ?!?! Noa je njihov brand, ako se dobro sjecam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 12:25 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Megastore (Hangar 18)

Taman na popustu kupio monitor za 2k u njih kad je bilo 30% off.

Sve se mislim poništiti narudžbu ak bude problema sa garancijom

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Megastore (Hangar 18)
Et_Tu_Brute? kaže...

Taman na popustu kupio monitor za 2k u njih kad je bilo 30% off.

Sve se mislim poništiti narudžbu ak bude problema sa garancijom

Ne bi trebalo biti problema sa stranima markama, jer oni imaju svoju distribucijsku mrezu. Neces moci direktno preko hangara, ako im stave kljuc u bravu, vec preko uvoznika. Dok, kod Noa proizvoda je sve od "proizvodnje" do distribucije bilo u njihovim rukama.

9 godina
offline
Re: Megastore (Hangar 18)
Et_Tu_Brute? kaže...

Taman na popustu kupio monitor za 2k u njih kad je bilo 30% off.

Sve se mislim poništiti narudžbu ak bude problema sa garancijom

 Ja narucio u nedjelju, jos uvijek ni naznake da dolazi monitor. Jel tebi stigao?

12 godina
offline
Re: Megastore (Hangar 18)
BeLLicus kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Taman na popustu kupio monitor za 2k u njih kad je bilo 30% off.

Sve se mislim poništiti narudžbu ak bude problema sa garancijom

 Ja narucio u nedjelju, jos uvijek ni naznake da dolazi monitor. Jel tebi stigao?

 Upravo poništio narudžbu, isto u nedjelju narucio, danas je idalje u procesiranju bio pa... Nedami se riskirat.

Ali za pohvalu javili su brzo na moj zahtjev preko emaila, odmah poništili i vratili lovu, vjerovatno je nije ni skroz povuklo sa računa pa se instant vratila.

 

Ubi bene, ibi patria.
9 godina
offline
Re: Megastore (Hangar 18)
Et_Tu_Brute? kaže...
BeLLicus kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Taman na popustu kupio monitor za 2k u njih kad je bilo 30% off.

Sve se mislim poništiti narudžbu ak bude problema sa garancijom

 Ja narucio u nedjelju, jos uvijek ni naznake da dolazi monitor. Jel tebi stigao?

 Upravo poništio narudžbu, isto u nedjelju narucio, danas je idalje u procesiranju bio pa... Nedami se riskirat.

Ali za pohvalu javili su brzo na moj zahtjev preko emaila, odmah poništili i vratili lovu, vjerovatno je nije ni skroz povuklo sa računa pa se instant vratila.

 

 Ja sam isao na placanje pouzecem. Ja necu ponistavat ovo je brutalan monitor i ovakvu cijenu necemo naci nigdje. Krecu se uvijek od 2600 pa nadalje. Ocito je bilo jako puno narudzbi pa nemaju na stanju pa dok njima prvo stigne.

15 godina
offline
Megastore (Hangar 18)

-samo napomena, 'restrukturiraju se..' što god im to značilo, uskoro i nova lokacija, Remetinec..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Megastore (Hangar 18)

IT tvrtka Hangar 18 u blokadi, otpustili petinu od 100 radnika
Tvrtka Hangar 18, jedan od najvećih trgovaca potrošačkom elektronikom u Hrvatskoj i tvrtka koju je prije dvije godine Deloitte proglasio jednom od 50 najbrže rastućih tehnoloških tvrtki u srednjoj i istočnoj Europi, sada ima blokiran račun i ako to ne riješi, prijeti joj stečaj.

Jedna banka kreditor sjela je na račun trgovca u strahu da je prvak u brzom rastu prihoda počeo posustajati pod podjednako brzorastućim obvezama, koje su s 57,9 narasle na 83,8 milijuna kuna. Koprivnička je tvrtka kao prvu mjeru otpustila petinu od 100 zaposlenika.
Traži se rješenje
Mario Kralj, vlasnik i direktor Hangara 18 potom je na webu kompanije objavio priopćenje u kojem navodi da nakon 15 godina poslovanja "ulaze u fazu restrukturiranja". "To znači da će u dogovoru s bankama pokušati pronaći najbolje rješenje za postojeću situaciju. S druge strane, s obzirom na broj zaposlenih, djelatnosti s kojima se bavi i tržištima na kojima posluje, Hangar 18 će provesti određene organizacijske promjene i uvesti poboljšanja u poslovne procese", navodi Kralj.

Usto dodaje da je "svima u interesu da tvrtka sa 100 zaposlenih opstane na tržištu i da dalje normalno funkcionira, jer osim Hrvatske posluje u 8 zemalja". Hangar 18 je u posljednje vrijeme bio u velikom zaletu.

Prije šest godina na tržište je izbacio smartphone pod vlastitim brendom, Nou, te prvi put udvostručio prihod, i to na 24 milijuna kuna. Godinu kasnije prihod mu je skočio na 51,7 milijuna kuna pa 73,8 milijuna da bi 2018. zaključio sa 148 milijuna kuna prihoda. Izvoz je u isto vrijeme od nule narastao na 69,9 milijuna kuna. Operativna dobit skočila je s 5,7 na 27,4 milijuna kuna, a neto dobit je s 3,7 dogurala do 5,7 milijuna kuna i u cijelosti je reinvestirana.

Širenje izvan granice
Veliki zalet Hangar 18 imao je i na međunarodnom planu. Početkom godine tvrtka je dobila 920.000 kuna bespovratnih sredstava na natječaju za internacionalizaciju poslovanja MSP-a nakon čega je Kralj izjavio da očekuje da će mu to pomoći da poveća prodaju za 25 posto i izvoz za 26 posto. Blokada računa događa se u iščekivanju idućeg velikog poslovnog pothvata tvrtke, najavljenog za jesen.

Nedavno je vlasnik i direktor tvrtke izjavio je da je našao strateškog partnera i da u Koprivnici najesen otvara tvornicu televizora. Trenutačno televizore, koji su im hit proizvod, tvrtka sklapa u logističkom centru vrijednom sedam milijuna kuna za što su iz EU fondova povukli 2,5 mil. kuna subvencije. Do završetka izdanja Mario Kralj je bio nedostupan za dodatna pojašnjenja.
http://www.poslovni.hr/hrvatska/it-tvrtka-hangar-18-u-blokadi-otpustili-petinu-od-100-radnika-356003

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
6 godina
neaktivan
offline
Megastore (Hangar 18)

Naručio monitor u ned kad je bila akcija, danas stiglo, tak da još rade 

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice